כתב נושא: תלונה שהוגשה כנגד הימין האמיתי?  (נקרא 32040 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תלונה שהוגשה כנגד הימין האמיתי?
« להגיב #100 ב- : יוני 16, 2011, 00:55:27 »

לא לקיים חגים ומצוות למרות שיודעים בשביל מה זה חשוב, זה כבר באמת בגידה.

אני חושב שאת מגזימה

אני למשל מאמין באלוהים ומשתדל לעשות חלק מהמצוות אבל לא את כולם,הסיבה לכך היא שכך גדלתי ולשנות הרגלים זה לוקח זמן.

אם לא משנים את ההרגלים מתוך הלב ורק מתוך פחד של יאללה מהיום אני עושה הכל,זה מתפוצץ מהר מאוד וכפי שהקירוב למצוות מגיע מהר כך הוא גם יחלוף.

זה שאני לא מקיים את כל המצוות זה לא אומר שאני בוגד,אני יכול להודות שמהיום שנולדתי ועד היום (29 שנים) לא שמרתי אפילו שבת אחת אפילו...אחת וגם לא נראה לי שאני אוכל לשמור בכמה שנים הקרובות זה הכל עניין של הרגל כמו שאמרתי.

כשהייתי קטן היינו עושים קידוש ומיד לטלוויזיה למחר בשבת נוסעים לטייל,אבל שוב מכאן ועד לבגידה זה רחוק מאוד...
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #101 ב- : יוני 16, 2011, 18:39:14 »
אני חושב שאת מגזימה

אני למשל מאמין באלוהים ומשתדל לעשות חלק מהמצוות אבל לא את כולם,הסיבה לכך היא שכך גדלתי ולשנות הרגלים זה לוקח זמן.

אם לא משנים את ההרגלים מתוך הלב ורק מתוך פחד של יאללה מהיום אני עושה הכל,זה מתפוצץ מהר מאוד וכפי שהקירוב למצוות מגיע מהר כך הוא גם יחלוף.

זה שאני לא מקיים את כל המצוות זה לא אומר שאני בוגד,אני יכול להודות שמהיום שנולדתי ועד היום (29 שנים) לא שמרתי אפילו שבת אחת אפילו...אחת וגם לא נראה לי שאני אוכל לשמור בכמה שנים הקרובות זה הכל עניין של הרגל כמו שאמרתי.

כשהייתי קטן היינו עושים קידוש ומיד לטלוויזיה למחר בשבת נוסעים לטייל,אבל שוב מכאן ועד לבגידה זה רחוק מאוד...

אני מדברת על אנשים שמבינים שה' קיים ומבינים שהם צריכים לקיים מצוות(אי אפשר לקיים את כל המצוות), מספיק לקיים כמה מצוות ולנסות לקיים עוד כמה.
יש כאלה שמבינים שה' קיים ומבינים שהם צריכים לקיים מצוות קלות(כמו לאכול כשר), אבל לא עושים את זה. תקראו לזה עצלנות, מבחינתי זאת בגידה וזה אפילו חטא לא לקיים מצווה בגלל עצלנות.
אם אתה מקיים מצוות ומנסה לקיים עוד כמה בדרך זה בסדר גמור, כמו שאמרתי אי אפשר לקיים את כל המצוות, אך צריך לשאוף לשלמות.

הרגל אפשר לשנות לאט לאט, לא הכל בא בקלות ולא כל דבר צריך להיות כאן ועכשיו.
אני בטוחה שאם תרצה, בע"ה, אתה גם תשמור שבת. כשרוצים - יכולים.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #102 ב- : יוני 16, 2011, 22:18:09 »
ההיגיון שלך לא משהו, איך אתה לא מאמין באלוקים אבל בכל זאת מציג את עצמך כיהודי? זה סותר.
שאלה אליך: למה אתה רוצה לגור דווקא בארץ ישראל ולא במקום אחר?

כנראה שאותו יהודי יודע את ה' ויודע את עצמו אך מתעלם מהאמת ורוצה בכוח להיות חוטא וכופר.
לפי הדת זה לא סותר שום דבר, אני לא מאמין באלוהים אבל:
אני יהודי, נולדתי בישראל אני אוהב את הארץ, את החגים ואת האנשים. אני יחיה את החיים שלי איך שבא לי ואני יאמין במי שבא לי.
אז תסבירי לי איזו סיבה יש לך לקרוא לי נאצי?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #103 ב- : יוני 16, 2011, 22:40:28 »
לפי הדת זה לא סותר שום דבר, אני לא מאמין באלוהים אבל:
אני יהודי, נולדתי בישראל אני אוהב את הארץ, את החגים ואת האנשים. אני יחיה את החיים שלי איך שבא לי ואני יאמין במי שבא לי.
אז תסבירי לי איזו סיבה יש לך לקרוא לי נאצי?

איך אתה מציג עצמך כיהודי אם אתה לא מאמין בקב"ה?(זאת לא שאלה רטורית. תענה עליה ברצינות)

אם אתה לא מאמין בקב"ה אתה לא מאמין ביהדות, אתה לא מאמין שהעם היהודי הוא באמת העם הנבחר, אתה לא מאמין ששאר ה"דתות" הם אויב, אתה לא מאמין שיש ליהודים זכות קיום ואתה מאמין שארץ ישראל שייכת גם לעמים האחרים, ושהעם היהודי יכול להיכחד.
אם אתה לא מאמין בקב"ה אתה בעצם לא מאמין שיש ליהודים זכות להתקיים. הרי מי שהחליט שאנחנו העם הנבחר, העם שיקבל את התורה הוא , העם שייקרא יהודי הוא הקב"ה. לא ייתכן שתגיד שאתה יהודי ושיש לך זכות קיום באדמת ארץ ישראל מבלי שתאמין בקב"ה.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #104 ב- : יוני 16, 2011, 22:53:22 »
איך אתה מציג עצמך כיהודי אם אתה לא מאמין בקב"ה?(זאת לא שאלה רטורית. תענה עליה ברצינות)

אם אתה לא מאמין בקב"ה אתה לא מאמין ביהדות, אתה לא מאמין שהעם היהודי הוא באמת העם הנבחר, אתה לא מאמין ששאר ה"דתות" הם אויב, אתה לא מאמין שיש ליהודים זכות קיום ואתה מאמין שארץ ישראל שייכת גם לעמים האחרים, ושהעם היהודי יכול להיכחד.
אם אתה לא מאמין בקב"ה אתה בעצם לא מאמין שיש ליהודים זכות להתקיים. הרי מי שהחליט שאנחנו העם הנבחר, העם שיקבל את התורה הוא , העם שייקרא יהודי הוא הקב"ה. לא ייתכן שתגיד שאתה יהודי ושיש לך זכות קיום באדמת ארץ ישראל מבלי שתאמין בקב"ה.
כפי שאמרתי הרבה פעמים, אמא שלי יהודיה אז אני יהודי, ולא את קובעת מי יהודי, היהדות קובעת.
איך בדיוק את קובעת במה אני מאמין? אני אגיד לך במה אני מאמין
שאר הדתות הן לא האויב, רק האסלאם היא האויב.
אני מאמין שהיה עם יהודי שחי בארץ ישראל, אבל אני לא מאמין בחלק מהסיפורים שיש בתנ"ך (אני מכיר גם מסורתיים שקשה להם להאמין בחלק מהסיפורים)
ומה לעשות שבחיים האלה קשה לראות עזרה מלמעלה.

אז אל תתחמקי ותעני לי למה את קוראת לי נאצי?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #105 ב- : יוני 16, 2011, 22:53:22 »

מה שאת אומרת לא נכון ואני בספק אם יש רב אחד שיתמוך בזה. ברגע שאדם נולד לאם יהודיה הוא יהודי. לא משנה אם ישמור כל שבת וכל מצווה בחייו או יאכל חזיר, הוא עדיין יהודי. אין שום קשר בין שמירת המצוות לבין אהבת הארץ ונאמנות לעם ולמדינה. לא כל הדתות הן אויב. (אשמח לראות אסמכתא מרב שאומרת שכל הדתות הן אויב).

לשיטתך, עדיף נטורי כרתא מחילונים ימניים?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #106 ב- : יוני 16, 2011, 23:12:08 »
כפי שאמרתי הרבה פעמים, אמא שלי יהודיה אז אני יהודי, ולא את קובעת מי יהודי, היהדות קובעת.
איך בדיוק את קובעת במה אני מאמין? אני אגיד לך במה אני מאמין
שאר הדתות הן לא האויב, רק האסלאם היא האויב.
אני מאמין שהיה עם יהודי שחי בארץ ישראל, אבל אני לא מאמין בחלק מהסיפורים שיש בתנ"ך (אני מכיר גם מסורתיים שקשה להם להאמין בחלק מהסיפורים)
ומה לעשות שבחיים האלה קשה לראות עזרה מלמעלה.

אז אל תתחמקי ותעני לי למה את קוראת לי נאצי?

כנראה לא הבנת את השאלה שלי: למה אתה מציג עצמך כיהודי אם אינך מאמין בקב"ה? ואיך אתה מאמין ביהדות אם אתה לא מאמין בקב"ה?

שאר ה"דתות" הם אויב. זה שהאיסלם זאת דת שמציגה את השנאה שלה קצת יותר משאר הדתות, לא אומר ששאר הדתות לא שונאות אותנו והם לא אויב שלנו.

אי אפשר להאמין בחצי מהדברים, אתה רואה שהסיפורים מהתנ"ך הם בסדר מבחינתך אז אתה מוכן להאמין בהם. גם דברים "לא הגיוניים" יכולים להיות נכונים.
בחיים האלה באמת קשה לראות עזרה מלמעלה, אבל זה לא אומר שאין עזרה מלמעלה. זה שאתה לא רואה לא אומר שזה לא קיים.
גם את האוויר אתה לא רואה, אז איך אתה נושם?
איך לדעתך נוצר העולם? איך לדעתך נוצרו בני אדם?

לא מתחמקת, אני עונה. אתה פשוט יכול להגיד יום אחד שנמאס לך מהילדה היהודייה הזאת שמדברת שטויות, ונמאס לך מהיהודים האחרים שאומרים שיש אלוקים, ושאין להם זכות קיום.
אם אתה מאמין רק בחלק מהדברים שכתובים בתורה, קח בחשבון שאתה תקום בבוקר יום אחד ותחשוב: "אם חצי מהדברים שכתובים בתורה לא אמינים אז למה לי להאמין בשאר הדברים?".

אגב אמרת שאתה מאמין שהיו כאן יהודים שחיו בישראל. תדע לך שהיו כאן גם פלשתים, וגם עוד כמה עמים שכנראה נכחדו או משהו, אז למה דווקא היהודים צריכים להיות כאן?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #107 ב- : יוני 16, 2011, 23:21:16 »
מה שאת אומרת לא נכון ואני בספק אם יש רב אחד שיתמוך בזה. ברגע שאדם נולד לאם יהודיה הוא יהודי. לא משנה אם ישמור כל שבת וכל מצווה בחייו או יאכל חזיר, הוא עדיין יהודי. אין שום קשר בין שמירת המצוות לבין אהבת הארץ ונאמנות לעם ולמדינה. לא כל הדתות הן אויב. (אשמח לראות אסמכתא מרב שאומרת שכל הדתות הן אויב).

לשיטתך, עדיף נטורי כרתא מחילונים ימניים?

לא אמרתי שהיהדות אומרת שהוא לא יהודי, אני שאלתי אותו למה הוא מציג עצמו יהודי אם הוא לא מאמין בקב"ה. זה לא ייתכן שהוא לא מאמין בו ובכל זאת מוכן לקרוא לעצמו יהודי.
טוב בוא נגיד ככה: דתות זאת המצאה כמו ההמצאה של ההגדרות חילונים ומסורתיים וכו'. יש גויים ויש יהודים. נקודה. ויש גויים טובים ויש גויים שהם עובדים עבודה זרה(נוצרים, מוסלמים וכו')
נוצרים מאמינים שאנחנו השמדנו את ה"אל" שלהם יש"ו, איך הם לא אויב? אתה חושב שהם שכחו וסלחו?
בודהה אומר שהוא "אלוקים"(ח"ו), זה אומר שהוא גורם לאחרים להאמין בו ולא באלוקים האמיתיים(הקב"ה). זה חילול ה' להאמין באל אחר ולהגיד לאחרים שיש "אל" בשם בודהה, אללה, יש"ו או וואט אוובר.

אף אחד מהם לא עדיף, לא נטורי ולא חילונים(רוב היהודים שמציגים עצמם חילונים הם לא כאלה).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #108 ב- : יוני 16, 2011, 23:25:35 »
לא אמרתי שהיהדות אומרת שהוא לא יהודי, אני שאלתי אותו למה הוא מציג עצמו יהודי אם הוא לא מאמין בקב"ה. זה לא ייתכן שהוא לא מאמין בו ובכל זאת מוכן לקרוא לעצמו יהודי.
טוב בוא נגיד ככה: דתות זאת המצאה כמו ההמצאה של ההגדרות חילונים ומסורתיים וכו'. יש גויים ויש יהודים. נקודה. ויש גויים טובים ויש גויים שהם עובדים עבודה זרה(נוצרים, מוסלמים וכו')
נוצרים מאמינים שאנחנו השמדנו את ה"אל" שלהם יש"ו, איך הם לא אויב? אתה חושב שהם שכחו וסלחו?
בודהה אומר שהוא "אלוקים"(ח"ו), זה אומר שהוא גורם לאחרים להאמין בו ולא באלוקים האמיתיים(הקב"ה). זה חילול ה' להאמין באל אחר ולהגיד לאחרים שיש "אל" בשם בודהה, אללה, יש"ו או וואט אוובר.

אף אחד מהם לא עדיף, לא נטורי ולא חילונים(רוב היהודים שמציגים עצמם חילונים הם לא כאלה).

לפי מה שידוע לי בודהה לא הגדיר עצמו כאלוהים אלא כפר באלוהים של ההינדו, הכריז שהם לא קיימים, אבל אולי אני טועה. בכל מקרה הנוצרים של היום הם לא אותם נוצרים של מסעות הצלב או תחילת הנצרות, מה שאי אפשר להגיד על האסלאם ופה ההבדל.

הוא יהודי כי אימו יהודיה. הוא יכול להאמין במה שהוא בוחר זה לא משנה את העובדה שהוא יהודי. הוא יכול לשמור שבת או לחגוג בשבת. את חושבת שאדם ששומר שבת הוא יותר יהודי מאדם שלא שומר? אין קשר.

מה עם דרך ארץ קדמה לתורה? לא עדיף יהודי לא שומר מצוות שהוא בנאדם טוב מאשר יהודי שומר מצוות שהוא חרא של בנאדם? (נטורי כרתא לדוגמא)

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #109 ב- : יוני 16, 2011, 23:27:07 »
טוב תני לי להבין, בגלל שאני לא מאמין באלוהים אני יכול להתעורר ולהפוך לנאצי רוצח יהודים? באמת נמאס לי ממך...

בואי נעבור נושא
שאלה: איך כותבי התורה ידעו את סדר הבריאה אם ה' ברא את האדם אחרי הארץ,המאורות וכו'

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #110 ב- : יוני 17, 2011, 00:31:45 »
לפי מה שידוע לי בודהה לא הגדיר עצמו כאלוהים אלא כפר באלוהים של ההינדו, הכריז שהם לא קיימים, אבל אולי אני טועה. בכל מקרה הנוצרים של היום הם לא אותם נוצרים של מסעות הצלב או תחילת הנצרות, מה שאי אפשר להגיד על האסלאם ופה ההבדל.

הוא יהודי כי אימו יהודיה. הוא יכול להאמין במה שהוא בוחר זה לא משנה את העובדה שהוא יהודי. הוא יכול לשמור שבת או לחגוג בשבת. את חושבת שאדם ששומר שבת הוא יותר יהודי מאדם שלא שומר? אין קשר.

מה עם דרך ארץ קדמה לתורה? לא עדיף יהודי לא שומר מצוות שהוא בנאדם טוב מאשר יהודי שומר מצוות שהוא חרא של בנאדם? (נטורי כרתא לדוגמא)

גם אם הוא כפר ב"אל" ההינדי(אין לי מושג במה מדובר), זה לא משנה הוא עדיין זבל שחושב שהוא "אלוקים" וגורם לאחרים להאמין בו ולא להאמין באל האמיתי.
הנוצרים שונאים אותך לא פחות מהמוסלמים.

בסדר, הוא יהודי, אבל למה הוא מאמין שהוא יהודי אם הוא לא מאמין בקב"ה?

אתה חושב שנטורי הם שומרי מצוות? אוי ואבוי..

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #111 ב- : יוני 17, 2011, 00:34:31 »
טוב תני לי להבין, בגלל שאני לא מאמין באלוהים אני יכול להתעורר ולהפוך לנאצי רוצח יהודים? באמת נמאס לי ממך...

בואי נעבור נושא
שאלה: איך כותבי התורה ידעו את סדר הבריאה אם ה' ברא את האדם אחרי הארץ,המאורות וכו'

במקום לענות לי אתה אומר לי שנמאס לך. שיהיה.

לנושא החדש שלך,
תשובה: התורה נתקבלה למשה ע"י ה', כך שכנראה ה' הוא זה שכתב את התורה(ואם אני טועה שמישהו יתקן אותי בבקשה, לא רוצה להטעות ולטעות בעצמי). הנביאים הם אלה שכתבו את ההמשך.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #112 ב- : יוני 17, 2011, 09:14:24 »
במקום לענות לי אתה אומר לי שנמאס לך. שיהיה.
חחח עניתי לך על הרבה שאלות, אבל את לא יכולה להגיד "כן אני חושבת שאתה נאצי", את חייבת להתחמק.
תשובה: התורה נתקבלה למשה ע"י ה', כך שכנראה ה' הוא זה שכתב את התורה(ואם אני טועה שמישהו יתקן אותי בבקשה, לא רוצה להטעות ולטעות בעצמי). הנביאים הם אלה שכתבו את ההמשך.
לא נראה לי שאלוהים כתב את התורה בגלל כל ביטול המיתולוגיה שיש בה (לדוגמא התנינים מוזכרים בגלל שהייתה מיתולוגיה שהם אלים וכו'), כל האמצעים האומנותיים ושיש 2 סיפורי בריאה. (אלוהים לא סגור  איזה מהסיפורים נכון?)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #113 ב- : יוני 17, 2011, 10:19:08 »
גם אם הוא כפר ב"אל" ההינדי(אין לי מושג במה מדובר), זה לא משנה הוא עדיין זבל שחושב שהוא "אלוקים" וגורם לאחרים להאמין בו ולא להאמין באל האמיתי.
הנוצרים שונאים אותך לא פחות מהמוסלמים.

בסדר, הוא יהודי, אבל למה הוא מאמין שהוא יהודי אם הוא לא מאמין בקב"ה?

אתה חושב שנטורי הם שומרי מצוות? אוי ואבוי..

לא משנה במה הוא האמין כרגע (לא זכור לי שהוא הכריז על עצמו כאלוהים) אבל התורה שהוא העביר כוללת איסור לפגוע ביצורים החיים וכל מיני שטויות כאלה שבגדול זה רעיון יפה. לא מחזיק במציאות אבל רעיון יפה. תאמיני לי שאין להם מילה או חצי מילה על לפגוע ביהודים. ונוצרים לא שונאים אותי. נוצרים שנאו אותי בעבר אבל הנוצרים של היום הם לא הנוצרים של אז. הנוצרים של אז הלכו לכנסייה וחיכו לגאולה, הנוצרים של היום שמים פס על הכנסיה ומעניין אותם תנאי החיים שלהם, כמה הם מרוויחים ואיפה הילד ילמד וכ'ו. על האסלאם אי אפשר להבדיל בין היום לבין לפני 1000 שנה, הדבר היחיד שהשתנה זו הטכנולוגיה, המנטליות זהה.

הוא יהודי לא משנה אם הוא שומר מצוות או לא. רגע, וגוי שיקרא את התנ"ך ויגיד לעצמו וואלה, זה נכון! אני מאמין! לפתע הוא יהודי? אין שום קשר בין האמונה לבין השייכות ליהדות. האחד לא תלוי בשני.

ובכל הקשור למצוות בין אדם לאלוהיו נטורי כרתא שומרים הכל.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #114 ב- : יוני 17, 2011, 14:54:39 »
לא משנה במה הוא האמין כרגע (לא זכור לי שהוא הכריז על עצמו כאלוהים) אבל התורה שהוא העביר כוללת איסור לפגוע ביצורים החיים וכל מיני שטויות כאלה שבגדול זה רעיון יפה. לא מחזיק במציאות אבל רעיון יפה. תאמיני לי שאין להם מילה או חצי מילה על לפגוע ביהודים. ונוצרים לא שונאים אותי. נוצרים שנאו אותי בעבר אבל הנוצרים של היום הם לא הנוצרים של אז. הנוצרים של אז הלכו לכנסייה וחיכו לגאולה, הנוצרים של היום שמים פס על הכנסיה ומעניין אותם תנאי החיים שלהם, כמה הם מרוויחים ואיפה הילד ילמד וכ'ו. על האסלאם אי אפשר להבדיל בין היום לבין לפני 1000 שנה, הדבר היחיד שהשתנה זו הטכנולוגיה, המנטליות זהה.

הוא יהודי לא משנה אם הוא שומר מצוות או לא. רגע, וגוי שיקרא את התנ"ך ויגיד לעצמו וואלה, זה נכון! אני מאמין! לפתע הוא יהודי? אין שום קשר בין האמונה לבין השייכות ליהדות. האחד לא תלוי בשני.

ובכל הקשור למצוות בין אדם לאלוהיו נטורי כרתא שומרים הכל.
זה לא נכון הנצרות היא דת מיסיונרית , עובדה שיש בארץ הרבה מיסיונרים שמנסים לנצר יהודים
רק לא מזמן שלחו אלי מכתב בדואר על כל מיני שטויות של הברית החדשה. בעבר הם ניסו להרוג אותנו פיזית ועכשיו רוחנית .
ונטורי קרתא הם לא שומרים  הכל הם מזויפים ושונאי ישראל. עובדה שאני זוכר שלא מזמן פרסמו פה בפורום את הרב שלהם מתראיין בשבת בגרמניה או משהו כזה. 
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #115 ב- : יוני 17, 2011, 18:39:37 »
זה לא נכון הנצרות היא דת מיסיונרית , עובדה שיש בארץ הרבה מיסיונרים שמנסים לנצר יהודים
רק לא מזמן שלחו אלי מכתב בדואר על כל מיני שטויות של הברית החדשה. בעבר הם ניסו להרוג אותנו פיזית ועכשיו רוחנית .
ונטורי קרתא הם לא שומרים  הכל הם מזויפים ושונאי ישראל. עובדה שאני זוכר שלא מזמן פרסמו פה בפורום את הרב שלהם מתראיין בשבת בגרמניה או משהו כזה. 

הנצרות נלחמת בנו היום ברמה הרוחנית? אולי. אבל זה לא שונה מכל מלחמה בין מוצרים המיוצרים בארץ לבין תוצרת חוץ, וזו מלחמה על דעת קהל וכ'ו. אין פה שום עימות פיזי, ואם היהדות לא מסוגלת לעמוד בתחום ההסברתי מול הנצרות כנראה שנצרות נכונה והיהדות לא, וההפך הוא הנכון. מסיבה זו אני לא רואה בהם כאויב, אולי כמתחרים ואתה יודע מה? שהמוצר הטוב ביותר ינצח.

לפי מה שידוע לי הם שומרים מאוד בכל הקשור לדת. זה שהם בוגדים זה משהו אחר.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #116 ב- : יוני 18, 2011, 21:11:43 »
חחח עניתי לך על הרבה שאלות, אבל את לא יכולה להגיד "כן אני חושבת שאתה נאצי", את חייבת להתחמק.

לא נראה לי שאלוהים כתב את התורה בגלל כל ביטול המיתולוגיה שיש בה (לדוגמא התנינים מוזכרים בגלל שהייתה מיתולוגיה שהם אלים וכו'), כל האמצעים האומנותיים ושיש 2 סיפורי בריאה. (אלוהים לא סגור  איזה מהסיפורים נכון?)

לא ענית לי וחבל. אני עונה לך על זה תוך כדי שאני מסבירה לך. אי אפשר להיות בעד יהודים אם אתה לא מאמין בקב"ה(היגיון).

שאלה מכשילה, אני לא רבנית ואין לי תשובה לזה, אבל אני מוכנה לבדוק לגבי זה.
ואגב, בתורה יש הרבה סתירות, אבל זה לא אומר שזה שקרים. אם תתעמק בזה ותלמד כמו שצריך אני בטוחה שתבין שיש לזה הסבר.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #117 ב- : יוני 18, 2011, 21:17:04 »
הנצרות נלחמת בנו היום ברמה הרוחנית? אולי. אבל זה לא שונה מכל מלחמה בין מוצרים המיוצרים בארץ לבין תוצרת חוץ, וזו מלחמה על דעת קהל וכ'ו. אין פה שום עימות פיזי, ואם היהדות לא מסוגלת לעמוד בתחום ההסברתי מול הנצרות כנראה שנצרות נכונה והיהדות לא, וההפך הוא הנכון. מסיבה זו אני לא רואה בהם כאויב, אולי כמתחרים ואתה יודע מה? שהמוצר הטוב ביותר ינצח.

לפי מה שידוע לי הם שומרים מאוד בכל הקשור לדת. זה שהם בוגדים זה משהו אחר.

יש הרבה מסיון בנצרות, מה שאומר שיש מלחמה רוחנית גדולה מאוד, אך אנו לא מרגישים בה.

לא הבנתי איך הנצרות נכונה והיהדות לא. כל טיפש יודע שהנצרות נוצרה מתוך היהדות("הברית החדשה").

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #118 ב- : יוני 19, 2011, 15:13:14 »
טוב אז אני חילונאצי כמו שאת אומרת