כתב נושא: יורם שפטל אתה גבר שבגברים!!!  (נקרא 8459 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יורם שפטל אתה גבר שבגברים!!!
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 03, 2011, 13:00:05 »
אלפים כבר עלו לשידור ושאלו אותו את השאלה הזאת. למי שמתעניין שפטל כתב ספר על הנושא שניתן להשיג בחנויות - "עלייתו ונפילתו של משפט ראווה".

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 03, 2011, 13:25:59 »
שמעתי על הספר ^

צביון יהודי - ההגנה היו בוגדים מלוכלכים שהלשינו ורצחו את האחים שלהם, זה שאתה משווה אפילו את הסטנדרטים של האצ"ל ולח"י לאלו של החמאס ואש"ף ימח שמם זה כבר אומר שאתה כפוי טובה עלוב, זה אנשים שלא נלחמו כדי לקבל דירות בזול ברוטישילד. זה אחים שנלחמו כדי לתת לך מדינה! ההגנה הייתה משאירה פה את כל הערבים וחלק מהבריטים ואז מעניין איך היו נראים החיים שלנו.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 03, 2011, 15:09:45 »
בס"ד

אחרי הקמת המדינה כן, אז ההגנה, האצ"ל והלח"י הקימו יחד את צה"ל.
אבל עד אז לא.
ההגנה עד קום המדינה ביצעה פעולות רק נגד הבריטים.
והאצ"ל והלח"י רצו גם נגד הערבים, עכשיו זה מצויין, אבל הם הרבה פעמים סתם הרגו ערבים בלי מטרה רק כנקמה על רצת של יהודים, וזה מעשה טרור לכל דבר וזה לא משנה שהערבים עשו יותר.

בלי להתייחס למי עשה מה, נקמה היא ערך עליון וקדוש וחשוב מאוד.    

ציטוט
וכן, חלק גדול מהקמת המדינה קרה בגלל שני הארגונים אלו, אבל זה לא אומר שהם לא עשו מעשי טרור שלדעתי לא היו הכרחיים.

בלי קשר לדיון, גם יהושע ושמשון ודוד המלך (תהי מנוחתם שלום) והמכבים ובר כוכבא והליגה להגנה יהודית היו טרוריסטים, אין פסול בשימוש בטקטיקת הטרור המועילה, להיפך, יהודים טובים היו טרוריסטים.   

חדל עם התעמולה הציונית האנטישמית.                    
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 03, 2011, 16:46:38 »
טרור זה ממש לא "טקטיקה מועילה" .
הרג של חפים מפשע צריך לקרות רק אם אתה משיג משהו במעשה זה(הרג של מחבלים או רוצחים בד"כ), הרג של חפים מפשע רק בשם נקמה, הוא טיפשי ולא נכון להשתמש בו.
הליגה להגנה יהודית לא פגעו באף אזרח, ככה שהמבחינה הזאת הם בסדר גמור, אין לי בעיה עם טרור שהוא רק לשם הפחדה.
נקמה הוא לא ערך עליון, זה רגש רע שמסית אותנו מהחשיבה הרציונלית וגורם לנו לעשות מעשים טיפשיים.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 03, 2011, 16:57:35 »
בס"ד

אתה מציג את דעתך הטועה ולא את דעת היהדות. הטרור מועיל בהרבה מצבא פחדן היטלריסטי ופוגרומיסטי כמו צבא ההגנה לישמעאל (צה"ל). הנקמה היא ערך עליון וקדוש. יהושע, השופטים, המכבים - כולם היו טרוריסטים שנלחמו בעיקר עם "חפים מפשע" (נשים טף ובהמות של האוייב, יהודים מתבוללים מתיוונים), אם זה "ברברי" ו"מיושן" לדעתך - אז אין לך מוסר יהודי כלל. אתה חושב שאתה יותר צדיק ממיליוני יהודים שחיו לפניך? למה מי אתה בכלל, ס'היונייה?         
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:06:53 »
כבר אמרתי שאני אתאיסט.
ואין לי בעיה עם צבא חזק שהורג חפים מפשע אבל רק לשם מטרות מסוימות.
ארגון שהורג חפים מפשע רק כדי לנקום בהרג של חף מפשע אחר הוא ארגון טרור מבחינתי ואני מתנגד לטרור.
לדעתי פעולות תגמול או תג מחיר זה פעולות ברבריות שמקורן בשבטים הערבים(תחפש בגוגל "גאולת דם") , ואני ממש לא רוצה קשר לשבטים הערבים הברברים הקדומים.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:10:32 »
שמעתי על הספר ^

צביון יהודי - ההגנה היו בוגדים מלוכלכים שהלשינו ורצחו את האחים שלהם, זה שאתה משווה אפילו את הסטנדרטים של האצ"ל ולח"י לאלו של החמאס ואש"ף ימח שמם זה כבר אומר שאתה כפוי טובה עלוב, זה אנשים שלא נלחמו כדי לקבל דירות בזול ברוטישילד. זה אחים שנלחמו כדי לתת לך מדינה! ההגנה הייתה משאירה פה את כל הערבים וחלק מהבריטים ואז מעניין איך היו נראים החיים שלנו.
אני לא תומך בהגנה.
אבל לדעתי גם האצ"ל והלח"י סטו מהמטרה האמיתית שלהם(גירוש האויב הערבי מא"י) ובמקום זאת התעסקו בסגירת חשבונות על רקע אישי בתואנה של פעולות תג מחיר, ואמרתי שיש הבדל גדול בינם לבין החמאס והאש"ף הנאצים.
אבל זה לא משנה, גם היטלר וגם אחמד טיבי הם אנטישמיים.
דוד בן גוריון

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:12:56 »
בס"ד

כבר אמרתי שאני אתאיסט.
ואין לי בעיה עם צבא חזק שהורג חפים מפשע אבל רק לשם מטרות מסוימות.
ארגון שהורג חפים מפשע רק כדי לנקום בהרג של חף מפשע אחר הוא ארגון טרור מבחינתי ואני מתנגד לטרור.
לדעתי פעולות תגמול או תג מחיר זה פעולות ברבריות שמקורן בשבטים הערבים(תחפש בגוגל "גאולת דם") , ואני ממש לא רוצה קשר לשבטים הערבים הברברים הקדומים.

אחים יקרים, אני רוצה שתקראו את זה ושתשננו את זה היטב. הנה לכם לאומיות חילונית במיטבה. זה מה שהקוזאקים הציונים חושבים על היהדות.                     

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:32:02 »
מה אתה מסלף את מה שאני אומר, לא אמרתי את זה על היהדות, אמרתי את זה על פעולות תג מחיר.
דוד בן גוריון

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 03, 2011, 18:13:44 »
אלכס אתה באמת מסלף את מה שהוא רשם.
וכל הלחימה של האצ"ל ולח"י הגיבורים לא היה טרור, ככה הבריטים הגדירו אותם אז זה אומר שהם באמת טרוריסטים? עם כל ההיררכיה והארגון שהיה, צבא סדיר זה לא היה.
אז הבריטים הגדירו אותם כטרוריסטים.. נו ו?

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 03, 2011, 18:23:22 »
לא אכפת לי איך הבריטים הגדירו את האצ"ל והלח"י, אני מסתכל על הפעולות שלהם.
על מלוון דוד אני מוותר כי זה היה תאונה, אבל הטבח בבתי הזיקוק לדוגמה ופרשת דיר יאסין הן פעולות טרור לכל דבר.
האצ"ל עשה הרבה פעולות חשובות(הלח"י פחות, הם לדעתי סתם היו קיצוניים) אבל הוא גם עשה טעויות טיפשיות שגורמות לי לסלוד ממנו.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 03, 2011, 19:35:23 »
לא אכפת לי איך הבריטים הגדירו את האצ"ל והלח"י, אני מסתכל על הפעולות שלהם.
על מלוון דוד אני מוותר כי זה היה תאונה, אבל הטבח בבתי הזיקוק לדוגמה ופרשת דיר יאסין הן פעולות טרור לכל דבר.
האצ"ל עשה הרבה פעולות חשובות(הלח"י פחות, הם לדעתי סתם היו קיצוניים) אבל הוא גם עשה טעויות טיפשיות שגורמות לי לסלוד ממנו.
זה לא היה תאונה במלון המלך דוד.הם הודיעו לבריטים חצי שעה לפני שיש פצצה בבניין,והבריטים
התעלמו.על הפעולה בבתי הזיקוק הארגון של הערבים בארץ,ההגנה,נקם ע"י חטיפת איש אצ"ל,
עינו אותו ובסוף גם רצחו אותו

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 03, 2011, 19:45:42 »
כמו שאמרתי אני גם לא מצדיק את ההגנה, לכל אחד מהארגונים היה חסרונות ו"סודות אפלים".
אף אחד מהארגונים לא היה "מושלם".
דוד בן גוריון

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 03, 2011, 21:42:53 »
הקצין הבריטי ימח שמו במלון אמר שהוא לא מקבל פקודות מיהודי..
אבל בכל מקרה, אם נסכים עם מה שאתה אומר והאצ"ל הם כמו שאתה אומר ארגון טרור, אתה רואה דרך אחרת שהייתה מפילה את האימפריליזם הבריטי?

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 03, 2011, 21:48:36 »
בס"ד

טרור זוהי נורמה היסטורית, ואין בה כל פגם. טרור יהודי עכשיו!   

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 03, 2011, 22:33:31 »
בס"ד

למה אתה מתכוון בטרור יהודי?

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 03, 2011, 22:38:16 »
בס"ד

סוף סוף אני מסכים אתך על משהו!!

ודניאל, טרור יהודי זה מחתרת בת עין רק כפול כמה אלפים בעזרת ה'

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 03, 2011, 22:39:42 »
סוף סוף אני מסכים אתך על משהו!!

ודניאל, טרור יהודי זה מחתרת בת עין רק כפול כמה אלפים בעזרת ה'
אמן אמן.אני הראשון שמצטרף!הלוואי שיהיה פה ארגון שימשיך את המורשת של האצ"ל

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 04, 2011, 00:18:07 »
הקצין הבריטי ימח שמו במלון אמר שהוא לא מקבל פקודות מיהודי..
אבל בכל מקרה, אם נסכים עם מה שאתה אומר והאצ"ל הם כמו שאתה אומר ארגון טרור, אתה רואה דרך אחרת שהייתה מפילה את האימפריליזם הבריטי?
אין לי בעיה עם הפעולות של האצ"ל נגד הבריטים.
הבעיה שלי הייתה בכך שבמקום להרתיע ולהבריח ערבים מהמדינה הם התחילו להרוג אותם וזו הייתה טעות.
דוד בן גוריון

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 04, 2011, 10:40:06 »
אתה סותר את מה שאתה אומר.. איך לעזאזל הם היו אמורים לגרש אויב אלים בלי להלחם בו? מה תגיד להם שאם הם לא יעזבו לא יכניסו את הנכדים שלהם למועדונים כי הם ערבים?

האצ"ל היה חייב להלחם, ובזכותו ובזכות ה' הוא הביא לנו מדינה וגירש לא מעט רוצחים מהארץ הקדושה שלנו..

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 04, 2011, 18:12:19 »
שילחמו בהם, זה לא בעיה.
אבל הם הרגו עשרות ערבים בלי נשק שלא איימו עליהם בכלל, זו טעות.
דוד בן גוריון

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 05, 2011, 08:47:08 »
אוי ליהודים אם נציגם הוא סנגורם של נאצים שרצחו אינספור יהודים בשואה

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 07, 2011, 06:23:50 »
יש לנו בעיה חריפה במדינה הזו. ההגנה משכבר הימים התמחתה ברצח יהודים. לא נשכח את רצח חיים ארלוזורוב. את רצח הרב דאהן ואת רצח אנשי אלטלנה.
לא נשכח את הבגידה והסגרת יהודים לחבל התליה של הבריטים.
לא נשכח את פולארד ואיך המדינה מתעלמת ממנו כיום.
לא נשכח איך דמם של אחינו, בנינו ובנותינו מותר לכל ערבי שרוצה להרוג, להכות, להשחית או לאנוס.
האצ"ל והלח"י ידעו שכל ערבי הוא אויב.
אין יחס אחר לאויבים. אין רחמים לאויבים. כשאויב ניצב לפניך בקרב, אתה לא בודק אם הוא גבר או אשה, אם הוא בן 8 או 50. רובה, אבן או בקבוק מולוטוב הם חפצים מסוכנים, בידיים של ילד, גבר או אשה. מי שרוצה להשמיד אותך, הוא אויב. ומי שרואה אויב מולו ומוצא לעצמו תירוצים למה לעצור את הלחימה כי האויב "חף מפשע", הוא כסיל, אידיוט ומתאבד. ברמה מסויימת הוא מזיק את העם שלו כאשר לאחר מכן אותו אויב שלא סולק מן הדרך, חופשי לבצע את זממו.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 07, 2011, 18:08:08 »
אוי ליהודים אם נציגם הוא סנגורם של נאצים שרצחו אינספור יהודים בשואה

הנציגים שיש עכשיו למדינה יותר טובים? במה שמעון פרס יותר טוב מדמיניוק?