כתב נושא: היוקרה בעזה ממשיכה להיחשף  (נקרא 18141 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
היוקרה בעזה ממשיכה להיחשף
« להגיב #76 ב- : יוני 02, 2011, 23:08:58 »
אני יכול להאמין שיש 1.6 מיליון ערבים ביו"ש וש2.4 זה ניפוח של הרש"פ, אבל אני לא מאמין שהCIA שיקרו בקשר לרצועת עזה, יש בערך 3 מיליון ערבים ביש"ע ובערך 3.5 אם מוסיפים את מזרח ירושלים.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #77 ב- : יוני 02, 2011, 23:35:53 »
אני יכול להאמין שיש 1.6 מיליון ערבים ביו"ש וש2.4 זה ניפוח של הרש"פ, אבל אני לא מאמין שהCIA שיקרו בקשר לרצועת עזה, יש בערך 3 מיליון ערבים ביש"ע ובערך 3.5 אם מוסיפים את מזרח ירושלים.
עיינתי במסמך הנ"ל, אין שום דבר שם שיכול להעיד שהנתונים נכונים. מה גם, אם אתה טוען ש- 2.4 הוא מספר מנופח, אזי אני מציע לך לעיין במסמך שסוקר את המאזן הדמוגרפי ביו"ש שם, הנתונים תואמים את אלה של הלמ"ס ברש"פ. בעזה וביו"ש ישנם בין 2.7 ל-2.8 מליון ערבים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #79 ב- : יוני 03, 2011, 01:35:37 »
לאף אחד בעולם(כולל "פעילי זכויות האדם" המזויפים)לא אכפת מאיך הם חיים או מה יש להם ה"מסכנות" של העזתים כביכול היא סתם עוד תירוץ עלוב ופתטי בשביל לתמוך בטרור ובאלימות הערבית.אני מעדיף שהעזתים המסריחים יסבלו בעוני מאשר שימשיכו לשמוח ולהינות מהכסף שלנו בזמן שהם מפיצים ונהנים מהתעמולה נגדנו..
אל תצביע תשפיע

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : יוני 03, 2011, 08:57:00 »
לאף אחד בעולם(כולל "פעילי זכויות האדם" המזויפים)לא אכפת מאיך הם חיים או מה יש להם ה"מסכנות" של העזתים כביכול היא סתם עוד תירוץ עלוב ופתטי בשביל לתמוך בטרור ובאלימות הערבית.אני מעדיף שהעזתים המסריחים יסבלו בעוני מאשר שימשיכו לשמוח ולהינות מהכסף שלנו בזמן שהם מפיצים ונהנים מהתעמולה נגדנו..
בס"ד
גם אם הם לא היו מפציצים אותנו הויו באמת רוצים שלום מה צריך לתת להם כסף מהמסים שלנו כשהערבים בארץ לא משלמים מסים וכשאף מדינה ערבית לא מוכנה לשלם להם גז מים וחשמל שיסתדרו בכוחות עצמם כמו שאנחנו לא דואגים לצכיה או לסלובקיה בכאלה דברים ככה לא נדאג לתושבי עזה יש מספיק עניים בארץ וניצולי שואה וכו...
פשוט שלטון של אנשים אנוכים בע"ה שזה יגמר בקרוב
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!