כתב נושא: העזו לחלום/העזו לבנות את בית המקדש  (נקרא 961 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
העזו לחלום/העזו לבנות את בית המקדש
« ב- : יולי 15, 2011, 13:50:24 »
תתעלמו מהזבל של "אהבת חנם"

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #1 ב- : יולי 16, 2011, 07:30:28 »
הם רוצים כאילו לבנות את בית המקדש? לא נראה לי שזה אפשרי לבנות אותו כמו שצריך כי צריך טונות של זהב והמון חומרים שאי אפשר להשיג היום.. וגם אם כן לא נראה לי שמותר לעשות דבר כזה במיוחד לא בדור המסריח שלנו.. בית המקדש השלישי צריך לרדת מוכן מהשמיים בהבטחה שלא יחרב לעולם.. וזה רק שיגיע משיח בן דוד אין רשות לנו לבנות אותו ובטח לא עם "מנופי אבי" חחחח

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אדי גולדנברג (Panzer)

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 16, 2011, 12:46:35 »
הם רוצים כאילו לבנות את בית המקדש? לא נראה לי שזה אפשרי לבנות אותו כמו שצריך כי צריך טונות של זהב והמון חומרים שאי אפשר להשיג היום.. וגם אם כן לא נראה לי שמותר לעשות דבר כזה במיוחד לא בדור המסריח שלנו.. בית המקדש השלישי צריך לרדת מוכן מהשמיים בהבטחה שלא יחרב לעולם.. וזה רק שיגיע משיח בן דוד אין רשות לנו לבנות אותו ובטח לא עם "מנופי אבי" חחחח

אם בית המקדש יירד מהשמיים, אזה יהיה מאוד משמח ואני בטוח שכל הגויים והאויבים יקבלו גם את עליונותו של השם והתיירות תפרח כאן והשלום יגיע
הבעיה היא שיש כמה יהודים שחושבים שאלוהים מתכתב איתם בצ'אט ועליהם מוטלת האחריות להביא את בית המקדש באמצעות פצצות ואפוקליפסה
ומסכים בקשר ל-"מנופי אבי", אם יקימו את בית המקדש בימינו זה יהיה אחרי מכרז בעייתי שבו ינצחו כמה קבלנים שהם במקרה גם חברי מרכז ליכוד וקרובי משפחה של מירי רגב. הם יבנו משהו שיותר יזכיר את אולמי וורסאי מאשר את בית המקדש
לכן מוטב להמתין לתקופה יותר טובה בה יגיע מישהו כמו שלמה המלך
ודרך אגב, אם שלמה המלך היה חי היום. פורום "הימין האמיתי" היה כנראה תוקף אותו כל הזמן וקורא לו "בוגד נאצי" ו-"כופר שעשה נישואי תערובת"
מקצוע: מנהל הקריאייטיב של סאצ'י אינטראקטיב
תחביב: טרול לא מוצלח, התחזות לסוכן שב"כ, עניין מיוחד במכונות מלחמה נאציות

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 16, 2011, 16:27:18 »
ודרך אגב, אם שלמה המלך היה חי היום. פורום "הימין האמיתי" היה כנראה תוקף אותו כל הזמן וקורא לו "בוגד נאצי" ו-"כופר שעשה נישואי תערובת"
ומה לא נכון בלקרוא לו "כופר שעשה נישואי תערובת"? רק בגלל דוד, שלמה לא נענש אישית על חטאיו.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #4 ב- : יולי 16, 2011, 23:56:22 »
בס"ד

מצוות עשה מן התורה: "ועשו לי מקדש ושכנתי בתוכם"...

בכל דור ודור יש לנו מצווה לבנות את בית המקדש... לצערנו אנו לא יכולים לבנות אותו מהרבה סיבות, אין לנו פרה אדומה וכולנו טמאי מתים... אנחנו לא יודעים את מיקומו המדויק של המזבח
ועוד הרב  ביות נוספות.... בקשר לדעה שבית המקדש ירד מוכן מהשמים זו דעת מיעוט, לרוב הפוסקים אנחנו צריכים לבנות את בית המקדש ממש בידים שלנו!