כתב נושא: בכיר בתנועה האסלאמית: "אין הבדל בין אזרח יהודי לחייל"  (נקרא 1663 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/222487

סגן ראש הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית: "כל יהודי הוא חייל מילואים בצה"ל, ולכן אין כל הבדל בין אזרח לבין איש צבא, שכן האזרח הופך מייד לאיש צבא ברגע שדורשים זאת ממנו".

לא שהוא חידש לנו משהו, אבל יכול להיות שזו הסיבה שהשמאלנים המתבוללים מסרבים להתגייס? (הם רוצים "לצבור נקודות" אצל הישמעאלים)
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גם אין הבדל בין אזרח ערבי (גם ילדים ונשים) לטרוריסט כי האזרח הערבי הופך לטרוריסט ברגע שדורשים זאת ממנו (וגם כשלא)

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
חחחחח כאילו שטיל קסאם יודע להבחין בין שמאלני למילואימניק...

וכמו שאמר מעלי, אין הבדל בין תינוק ערבי למחבל בחמאס. אצלינו יש זכות בחירה (עד כמה שאפשר עם השלטון הזה) ותינוק אצלינו יכול לצאת שמאלני למרות שהוא קיבל חינוך ימני, וכן להפך.
אצליהם כל תינוק מתחיל בזריקת אבנים עובר למטעני חבלה, בבר מצווה שלו הוא משגר קסאמים בגיל 20 הוא חמאסניק מוסמך בגיל 21 הוא חלק מעסקה להחזרת גופות מחבלים..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

גם אין הבדל בין התינוקות והנשים שלהם ה"חפים מפשע" לבין טרוריסט.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
ת'אכלס אין כמעט ערבי חף מפשע.הרי בעזרת התינוקות הם מבריחים רימונים(סתם דוגמה)
נשים עושות פיגועי התאבדות או מעבירות נשק,ילדים כנ"ל ובנוסף הם גם משמשים כמגן אנושי וזורקים
אבנים.חוץ מזה כשהם יגדלו(בני 16)האמהות שלהם יתנו להם חומר נפץ וישלחו אותם להתפוצץ באוטובוס

מנותק ירין הכהניסט

• חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט של: דניאלJTF link=topic=31180.msg2149 שנ89#msg214989 date=1310399928
ת'אכלס אין כמעט ערבי חף מפשע.הרי בעזרת התינוקות הם מבריחים רימונים(סתם דוגמה)
נשים עושות פיגועי התאבדות או מעבירות נשק,ילדים כנ"ל ובנוסף הם גם משמשים כמגן אנושי וזורקים
אבנים.חוץ מזה כשהם יגדלו(בני 16)האמהות שלהם יתנו להם חומר נפץ וישלחו אותם להתפוצץ באוטובוס
בס"ד

אצלם זאת מצווה להרוג יהודים גם אם זה אומר למות, הריי הם גם "מקבלים 72 בתולות למעלה".ובתכלס המוסלמים יותר חזקים בדתם מה שרשום בקוראן הם עושים כתוב בקוראן להשמיד את כל מי שאינו מוסלמי וזה מה שהם עושים כל הזמן פיגועים לאו דווקא נגד יהודים אלא גם נגד נוצרים כמובן שנגדנו זה בא יותר לידיי ביטוי.ואנחנו לא כל כך חזקים בדת לצערי כתוב לא תגנוב יש מלא גניבות לא תרצח יש רציחות לא תענה ברעך עד שקר יש מלא שקרים,כבד את אביך ואת אמך היום ההורים מפחדים מהילדים שלהם היום כל ילד מרים את הקול שלו על ההורים.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס"ד

אצלם זאת מצווה להרוג יהודים גם אם זה אומר למות, הריי הם גם "מקבלים 72 בתולות למעלה".ובתכלס המוסלמים יותר חזקים בדתם מה שרשום בקוראן הם עושים כתוב בקוראן להשמיד את כל מי שאינו מוסלמי וזה מה שהם עושים כל הזמן פיגועים לאו דווקא נגד יהודים אלא גם נגד נוצרים כמובן שנגדנו זה בא יותר לידיי ביטוי.ואנחנו לא כל כך חזקים בדת לצערי כתוב לא תגנוב יש מלא גניבות לא תרצח יש רציחות לא תענה ברעך עד שקר יש מלא שקרים,כבד את אביך ואת אמך היום ההורים מפחדים מהילדים שלהם היום כל ילד מרים את הקול שלו על ההורים.
כן,אבל תחשוב למה הם גם יותר חזקים בדת.הרי מוחמד,היה צריך לספק תירוץ טוב לשאהידים שלו
כדי שהם יילחמו בשבילו,אז הוא אמר להם שהם יקבלו 72 בתולות בגן עדן.איזה בנאדם לא היה רוצה את זה?
בגלל זה יותר קל להם להיות מסורים,כי הדת שלהם מלאה אשליות שגורמות להם להיות חדורי מוטיבציה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שמע זה לא מחייב, גם היהדות (כמו כל דת בעצם..) מבטיחה גן עדן וגם אם היהדות הייתה מבטיחה 200 בתולות על מי שיהיה דתי המצב לא היה שונה. כי מה לעשות אנחנו היהודים ככה הראש שלנו..

והמוסלמים כ"כ הדוקים בדת (שמוכנים למות למען זה) זה מכמה סיבות.. הייתי רוצה לרשום שזה בגלל שהם פרימיטיבים ואין להם טכנולוגיה וכ' (לא שחס וחלילה אני אומר שהדת פרימיטיבית.. פשוט אתם מבינים למה אני מתכוון בנאדם שחי ללא סביבה מפותחת הוא יותר איש של בית ומסורת.. בגלל זה יש רוב חילוני בישראל לצערנו) אבל הסיבה האמיתית לדעתי זה בגלל שזאת גזרה על עם ישראל שירדף על ידי ישמעאל..

כן נכון אני לא דתי אבל מה לעשות אני מאמין ואני חושב שזאת הסיבה.. הרי אף עם לא היה מכניס את עצמו למלחמות אין סופיות והולך להתפוצץ בשביל פיסת אדמה.. לא משנה עד כמה היא קדושה.

דוד המלך ניבא שישמעאל ילחם בנו בעזרת המתאבדים (לא זוכר בדיוק את הפסוק לכן אני לא רוצה לרשום סתם, אבל משהו עם דבורים שהם ילחמו כדבורים כמו שדבורה עוקצת ומיד מתה ככה הם יעקצו ומיד ימותו). וזה חלק לטענה שלי שהם נלחמים בנו בעיקר בגלל גזירות על עם ישראל ולא רק בגלל כל הדיון הפוליטי.

אגב, יש למישהו מושג מה עושת מחבלת עם 72 בתולות?  :old_huh:

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שמע זה לא מחייב, גם היהדות (כמו כל דת בעצם..) מבטיחה גן עדן וגם אם היהדות הייתה מבטיחה 200 בתולות על מי שיהיה דתי המצב לא היה שונה. כי מה לעשות אנחנו היהודים ככה הראש שלנו..

והמוסלמים כ"כ הדוקים בדת (שמוכנים למות למען זה) זה מכמה סיבות.. הייתי רוצה לרשום שזה בגלל שהם פרימיטיבים ואין להם טכנולוגיה וכ' (לא שחס וחלילה אני אומר שהדת פרימיטיבית.. פשוט אתם מבינים למה אני מתכוון בנאדם שחי ללא סביבה מפותחת הוא יותר איש של בית ומסורת.. בגלל זה יש רוב חילוני בישראל לצערנו) אבל הסיבה האמיתית לדעתי זה בגלל שזאת גזרה על עם ישראל שירדף על ידי ישמעאל..

כן נכון אני לא דתי אבל מה לעשות אני מאמין ואני חושב שזאת הסיבה.. הרי אף עם לא היה מכניס את עצמו למלחמות אין סופיות והולך להתפוצץ בשביל פיסת אדמה.. לא משנה עד כמה היא קדושה.

דוד המלך ניבא שישמעאל ילחם בנו בעזרת המתאבדים (לא זוכר בדיוק את הפסוק לכן אני לא רוצה לרשום סתם, אבל משהו עם דבורים שהם ילחמו כדבורים כמו שדבורה עוקצת ומיד מתה ככה הם יעקצו ומיד ימותו). וזה חלק לטענה שלי שהם נלחמים בנו בעיקר בגלל גזירות על עם ישראל ולא רק בגלל כל הדיון הפוליטי.

אגב, יש למישהו מושג מה עושת מחבלת עם 72 בתולות?  :old_huh:
חחחחחחח מחבלת  :::Dנדפקה ניראה לי..אולי היא קבלת 72 מחבלים?

וכן אני גם מאמין שזה גזירה.וגם אני לא זוכר עם זה היה בתנ"ך,אבל כתוב שצאצא ישמעאל ישלטו בארץ 1300
שנה,תנחש מתי זה נגמר?  ;D

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אממ לא שמעתי על 1300 שנה אבל לקראת גוג ומגוג עתידים בני ישמעאל לעורר את עומות העולם (בני אדום = אמריקה הנאצית) לקום ולהלחם על ירושלים.
ופה יתחיל תהליך הגאולה, גוג ומגוג יהיה 7 שנים אם אני לא טועה, וימותו מספר אנשים בלתי נתפס.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אממ לא שמעתי על 1300 שנה אבל לקראת גוג ומגוג עתידים בני ישמעאל לעורר את עומות העולם (בני אדום = אמריקה הנאצית) לקום ולהלחם על ירושלים.
ופה יתחיל תהליך הגאולה, גוג ומגוג יהיה 7 שנים אם אני לא טועה, וימותו מספר אנשים בלתי נתפס.

לא יודעים כמה זמן זה יהיה..היום היה לי חלום בלהות,שהערבים כובשים את המדינה
ויש ברחוב שלי טנקים עם דגלי פלסטין נקווה שזה לא יתגשם כי אומרים שיהיה בארץ
שלטון זר