כתב נושא: יהודי גיבור לעובדי התישקורת: אתם נבלות סרוחות  (נקרא 5938 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יהודי גיבור לעובדי התישקורת: אתם נבלות סרו
« להגיב #25 ב- : יולי 11, 2011, 23:10:30 »
בס"ד

תסתכל על עצמך! אתה כל כך מורעל מלהיות בצבא ולקבל נשק כל כך מורעל מהקסדות והמדים שלא אכפת לך בכלל מערכים ומהעובדה שהצבא הזה כבר לא מגן עלינו,זה כמעט נראה כאילו יצר הרע בסופו של דבר יסחוט אותך לגרש יהודים(העיקר להיות בצבא כמובן),תקשיב אני יגיד לך את האמת,גם אני חולה על הרובים על המדים והקסדות אבל אני בשום פנים ואופן לא מוכן להתגייס לצבא שרודף את התורה ומפריע לאחינו ביו"ש ולא מוכן למות למען קבוצה של שמאלנים שמנהלת את הצבא ומביאה משימות התאבדות לחיילים,יש לי שאלה אליך?
אתה מוכן למות ושיגידו עליך שנהרגת למען השמאל? או שאתה מעדיף שיגידו עליך שהיית גיבור? שלא תבין אני מעריך את זה שאתה רוצה לתרום ולהקריב מעצמך אבל אני בסה"כ רוצה לגרום לך לחשוב בהגיון,תזכור שאתה תמיד תוכל להתגייס במידה והצבא יהיה כהניסטי
בס"ד

אני לא הולך לקרבי כדיי להיות "גיבור"אני הולך לקרבי כי לזה חונכתי המשפחה שלי כולם קרביים ואבא שלי היה גולנצ'יק ואני רוצה להמשיך במסורת וללכת לשם בע"ה.אתה לא תוכל בחיים לשנות את היעוד אליו אני רוצה בצבא תבין היום רוב הבנים הולכים לפי האבא שלהם אם האבא היה בגולני הבן ילך לגולני אם האבא היה גבעתי הבן ילך לגבעתי וכו' ככה שקשה לשנות ילדים כאלה כי הם מורעלים על החטיבה שאבא שלהם שרת מגיל קטן ככה גם אני.ומה זה רודף את התורה?למה ציפית פה זה לא מדינת הלכה!ומפריע לאחינו באיו"ש?צה"ל=צבא ההגנה לישראל וכן הוא מחוייב לגן גם על "ערביי ישראל"וזה לא צבא ההגנה ליהודים אתם חושבים שצה"ל צריך להגן רק על הימנים ולחסל את כל השמאלנים.ואני יודע שיכול להיות שיהיו לי עימותים עם ימנים או שאני יגן על שמאלנים מפניי ימנים אבל זה יהיה גם ההפך אני יודע שיהיו ת הדברים האלה אבל זהו זה מה שושה הצבא אתה חושב?מה עם המלחמות החיילים שחרפו נפשם  ששמרו עליך כדיי שתוכל לכתוב פה בפורום?אתם יורדים על צה"ל רק על הדברים הקטנים ואני לאט לאט שם לב שאתם יורדים על כל מה שקשור לצה"ל אבל אני בטוח שברגע שיש מלחמה רק אז אתם יודעים לכבד את צה"ל.דבר אחד שאני באמת שונא במערכת הזאת שנקראת צה"ל זה את הרמטכ"ל בני גנץ ולצערי הוא יהיה בתקופתי לפחות שנתיים וחצי מהשירות שלי.כי אני שמעתי שאשתו פעילה בארגון שמאל ושהוא רק חודש כרמטכ"ל והוא כבר יצא על כל הימנים.בקיצור אם אתם(אלה שיורדים על צה"ל)לא תעשו צבא או לא תלכו לקרבי(אם יש לכם נתונים לקרבי כמובן-פרופיל קרבי)רק בגלל שצה"ל מגן על השמאלנים אז אתם באמת חבורה עלובה זה מה שיש לי להגיד..בוא נראה אותך מרביץ לשמאלני ואז תשב בכלא אתה תגיד "בשביל מה אני מבזבז עכשיו כמה ימים/חודשים/אפילו שנים בכלא על מה על השמאלני העלוב הזה?הוא לא שווה את זה שבגללו אני אשב בכלא".
נ.ב ושאני לא אצטט פה חברים בפורום שרושמים שצה"ל זה צבא נאצי...

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יהודי גיבור לעובדי התישקורת: אתם נבלות סרוחות
« להגיב #26 ב- : יולי 11, 2011, 23:14:19 »
בס"ד

ותפסיקו להיות קיצוניים על כל דבר,בגלל זה התנועה שלנו לא מתקדמת לשום מקום ובגלל זה יהיה חשש שיפסלו את התנועה אם נקים מפלגה או משו כזה גם בגלל שיש פה מלא קיצוניים על כל דבר קטן וגם בגלל שאין פה דעה משותפת לכולם.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #27 ב- : יולי 11, 2011, 23:17:35 »
בס"ד

ותפסיקו להיות קיצוניים על כל דבר,בגלל זה התנועה שלנו לא מתקדמת לשום מקום ובגלל זה יהיה חשש שיפסלו את התנועה אם נקים מפלגה או משו כזה גם בגלל שיש פה מלא קיצוניים על כל דבר קטן וגם בגלל שאין פה דעה משותפת לכולם.

מסכים איתך.לא על כל דבר קטן,אבל אני מאמין שזה שיש כאן אנשים שקוראים לצה"ל
נאצים מרתיע אנשים.אבל אולי החילוקי דעות יכולים להעיד על זה שאנחנו לא "פאשיסטיים
לא דמוקרטים" כמו שהשמאל טוען כל הזמן

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #28 ב- : יולי 12, 2011, 05:53:28 »
בס"ד

תסתכל על עצמך! אתה כל כך מורעל מלהיות בצבא ולקבל נשק כל כך מורעל מהקסדות והמדים שלא אכפת לך בכלל מערכים ומהעובדה שהצבא הזה כבר לא מגן עלינו,זה כמעט נראה כאילו יצר הרע בסופו של דבר יסחוט אותך לגרש יהודים(העיקר להיות בצבא כמובן),תקשיב אני יגיד לך את האמת,גם אני חולה על הרובים על המדים והקסדות אבל אני בשום פנים ואופן לא מוכן להתגייס לצבא שרודף את התורה ומפריע לאחינו ביו"ש ולא מוכן למות למען קבוצה של שמאלנים שמנהלת את הצבא ומביאה משימות התאבדות לחיילים,יש לי שאלה אליך?
אתה מוכן למות ושיגידו עליך שנהרגת למען השמאל? או שאתה מעדיף שיגידו עליך שהיית גיבור? שלא תבין אני מעריך את זה שאתה רוצה לתרום ולהקריב מעצמך אבל אני בסה"כ רוצה לגרום לך לחשוב בהגיון,תזכור שאתה תמיד תוכל להתגייס במידה והצבא יהיה כהניסטי

אם אני ימות בפעולה שנעשתה כדי למנוע מערבים מוסלמים לפגוע \ להרוג יהודים או פעולה שתיתן ליהודים לחיות בשקט, אז כן אני מוכן למות למרות ש"נשלחתי" על ידי השמאל. כי במצב כזה אני לא באמת נשלחתי על ידי השמאל אני נשלחתי על ידי רצוני להגן על המדינה ועל האחים היהודים שלי.

ואת יודעת לא פחות טוב ממני שלא חסר חיילים גיבורים שחושבים בדיוק כמוני, וסירוב פקודות זה הדבר הכי קטן שהם עשו למען זה.. והם ממש לא מיעוט.

לגבי התוספת של Refo -

לא שאני מצדיק את העניין בכלל, אבל יכול להיות שהצבא מונע ממתנחלים להציק לערבים כדי למנוע (לכאורה) מערבים כביכול לפגוע ביהודים?

למרות שהם יעשו זאת בכל מקרה.. לכן מיותר "להגן" עליהם..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #29 ב- : יולי 12, 2011, 15:20:16 »

לגבי התוספת של Refo -

לא שאני מצדיק את העניין בכלל, אבל יכול להיות שהצבא מונע ממתנחלים להציק לערבים כדי למנוע (לכאורה) מערבים כביכול לפגוע ביהודים?

למרות שהם יעשו זאת בכל מקרה.. לכן מיותר "להגן" עליהם..
הערבים לא יכולים לפגוע במתנחלים.
הערבים הם פחדנים שפוגעים ביהודים רק בחסות צה"ל.

כל ערבי יודע שהמתנחלים רק מחכים להזדמנות "לתת להם בראש".

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #30 ב- : יולי 12, 2011, 16:02:47 »
בס"ד

אני לא הולך לקרבי כדיי להיות "גיבור"אני הולך לקרבי כי לזה חונכתי המשפחה שלי כולם קרביים ואבא שלי היה גולנצ'יק ואני רוצה להמשיך במסורת וללכת לשם בע"ה.אתה לא תוכל בחיים לשנות את היעוד אליו אני רוצה בצבא תבין היום רוב הבנים הולכים לפי האבא שלהם אם האבא היה בגולני הבן ילך לגולני אם האבא היה גבעתי הבן ילך לגבעתי וכו' ככה שקשה לשנות ילדים כאלה כי הם מורעלים על החטיבה שאבא שלהם שרת מגיל קטן ככה גם אני.ומה זה רודף את התורה?למה ציפית פה זה לא מדינת הלכה!ומפריע לאחינו באיו"ש?צה"ל=צבא ההגנה לישראל וכן הוא מחוייב לגן גם על "ערביי ישראל"וזה לא צבא ההגנה ליהודים אתם חושבים שצה"ל צריך להגן רק על הימנים ולחסל את כל השמאלנים.ואני יודע שיכול להיות שיהיו לי עימותים עם ימנים או שאני יגן על שמאלנים מפניי ימנים אבל זה יהיה גם ההפך אני יודע שיהיו ת הדברים האלה אבל זהו זה מה שושה הצבא אתה חושב?מה עם המלחמות החיילים שחרפו נפשם  ששמרו עליך כדיי שתוכל לכתוב פה בפורום?אתם יורדים על צה"ל רק על הדברים הקטנים ואני לאט לאט שם לב שאתם יורדים על כל מה שקשור לצה"ל אבל אני בטוח שברגע שיש מלחמה רק אז אתם יודעים לכבד את צה"ל.דבר אחד שאני באמת שונא במערכת הזאת שנקראת צה"ל זה את הרמטכ"ל בני גנץ ולצערי הוא יהיה בתקופתי לפחות שנתיים וחצי מהשירות שלי.כי אני שמעתי שאשתו פעילה בארגון שמאל ושהוא רק חודש כרמטכ"ל והוא כבר יצא על כל הימנים.בקיצור אם אתם(אלה שיורדים על צה"ל)לא תעשו צבא או לא תלכו לקרבי(אם יש לכם נתונים לקרבי כמובן-פרופיל קרבי)רק בגלל שצה"ל מגן על השמאלנים אז אתם באמת חבורה עלובה זה מה שיש לי להגיד..בוא נראה אותך מרביץ לשמאלני ואז תשב בכלא אתה תגיד "בשביל מה אני מבזבז עכשיו כמה ימים/חודשים/אפילו שנים בכלא על מה על השמאלני העלוב הזה?הוא לא שווה את זה שבגללו אני אשב בכלא".
נ.ב ושאני לא אצטט פה חברים בפורום שרושמים שצה"ל זה צבא נאצי...
בס"ד

לפני שנה הייתי בדיוק כמוך,רציתי להתגייס מוקדם יותר,בכלל לא היה אכפת לי מהחיים שלי,רציתי לעשות כל מה שצה"ל אומר לי כמו חייל טוב
אבל בחצי שנה האחרונה עברו עליי כל כך הרבה דברים ותקופות בלתי אפשריות ובסופם הבנתי שהחיים שלי שווים זהב ואם אני כבר רוצה להקריב את החיים שלי/את האיברים שלי אני יתגייס לצבא שבאמת מגן על העם היהודי,צבא שבאמת יכבוש שטחים מהאויב על מנת להחזיק אותם לעולם,צבא שיוציא את כל מה שיש לו על האויב/האזרחים על מנת למנוע פגיעה של חיילים,צבא שהפיקוד הכללי שלו יהיה דתי עם אמונה בשם ולא אמונה בעצמם,פיקוד שלא מהסס ומפחד לכבוש שטחים מהאויב בטענה של "מה ארה"ב תאמר" "העולם לא יסבול את זה",אני רוצה להיות חייל אמיתי ולא חייל שחמט שמשחקים בו איך שרוצים ומוצצים לו הדם
אתה רוצה לבזבז את הזמן שלך על מנת לכבוש בתי ספר ממולכדים תעשה מה שבא לך אבל רק תדע שהפיקוד בכלל לא שם עליך,יותר אכפת להם ממה הגויים יגידו מאשר שחיילים יהרגו(ראינו מה קרה במשט שנה שעברה) ורק שתדע אני לא מדבר סתם,סבא שלי ז"ל נלחם במלחמת העולם השנייה,אבא שלי היה בצנחנים עורב ונלחם במלחמת שלום הגליל ואח שלי כבר בסיירת צנחנים שנה הבית שלי מפוצץ במדים וקסדות אז אני יודע מה זה להיות חייל

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 13, 2011, 06:01:25 »
צבא אנטישמי או לא, כל אחד צריך לתרום למדינה הזאת נקודה סוף פסוק.
אם חייל מקבל פקודות אנטי יהודיות בעליל - לסרב, ולשבת בכלא.
אבל אני לא בעד השתמטות "מחשש לקבלת פקודות אנטישמיות" ג'וישגירל אם תעשי שירות לאומי גם תתרמי לעם היהודי ותאמיני לי אף אחד לא יבקש ממך לשמור על סוסים של ערבים.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 13, 2011, 08:38:45 »
היא חושבת שמדינת ישראל היא נאצית, אז אין לה שום סיבה לתרום למדינה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #33 ב- : יולי 13, 2011, 18:53:25 »
צבא אנטישמי או לא, כל אחד צריך לתרום למדינה הזאת נקודה סוף פסוק.
אם חייל מקבל פקודות אנטי יהודיות בעליל - לסרב, ולשבת בכלא.
אבל אני לא בעד השתמטות "מחשש לקבלת פקודות אנטישמיות" ג'וישגירל אם תעשי שירות לאומי גם תתרמי לעם היהודי ותאמיני לי אף אחד לא יבקש ממך לשמור על סוסים של ערבים.

עם יד על הלב - אני קורא כאן הרבה מילים יפות, אבל האם מישהו כאן באמת יסרב לבצע פקודה אנטישמית כאשר זאת תגיע? (והיא תגיע)
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 14, 2011, 02:26:44 »
אם הייתי משרת בשטחים לא הייתי מפנה יהודים, הייתי מתסיס את הגדוד שאיתי לא לבצע את זה.
הייתי מעדיף לשבת במחבוש חודש-חודשיים מאשר לבצע דבר כזה ולפנות את האחים שלי בגלל החלטות של שמאלנים.
הם צריכים להבין שלא צריך לערב את הצבא בפוליטיקה, ברגע שהם עושים את זה יהיו להם המון בעיות.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 14, 2011, 07:36:19 »
עם יד על הלב - אני קורא כאן הרבה מילים יפות, אבל האם מישהו כאן באמת יסרב לבצע פקודה אנטישמית כאשר זאת תגיע? (והיא תגיע)

אני לא יכול לענות לך בשם כולם, אבל אני אישית מוכן לשבת בכלא וגם לעזוב את הצבא ולא למלות פקודה אנטישמית של פינוי או הגנה על האוייב.

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : יולי 14, 2011, 08:02:19 »
למלא*
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 14, 2011, 11:28:37 »
אם הייתי משרת בשטחים לא הייתי מפנה יהודים, הייתי מתסיס את הגדוד שאיתי לא לבצע את זה.
הייתי מעדיף לשבת במחבוש חודש-חודשיים מאשר לבצע דבר כזה ולפנות את האחים שלי בגלל החלטות של שמאלנים.
הם צריכים להבין שלא צריך לערב את הצבא בפוליטיקה, ברגע שהם עושים את זה יהיו להם המון בעיות.
בס"ד

ואז הגדוד היה מפרק אותך לעצמות,שמענו אתכם כל מי שאומר שהוא לא יפנה ובלה בלה אתם יודעים להגיד את זה כי אתם לא עשיתם שירות קרבי בכלל..

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : יולי 14, 2011, 14:57:57 »
בס"ד

לכי תלקקי את החלב מהשפתיים עזבי אותך פורום בת כמה את שאת מדברת ככה על צה"ל?עברת את גיל 18?ואם כן עשית בכלל צבא?ושירות לאומי בשבילי לא נקרא צבא!!כל עוד אין תרומה למדינה זה לא צבא!!
את מכניסה לדבריי אמירות שאינן נכונות בכלל, אני אמרתי שאני אגרש יהודים?איפה כתבתי כזה דבר?זה שאמרתי שאני לא ארביץ לשמאלנים לא אומר שאני אגרש יהודים ח"ו אני פשוט לא יהיה אכפת לי מה יקרה ויתן למי שאחראי על זה שישבור את הראש ויאכל את החרא מתגובות העם אני לא ארביץ לשמאלני כדיי שיגידו לי כל הכבוד ברכות ואחריי זה אני אישפט יהיה בכלא וכו' ואתם תמשיכו להלל את האנשים שעושים דבר נכון אבל בסופו של דבר הם נכנסים לכלא כי מה לעשות זאת המדינה שלנו.אם לא אכפת לכם לשבת בכלא כמו חיילי צה"ל שכן מרביצים לשמאלנים אז קדימה לכו ותרביצו להם ואל תיתנו הוראות לחיילים שבזכותם את עוד קמה בבוקר לצחצח שיניים.עם איך שדיברת את אחת שלא אכפת לך שחיילים ישבו בכלא ושישבו כל החיילים שלנו בכלא שלא יהיה מי שיגן עלינו במלחמות העיקר שהם ירביצו לשמאלנים וכן אני שונא שמאלנים, אוייב מבפנים יותר גרוע מבחוץ כאשר אני רואה אותם באלי לפרק להם את העצמות אבל מה לעשות שאני בן אדם שרואה בשמאלנים גם כאנשים שלא שווה לי שבגללם אני אשב בכלא ויהרוס את כל החיים שלי!!!!

שירות לאומי זה שירות לאומי זה כן תרומה למדינה. בכל מקרה אני לא עושה לא את זה ולא את זה.
אתה לא מודע שאתה מוכן לגרש יהודים בזה שאתה אומר שלא איכפת לך שאותם לוחמים שאתה כל כך מעריץ יגרשו אותם. מה אתה שונה מהתל אביבים שחיים להם בעולם אחר? גם להם לא איכפת שהלוחמים יעשו את העבודה הזאת.
לא אומרת לך להרביץ לשמאלני בשביל לשמוע אנשים אומרים לך כל הכבוד, אם אין לך כבוד יהודי אתה צריך להתבייש בעצמך. זה שתעשה משהו טוב למען העם שלך(שזה אומר לא לתת לחיילים לגרש יהודים), זה לא יגרום לכולם להגיד לך "כל הכבוד" אלא יהיה לך כבוד.
למעשה הייתי אמורה להתגייס וברגע האחרון נפקחו לי העיניים, אבל כשרציתי להתגייס הדבר הראשון שעבר לי בראש היה לעזור לעם ישראל(גם אם זה אומר להרביץ לשמאלנאצים וגם אם זה אומר לשבת בכלא צבאי).
אני קמה בבוקר ומצחצחת שיניים בזכות הקב"ה.
ולמה שכל החיילים(אם כל החיילים יסרבו פקודה), ישבו בכלא? אתה באמת חושב שזה מה שיקרה? ואם כן זה רק מראה שהחיילים האלה יש להם כבוד יהודי אמיתי(בכלא או לא בכלא).
לא נראה לי שאם תיהיה התנגדות כל כך גדולה של חיילים לסרב לגרש את האחים שלהם יגרום לצבא להכניס את כולם לכלא. אולי רק יפחידו את החיילים האלה(נו לא מזכיר נאצים?).
חוץ מזה מה יותר חשוב לך? החיים הפרטיים שלך בלבד או חיים של כמה יהודים ביחד? אני בטוחה שאם בתקופת השואה החיילים הנאצים היו גורמים ליהודי אחד לבגוד בעם שלם רק בשביל לחיות את החיים הפרטיים שלו, אתה היית מתנגד. ואם לא אתה יודנראט.
ואתה שם לב שאתה בעצמך אומר לי שצה"ל שייכים למדינה האנטישמית שנקראת "ישראל"(באמת כבר יותר מתאים למדינה הזאת להיקרא פלסטין).
כשתקום פה מדינה יהודית אמיתית, הצבא יהיה יהודי ואז לא תיהיה לי בעיה שיהודים יתגייסו לצבא.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 14, 2011, 15:07:23 »
ג'וישגירל - זה שחיילים פינו תושבים וכל מה שהולך ביו"ש עם המתנחלים זה רע מאוד, אבל לקרוא לחיילי צה"ל נאצים זה טמטום. כל הילדים שנהרגו בעזה ולבנון נהרגו כדי שתוכלי להמשיך לחיות כאן בארץ.
עם כל הגבורה יהודית שלך את לא יכולה להתמודד מול מחבל חמוש, ויש ילדים בני 18 שמתים בשביל שאת לא תגיעי למצבים כאלה, אז קצת כבוד לא יזיק.

רציתי להתעלם מהתגובה שלך. לקרוא אותה ולא להגיב, אבל אני לא מסוגלת.
דבר ראשון זה לא היה פינוי, זה היה גירוש. דבר שני זה לא רק גירוש זה עוד הרבה דברים.
כבר הזכרתי שחיילי צה"ל ברובו הם ימניים שאוהבים את העם שלהם, אבל ברגע שהם כבר שייכים לצבא הזה הם שוכחים את העקרונות שלהם בלא ידיעתם.
אני חיה לי פה בארץ וטוב לי לחיות כאן מרגישה נהדר, אבל הממשלה הזאת לא גורמת לי להיות מאושרת בארץ ישראל, וזה לא טוב בכלל. כמוני יש עוד הרבה. יש הרבה אנשים שאוהבים את הארץ אבל קשה להם לחיות כאן ועוברים לגולה בשביל לפרנס את המשפחה שלהם.
בינתיים הילדים בעזה וגם לבנון חיים להם בסבבה וגם נותנים להם לפלוש לכאן בכיף ולקחת מקומות עבודה של יהודים ולקחת בכלל את כל האדמות של היהודים, ומה צה"ל עושה בשביל זה לא יקרה?
אם הייתי חיילת לא היית אומר שלא יכולתי להתמודד מול מחבל(חמוש או לא), ואני לא רואה הרבה חיילים שבאמת תופסים את המחבל הזה והורגים אותו, במקום זה יורים באוויר ונותנים לו לברוח לעשות פיגוע.

הכבוד שלי הוא קודם כל לקב"ה אחר כך ליהודים. ואם החיילים הצה"ליסטים כל כך רוצים כבוד אז שיעבדו על הכבוד היהודי קודם כל.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 14, 2011, 19:04:33 »
רציתי להתעלם מהתגובה שלך. לקרוא אותה ולא להגיב, אבל אני לא מסוגלת.
דבר ראשון זה לא היה פינוי, זה היה גירוש. דבר שני זה לא רק גירוש זה עוד הרבה דברים.
כבר הזכרתי שחיילי צה"ל ברובו הם ימניים שאוהבים את העם שלהם, אבל ברגע שהם כבר שייכים לצבא הזה הם שוכחים את העקרונות שלהם בלא ידיעתם.
אני חיה לי פה בארץ וטוב לי לחיות כאן מרגישה נהדר, אבל הממשלה הזאת לא גורמת לי להיות מאושרת בארץ ישראל, וזה לא טוב בכלל. כמוני יש עוד הרבה. יש הרבה אנשים שאוהבים את הארץ אבל קשה להם לחיות כאן ועוברים לגולה בשביל לפרנס את המשפחה שלהם.
בינתיים הילדים בעזה וגם לבנון חיים להם בסבבה וגם נותנים להם לפלוש לכאן בכיף ולקחת מקומות עבודה של יהודים ולקחת בכלל את כל האדמות של היהודים, ומה צה"ל עושה בשביל זה לא יקרה?
אם הייתי חיילת לא היית אומר שלא יכולתי להתמודד מול מחבל(חמוש או לא), ואני לא רואה הרבה חיילים שבאמת תופסים את המחבל הזה והורגים אותו, במקום זה יורים באוויר ונותנים לו לברוח לעשות פיגוע.

הכבוד שלי הוא קודם כל לקב"ה אחר כך ליהודים. ואם החיילים הצה"ליסטים כל כך רוצים כבוד אז שיעבדו על הכבוד היהודי קודם כל.
בס"ד

את מדברת שטויות בטונות,את גם לא עוזרת לתנועה להתקדם לשום מקום את אלכס ורון בן מיכאל הורסים את התנועה

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 14, 2011, 20:10:57 »
בס"ד

את מדברת שטויות בטונות,את גם לא עוזרת לתנועה להתקדם לשום מקום את אלכס ורון בן מיכאל הורסים את התנועה

אני לא מייצגת את התנועה, אני פשוט מביעה את דעתי.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 14, 2011, 20:12:50 »
אני לא מייצגת את התנועה, אני פשוט מביעה את דעתי.
בס"ד

הדעות שלך מזיקות לתנועה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #43 ב- : יולי 16, 2011, 21:23:06 »
יש פה אנשים שאשכרה אומרים לא להתגייס לצה"ל.. זאת תנועה ימנית לפי מה שאני יודע
אז זה אומר שאנחנו פטריוטים,ואני חושב שחלק גדול מזה זה לשרת בצה"ל