כתב נושא: הודעה ממנהל פורום דיונים ואקטואליה בפורום FXP, המנהל iPanda  (נקרא 7972 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
החרדים לא צריכים שום פתרון, חלק מתגייסים לצבא,חלק עושים שירות לאומי וחלק לא, גם השמאלנים ככה אז אתה תוקף את השמאלנים?
אתה מעדיף לתקוף את החרדים במקום את ארגון הטרור שקרא להרוג אותך בגלל שעם החמאס אי אפשר לדבר?
אתה מגן על הדת המוסלמית כשאתה מונע מאנשים לפרסם פסוקים מהקוראן.

אתה רואה איפשהו שאני מגן על שמאלנים?
ובפעם השלישית, אני מונע מאנשים לפרסם פסוקים מכל דת לא צריך להיות לדת חלק בדיון נורמאלי!

עדיין לא התמודדת עם הלינקים שהבאתי פה, חיסול היהודים והבאת האסלאם לכדי הגמוניה אסלאמית כלל עולמית (קיים גם בקוראן) קיים בקובץ החדית׳ הכי אמין מבחינת המסלמים הסונים הלא הוא צחיח אלבח'ארי, אם היית קורא איזשהו מסמך אסלאמי, אז היית מודע לזה, כי זה מופיע בתפסיר ואין דבר כזה לקרוא את הקוראן ללא תפסיר, מפאת העובדה שללא תפסיר זה כמו לקרוא דיאלוג בין שני אנשים שאינך מכיר, כשאתה לא יודע את הסדר הכרונולוגי, אז אל תגבב שטויות.

אני לא מבין למה אתה מנסה לחתור פה, אמרתי כבר שאני לא מתכוון לקחת את הדת כחלק בדיון..
אם בכל מקרה אתה רוצה לדון על זה, יש לך 2 זרמים סונים ושיעים, כל אחד מהזרמים האלה מעדיף להיות עם יהודי בחדר ולא עם הזרם השני.
אם הם יכולים להתאפק ולא להשמיד אחד את השני גם אנחנו, כל עוד לא תוקפים אותנו ראשונים אנחנו לא נתקוף אנחנו לא יכולים לעורר עוד פרובוקציות.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא מבין למה אתה מנסה לחתור פה, אמרתי כבר שאני לא מתכוון לקחת את הדת כחלק בדיון..
אם בכל מקרה אתה רוצה לדון על זה, יש לך 2 זרמים סונים ושיעים, כל אחד מהזרמים האלה מעדיף להיות עם יהודי בחדר ולא עם הזרם השני.
אם הם יכולים להתאפק ולא להשמיד אחד את השני גם אנחנו, כל עוד לא תוקפים אותנו ראשונים אנחנו לא נתקוף אנחנו לא יכולים לעורר עוד פרובוקציות.
לא ידידי, בהצהרת עמאן מ- 2005 נקבע שגם שנים מהזרמים השיעים הם זרמי הלכה לגיטימים, את ההכרה הם קיבלו ממלומדים סונים (אני לא מדבר על הווהאביה של מחמד עבד אלווהאב)וכך להפך מאלה השיעים, הפילוג בינהם אומנם עדיין עומד על כנו, ואינני מכחיש את זה, אך זה לא משפיע כהוא זה על הייחס ליהודים שהן הסונים והן השיעים רואים בהם את האויבים הגדולים ביותר של המסלמים .
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2011, 02:14:25 על ידי Israelipatriot »

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
נעים מאוד מר iPanda היקר. פעם הייתי כמוך - מאוד אופטימי לגבי הדו קיום עם בני דודינו - אבל עם הזמן (אם כי הרבה זמן) הבנתי עם איזה מין אנשים בדיוק יש לנו עסק. מאחל לך שגם אתה תתעשת יום אחד. על החתום: שמאלני לשעבר. 
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ipanda, לא תצליח למנוע ממני להמשיך להפיץ את האמת לא משנה כמה באנים תתן לי.

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ipanda, לא תצליח למנוע ממני להמשיך להפיץ את האמת לא משנה כמה באנים תתן לי.

דבר ראשון, אני לא אחראי על הבאנים ואם תמשיך לפרסם דברים כאלה לפורום ידאגו לבאן IP (שדרך אגב, שנותנים אחד כזה מודיעים לספקית)

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
דבר ראשון, אני לא אחראי על הבאנים ואם תמשיך לפרסם דברים כאלה לפורום ידאגו לבאן IP (שדרך אגב, שנותנים אחד כזה מודיעים לספקית)

אבל אין להם שום סיבה לתת לי באן איי פי

בפורום אין חוק שאוסר על פרסום עובדות על האסלאם :old_smiley:.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם תמשיך לפרסם דברים כאלה לפורום ידאגו לבאן IP (שדרך אגב, שנותנים אחד כזה מודיעים לספקית)

ROTFL, כזו ערימת שטויות.

אין בכל FXP מנהל מגיל 13 ומעלה ו\או עם IQ גבוה מ-65? מביך.
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2011, 12:03:17 על ידי האלקשי »

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
קוראים לנושא "צבא וביטחון", ואם דת קוראת להשמיד אותנו נראה לי שזה קשור לביטחון.
ושינוי IP זה מאוד פשוט.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ושינוי IP זה מאוד פשוט.

זה לא צבא וביטחון, זה דיונים ואקטואליה

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
זה לא צבא וביטחון, זה דיונים ואקטואליה
למה אתם מונעים דיונים על דת?
תוכלו לפרסם את זה בצבא וביטחון, אני רוצה לראות מה יהיה התירוץ אז

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל

זה אשכול בפורום אתאיזם שכל המטרה שלו היא לדבר על הדת ועל ההשפעות שלה.
נכון, אני לא אוהב את רוב החרדים אבל דתיים שמתגייסים ומשלמים מיסים אין לי בעיה.
(ודרך אגב, הציטוט שאתה הבאת הוא לא שלי, מה שאני רשמתי שהיא נתנה גם דברים טובים)
וסליחה, למה שיהיה אסור לי לערב דעות אישיות? איך אפשר לנהל דיון בלי לתת דעה אישית?!

בס"ד

עדיין לא הבנת? האשכול מוכיח כמה אתה שקרן וצבוע,מצד אחד אתה שונא חרדים שנאת מוות ואתה שונא את היהדות(כל כך עד שהגעת לרמה שאתה לא מסוגל לראות אשכול כהניסטי אחד בפורום )
ומצד שני על דת האיסלם הנאצית אתה מגן(ואני חושב שמאור הביא הוכחה מעולה) והדעות האישיות שאתה מערב ביחד עם הניהול שלך הם בהחלט אסורות,אתה אולי יכול להביע את דעתך האישית,אבל למחוק אשכולות על בסיס דעתך האישית? לתת באנים על בסיס צד פוליטי? לפי דעתי האנשים בפורום כנראה ולא הבינו במי פה מדובר,זה כבר הבאן ה-20+ שמאור מקבל בגלל שהוא מנסה להפיץ את האמת,זה פשוט חרפה!

עדיף שלא תתעסק איתנו(זאת רק עצה כמובן לא איום)
« עריכה אחרונה: יוני 27, 2011, 13:34:51 על ידי JewSoldier »

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הודעה ממנהל פורום דיונים ואקטואליה בפורו–
« להגיב #36 ב- : יוני 27, 2011, 14:42:19 »

כמובן שאם מישהו מאיים עליך אתה תחכה עד שהוא יקיים את האיום שלו ולא תגן על החיים שלך.
לפעמים לעורר "פרובוקציה" זה בסדר.

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד

עדיין לא הבנת? האשכול מוכיח כמה אתה שקרן וצבוע,מצד אחד אתה שונא חרדים שנאת מוות ואתה שונא את היהדות(כל כך עד שהגעת לרמה שאתה לא מסוגל לראות אשכול כהניסטי אחד בפורום )
ומצד שני על דת האיסלם הנאצית אתה מגן(ואני חושב שמאור הביא הוכחה מעולה) והדעות האישיות שאתה מערב ביחד עם הניהול שלך הם בהחלט אסורות,אתה אולי יכול להביע את דעתך האישית,אבל למחוק אשכולות על בסיס דעתך האישית? לתת באנים על בסיס צד פוליטי? לפי דעתי האנשים בפורום כנראה ולא הבינו במי פה מדובר,זה כבר הבאן ה-20+ שמאור מקבל בגלל שהוא מנסה להפיץ את האמת,זה פשוט חרפה!
עדיף שלא תתעסק איתנו(זאת רק עצה כמובן לא איום)

אני אמרתי שאני אוהב את החרדים? שאני אוהב את המוסלמים? ואני לא מבין איך אתה חושב שאפשר לנהל דיון בלי לתת דעות אישיות.
וכל השאר, המחיקת אשכולות\באנים זה לא אני אחראי כל מחיקה של אשכול ובאן עובר דרך מפקחים אז אם:
2 מנהלים.
3 מפקחים.
6-7 חברי צוות תמיכה.
ואפילו מנהל ראשי, אומרים שזה לגיטימי שמחקנו את האשכולות ואסרנו על התנועה הזאת בפורום אז אין למה להתלונן.
כמו כן, אני אבדוק אפשרות לפתוח בפורום סקר עם המשתמשים בו תומכים בתנועה של הימין האמיתי ומוכנים להחזיר אותם לפורום (מעשה מאד לא סטאליניסטי אהה?)

ואני אשמח לדעת מה בדיוק אמור לקרות אם אני כן "אתעסק" איתכם..
ושינוי IP זה מאוד פשוט.

שינוי IP מחסימה זה מאד פשוט אם הספקית לא יודעת, אם היא כן יודעת אז הם חוסמים כל תקשורת בינך לבין האתר שחסם אותך.

אבל אין להם שום סיבה לתת לי באן איי פי

בפורום אין חוק שאוסר על פרסום עובדות על האסלאם :old_smiley:.

יש חוק נגד משתמשים כפולים ויש לך בסביבות 20, זה לא אני אמרתי זה מפקח אמר :]

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני אמרתי שאני אוהב את החרדים? שאני אוהב את המוסלמים? ואני לא מבין איך אתה חושב שאפשר לנהל דיון בלי לתת דעות אישיות.
וכל השאר, המחיקת אשכולות\באנים זה לא אני אחראי כל מחיקה של אשכול ובאן עובר דרך מפקחים אז אם:
2 מנהלים.
3 מפקחים.
6-7 חברי צוות תמיכה.
ואפילו מנהל ראשי, אומרים שזה לגיטימי שמחקנו את האשכולות ואסרנו על התנועה הזאת בפורום אז אין למה להתלונן.
כמו כן, אני אבדוק אפשרות לפתוח בפורום סקר עם המשתמשים בו תומכים בתנועה של הימין האמיתי ומוכנים להחזיר אותם לפורום (מעשה מאד לא סטאליניסטי אהה?)

ואני אשמח לדעת מה בדיוק אמור לקרות אם אני כן "אתעסק" איתכם..
שינוי IP מחסימה זה מאד פשוט אם הספקית לא יודעת, אם היא כן יודעת אז הם חוסמים כל תקשורת בינך לבין האתר שחסם אותך.

יש חוק נגד משתמשים כפולים ויש לך בסביבות 20, זה לא אני אמרתי זה מפקח אמר :]
בס"ד

אתה רוצה להוכיח שאתה לא מוחק אשכולות בגלל צד פוליטי או בגלל דעות אישיות?תוכיח לנו עכשיו
אבל לא בשיטה שהצעת(אתה יודע טוב מאוד שזה לא יעבוד) 95% מחברי הפורום הם או שמאלנים או משתמשים ששונאים את הימין האמיתי בגלל השחטת השם שעשו לנו בפורום(http://hayamin.org/forum/index.php/topic,31060.0.html)
מה שכן צריך לעשות זה להחזיר את חופש הביטוי במלואו לFXP בלי צביעות ובלי חוקים מפלים,רק אז תוכל להפריך לחלוטין את מה שאמרנו עליכם וכמובן הנושא יסגר.

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד

אתה רוצה להוכיח שאתה לא מוחק אשכולות בגלל צד פוליטי או בגלל דעות אישיות?תוכיח לנו עכשיו
אבל לא בשיטה שהצעת(אתה יודע טוב מאוד שזה לא יעבוד) 95% מחברי הפורום הם או שמאלנים או משתמשים ששונאים את הימין האמיתי בגלל השחטת השם שעשו לנו בפורום(http://hayamin.org/forum/index.php/topic,31060.0.html)
מה שכן צריך לעשות זה להחזיר את חופש הביטוי במלואו לFXP בלי צביעות ובלי חוקים מפלים,רק אז תוכל להפריך לחלוטין את מה שאמרנו עליכם וכמובן הנושא יסגר.

אתה לא מבין אבל שזה לא תלוי בי?
המנהלים שמעליי והמנהלים שמעליהם אישרו חוק נגד הימין האמיתי, אם אתם רוצים לבטל את החוק הזה צריך שלפחות 2 מפקחים ומנהל אחד יסכימו עם זה וסמוך עליי, המפקחים לא הכי מחבבים את הדעות.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה לא מבין אבל שזה לא תלוי בי?
המנהלים שמעליי והמנהלים שמעליהם אישרו חוק נגד הימין האמיתי, אם אתם רוצים לבטל את החוק הזה צריך שלפחות 2 מפקחים ומנהל אחד יסכימו עם זה וסמוך עליי, המפקחים לא הכי מחבבים את הדעות.
בס"ד

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=8243013
אתה רוצה להגיד לי שכמנהל אתה לא יכול לשנות או להוסיף חוקים??החוקים בפורום שלך הם ממש בכוונה ברורה נועדו למנוע מכהניסטים לפרסם אשכולות והם גם סותרים את עצמם וגם זה בכוונה,זה פשוט מרתיח!
תשמע,אם תתקן את חוק 13 אני מבטיח שקודם כל השם שלך ימחק מכל נושא בפורום וגם הוא לא יוזכר בפורום עוד פעם במידה ואתה באמת מתכוון שאתה לא קשור לזה ואז אני בטוח שיהיה אפשר להחזיר את חופש הביטוי שהיה לפני חצי שנה

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=8243013
אתה רוצה להגיד לי שכמנהל אתה לא יכול לשנות או להוסיף חוקים??החוקים בפורום שלך הם ממש בכוונה ברורה נועדו למנוע מכהניסטים לפרסם אשכולות והם גם סותרים את עצמם וגם זה בכוונה,זה פשוט מרתיח!
תשמע,אם תתקן את חוק 13 אני מבטיח שקודם כל השם שלך ימחק מכל נושא בפורום וגם הוא לא יוזכר בפורום עוד פעם במידה ואתה באמת מתכוון שאתה לא קשור לזה ואז אני בטוח שיהיה אפשר להחזיר את חופש הביטוי שהיה לפני חצי שנה

אני לא יכול לשנות חוקים\את הלינקייה בלי אישור מהמפקחים שמעליי, דיברתי איתם על אם זה אפשרי לתת לכם אפשרות להביע את הדעות שלכם בפורום, דנו איתם על זה חצי שעה אבל בסוף הרוב בחרו שלא לבטל את החוק בעיקר בגלל שהמשתמשים מתלוננים על ספאם ועל העלבות שנגרמות בגלל חברי התנועה שלכם אבל מה שכן הוחלט שגם תגובות קיצוניות שמאליות מעכשיו יהיו נגד החוק כמו כל דעה קיצונית אחרת.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא יכול לשנות חוקים\את הלינקייה בלי אישור מהמפקחים שמעליי, דיברתי איתם על אם זה אפשרי לתת לכם אפשרות להביע את הדעות שלכם בפורום, דנו איתם על זה חצי שעה אבל בסוף הרוב בחרו שלא לבטל את החוק בעיקר בגלל שהמשתמשים מתלוננים על ספאם ועל העלבות שנגרמות בגלל חברי התנועה שלכם אבל מה שכן הוחלט שגם תגובות קיצוניות שמאליות מעכשיו יהיו נגד החוק כמו כל דעה קיצונית אחרת.

אני סקרן לדעת, איפה המתינות נגמרת והקיצוניות מתחילה?

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לחשוף פסוקים מהקוראן זה לא קיצוני בכלל.

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
לחשוף פסוקים מהקוראן זה לא קיצוני בכלל.

זה לא קיצוני אבל כל התגובות שיגרמו והריבים שיתפתחו בגלל זה כן.

אני סקרן לדעת, איפה המתינות נגמרת והקיצוניות מתחילה?

אין לי בעיה שתגיבו דברים:
"לפי דעתי צריך לאפשר מעבר חופשי של ערבים שרוצים לצאת מהארץ"
אבל רוב התגובות שהיו עד עכשיו (שבגללם נגרם החוק הזה) היו בסגנון:
"איך אתם יכולים לסמוך על הערבים האנטישמיים הדו פרצופיים האלה?! צריך לגרש את כולם מהארץ!"

בעצם הקיצוניות היא הדרך שבא מביעים את הדעה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הודעה ממנהל פורום דיונים ואקטואליה בפורו–
« להגיב #45 ב- : יוני 27, 2011, 23:13:12 »
זה לא קיצוני אבל כל התגובות שיגרמו והריבים שיתפתחו בגלל זה כן.

אין לי בעיה שתגיבו דברים:
"לפי דעתי צריך לאפשר מעבר חופשי של ערבים שרוצים לצאת מהארץ"
אבל רוב התגובות שהיו עד עכשיו (שבגללם נגרם החוק הזה) היו בסגנון:
"איך אתם יכולים לסמוך על הערבים האנטישמיים הדו פרצופיים האלה?! צריך לגרש את כולם מהארץ!"

בעצם הקיצוניות היא הדרך שבא מביעים את הדעה.

אני אישית מאמין שאם הגולשים יסלדו מדברים שאתה מכנה "קיצוניות" הם יביעו זאת או בהתעלמות או בתגובות עוינות כלפי המשתמשים. בכל מקרה אני לא חושב שלהגיד "חופש ביטוי יש לכם מכאן עד לכאן, מה שמעבר אסור להגיד" זה חופש ביטוי. תן לעם, לחברי הפורום, לקבוע מה לגיטימי ומה לא.

כמובן כל עוד הכל נאמר בנימוס וללא קללות.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
מאור, מאד משעשע לראות אותך עכשיו מדבר פה וצוחק על ההודעות שלי עצם כך שלפני שעתיים ששלחתי לך הודעה שזאת עילה לתביעה ישר קפצת והאשמת את כל הפורום הזה ואחותו.

יחתיכת קוקסינל מטומטם בן כמה אתה? 14? אה? תביעה עלאק

תשיג תIP קודם, ואז תבין שIP לא יעזור לך בכלום, ואתה חתיכת אדיוט.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האמת שיש לו IP...

מנותק iPanda

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
יחתיכת קוקסינל מטומטם בן כמה אתה? 14? אה? תביעה עלאק

תשיג תIP קודם, ואז תבין שIP לא יעזור לך בכלום, ואתה חתיכת אדיוט.

כמה נקודות:
1. אני בן 17.
2. התנהגות כמו שלך גורמת לתנועה שלכם להיראות קיצונית, תסתכל על שאר התגובות ותראה פה משתמשים ותיקים שמנהלים דו שיח מכובד ואנשים כאלה אני מכבד.
3. IP = כתובת אישית של המחשב שאתה מקבל מהספקית = הספקית מצרפת לכל אייפי אצלה את הפרטים עליך.
תאמין לי שאני מבין בנושאים האלה הרבה יותר מכל נושא אחר.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
כמה נקודות:
1. אני בן 17.
2. התנהגות כמו שלך גורמת לתנועה שלכם להיראות קיצונית, תסתכל על שאר התגובות ותראה פה משתמשים ותיקים שמנהלים דו שיח מכובד ואנשים כאלה אני מכבד.
3. IP = כתובת אישית של המחשב שאתה מקבל מהספקית = הספקית מצרפת לכל אייפי אצלה את הפרטים עליך.
תאמין לי שאני מבין בנושאים האלה הרבה יותר מכל נושא אחר.

1. אני ידבר בסגנון שלי, ומה שאני רושם כאן לא משקף שום דבר על התנועה. אני פחות בעד לגרש ערבים ויותר בעד להלחם בהם, התנועה בעד לעודד הגירה. חוץ מהטרוריסטים כמובן (שאם נהיה ריאלים זה כל הערבים). זה פורום פתוח וכל אחד יכול לרשום את דעתו, ואם אתה מרבה לגלוש פה אתה בטח יודע שלא חסר פה כאלה עם דעות שונות קיצוניות ופחות, המשותף לכולם שכולנו תומכים בדרך אחת.

2. אם אתה כזה מבין, אתה אמור לדעת שספקית אינטרנט לא "משחררת" כזה מהר פרטים על כתובת IP. אתה תצטרך יותר מעו"ד זול כדי להשיג את הפרטים. זה בנוסף לכך שאין לך עילה לכך בכלל.
חוץ מזה שכתובת IP היום ברוב המקרים היא של ראוטרים וברוב המקרים זה אייפי דינאמי או הראוטר של השכן, אז תעשה טובה ותפסיק לבלבל את המוח. אם אתה רוצה לתבוע מישהו לך תתבע (או לפחות תנסה ? )
« עריכה אחרונה: יוני 28, 2011, 23:36:21 על ידי הציוני האחר!ן »

ירושלים הקדושה, נמות למענך!