כתב נושא: שאלה-יש לכם קרוב משפחה...  (נקרא 9385 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שאלה-יש לכם קרוב משפחה...
« להגיב #25 ב- : יולי 21, 2011, 09:40:56 »
שמע להיות הומו זה לדפוק את טבע הבריאה. גבר צריך להמשך לאישה, כדי שיוכל להביא ממנה ילדים.

אם אצל הבהמות שאין להם שכל לא תראה דבר כזה ששור עולה על שור זכר אחר, אז אצלינו בני האדם צריך להיות?

הומוסקסואליות זו לא מחלה, זו בעיה נפשית וחשיבה דפוקה לגמרי, הבנאדם כנראה במצוקה כזו ואחרת אז הוא מכניס לעצמו לראש שהוא נמשך לגברים.

אף בנאדם לא "נולד ככה" כי זה לא טבעי, לא סתם התורה אוסרת על משכב זכר כי היא יודעת שזה לא מחלה שקשה להתנגד לה זה יצר הרע סכ"ה.

נקווה ובני ישראל יתעוררו

תן לי לחדש לך, בבעלי חיים קיימת גם הומוסקסואליות.

קרא את זה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99_%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #26 ב- : יולי 21, 2011, 09:45:06 »
כאילו שאדם בוחר להיות הומו.

אז למה תלו הומואים באיראן? הם בחרו להיות הומואים בשביל שיתלו אותם?

תאמין לי, אף אחד לא רוצה להיות שונה ומנודה ובנוסף לא לחיות חיים נורמטיבים ולהקים משפחה.

בס"ד

דבר ראשון, זו בחירה בודאות. אף אחד לא בוחר להיות שונה? ספר את זה לכל אותם נערים מרדנים שהם "פריקים", שגדלים להיות מבוגרים מעורערים. שנית, מבחינתי, גם אם הם לא קיימו משכב זכר, אם הם "הומואים חברתיים" - כאלו שמפגינים את הסטייה שלהם כלפי החברה, אין להם מקום בינינו. אפילו אם זה היה מולד, וזה לא, האם הסטייה שלהם גם גורמת להם להבליט אותה במקום להדחיקה? לא, זוהי התנסות חברתית בעבורם, שמעיקה על הרוב שאינו סוטה. באיראן לא תולים בהכרח את אלו שמקיימים משכב זכר, כי לרוב לא ניתן להוכיח זאת - אלא את אלו שמפגינים את הסטייה שלהם בפומבי, ובכך מתריסים כנגד התפיסה החברתית המקובלת וערכיה של האוכלוסייה. יש לנו ללמוד מזה - גם אם לא ניתן להוכיח ע"פ שני עדים והתראה שאכן משכב זכר התקיים, אלו שמצהירים על כך שהם הומואים - דינם הוא סירוס בכפייה (או בהסכמה לצורך העניין, בהנחה חסרת הבסיס שמישהו מהם יסכים לכך), או גירוש. גם לא התייחסת להצעה שלי, שהיא כאמור סירוס בכפייה.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 21, 2011, 10:17:39 »
בס"ד

דבר ראשון, זו בחירה בודאות. אף אחד לא בוחר להיות שונה? ספר את זה לכל אותם נערים מרדנים שהם "פריקים", שגדלים להיות מבוגרים מעורערים. שנית, מבחינתי, גם אם הם לא קיימו משכב זכר, אם הם "הומואים חברתיים" - כאלו שמפגינים את הסטייה שלהם כלפי החברה, אין להם מקום בינינו. אפילו אם זה היה מולד, וזה לא, האם הסטייה שלהם גם גורמת להם להבליט אותה במקום להדחיקה? לא, זוהי התנסות חברתית בעבורם, שמעיקה על הרוב שאינו סוטה. באיראן לא תולים בהכרח את אלו שמקיימים משכב זכר, כי לרוב לא ניתן להוכיח זאת - אלא את אלו שמפגינים את הסטייה שלהם בפומבי, ובכך מתריסים כנגד התפיסה החברתית המקובלת וערכיה של האוכלוסייה. יש לנו ללמוד מזה - גם אם לא ניתן להוכיח ע"פ שני עדים והתראה שאכן משכב זכר התקיים, אלו שמצהירים על כך שהם הומואים - דינם הוא סירוס בכפייה (או בהסכמה לצורך העניין, בהנחה חסרת הבסיס שמישהו מהם יסכים לכך), או גירוש. גם לא התייחסת להצעה שלי, שהיא כאמור סירוס בכפייה.     

זו לא בחירה, עובדה שאפשר למצוא את זה אצל בעלי חיים.

לא הייתי חושב שצריך סירוס בכפייה,
אחרי הכל בעולם הבא ישפטו אותם ויענישו אותם
לא אנחנו אמורים להעניש אותם

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 21, 2011, 11:31:23 »

ה' יעניש אותם על איך שהוא ברא אותם?

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 21, 2011, 11:34:53 »
ה' יעניש אותם על איך שהוא ברא אותם?

על זה שהם לא עמדו במבחן

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #30 ב- : יולי 21, 2011, 11:50:49 »

בס"ד

ניתן למצוא דברים שונים ומגוונים בעולם החי, ההשלכות של זה לגביי בני האדם הן מוגבלות ביותר. ולא, אין לנו צורך שההומו יחטא ויפשע ויזיק לנו בעולם הזה בשביל העונש שלו בעולם הבא. אם לא נעצור אותו בעולם הזה, גם אנחנו נענש בעולם הבא. הצדק הוא כאן ועכשיו, וזו חובתנו מהתורה לממשו פה. סירוס בכפייה זה פתרון נוח ומהיר ויחסית לא גורם לסבל (הומאני), חבל שזה לא פוליטיקלי קורקט בשבילכם.       
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #31 ב- : יולי 21, 2011, 13:44:44 »
אלכס ידידי, לא נראה לי שתוכל למצוא בתורה גושפנקא לסמכותך כמסרס עומואים רשמי.
בזמן שבית המקדש על מכונו וסנהדרין גדולה יושבים בלשכת הגזית, דינם של עומואים בסקילה. כיום איננו דנים דיני נפשות ואין בסמכותנו לסרס את התועים והפושעים.

למרות שבגילוי לב אספר לכם...
זוכרים שלפני שנה או משהו כזה, מישהו בא לבר של עומואים בתל אביב ועשה להם קצת ברוך גולדשטיין? איך צחקתי... כמה נהניתי...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 21, 2011, 13:47:19 »
אלכס ידידי, לא נראה לי שתוכל למצוא בתורה גושפנקא לסמכותך כמסרס עומואים רשמי.
בזמן שבית המקדש על מכונו וסנהדרין גדולה יושבים בלשכת הגזית, דינם של עומואים בסקילה. כיום איננו דנים דיני נפשות ואין בסמכותנו לסרס את התועים והפושעים.

למרות שבגילוי לב אספר לכם...
זוכרים שלפני שנה או משהו כזה, מישהו בא לבר של עומואים בתל אביב ועשה להם קצת ברוך גולדשטיין? איך צחקתי... כמה נהניתי...

לא יפה  :nono:

הם היו ילדים

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #33 ב- : יולי 22, 2011, 04:37:38 »
הם היו כנופיה של עומואים שבאו לשבת ביחד ולהנות מעצמם כמה שהם מהפכנים וחתרנים וגאים ואנטי תזה ומהווים סימן ודגל וכו' וכו' וכל השטויות האלה של העומואים המגעילים האלה.
כבר אמרתי. מי שעומו, שילך לפסיכיאטר או פסיכולוג או מה שאמור לטפל בזה לכל הרוחות ולא יתן לנו תירוצים שככה הוא נולד אז זה מה שהוא אמור לעשות בראש כל חוצות.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!