כתב נושא: שלום לכולם  (נקרא 8716 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעניין: שלום לכולם
« להגיב #50 ב- : אוקטובר 01, 2012, 20:15:27 »
וואי שתהיה בריא, אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל...
להשמיד את עצמנו מבפנים? אולי זה להחיות את עצמנו מבפנים? מתי היה משהו יהודי אמיתי במדינה הזאת?
ואיך אתה יודע שהמשיח לא יבוא? יש סימנים מאוד ברורים לביאת המשיח והרבה מהם כבר קרו...
כמובן שה' יביא את הגאולה, אבל זה יהיה באמצעות המשיח.

בפעם האחרונה שבדקתי אנחנו מוגדרים כמדינה יהודית במגילת העצמאות, זאת מדינה יהודית, למי שיש עם זה בעיה מוזמן לעזוב וללכת, לא מכריחים אף אחד להישאר פה.
מדינת הלכה לא תהיה כמו המדינות המוסלמיות, היא תהיה נורמלית.
מי ישלוט? בשביל זה נחכה למשיח...בעיקרון, הזרם האורטודוקסי.
וה' עזר לנו מאוד בשואה, כבר מיצינו את הנושא הזה באשכול אחר.
הציונות לא הצילה את העם שלנו, היא הרסה אותו עוד יותר...היא הביאה יהודים כשרים ארצה וגזלה מהם את יהדותם כי הם רצו לייצר יהודי חדש.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: שלום לכולם
« להגיב #51 ב- : אוקטובר 02, 2012, 01:07:53 »
מדינת הלכה...
לא מספיק הערבים שרוצים להשמיד אותנו?
למה שנשמיד את עצמנו מבפנים?

המשיח לא יבוא, זה המצאה מגוחכת וזה דבילי להאמין בו כיוון שאנחנו מאמינים באל אחד, אין שום היגיון שבנאדם יהיה כ''כ קסום ומופלא
מה אנחנו, נוצרים? מאמינים בבנאדם ומייחסים לו קדושה?
אם יהיה שינוי ענקי בעולם, זה אמור להיות מבוצע על ידי האל ולא על ידי ''המשיח''. רק האל הוא הקדוש, לא בני אדם, לא חיות ולא אבנים.

ומדינת הלכה אומרת שצריך לכפות דת על כולם
למה אי אפשר שתהיה מדינה חילונית, ושמי שירצה יאמין?
ראינו מה זה מדינות דתיות. אתם רוצים להרוס את המדינה שלנו, להפוך את המצב כאן למה שיש במדינות ערב...
מה, בשביל שהחברה תהיה מוסרית? בשביל זה יש מערכת חוק וחינוך. לא צריך דת בשביל להיות מוסריים
בנוסף, מי ישלוט במדינת ההלכה? חרדים? דתיים לאומיים? רפורמים?
יש המון גישות, אי אפשר להחליט על אחת, וזה היופי שבדת...
מדינת הלכה זה אסון. פשוט השתנה על כל הדברים היפים שעשו כאן.

אמונה בכפייה לא תזרז את בואו של ה''משיח''
ולא צריכים שום משיח
ראינו כמה שאלוהים עזר לנו בשואה... תלכלכו כמה שאתם רוצים אבל הציונות הצילה את העם שלנו ולא אלוהים ולא המשיח

עם כל הכבוד לדעותיו של כהנא על הסכסוך.... בהרבה דברים אחרים אני מאוד לא מסכים איתו
למה אי אפשר שהמדינה תהיה חילונית ושמי שירצה יאמין?
לא ראית באיזה שנאה רודפת המדינה החילונית שלך את הדת והדתיים ?
בסיפור משתתפת גם מערכות החוק והחינוך שלך שלא מונעות פשיעה אלא עסוקות ברדיפה אחר יהודים ואזרחים טובים יותר.

השאלה שלך האם אנחנו נוצרים שמייחסים לאדם קדושה, נובעת מבורות וקשקשנות. הרי הנוצרים גנבו מהיהודים את הרעיון של המשיח. הרי ישו היה אמור להיות לטענתו, המשיח היהודי. ואז הם הוסיפו את הסיפור של האב, הבן ורוח הקוטג'.

אני לא חושב שהרב כהנא היה משיח או משהו כזה. אבל אני בטוח שאילולא היו פוסלים אותו ורוצחים אותו, הוא היה מביא שינוי וגורם למדינה להיות יהודית יותר.
לא ביקשנו לכפות עליך לשמור שבת ולהניח תפילין. אבל מדינה יהודית. חאלס להביא לפה המוני גויים מכל כיוון. להפסיק לתת למסיון יד חופשית. להפסיק לתת עדיפות לכל דת וכת חוץ מלדת היהודית וליהדות. אליהן אין כבוד...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!