כתב נושא: יורם שפטל אתה גבר שבגברים!!!  (נקרא 8457 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
יורם שפטל אתה גבר שבגברים!!!
« ב- : אוגוסט 02, 2011, 13:15:42 »
תשמעו את זה חח:

ההתמחות של אחמד טיבי זה רצח של ילדים!!!
המקצוע של האיסלם זה רצח ילדים!!
מי רצח את הילדים במעלות אם לא אתם? חייזרים?

חעחעחע איזה גבר..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 02, 2011, 13:43:27 »
גבר שבגברים?הבן שרמוטה הזה הגן על דמניאניוק.אמן שהוא ישרף

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:05:12 »
בדיוק עכשיו קראתי את זה.. מישהו מוכן להסביר לי יותר על הבנאדם?

מצד אחד אני שומע סרטונים שלו שהוא לא מהסס לקרוא לערבים נאצים וכ' וכ'..

ועכשיו קראתי שהוא היה מהסנגורים של דמאניוק.. יש הסבר?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:30:26 »
בדיוק עכשיו קראתי את זה.. מישהו מוכן להסביר לי יותר על הבנאדם?

מצד אחד אני שומע סרטונים שלו שהוא לא מהסס לקרוא לערבים נאצים וכ' וכ'..

ועכשיו קראתי שהוא היה מהסנגורים של דמאניוק.. יש הסבר?
לפי דעתי הוא חושב שאם הוא יהיה נגד ערבים זה יכפרר על מה שהוא עשה.אבל אין
לזה מחילה הוא כמו קאפו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:36:07 »
בסרטון הזה:

הוא מסביר קודם כל שהוא היה "פטריוט ציוני" עוד לפני.. שהוא העריץ את מאיר לנסקי בגלל שלא היה מפחד לטפל בגויים..

והוא גם מסביר שכל העניין עם משפט דמאניוק זה לא בגלל שהוא תמך בוא או רצה להגן עליו.. (המשפחה שלו גם נמחקה בשואה) הוא פשוט ידע שאין לבית משפט קייס והוא רצה להראות שמערכת בית המשפט היא הצגה אחת גדולה.. (וטכלס זה באמת ככה)

אני לא מנסה לגונן עליו או משהו .. פשוט זה פעם ראשונה שאני נתקל בבנאדם ולפי מה שאני רואה הוא נראה לי יהודי אמיתי (הוא אתאיסט ועדיין מתפלל ולומד תורה רק כדי לשמור על מסורת)..

מה דעתכם בנושא?

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:39:55 »
בסרטון הזה:

הוא מסביר קודם כל שהוא היה "פטריוט ציוני" עוד לפני.. שהוא העריץ את מאיר לנסקי בגלל שלא היה מפחד לטפל בגויים..

והוא גם מסביר שכל העניין עם משפט דמאניוק זה לא בגלל שהוא תמך בוא או רצה להגן עליו.. (המשפחה שלו גם נמחקה בשואה) הוא פשוט ידע שאין לבית משפט קייס והוא רצה להראות שמערכת בית המשפט היא הצגה אחת גדולה.. (וטכלס זה באמת ככה)

אני לא מנסה לגונן עליו או משהו .. פשוט זה פעם ראשונה שאני נתקל בבנאדם ולפי מה שאני רואה הוא נראה לי יהודי אמיתי (הוא אתאיסט ועדיין מתפלל ולומד תורה רק כדי לשמור על מסורת)..

מה דעתכם בנושא?
אחי זה טוב ויפה כל הדברים שהוא עושה,אבל אתה מאמין שהוא הגן על נאצי מתועב שרצח
במו ידיו עשרות אלפי יהודים רק כדי להראות "שאין קייס"? זה באמת נראלך הגיוני?הקאפו
הקטן הזה עוד ישלם על מה שהוא עשה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:44:39 »
אתה צודק אבל גם נראה לי הזוי שהוא יגן עליו מתוך חיבה או אהבה לפושע הנאצי, שהוא בעצמו משפחתו נמחקה בשואה.. ועוד הוא ימני קיצוני בדעותיו..

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 02, 2011, 14:47:05 »
אתה צודק אבל גם נראה לי הזוי שהוא יגן עליו מתוך חיבה או אהבה לפושע הנאצי, שהוא בעצמו משפחתו נמחקה בשואה.. ועוד הוא ימני קיצוני בדעותיו..
ברור שלא מתוך חיבה.מתוך הדבר שמניע את כל העולם הזה-כסף! .הוא ימני לדעתי רק
כדי ליצור אהדה ושלא יהרגו אותו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 02, 2011, 18:32:48 »
אוקי אז נגיד הוא ייצג את הפושע תמורת כסף זה אוקי, אבל לא נראה לי שהוא ימני כדי שלא יהרגו אותו .. אם כבר ההפך!
ירו עליו וניסו הרבה פעמים לפגוע בו הוא עו"ד פלילי שהסתבך לא קצת עם עבריינים לא נראה לי שהוא יפעל בניגוד לאידיאולוגיה שלו (במידה והוא באמת שמאלני) רק כי הוא מפחד מכמה אנרכיסטים

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 02, 2011, 19:45:25 »
אוקי אז נגיד הוא ייצג את הפושע תמורת כסף זה אוקי, אבל לא נראה לי שהוא ימני כדי שלא יהרגו אותו .. אם כבר ההפך!
ירו עליו וניסו הרבה פעמים לפגוע בו הוא עו"ד פלילי שהסתבך לא קצת עם עבריינים לא נראה לי שהוא יפעל בניגוד לאידיאולוגיה שלו (במידה והוא באמת שמאלני) רק כי הוא מפחד מכמה אנרכיסטים
אני לא יודע מה האידיאולוגיה האמיתית שלו.אני בטוח אבל שגם אם הוא באמת ימני,חלק
מזה זה תדמית שהוא מנסה לייצר לעצמו בסגנון של "אני ימני אז אני לא בוגד".אין סיבה שהוא
יפחד מהשמאלנים,הם מחבקים את המעשה שלו

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 02, 2011, 19:45:54 »
בס"ד

אחרי ששמעתי אותו צוחק,מזלזל מלבין ומתנסה על אישה שהודיעה שקיבלנו את התורה בסיני זה הספיק לי,הוא ימני זה נכון אבל זה שהוא ימני לא אומר שהוא לא יכול להיות רשע.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 02, 2011, 20:07:31 »
איפה שמעת את זה? כי ראיתי ראיון שלו עכשיו ביוטיוב שהוא טוען שכמה שהוא אתאיסט הוא דווקא אוהב את היהדות הולך לבית כנסת ולומד תורה רק כדי לשמור על המורשת..

תשמעו את זה:
http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FGEDIL&c41t4nzVQ=KL

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 03, 2011, 00:51:53 »
הוא מטעה, האצ"ל והלח"י הרגו גם ילדים ונשים ערבים(לא בכמות של חמאס, אש"ף ושאר הטרוריסטים הערבים כמובן אבל עדיין).
חוץ מזה הוא צודק.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 03, 2011, 02:27:11 »
הוא דיבר על הנשים והילדים הבריטים לא הערבים.
לגבי מה שאתה אומר אין לי מושג לגבי זה, אבל גם אם כן הוא לא אמר ערבים אלא בריטים.
ובניגוד אלינו הבריטים כן רצחו ועינו ואנסו באכזריות ילדים ונשים יהודים.

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 03, 2011, 02:37:11 »
אבל הוא אמר שהיהודים הרגו רק חיילים בריטים+משת"פים ערבים.
וזה לא ממש נכון כי הם גם הרבה פעמים הרגו ערבים רק כנקמה נטו.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 03, 2011, 03:36:45 »
הוא לא אמר שהם הרגו רק בריטים ומשתפים ערבים, הוא אמר שהם פגעו רק בחיילים בריטים כחלק מהמלחמה.
הוא לא דיבר על פעולות תגמול בערבים, אבל נכון שהיו כאלה. וכל הפעולות האלה לא כחלק מקרב אלו היו פעולות תגמול ונקמה לרצח הנאצי שהערבים בצעו ביהודים.

אתה צריך לשים הפרדה בין הדברים, יש הבדל בין המאבק היהודי לבין המאבק הנאצי מוסלמי הערבי.
אנחנו פגענו בילדים כביכול (למרות שזה לא נכון, האצ"ל כיוונו פעולות לערבים ולא לנשים וילדים) רק כמעשה נקמה לרציחות ומעשים שקשה לעכל.
המאבק שלנו התרכז בלחימה עם טוהר הנשק בחיילים בלבד. חצי שעה לפני פיצוץ מלון המלך דוד, קיבל הקצין הבריטי במלון שיחה מאיש אצ"ל שהודיעה לו שיש פצצה במקום.
זה מראה לך שבמקרה הזה לדוגמא, האצ"ל לא חיפש להרוג הוא חיפש להרוס מפקדת אויב, ואין דבר יותר לגיטימי מזה במצב של מלחמה.

אבל מנגד, ה"מאבק" יותר נכון הרצח והנאציות מצד הערבים המוסלמים יש"ו לא מתרכז רק כנגד חיילים הוא נגד כל יהודי באשר הוא (כי כמובן מה שמניע אותם זה לא פיסת אדמה, זה הרצון להשמיד את היהודים מן העולם), טילי קסאם לא משוגרים לעבר בסיסי צה"ל, הם משוגרים לעבר גני ילדים.
הרגת יהודי? כל הכבוד.. חייל? כבוד כפליים! ילד? עכשיו אתה שאהיד למופת!!!

זה ההבדל הגדול.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 03, 2011, 03:44:40 »
אני לא יודע מה האידיאולוגיה האמיתית שלו.אני בטוח אבל שגם אם הוא באמת ימני,חלק
מזה זה תדמית שהוא מנסה לייצר לעצמו בסגנון של "אני ימני אז אני לא בוגד".אין סיבה שהוא
יפחד מהשמאלנים,הם מחבקים את המעשה שלו

להפך, השמאלנים משתמשים ב"מעשה" שלו (משפט דמינאיוק) ככלי עד היום.. היה לו לא מזמן וויכוח עם נתן זך שר"י והוא הזכיר את זה בשיחה.
אני לא אומר שהם היו נגד זה בליבם.. אבל עדיין.. אני מנסה להבין יותר לעומק את המניעה שלו למעשה ואולי גם אני יעלה לשידור אצלו בימים הקרובים כי זה מאוד מסקרן אותי..

אבל בשורה התחתונה זה לא עוד ימני חילוני \ דתי. הוא אוהב את העם והמדינה, לא את המדינה בלבד.

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 03, 2011, 03:51:51 »
הוא אמר שהם פגעו רק בחיילים בריטים ובכאלה שעזרו להם(אני מניח שהוא התכוון לערבים) וזה לא נכון.
בקשר ל"פעולות התגמול" של האצ"ל והלח"י,  הם הרבה פעמים עשו פעולות טרור נגד ערבים "על עיוור" ופגעו בגברים, נשים וילדים, ואני לא מדבר על מלון דוד, זה הייתה תאונה אבל היו גם פעולות מתוזמנות.
אין לי בעיה בכך שהם נלחמו באויב הערבי, אבל הם פיספסו את המטרה, הם היו צריכים לגרש את האויב הערבי מהארץ, הם הצליחו חלקית, אבל הם גם הרגו המון ערבים סתם(כמו בדיר יאסין) במקום להבריח אותם.
לכן אני די מסתייג מהאצ"ל והלח"י, למרות שאמות המידה שלהם היו גבוהות משל החמאס או האש"ף, הם היו ארגוני טרור לכל דבר.
אגב, שפטל טוען עד היום שמי שהוא ייצג זה לא איון האיום
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 03, 2011, 10:18:04 »
הוא אמר שהם פגעו רק בחיילים בריטים ובכאלה שעזרו להם(אני מניח שהוא התכוון לערבים) וזה לא נכון.
בקשר ל"פעולות התגמול" של האצ"ל והלח"י,  הם הרבה פעמים עשו פעולות טרור נגד ערבים "על עיוור" ופגעו בגברים, נשים וילדים, ואני לא מדבר על מלון דוד, זה הייתה תאונה אבל היו גם פעולות מתוזמנות.
אין לי בעיה בכך שהם נלחמו באויב הערבי, אבל הם פיספסו את המטרה, הם היו צריכים לגרש את האויב הערבי מהארץ, הם הצליחו חלקית, אבל הם גם הרגו המון ערבים סתם(כמו בדיר יאסין) במקום להבריח אותם.
לכן אני די מסתייג מהאצ"ל והלח"י, למרות שאמות המידה שלהם היו גבוהות משל החמאס או האש"ף, הם היו ארגוני טרור לכל דבר.
אגב, שפטל טוען עד היום שמי שהוא ייצג זה לא איון האיום
בזכות האצ"ל והלח"י יש לך מדינה כפוי טובה קטן.אם  זה היה תלוי בהגנה המלשינים היו כאן
בריטים עדיין.תראה לי מקרה שהאצ"ל עשו פעולה מכוונת נגד נשים וילדים.אני גם לא מבין איך אתה
חושב שהם היו יכולים לגרש ערבים מכאן,הרי ההגנה אמרה להם להישאר ועודדה אותם לא לעזוב.השמאל היום
ממשיך במדיניות של המלשינים מההגנה

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 03, 2011, 10:30:06 »
אני לא מדבר כרגע על ההגנה, הם היו יס מנים של הבריטים.
ביולי 1937 הוטמנה פצצה ע"י האצ"ל בשוק חיפה והרגה 50 ערבים שחלקם היו ילדים לדוגמה.
האצ"ל והלח"י היו צריכים לנסות לבוא לכפרים כמו דיר יאסין ולהבריח את התושבים משם ולא להתחיל לרצוח אותם.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 03, 2011, 10:33:26 »
אני לא מדבר כרגע על ההגנה, הם היו יס מנים של הבריטים.
ביולי 1937 הוטמנה פצצה ע"י האצ"ל בשוק חיפה והרגה 50 ערבים שחלקם היו ילדים לדוגמה.
האצ"ל והלח"י היו צריכים לנסות לבוא לכפרים כמו דיר יאסין ולהבריח את התושבים משם ולא להתחיל לרצוח אותם.

עד היום לא הוכיחו אם היה שם טבח או לא.אל תשכח שכל מעשה כזה היה נקמה על דברים
גרועים יותר שהערבים עשו.(וזה גם היה נדיר פעולות כאלה).הם הרבה פעמים הבריחו,אבל ההגנה
עודד ערבים להישאר בארץ וההגנה זה השלטון אז תסכים איתי שזה קצת קשה לגרום להם ללכת..

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 03, 2011, 10:38:41 »
לפי האצ"ל נהרגו שם 240 ערבים, זה טבח.
אני מודע לזה שזה היה תגמול על הטרור הערבי בארץ, אבל הם היו צריכים רק לכבוש את המקום ולגרש את הערבים משם, לא להתחיל לרצוח אותם.
והאצ"ל והלח"י לא הקשיבו להגנה אז לא מאוד משנה מה ההגנה עשתה.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 03, 2011, 10:45:58 »
לפי האצ"ל נהרגו שם 240 ערבים, זה טבח.
אני מודע לזה שזה היה תגמול על הטרור הערבי בארץ, אבל הם היו צריכים רק לכבוש את המקום ולגרש את הערבים משם, לא להתחיל לרצוח אותם.
והאצ"ל והלח"י לא הקשיבו להגנה אז לא מאוד משנה מה ההגנה עשתה.
בהקמת המדינה הם כן.כל יחידות האצ"ל והלח"י מחוץ לירושלים פורקו.אתה לא יכול לדעת מה הלך שם,
וגם אם הם באמת סתם ירו בהם זה כלום לעומת מה שהערבים עשו.אתה לא יכול לקרוא להם ארגון טרור
בזכותם יש לך מדינה.ההגנה לעומת זאת היתה הורגת יהודים בזה הם טובים

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 03, 2011, 10:55:02 »
אחרי הקמת המדינה כן, אז ההגנה, האצ"ל והלח"י הקימו יחד את צה"ל.
אבל עד אז לא.
ההגנה עד קום המדינה ביצעה פעולות רק נגד הבריטים.
והאצ"ל והלח"י רצו גם נגד הערבים, עכשיו זה מצויין, אבל הם הרבה פעמים סתם הרגו ערבים בלי מטרה רק כנקמה על רצת של יהודים, וזה מעשה טרור לכל דבר וזה לא משנה שהערבים עשו יותר.
וכן, חלק גדול מהקמת המדינה קרה בגלל שני הארגונים אלו, אבל זה לא אומר שהם לא עשו מעשי טרור שלדעתי לא היו הכרחיים.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 03, 2011, 12:26:09 »
אחרי הקמת המדינה כן, אז ההגנה, האצ"ל והלח"י הקימו יחד את צה"ל.
אבל עד אז לא.
ההגנה עד קום המדינה ביצעה פעולות רק נגד הבריטים.
והאצ"ל והלח"י רצו גם נגד הערבים, עכשיו זה מצויין, אבל הם הרבה פעמים סתם הרגו ערבים בלי מטרה רק כנקמה על רצת של יהודים, וזה מעשה טרור לכל דבר וזה לא משנה שהערבים עשו יותר.
וכן, חלק גדול מהקמת המדינה קרה בגלל שני הארגונים אלו, אבל זה לא אומר שהם לא עשו מעשי טרור שלדעתי לא היו הכרחיים.
ההגנה עד קום המדינה בצעה פעולות נגד יהודים.למשל רצח של איש אצ"ל:http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%A9%D7%AA_%D7%9E%D7%95%D7%AA_%D7%99%D7%93%D7%99%D7%93%D7%99%D7%94_%D7%A1%D7%92%D7%9C
(ועוד תראה למה,כי הוא הרג את החברים הערבים שלהם).