כתב נושא: תלונה שהוגשה כנגד הימין האמיתי?  (נקרא 32056 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תלונה שהוגשה כנגד הימין האמיתי?
« להגיב #75 ב- : יוני 13, 2011, 12:16:21 »
אין יותר הומואים, הם פשוט פחות פוחדים.
'תוציאי אותם מחוץ לחוק'.  את פשוט בדיחה.
'ילד קופיף מאפריקה' - כמובן שאת גם גזענית בצורה הכי נחותה שיש.
את יודעת כמה זוגות 'נורמלים' יש שהורסים לילדים שלהם את החיים? אבא ואמא 'כמו שהטבע התכוון' שדופקים את הילדים שלהם בכל צורה ודרך? את יודעת כמה משפחות 'נורמטיביות' יש שאסור היה בשום אופן לתת להן להביא ילדים לעולם?
תגידי שזה מגעיל אותך ובא לך להקיא מזה, זה עדיף על להמציא תיאוריות פסאודו-מדעיות בנושא כדי שתוכלי לתרץ לעצמך את החושך שבו את מצויה. כמה בורות ושנאה.
היהדות היחידה שלך ושל חבריך היא שנאה, בורות וחושך. זו הבשורה שלכם. פיסות אדמה חשובות יותר מאנשים. אפליה עיוורת חשובה מהמציאות. דם חשוב מאוויר. ולכן אתם בחושך ותישארו בחושך בע"ה. אלוהים לא ייתן לחבורה של גזענים אלימים ובורים להשתלט על ארץ הקודש.

איזה מסכן אתה, קשה לך לקבל את מה שאני אומרת אז אתה תוקף.

לא ראיתי כמות כל כך גדולה של הומואים בעולם מאז שזה הפך למקובל ואופנתי, ואני יודעת שחלקם לא באמת הומואים אלה סתם אנשים שחושבים שזה כיף לשכב עם גבר אבל הם כן נמשכים לנשים(חילונאצים), אתה יכול לקרוא להם ביסקסואלים זה לא משנה.

לזוגות "נורמלים"(גבר ואישה), באמת לא מגיע להביא ילדים בשביל להזיק להם ולעצמם. אבל השיחה שלנו היא על הומואים. תפסיק לשנות נושא.
אבל בוא נסביר לך משהו: זוגות לא נורמלים יכולים להיות גבר ואישה לא שפויים ויכול להיות גם גבר וגבר או אישה ואישה(שברור לגמרי שזה לא שפוי). אז זוג שהוא לא נורמלי(לא משנה אם סטרייטי או הומוסקסואלי), הוא לא נורמלי ולא טוב לאף אחד.

אני לא נגעלת כל כך בקלות, ופעם לא נגעלתי מהומואים(תנחש למה), עכשיו כשאני מבינה שזאת סטייה אני נגעלת.
אלוקים לא ייתן לאנשים, שאפילו לא מאמינים בו וחושבים שמותר להם הכל, לשתלט על האדמות הקודשות האלה.
ואתה לא תגיד לי מה הקב"ה רוצה, אתה האחרון שיודע מה הוא רוצה ואתה האחרון שאני אתייעץ איתו על כך.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #76 ב- : יוני 13, 2011, 12:48:43 »

איזה מסכן אתה, קשה לך לקבל את מה שאני אומרת אז אתה תוקף.

לא ראיתי כמות כל כך גדולה של הומואים בעולם מאז שזה הפך למקובל ואופנתי, ואני יודעת שחלקם לא באמת הומואים אלה סתם אנשים שחושבים שזה כיף לשכב עם גבר אבל הם כן נמשכים לנשים(חילונאצים), אתה יכול לקרוא להם ביסקסואלים זה לא משנה.

לזוגות "נורמלים"(גבר ואישה), באמת לא מגיע להביא ילדים בשביל להזיק להם ולעצמם. אבל השיחה שלנו היא על הומואים. תפסיק לשנות נושא.
אבל בוא נסביר לך משהו: זוגות לא נורמלים יכולים להיות גבר ואישה לא שפויים ויכול להיות גם גבר וגבר או אישה ואישה(שברור לגמרי שזה לא שפוי). אז זוג שהוא לא נורמלי(לא משנה אם סטרייטי או הומוסקסואלי), הוא לא נורמלי ולא טוב לאף אחד.

אני לא נגעלת כל כך בקלות, ופעם לא נגעלתי מהומואים(תנחש למה), עכשיו כשאני מבינה שזאת סטייה אני נגעלת.
אלוקים לא ייתן לאנשים, שאפילו לא מאמינים בו וחושבים שמותר להם הכל, לשתלט על האדמות הקודשות האלה.
ואתה לא תגיד לי מה הקב"ה רוצה, אתה האחרון שיודע מה הוא רוצה ואתה האחרון שאני אתייעץ איתו על כך.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #77 ב- : יוני 13, 2011, 12:55:05 »
ועוד איך קשה לי לקבל. קשה לי לקבל את העובדה שאנשים כמוך הם הסיבה העיקרית לכך שאחרים אומללים.

למה שמישהו יחשוב שזה כל כך 'כיף'?  (ואגב, אם מישהו החליט שממש בא לו לנסות את זה עם גבר - שייהנה)

המושג 'חילונאצים' מתאים לפנאטית שטופת מוח ובורה כמוך. כרגיל, יורקת משתינה ומחרבנת על אנשים שאת לא ראויה להיות הלכלוך בציפורן שלהם.

הנקודה היא שיש הומואים יכולים להיות הורים נפלאים ויש סטרייטים שיכולים להיות חרא של הורים.

'מבינה שזו סטייה'. סטייה זה לשנוא ולמרר למישהו את החיים כי הוא לא את. סטייה זה להיות פנאט חשוך. סטייה זה להתיימר לדעת הכל על אחרים. סטייה זה להיות צדקני ולהטיף לאחרים איך לחיות.

את פסיכית קנאית, פרימיטיבית וחשוכה, בורה, את כל מה שרע בדת, את כל מה שרע במדינה. להקיא עליך ועל אנשים כמוך. צריך לנדות אותך, לא את ההומואים. אנשים כמוך צריכים לעוף מהכוכב הזה. את מביאה רק רוע לעולם.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : יוני 13, 2011, 14:21:57 »
ועוד איך קשה לי לקבל. קשה לי לקבל את העובדה שאנשים כמוך הם הסיבה העיקרית לכך שאחרים אומללים.

למה שמישהו יחשוב שזה כל כך 'כיף'?  (ואגב, אם מישהו החליט שממש בא לו לנסות את זה עם גבר - שייהנה)

המושג 'חילונאצים' מתאים לפנאטית שטופת מוח ובורה כמוך. כרגיל, יורקת משתינה ומחרבנת על אנשים שאת לא ראויה להיות הלכלוך בציפורן שלהם.

הנקודה היא שיש הומואים יכולים להיות הורים נפלאים ויש סטרייטים שיכולים להיות חרא של הורים.

'מבינה שזו סטייה'. סטייה זה לשנוא ולמרר למישהו את החיים כי הוא לא את. סטייה זה להיות פנאט חשוך. סטייה זה להתיימר לדעת הכל על אחרים. סטייה זה להיות צדקני ולהטיף לאחרים איך לחיות.

את פסיכית קנאית, פרימיטיבית וחשוכה, בורה, את כל מה שרע בדת, את כל מה שרע במדינה. להקיא עליך ועל אנשים כמוך. צריך לנדות אותך, לא את ההומואים. אנשים כמוך צריכים לעוף מהכוכב הזה. את מביאה רק רוע לעולם.

אוי עשה לי טובה, אומללים יש בכל מקום ולא בגלל אנשים כמוני, תפסיק להמציא שטויות.

למה שמישהו יחשוב שזה כיף לרקוד, למה שמישהו יחשוב שזה כיף להשכיב בחורה(מרצון), למה שמישהו יחשוב שזה כיף להנות(יש כאלה שזה חלק מההנאה שלהם להתנסות בהומוסקסואליות).

טוב.

הנקודה היא, שיש אנשים לא נורמלים בכל מקום, אבל היהדות אוסרת עליהם(סטרייטים או הומואים), דברים שיכולים להזיק להם ולשאר בני האדם.

תן עוד דוגמא לא נכונה לסטייה.

תשתה משהו ותירגע.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #79 ב- : יוני 13, 2011, 17:39:33 »
jewishgirl  ,למה חילונאצים ?!?!   
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : יוני 13, 2011, 18:51:49 »
jewishgirl  ,למה חילונאצים ?!?!   

תן לי לנחש, אתה מחשיב עצמך לחילוני, ראית את התגובה שלי "חילונאצי" התעצבנת.

אם אתה מאמין בקב"ה ואתה מחשיב עצמך כיהודי - אתה לא חילוני. חילונים הם סוג של אתאיסטים רק חילוניים. יש מליון הגדרות בעולם שהן הגדרות מיותרות.
אם מישהו מציג עצמו כחילוני, הוא צריך לדעת שהוא לא מציג עצמו כיהודי, כמו שאין כזה דבר מסורתי או דתי. כולנו יהודים וזאת צריכה להיות ההגדרה לכל היהודים(נו פשוט מאוד יהודים).
אם חילוני קורא לעצמו חילוני כי הוא באמת לא מאמין בקב"ה וביהדות, מבחינתי גם אם הוא "ימני", הוא בוגד(כמו יעל פוליאקוב).
ואני לא רואה הרבה הבדל בין אתאיסטים לבין חילונים הם אותו דבר.

אם לא התורה שניתנה לנו, ואם לא יהדותנו לא הייתה לנו את הזכות ואת הציווי לכבוש את ארץ ישראל או בכלל לקרוא לעצמנו ימנים.
אם אתה חושב שמותר לך לכבוש את האדמות האלה בגלל שהאו"ם נתן לך אישור, קח בחשבון שהאו"ם יכול לשנות את דעתו(כמו שקורה היום בעצם).
אגב האו"ם נתן לנו אישור (איזה נחמד מצידם) כי גם היה את העניין של התורה שלנו וההיסטוריה שלנו, ובגלל היותנו יהודים.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #81 ב- : יוני 13, 2011, 22:24:08 »
תן לי לנחש, אתה מחשיב עצמך לחילוני, ראית את התגובה שלי "חילונאצי" התעצבנת.

אם אתה מאמין בקב"ה ואתה מחשיב עצמך כיהודי - אתה לא חילוני. חילונים הם סוג של אתאיסטים רק חילוניים. יש מליון הגדרות בעולם שהן הגדרות מיותרות.
אם מישהו מציג עצמו כחילוני, הוא צריך לדעת שהוא לא מציג עצמו כיהודי, כמו שאין כזה דבר מסורתי או דתי. כולנו יהודים וזאת צריכה להיות ההגדרה לכל היהודים(נו פשוט מאוד יהודים).
אם חילוני קורא לעצמו חילוני כי הוא באמת לא מאמין בקב"ה וביהדות, מבחינתי גם אם הוא "ימני", הוא בוגד(כמו יעל פוליאקוב).
ואני לא רואה הרבה הבדל בין אתאיסטים לבין חילונים הם אותו דבר.

אם לא התורה שניתנה לנו, ואם לא יהדותנו לא הייתה לנו את הזכות ואת הציווי לכבוש את ארץ ישראל או בכלל לקרוא לעצמנו ימנים.
אם אתה חושב שמותר לך לכבוש את האדמות האלה בגלל שהאו"ם נתן לך אישור, קח בחשבון שהאו"ם יכול לשנות את דעתו(כמו שקורה היום בעצם).
אגב האו"ם נתן לנו אישור (איזה נחמד מצידם) כי גם היה את העניין של התורה שלנו וההיסטוריה שלנו, ובגלל היותנו יהודים.

דבר ראשון , אני מאמין בשם יתברך ,אבל גם מגדיר את עצמי חילוני מסורתי . . . ,
וגם אם יש חלק מעמינו שאינו מאמין  ,אזי , חובתנו להוכיח לו את האמת כי "כל ישראל ערבים זה לזה" .

את נערה טובה ומאמינה ולכן גם צדיקה , אל לך לשנוא את אחיך (גם אם הם קצת דפוקים  :old_wink2:)
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #82 ב- : יוני 13, 2011, 22:31:53 »
את אומרת שכל יהודי שלא מאמין באלוהים הוא נאצי?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : יוני 13, 2011, 23:36:44 »
דבר ראשון , אני מאמין בשם יתברך ,אבל גם מגדיר את עצמי חילוני מסורתי . . . ,
וגם אם יש חלק מעמינו שאינו מאמין  ,אזי , חובתנו להוכיח לו את האמת כי "כל ישראל ערבים זה לזה" .

את נערה טובה ומאמינה ולכן גם צדיקה , אל לך לשנוא את אחיך (גם אם הם קצת דפוקים  :old_wink2:)

למה תמיד ממציאים דברים חדשים? חילוני-מסורתי-יהודי(אין חיה כזאת). אתה פשוט יהודי. ושוב חילונים לא מאמינים בקב"ה.

נכון, אנחנו צריכים להוכיח אותם אבל אם אנחנו מציגים בפניהם עובדות והם ממשיכים לא להאמין אז הבעיה היא שהם פשוט דבקים בזה שהוא לא קיים(מבחינתם), זה כמו שתסביר לבן אדם עשרים פעם משהו עובדתי והוא ימשיך להגיד לך שאתה טועה. זה מעייף וגם ברמה מסויימת זה יכול להזיק. תאמין לי שבן אדם שבאמת רוצה הוכחות לקיומו יחפש אותם במקומות שונים ולא יגיד לך שהוא פשוט לא מאמין.

לא שונאת אותם, יותר כועסת עליהם. ואם הם ממש בוגדים ורוצים לרצוח אותי אני לא אשב בשקט ואתן להם.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : יוני 13, 2011, 23:41:03 »
את אומרת שכל יהודי שלא מאמין באלוהים הוא נאצי?

בוא ניהיה הגיוניים, אם מישהו לא מאמין בו, אז בטח שהוא גם לא מאמין ביהדות(מי ברא אותם הרי ומי בחר בהם).
וכשהוא באמת יתעצבן ויימאס לו מכל היהודים ומהאלוקים שלהם הוא כבר יתחיל מלחמה נגדם.
ויהודי שקורא לעצמו יהודי אבל לא מאמין בו(כמו אתאיסט או חילוני שאומר שהוא יהודי), למה הוא קורא לעצמו יהודי?

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #85 ב- : יוני 14, 2011, 08:26:42 »
בוא ניהיה הגיוניים, אם מישהו לא מאמין בו, אז בטח שהוא גם לא מאמין ביהדות(מי ברא אותם הרי ומי בחר בהם).
וכשהוא באמת יתעצבן ויימאס לו מכל היהודים ומהאלוקים שלהם הוא כבר יתחיל מלחמה נגדם.
ויהודי שקורא לעצמו יהודי אבל לא מאמין בו(כמו אתאיסט או חילוני שאומר שהוא יהודי), למה הוא קורא לעצמו יהודי?
ההגיון שלך לא משהו
אני לא מאמין באלוהים אבל אני יהודי ונולדתי בישראל ואין לך את הזכות לקרוא לי נאצי בגלל זה

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #86 ב- : יוני 14, 2011, 16:23:25 »

מה עם יהודי שאומר לך "כן אני מאמין באלוהים הוא ברא את העולם ונתן את התורה, אני פשוט בוחר לחיות לא לפי חוקי התורה"? יעאני חילוני שאומר לך שהוא מאמין אבל לא מבצע.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #87 ב- : יוני 14, 2011, 16:35:55 »
ההגיון שלך לא משהו
אני לא מאמין באלוהים אבל אני יהודי ונולדתי בישראל ואין לך את הזכות לקרוא לי נאצי בגלל זה

ההיגיון שלך לא משהו, איך אתה לא מאמין באלוקים אבל בכל זאת מציג את עצמך כיהודי? זה סותר.
שאלה אליך: למה אתה רוצה לגור דווקא בארץ ישראל ולא במקום אחר?

מה עם יהודי שאומר לך "כן אני מאמין באלוהים הוא ברא את העולם ונתן את התורה, אני פשוט בוחר לחיות לא לפי חוקי התורה"? יעאני חילוני שאומר לך שהוא מאמין אבל לא מבצע.

כנראה שאותו יהודי יודע את ה' ויודע את עצמו אך מתעלם מהאמת ורוצה בכוח להיות חוטא וכופר.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #88 ב- : יוני 14, 2011, 22:27:47 »
ולאיזו משבצת נכנס אותו יהודי לדעתך?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #89 ב- : יוני 15, 2011, 13:53:10 »
ולאיזו משבצת נכנס אותו יהודי לדעתך?

בוגד.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #90 ב- : יוני 15, 2011, 14:22:27 »
יהודי כזה הוא פשוט מתעצל להתקרב ליהדות זה פשוט לא מעניין אותו או שזה קשה לו (אצל כל אחד זה שונה)לא אכפת לו מזה , הוא "להנות" מהעולם
בוגד.
זה לא כ"כ פשוט לקרוא לו בוגד אחרי הכל אנו נמצאים בגלות בתוך הרבה שקר  ,שהתקשורת מטיפה נד הדתיים ווצריך לדון לכף זכות כל יהודי ולנסות לקרב אותם . במיוחד אחרי מה שעשו למזרחים שעלו לארץ וחטיפת ילדי תימן.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #91 ב- : יוני 15, 2011, 15:41:06 »
בוגד.
אני לא מסכים עם ההגדרה שלך.
עצם העובדה שיש יהודים מאמינים היא נס כשלעצמו (בהצחשב במערכת החינוך והתעמולה השמאלנית), וצריך לקרב את הרחוקים ולא להרחיק אותם (וכינויים כמו בוגד רק מרחיקים).

רוב החילוניים הם בכלל יהודים מסורתיים (התקשורת פשוט הדביקה את התווית חילוני לכל מי שלא שומר מצוות).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #92 ב- : יוני 15, 2011, 17:21:24 »
עצם העובדה שיש יהודים מאמינים היא נס כשלעצמו (בהצחשב במערכת החינוך והתעמולה השמאלנית), וצריך לקרב את הרחוקים ולא להרחיק אותם (וכינויים כמו בוגד רק מרחיקים).

רוב החילוניים הם בכלל יהודים מסורתיים (התקשורת פשוט הדביקה את התווית חילוני לכל מי שלא שומר מצוות).

כל יהודי כמעט מקיים את החגים (לפחות את חלקם), זה אומר שכולם מסורתיים? ברור שלא. מסורתי זה אחד שברמה כזו או אחרת מבקר בבית כנסת מניח תפילין וכ'ו.

ו jewishgirl, מה לדעתך דינו של אותו בוגד?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #93 ב- : יוני 15, 2011, 17:59:42 »
כל יהודי כמעט מקיים את החגים (לפחות את חלקם), זה אומר שכולם מסורתיים? ברור שלא. מסורתי זה אחד שברמה כזו או אחרת מבקר בבית כנסת מניח תפילין וכ'ו.

זה לא שחור ולבן, אלא יש רמות מסויימות.
יש מסורתיים יותר (מה שאתה התכוונת) ויש מסורתיים פחות (קיום חגים, ברית מילה, וכו'), אך כל הקבוצה של המסורתיים שומרת ברמה כזאת או אחרת על המסורת (זהות יהודית מסויימת).

ואוי ואבוי לנו אם נכנה כל מי שלא שומר מצוות כבוגד (זה לא יהיה הדבר הנכון לעשות), כי כמו שציינתי מקודם - עצם העובדה שרוב היהודים בארץ בכלל מאמינים ומקיימים את המסורת (מי יותר ומי פחות) היא נס לכשעצמו (בהתחשב ב"חינוך" הישראלי והתעמולה השמאלנית).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #94 ב- : יוני 15, 2011, 18:07:13 »
זה לא שחור ולבן, אלא יש רמות מסויימות.
יש מסורתיים יותר (מה שאתה התכוונת) ויש מסורתיים פחות (קיום חגים, ברית מילה, וכו'), אך כל הקבוצה של המסורתיים שומרת ברמה כזאת או אחרת על המסורת (זהות יהודית מסויימת).

ואוי ואבוי לנו אם נכנה כל מי שלא שומר מצוות כבוגד (זה לא יהיה הדבר הנכון לעשות), כי כמו שציינתי מקודם - עצם העובדה שרוב היהודים בארץ בכלל מאמינים ומקיימים את המסורת (מי יותר ומי פחות) היא נס לכשעצמו (בהתחשב ב"חינוך" הישראלי והתעמולה השמאלנית).

אני מסכים איתך, אני פשוט סקרן לגבי השקפת העולם של jewishgirl. אני ישמח להבין איך כל מי ששונה ממנה וא בוגד, ומה דינו.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #95 ב- : יוני 15, 2011, 18:17:27 »
יהודי כזה הוא פשוט מתעצל להתקרב ליהדות זה פשוט לא מעניין אותו או שזה קשה לו (אצל כל אחד זה שונה)לא אכפת לו מזה , הוא "להנות" מהעולםזה לא כ"כ פשוט לקרוא לו בוגד אחרי הכל אנו נמצאים בגלות בתוך הרבה שקר  ,שהתקשורת מטיפה נד הדתיים ווצריך לדון לכף זכות כל יהודי ולנסות לקרב אותם . במיוחד אחרי מה שעשו למזרחים שעלו לארץ וחטיפת ילדי תימן.

היהודי הזה מבין שה' קיים ובכל זאת מתעלם מכך, איזה הגדרה אחרת אפשר לתת לו?
זה נכון שהחברה משפיעה, אם כולם יקומו עכשיו ויגידו שהם בעד לחזור בתשובה, הרבה יחזרו בתשובה, הקטע הוא שהם לא עושים את זה בגלל קיומו של ה', אלא בגלל שכולם עושים את זה.
אנחנו צריכים להחזיר אותם ליהדותם ולהוכיח אותם, לא לגרום להם לחשוב שלהיות יהודי זה באופנה וזה מגניב. אנחנו רוצים לקדש את שם ה' לא ההפך. ואנחנו לא מסיונרים.

הרבה יהודים הם מאמינים, אבל הם מתעלמים מהאמונה הזאת.
אין לי כינוי אחר חוץ מבוגדים, אולי "תינוקות שנשבו".

רוב היהודים הם מסורתיים אבל הם מקיימים את המצוות בגלל שזה מסורת(סוג של הרגל) ולא בגלל שזה חשוב להם.
ואם לא נעים להם לשמוע את האמת, אז מצטערת אבל האמת יכולה להיות קשה אבל היא עדיין אמת(גם אני עברתי את זה אז אני יכולה להבין אותם).

ו jewishgirl, מה לדעתך דינו של אותו בוגד?

אני לא יכולה להחליט את הדין על בוגדים כי יש כל מיני סוגים, אני אשאיר את החלטת הדין לקב"ה(סמוך עליו הוא יודע איזה עונשים לתת לכל אחד). אני יכולה רק להגיד להם את האמת בפנים ולקוות שהם יהיו מספיק חזקים לשמוע אותה ולהשים את האגו שלהם בצד ולהסתכל במראה לכמה שניות ולראות שהם באמת כאלה, ובעיקר שיחזרו בהם(דהיינו: להוכיח אותם).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #96 ב- : יוני 15, 2011, 18:33:50 »
חוץ מזה שהקב"ה יעניש אותם או יתגמל אותם כמו כל אדם אחר, מה לדעתך צריך לעשות עם אותם יהודים? הרי לשים אותם באותה סירה עם אנשים כמו ואנונו שהוא בתכלס בוגד זה אבסורד.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #97 ב- : יוני 15, 2011, 18:41:00 »
חוץ מזה שהקב"ה יעניש אותם או יתגמל אותם כמו כל אדם אחר, מה לדעתך צריך לעשות עם אותם יהודים? הרי לשים אותם באותה סירה עם אנשים כמו ואנונו שהוא בתכלס בוגד זה אבסורד.

כמו שאמרתי יש כל מיני סוגים של בוגדים.
ועכשיו כשאני חושבת על זה באמת נראה לי שההגדרה שיותר מתאימה להם זה תינוקות שנשבו, כי הם לא מודעים לכך שהם בוגדים (הם מחללים את שם ה' כשהם מקיימים מצוות מתוך מסורת-הרגל והם לא מודעים לכך שזה חילול ה').

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #98 ב- : יוני 15, 2011, 18:46:19 »
זה כבר נשמע אחרת.

ולמה קיום חגים ומצוות מתוך מסורת ה חילול השם? והאם זה לא עדיף מאשר לא לעשות כלום?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #99 ב- : יוני 15, 2011, 19:03:56 »
זה כבר נשמע אחרת.

ולמה קיום חגים ומצוות מתוך מסורת ה חילול השם? והאם זה לא עדיף מאשר לא לעשות כלום?

כי כשמקיימים חגים ומצוות מתוך מסורת מקיימים את זה כי רגילים לזה לא כי באמת מתכוונים לזה וגם לא באמת יודעים למה מקיימים אותם וטוענים שזה בגלל המסורת היהודית. חשוב גם לדעת למה מקיימים אותם.
זה כמו שמישהו מציג עצמו כיהודי אבל לא מאמין בקב"ה.

לא לקיים חגים ומצוות למרות שיודעים בשביל מה זה חשוב, זה כבר באמת בגידה.