כתב נושא: גנץ לחיזבאללה: אל לכם לבחון את כוחו של צה"ל  (נקרא 20876 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
גנץ לחיזבאללה: אל לכם לבחון את כוחו של צה"ל
« להגיב #25 ב- : יולי 14, 2011, 12:03:06 »
לא צריך גם לריב בינינו, אנחנו צריכים להיות מאוחדים נגד השמאל האנטישמי
והערבים הנאצים,ולהיות מאוחדים תחת דעה אחת כדי שנעשה תנועה מסודרתת עם
אידיאולוגיה אחידה.ואסור לקרוא לצה"ל נאצים ! צה"ל=צבא הגנה לישראל
וזה שהוא שבוי בידי השמאל לא אומר שהוא לא מגן על המדינה
בס"ד

ומי שהורס את התקדמות התנועה זה רון ועוד כמה אנשים כמוהו

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #26 ב- : יולי 14, 2011, 12:03:52 »
בס"ד

מדינה נאצית וצבא נאצי שמגרשים בנאציות היטלריסטית בהמית יהודים מאדמתם, קורעים להם את הנחיריים, שורפים להם את בתי-הכנסת והבתים, וטובחים בהם בשביל הכיף, הם דבר קדוש בעיניכם? זה כל כך מתועב ומחליא! אתם לא מבינים ימין יהודי אמיתי מהו, רק מכירים תאוות כוח-הזרוע פאשיסטית נאצית של ימנונים "פרו-piSSרעילים", שמחללים שם שמיים בכך שהם מייחסים לעצמם זהות יהודית כלשהי - בושו והיכלמו פאשיסטים. אני משתין על הקבר של מדינת PיSSרעיל הנאצית.

יהודונים היטלריסטים יצרו את חמאס - אתם אתם אלה שמחמשים ומתגברים ומקיימים ומבטחים אותם (את כל הערבים המוסלמים הנאצים) באנטישמיות הפאשיסטית הנאצית שלכם, חכו שצבא התרנגולות המשקשקות שלכם יקבל לפרצוף את מה שבישלתם לעצמכם! אין חיים למי שמגרש יהודים מאדמתם בחייתיות זדונית עמלקית ושוחט אותם בטיהורים אתניים נאציים קלאסיים שהיטלר יש"ו שר"י היה מרנן בשמעו עליהם.           
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #27 ב- : יולי 14, 2011, 12:13:49 »
נכון,אלה שמגרשים יהודים מגיע להם עונש,אבל אל תשכח על מי מוטלת האשמה האמיתית(הפיקוד השמאלני)
וחוץ מזה אותם חיילים שאתה קורא להם נאצים נלחמים בערבים ומתים גם בשביל שתמשיך להתקיים פה מדינה
(אומנם לא מדינה כמו שאנחנו רוצים,אבל בכל זאת).ולא נעים לי להגיד אבל אתה באמת מדבר כמו חיזבאללון

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : יולי 14, 2011, 12:20:59 »
בס"ד

מדינה נאצית וצבא נאצי שמגרשים בנאציות היטלריסטית בהמית יהודים מאדמתם, קורעים להם את הנחיריים, שורפים להם את בתי-הכנסת והבתים, וטובחים בהם בשביל הכיף, הם דבר קדוש בעיניכם? זה כל כך מתועב ומחליא! אתם לא מבינים ימין יהודי אמיתי מהו, רק מכירים תאוות כוח-הזרוע פאשיסטית נאצית של ימנונים "פרו-piSSרעילים", שמחללים שם שמיים בכך שהם מייחסים לעצמם זהות יהודית כלשהי - בושו והיכלמו פאשיסטים. אני משתין על הקבר של מדינת PיSSרעיל הנאצית.

יהודונים היטלריסטים יצרו את חמאס - אתם אתם אלה שמחמשים ומתגברים ומקיימים ומבטחים אותם (את כל הערבים המוסלמים הנאצים) באנטישמיות הפאשיסטית הנאצית שלכם, חכו שצבא התרנגולות המשקשקות שלכם יקבל לפרצוף את מה שבישלתם לעצמכם! אין חיים למי שמגרש יהודים מאדמתם בחייתיות זדונית עמלקית ושוחט אותם בטיהורים אתניים נאציים קלאסיים שהיטלר יש"ו שר"י היה מרנן בשמעו עליהם.           

בס"ד

אתה לבנתיים זה שמחלל שם שמים לך תעשה עם עצמך משו ותעזוב את הפורום "יהודי" עלוב שכמותך.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #29 ב- : יולי 14, 2011, 19:33:14 »
אני שוב פעם חוזר ומבקש מכל מי שמאשים אותי שקראתי לצה"ל נאצי, או שכתבתי דברי גזענות נגד שחורים (אך ורק על עצם היותם שחורים), שיגבה את דבריו בהוכחות (ברוך ה' כל הדיונים כאן נגישים לכולם, ולא תהיה לאף אחד בעיה למצוא הוכחה).
אני קורא כאן האשמות, אך בינתיים אפס הוכחות.

אני עומד בדעתי שצה"ל (כגוף) אינו צבא יהודי (העובדה שרוב המשרתים בו יהודים אינה משנה בכלל).

המדינה לא קיימת בזכות צה"ל, אלא בזכות חיילים יהודים המשרתים בו.

אם הדבר היה תלוי בפלמ"ח (שמו של צה"ל לפני קום המדינה), עדיין היו שולטים פה הבריטים - מה שסילק אותם היו פעולות של האצ"ל והלח"י (צה"ל עצמו הטביע את אוניית הנשק "אלטלנה" של האצ"ל, והסגיר אנשי מחתרות לידי הבריטים).

צה"ל קדוש? אל תביכו את עצמכם (החיילים המשרתים בו ראויים להערכה, אך הגוף הזה הוא גוף לא יהודי בעליל)

ולכל הבורים שכאן - לכו ללמוד קצת הסטוריה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 14, 2011, 19:41:21 »

עם איך שאתה מדבר לא מגיע שישמרו עלך בכלל, והמדינה כן מתקיימת בזכות צה"ל לך אתה תלמד הסטוריה..אחח איזה כיף שהדעות שלך כל כך מפגרות שרק אתה ועוד כמה בודדים מסכנים עם דעות כאלה בארץ.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : יולי 14, 2011, 20:03:08 »
עם איך שאתה מדבר לא מגיע שישמרו עלך בכלל, והמדינה כן מתקיימת בזכות צה"ל לך אתה תלמד הסטוריה..אחח איזה כיף שהדעות שלך כל כך מפגרות שרק אתה ועוד כמה בודדים מסכנים עם דעות כאלה בארץ.
מי ששומר עליי הם יהודים שמשרתים בצבא שבן גוריון הקים.
יהודים שירתו בכל מני צבאות במהלך ההסטוריה (זה לא הפך את כל אותם צבאות לצבאות יהודיים).

הדיעות שלי אולי נשמעות לך מפגרות, אבל ברוך ה' יהודים אחרים לא חושבים כך (לא כל הציבור עיוור שסוגד למדינה בכל מחיר).

אני עדיין מחכה שתביא לי הוכחה לדברי נאצה שלי על צה"ל (כינויים כמו נאצים) ועל שחורים (אתה הצהרת כאן בגאון שכתבתי כאלה דברים) - על זה אני לא אתפשר (אם יש כאלו דברים, אני רוצה לראות אותם, ואני רוצה שכולם יראו אותם), ואם לא אני מצפה שתתנצל.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 14, 2011, 20:07:40 »
מי ששומר עליי הם יהודים שמשרתים בצבא שבן גוריון הקים.
יהודים שירתו בכל מני צבאות במהלך ההסטוריה (זה לא הפך את כל אותם צבאות לצבאות יהודיים).

הדיעות שלי אולי נשמעות לך מפגרות, אבל ברוך ה' יהודים אחרים לא חושבים כך (לא כל הציבור עיוור שסוגד למדינה בכל מחיר).

אני עדיין מחכה שתביא לי הוכחה לדברי נאצה שלי על צה"ל (כינויים כמו נאצים) ועל שחורים (אתה הצהרת כאן בגאון שכתבתי כאלה דברים) - על זה אני לא אתפשר (אם יש כאלו דברים, אני רוצה לראות אותם, ואני רוצה שכולם יראו אותם), ואם לא אני מצפה שתתנצל.

בס"ד

אני לא אתנצל בפניך,ברגע שאתה יוצא נגד צה"ל פה פגעת ביותר מ50 אחוז ממדינת ישראל,ואם אתה חושב שיש הרבה אנשים עם דעות מפגרות כמו שלך אתה טועה.זה שאתה מנהל לא אומר שאני צריך לפחד ממך ולא אומר שאתה צודק בכל דבר,אתה חתיכת משועמם שכל היום עסוק בלצאת נגד כל העולם ואשתו.אני נמאסתי ממך ואני לא אגיב לך יותר ויש לי מה להגיד לך והרבה אבל נמאס לי להגיב לאנשים כמוך.אנשים בורחים מהפורום רק בגלל אנשים כמוך וכמו רון ואלכס לתשומת לבך...

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 14, 2011, 20:37:37 »
בס"ד

אני לא אתנצל בפניך,ברגע שאתה יוצא נגד צה"ל פה פגעת ביותר מ50 אחוז ממדינת ישראל,ואם אתה חושב שיש הרבה אנשים עם דעות מפגרות כמו שלך אתה טועה.זה שאתה מנהל לא אומר שאני צריך לפחד ממך ולא אומר שאתה צודק בכל דבר,אתה חתיכת משועמם שכל היום עסוק בלצאת נגד כל העולם ואשתו.אני נמאסתי ממך ואני לא אגיב לך יותר ויש לי מה להגיד לך והרבה אבל נמאס לי להגיב לאנשים כמוך.אנשים בורחים מהפורום רק בגלל אנשים כמוך וכמו רון ואלכס לתשומת לבך...
אז אני מבין שאין לך הוכחות (זה בסדר, רק רציתי שכולם יהיו בטוחים).

דבר שני - אף אחד לא טען שחייב כאן תמימות דעים בנוגע להכל - אני לא קראתי לך אפס ואנטישמי על הדעה שלך, ואני מצפה לכל הפחות שלא תכנה אנשים בשמות (במיוחד כשאין לך הוכחות).

אם אתה חושב שאנשים בורחים מהפורום בגללי, אתה יותר ממוזמן להתלונן אצל המנהלים הבכירים יותר.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : יולי 14, 2011, 21:08:08 »
אז אני מבין שאין לך הוכחות (זה בסדר, רק רציתי שכולם יהיו בטוחים).

דבר שני - אף אחד לא טען שחייב כאן תמימות דעים בנוגע להכל - אני לא קראתי לך אפס ואנטישמי על הדעה שלך, ואני מצפה לכל הפחות שלא תכנה אנשים בשמות (במיוחד כשאין לך הוכחות).

אם אתה חושב שאנשים בורחים מהפורום בגללי, אתה יותר ממוזמן להתלונן אצל המנהלים הבכירים יותר.
בס"ד

לפחות 4 חברים שלי שאמרתי להם להירשם לפורום הם רק הסתכלו על מה שאתה רושם ועל מה שרון הם אמרו במילים האלה"מה זה פורום של חמאס".והם התעצבנו כל כך מאיך שאתה ורון מדברים על צה"ל.הם אמרו שאתם נאצים ולא צה"ל והם צודקים.ואני בטוח שיש עוד מלא שלא נרשמים רק בגללכם.אני לא אתלונן אצל אף אחד אם חיים או דוקא כך או אחים באמת ירצו שהתנועה הזאת תתקדם לאן שהוא ממזמן הם היו מדברים איתך ועם רון/ מוחקים תגובות שלך ושל רון שלא במקום/אפילו מעיפים אותך ואת רון לכמה זמן, אבל כנראה שהם לא רוצים שהתנועה תתקדם.
אם תבוא לירושלים ולכל מקום בארץ בעיקר לדרום ולצפון (אנשים שעברו מלחמות לא כמוך גר בנתניה), באיזור ציבורי ותצעק "צה"ל הוא לא יהודי", "צה"ל לא מגן עלינו" וכד' היית היום בבית חולים, אבל אתה "גבר" מאחורי מחשב.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #35 ב- : יולי 14, 2011, 21:22:35 »
בס"ד

לפחות 4 חברים שלי שאמרתי להם להירשם לפורום הם רק הסתכלו על מה שאתה רושם ועל מה שרון הם אמרו במילים האלה"מה זה פורום של חמאס".והם התעצבנו כל כך מאיך שאתה ורון מדברים על צה"ל.הם אמרו שאתם נאצים ולא צה"ל והם צודקים.ואני בטוח שיש עוד מלא שלא נרשמים רק בגללכם.אני לא אתלונן אצל אף אחד אם חיים או דוקא כך או אחים באמת ירצו שהתנועה הזאת תתקדם לאן שהוא ממזמן הם היו מדברים איתך ועם רון/ מוחקים תגובות שלך ושל רון שלא במקום/אפילו מעיפים אותך ואת רון לכמה זמן, אבל כנראה שהם לא רוצים שהתנועה תתקדם.
אם תבוא לירושלים ולכל מקום בארץ בעיקר לדרום ולצפון (אנשים שעברו מלחמות לא כמוך גר בנתניה), באיזור ציבורי ותצעק "צה"ל הוא לא יהודי", "צה"ל לא מגן עלינו" וכד' היית היום בבית חולים, אבל אתה "גבר" מאחורי מחשב.
בס"ד

ירין תתבגר קצת,בסה"כ בפורום הזה כל אחד יכול לומר את מה שיש לו,אין שום בעיה עם מה שאתה חושב אבל לפסול דעות של אנשים אחרים על בסיס הדעה האישית שלך ובלי הוכחות? נו באמת מה אתה עושה לנו דווקא???
ותשמע אתה אולי יכול לשפוט אותי,רון,אלכס וכ'ו אבל את rafoe שמביא בסיס לכל מה שהוא אומר?ואתה עוד מנהל פורום תתאפס על עצמך!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : יולי 14, 2011, 21:26:10 »
בס"ד

ירין תתבגר קצת,בסה"כ בפורום הזה כל אחד יכול לומר את מה שיש לו,אין שום בעיה עם מה שאתה חושב אבל לפסול דעות של אנשים אחרים על בסיס הדעה האישית שלך ובלי הוכחות? נו באמת מה אתה עושה לנו דווקא???
ותשמע אתה אולי יכול לשפוט אותי,רון,אלכס וכ'ו אבל את rafoe שמביא בסיס לכל מה שהוא אומר?ואתה עוד מנהל פורום תתאפס על עצמך!
בס"ד

איזה ביסוס?תפסיק לזיין תשכל אתה גם בדעות המפגרות שלהם?תהיה כמוהם אתם אפס אחוז במדינה הזאת למזלי.ואני לא אפסיק עם הזבל הזה שאומר על כולם אנטישמים ונאצים סתכל בתגובות שלו אם יש לך כוח מעמוד ראשון תסתכל.אין לכם זכות בכלל לבקר את כוחות הביטחון למה מי אתם בכלל?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 14, 2011, 21:28:55 »
תאמינו לי אפילו המתנחלים יצחקו על הדעות המטומטמות שלכם,ולפחות הם עושים שירות קרבי לא כמוכם.עוד יש לכם חוצפה לפתוח פה על צה"ל

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : יולי 14, 2011, 21:31:14 »
בס"ד

איזה ביסוס?תפסיק לזיין תשכל אתה גם בדעות המפגרות שלהם?תהיה כמוהם אתם אפס אחוז במדינה הזאת למזלי.ואני לא אפסיק עם הזבל הזה שאומר על כולם אנטישמים ונאצים סתכל בתגובות שלו אם יש לך כוח מעמוד ראשון תסתכל.אין לכם זכות בכלל לבקר את כוחות הביטחון למה מי אתם בכלל?

אחי בטוח שיניב לא התכוון שצה"ל נאצי או משהו כזה.

אבל הוא אכן כבול באזיקים של השמאלנים.

« עריכה אחרונה: אוקטובר 30, 2011, 23:09:18 על ידי MrMaor100 »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 14, 2011, 21:31:40 »
בס"ד

אם כואב לאנשים מסויימים שמוע שהגוף המתקרא צה"ל הוא לא גוף יהודי, אז כנראה שהם באמת לא צריכים להיות פה (אני כרגע מתייחס לגוף בלבד ולא לחיילים המשרתים בו).

כמו שהזכרתי - חיילים יהודים שירתו במשך כל ההסטוריה בצבאות זרים (וצה"ל הוא עוד אחד כזה).

עד עכשיו לא הייתי בטוח, אבל עכשיו אין לי ספק שאני מתמודד עם ילד.
אם היית מספיק בוגר היית יודע שבדמוקטטורה השמאלנית עוצרים כל יהודי שמעז להעליב את מוסדות/זרועות השלטון (כך עשו ליהודי שזרק נעל על ראש מוסד המלוכה).
צה"ל הוא חלק בלתי נפרד מהממסד השמאלני (העובדה שיהודים משרתים בו לא תשנה את זה).

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : יולי 14, 2011, 21:34:18 »
אם כואב לאנשים מסויימים שמוע שהגוף המתקרא צה"ל הוא לא גוף יהודי, אז כנראה שהם באמת לא צריכים להיות פה (אני כרגע מתייחס לגוף בלבד ולא לחיילים המשרתים בו).

כמו שהזכרתי - חיילים יהודים שירתו במשך כל ההסטוריה בצבאות זרים (וצה"ל הוא עוד אחד כזה).
עד עכשיו לא הייתי בטוח, אבל עכשיו אין לי ספק שאני מתמודד עם ילד.
אם היית מספיק בוגר היית יודע שבדמוקטטורה השמאלנית עוצרים כל יהודי שמעז להעליב את מוסדות/זרועות השלטון (כך עשו ליהודי שזרק נעל על ראש מוסד המלוכה).
צה"ל הוא חלק בלתי נפרד מהממסד השמאלני (העובדה שיהודים משרתים בו לא תשנה את זה).

בס"ד

ואני מתמודד עם מישו בגיל 26 שמשעמם לו בחיים,לי נמאס מכם אבל אין בעיה אני מתנדב במשטרה ואני אדאג שימצאו את האיפי שלכם ויעשו לכם משו על ההסתה שאתם עושים נגד שירות קרבי בצה"ל.
אתה נאצי נאצי נאצי נאצי נאצי גמור!!!!

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : יולי 14, 2011, 21:36:51 »
בס"ד

בס"ד

אין שום בעיות ככה אתה הולך?? רק שתדע שאני לא מתכוון לרדת לרמה שלך,אבל רק תראה לאיזה רמה נמוכה הגעת פשוט לא יאמן רמה של ילד בן 8 שבמידה ולא יסכימו לתת לו סוכריה הוא ישר ילך נגד ההורים שלו ויאיים לקפוץ מהחלון,פשוט בדיחה אתה לא רואה שהשטן משתלט עליך,אתה יודע כמה כמוך ראיתי שאחרי זה יצר הרע השתלט עליהם והם הפכו להיות האויבים הכי גדולים של היהדות,אתה רוצה לשרת את השטן סבבה,אתה רוצה לשחק עם הרגשות העצמיים שלך סבבה,אתה רוצה להתגייס לצה"ל אף אחד לא ימנע ממך תעשה מה שבא לך מצדי אבל אין לך שום זכות לנסות ולפסול דעות של אנשים אחרים בשביל להצדיק את הדעה שלך

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : יולי 14, 2011, 21:40:03 »
ואני בן 17 ואני אתגייס בע"ה לגולני ואני אעשה שירות קרבי וינסה להתקדם כמה שאפשר בחיי עם הצבא והכל קצונה וכל זה.ואני לפחות לא יהיה כמוך ג'ובניק מסריח שלא ממלא פקודות"אנטישמיות"בשביל לא להיות "בוגד" אני לא יודע אם יש לך בגרות מלאה כי אם לא אז אני מבין אותך שלא אכפת לך מהחיים ובגלל זה סירבת פקודה בגירוש גוש קטיף כמו שאמרת אבל לפחות אני בכיתה עיונית יצא בע"ה עם בגרות מלאה לפחות לי יהיו פתוחות הרבה דלתות בחיים והרבה מטרות..

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : יולי 14, 2011, 21:41:35 »
ואני בן 17 ואני אתגייס בע"ה לגולני ואני אעשה שירות קרבי וינסה להתקדם כמה שאפשר בחיי עם הצבא והכל קצונה וכל זה.ואני לפחות לא יהיה כמוך ג'ובניק מסריח שלא ממלא פקודות"אנטישמיות"בשביל לא להיות "בוגד" אני לא יודע אם יש לך בגרות מלאה כי אם לא אז אני מבין אותך שלא אכפת לך מהחיים ובגלל זה סירבת פקודה בגירוש גוש קטיף כמו שאמרת אבל לפחות אני בכיתה עיונית יצא בע"ה עם בגרות מלאה לפחות לי יהיו פתוחות הרבה דלתות בחיים והרבה מטרות..

היית מסרב פקודה בגוש קטיף?

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : יולי 14, 2011, 21:42:30 »
בס"ד

אין שום בעיות ככה אתה הולך?? רק שתדע שאני לא מתכוון לרדת לרמה שלך,אבל רק תראה לאיזה רמה נמוכה הגעת פשוט לא יאמן רמה של ילד בן 8 שבמידה ולא יסכימו לתת לו סוכריה הוא ישר ילך נגד ההורים שלו ויאיים לקפוץ מהחלון,פשוט בדיחה אתה לא רואה שהשטן משתלט עליך,אתה יודע כמה כמוך ראיתי שאחרי זה יצר הרע השתלט עליהם והם הפכו להיות האויבים הכי גדולים של היהדות,אתה רוצה לשרת את השטן סבבה,אתה רוצה לשחק עם הרגשות העצמיים שלך סבבה,אתה רוצה להתגייס לצה"ל אף אחד לא ימנע ממך תעשה מה שבא לך מצדי אבל אין לך שום זכות לנסות ולפסול דעות של אנשים אחרים בשביל להצדיק את הדעה שלך
בס"ד

אתה מטומטם ואתה הולך אחרי רון ואלכס שהורסים את התנועה תבינו אנשים כמוכם לא מועילים לתנועה דעות קיצוניות ביותר יש לכם כנגד כל אחד ואחד.לפחות רפו מתון יותר ואין לי בעיה איתו אבל יש לי בעיה רק על מה שהוא אומר על צה"ל

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : יולי 14, 2011, 21:44:54 »
היית מסרב פקודה בגוש קטיף?
בס"ד

לצערי לא אני לא אהרוס חיים צבאיים וישפיל ויבזה את משפחתי שהם גם כולם ימנים קיצוניים רק בשביל שאני לא יהיה "בוגד"וכמוני עוד הרבה מגבניקים וחיילים שפינו היו ימנים קיצוניים והם לא סרבו, מי שהיה באותה תקופה זה אריאל שרון ימח שמו וזכרו שר"י.מי שכן סרב זה אחד שחשב שקרבי זה רק מלחמות נגד הערבים.

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : יולי 14, 2011, 21:48:06 »
ותפסיקו להיות מטומטמים קראו לגוף הזה "צבא ההגנה לישראל" ולא "צבא ההגנה ליהודים" בגלל זה הצבא אמור לשמור גם על"ערביי ישראל" יש"ו שר"י לצערי כי הם אזרחי ישראל אין מה לעשות זו המדינה המטומטמת שלנו שחיים בה מחבלים, ואיש כמו חיים בן פסח לא נותנים לו לעלות לארץ.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : יולי 14, 2011, 21:53:23 »
בס"ד

ואני מתמודד עם מישו בגיל 26 שמשעמם לו בחיים,לי נמאס מכם אבל אין בעיה אני מתנדב במשטרה ואני אדאג שימצאו את האיפי שלכם ויעשו לכם משו על ההסתה שאתם עושים נגד שירות קרבי בצה"ל.
אתה נאצי נאצי נאצי נאצי נאצי גמור!!!!

אני לא הסתתי נגד שירות בצה"ל (ואתה יכול לבדוק את זה), אלא פשוט חשוב לי שיהודים יידעו איפה הם הולכים לשרת (יותר מדי יהודים חושבים שהם מתגייסים לצבא יהודי).
ובינתיים מי שמכנה אחרים בשמות גנאי כמו נאצים הוא אתה.

מאיפה לך שאין לי בגרות מלאה?
למה אתה בכלל חושב שאתה יודע משהו עליי?

אתה חושב שאתה יודע הכל, אבל בעצם לא יודע כלום (כמו כל ילד טיפוסי).

בס"ד

לצערי לא אני לא אהרוס חיים צבאיים וישפיל ויבזה את משפחתי שהם גם כולם ימנים קיצוניים רק בשביל שאני לא יהיה "בוגד"וכמוני עוד הרבה מגבניקים וחיילים שפינו היו ימנים קיצוניים והם לא סרבו,
אז תן לי להבין - אם תסרב להחריב יישוב יהודי, תשים את משפחתך ללעג?

מי שהיה באותה תקופה זה אריאל שרון ימח שמו וזכרו שר"י.מי שכן סרב זה אחד שחשב שקרבי זה רק מלחמות נגד הערבים.
מה הקשר?
אם אריאל שרון היה אומר לחיילים להסתער על האוייב ללא נשק הם היו צריכים לעשות את זה ללא שום שיקול דעת?

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : יולי 14, 2011, 21:54:19 »
בס"ד

אתה מטומטם ואתה הולך אחרי רון ואלכס שהורסים את התנועה תבינו אנשים כמוכם לא מועילים לתנועה דעות קיצוניות ביותר יש לכם כנגד כל אחד ואחד.לפחות רפו מתון יותר ואין לי בעיה איתו אבל יש לי בעיה רק על מה שהוא אומר על צה"ל
בס"ד

אפשר לדבר איתך לרגע מבלי שתיהיה מסונוור משנאה??אם אתה קורא לי קיצוני אתה טועה בענק בסה"כ לרובנו יש מטרה משותפת וכולנו רוצים לטובת העם היהודי ואני בטוח שגם אתה רוצה לטובת המדינה אבל גם לי יש דעות משלי(למה שלא תכבד אותם) ואני חושב שעל מנת להגן על היהדות לא צריך להתגייס לצה"ל,אם היה פה צבא כהניסטי אני הראשון שהייתי מתגייס רק שתדע לך שזה היה מאוד קשה לי להגיע למסקנה הזאת,אני מאוד רציתי להיות בקרבי ולהיות בפיקוד הבכיר.

בס"ד

לצערי לא אני לא אהרוס חיים צבאיים וישפיל ויבזה את משפחתי שהם גם כולם ימנים קיצוניים רק בשביל שאני לא יהיה "בוגד"וכמוני עוד הרבה מגבניקים וחיילים שפינו היו ימנים קיצוניים והם לא סרבו, מי שהיה באותה תקופה זה אריאל שרון ימח שמו וזכרו שר"י.מי שכן סרב זה אחד שחשב שקרבי זה רק מלחמות נגד הערבים.
גם בוורמאכט היו קצינים גרמנים שלא הסכימו עם היטלר לבצע פקודות של הוצאה המונית להורג של אזרחים חפים מפשע מפחד שיוציאו אותם להורג או שיוציאו את המשפחות שלהם להורג,השאלה היא האם זה שווה את הסיוט האינסופי שמחכה להם בעולם הבא(אתה מאמין בזה?)
עכשיו זה לא ח"ו ר"ל שאני משווה את צה"ל לוורמכט אבל פקודות כמו גירוש יהודים ללא ספק ישאירו כתמים רבים של דם על הידיים על החיילים שיבצעו אותם,אני אישית שמעתי מחיים שמי שיקח חלק בגירוש יהודים זה פשע כמעט ובלתי נסלח וכמעט ואין מחילה על מעשה כזה,אז תעשה כרצונך

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : יולי 14, 2011, 21:59:59 »
בס"ד

אתה לא מבין את החשיבות של זה.

אם הרוב המוחץ יסרבו פקודה הגירושים לא יבוצעו

המצפון שלך לא היה מציק לך אם היית מגרש יהודים מביתם כדי לתת את אותם בתים לערבים ומשם ישגרו רקטות?

זה יותר חשוב מקריירה צבאית