כתב נושא: היוקרה בעזה ממשיכה להיחשף  (נקרא 18140 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היוקרה בעזה ממשיכה להיחשף
« להגיב #50 ב- : יוני 02, 2011, 12:58:42 »
אני יודע שערבים בנו לי את הבית כי הקירות עקומים  :old_smiley:

ולמה אתה לא הולך לעבוד בבניין וכך לאזן את הבעיה הדמוגרפית ולהכניס קצת ערכים יהודים לבנייה?
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : יוני 02, 2011, 13:00:24 »
ולמה אתה לא הולך לעבוד בבניין וכך לאזן את הבעיה הדמוגרפית ולהכניס קצת ערכים יהודים לבנייה?
בס"ד
בדקת שהוא לא עובד בבניין
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : יוני 02, 2011, 13:01:23 »
בס"ד
בדקת שהוא לא עובד בבניין

שאלתי שאלה, לא קבעתי עובדה.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : יוני 02, 2011, 13:02:26 »
שאלתי שאלה, לא קבעתי עובדה.
בס"ד
כי אם הוא אכן עובד בבניין השאלה מיותרת

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #54 ב- : יוני 02, 2011, 13:03:31 »
בס"ד
כי אם הוא אכן עובד בבניין השאלה מיותרת

אתה באמת רוצה להיכנס לפלפולים האלה? כי זה לא ייגמר לעולם.
הבנאדם מותח ביקורת על צורת הבנייה 'הערבית' - הצעתי לו להרים את הכפפה.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #55 ב- : יוני 02, 2011, 13:05:34 »
אתה באמת רוצה להיכנס לפלפולים האלה? כי זה לא ייגמר לעולם.
הבנאדם מותח ביקורת על צורת הבנייה 'הערבית' - הצעתי לו להרים את הכפפה.
בס"ד
חחחח לא רוצה

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #56 ב- : יוני 02, 2011, 13:11:25 »
בס"ד
חחחח לא רוצה

וטוב שכך ;D

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #57 ב- : יוני 02, 2011, 13:13:18 »
כאן בפורום אנחנו יוצאי הדופן אבל אתה זוכר שבמציאות אתה המיעוט של המיעוט של המיעוט, נכון חמוד?
אני אשתדל לעניין בשבילך את הדיונים להבא.
לפני כמה ימים הייתה תוכנית בערוץ 2 שנקראה 360, היא הייתה על "הסכסוך" בין הפלסטינים ליהודים.
מראים שם שהפלסטינים מלמדים ילדים קטנים שירים על להרוג את היהודים,
ואיך הפלסטינים זורקים אבנים על החיילים ואז כשהחיילים זורקים גז כאילו הם יוצאים הרעים בעולם.

בכל מקרה עדיין התוכנית הייתה שמאלנית בתגובות של הכתבת.
אחר כך בפייסבוק של התוכנית היה אפשר לדבר עם הכתבת, אז תסביר לי "חמוד" אם כמעט כל התגובות שם אמרו שהתקשורת שמאלנית ושהכתבת צריכה להתבייש, איך אנחנו המיעוט?
באינטרנט ובתקשורת אנחנו המיעוט, אבל העם לא עיוור.

ואיך שבמדינות הערביות השליטים רוצחים את העם, אתה לא אומר על זה שום דבר אבל שאנחנו מדברים על לעודד עזיבה שלהם אנחנו לא שפויים?
כי כמו שכתוב באמנת החמאס היהודים אשמים בכל דבר אפילו ב-9.11 .

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #58 ב- : יוני 02, 2011, 13:27:35 »
"חייל יהודי", אתה שקרן. חלק מהתמונות פה הן באופן וודאי לא מרצועת עזה. אתה יכול להמשיך לעבוד על ההדיוטות, לא עלי.
בס"ד

חח תראו אפילו אדם שפוי כל כך מתפעל מהארמונות והבתי המלונות המפאורים שהבאתי בתמונות,הוא כל כך מתפעל שהוא לא יכול להאמין שהתמונות היוקרתית הם מעזה(ואני חייב להודות שגם אני בעצמי נדהמתי)
ד"א
כולם מעזה למרות שזה כמו בהוואי

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : יוני 02, 2011, 13:42:24 »
הנה מחשבה מעניינת. יהודים יקרים לא אוהבים ללכלך את הידיים בעבודות פיזיות ולכן אין כמעט בנמצא בנאים יהודים.
(תהיה בטוח שגם את הבית שלך רוב הסיכויים שערבים בנו, וגם עוד מבנים שבנויים בסדר גמור)

יש הרבה יהודים שמוכנים לעבוד בעבודות פיזיות, לא כולם מפונקים כמוך, פשוט המדינה הזאת מעדיפה עובדים זרים כי הם זולים יותר.
אגב זאת עובדה שעבודה עברית(עבודה עברית! לא עבודה ישראלית) טובה יותר מעבודה ערבית.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #60 ב- : יוני 02, 2011, 13:50:54 »
יש הרבה יהודים שמוכנים לעבוד בעבודות פיזיות, לא כולם מפונקים כמוך, פשוט המדינה הזאת מעדיפה עובדים זרים כי הם זולים יותר.
אגב זאת עובדה שעבודה עברית(עבודה עברית! לא עבודה ישראלית) טובה יותר מעבודה ערבית.

זה ממש לא נכון.
(אני גם כל כך מפונק שעבדתי בקטיף ובשיפוצים ובמלצרות)
מה זו 'עבודה עברית'? תני דוגמה לעבודה עברית לא ישראלית.

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : יוני 02, 2011, 13:57:31 »

תעבור ל-1:14.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #62 ב- : יוני 02, 2011, 13:58:23 »
?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : יוני 02, 2011, 14:12:07 »
זה ממש לא נכון.
(אני גם כל כך מפונק שעבדתי בקטיף ובשיפוצים ובמלצרות)
מה זו 'עבודה עברית'? תני דוגמה לעבודה עברית לא ישראלית.

אני מכירה כמה שמוכנים לעבוד כעובדי בניין ועוד כמה עבודות פיזיות קשות, הבעיה שלא מקבלים אותם ובמקומם מקבלים עובדים זרים.
קח מבט על הכותל, מי נראה לך בנה אותו? ותראה איך הוא מחזיק מעמד עד היום בע"ה יחזיק מעמד לתמיד. אבל אם אתה רוצה דוגמא אחרת, אז יש עוד כמה בניינים בערים אחרות שבנו אותם יהודים מלפני המון שנים, והבניינים האלה עדיין מחזיקים מעמד.
עבודה של ישראלים זה כמו עבודה ערבית, במיוחד כי עובדים בזה אנשים שלא יודעים לבנות כמו שצריך(לא רק גויים, גם ישראלים אבל ברור לגמרי שהם למדו מהגויים).

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #64 ב- : יוני 02, 2011, 14:16:16 »
יש גם בניינים שבנו גויים שמחזיקים, כולל הפירמידות שהן עבודה ערבית קלאסית.
העובדים הזרים הם תוצאה של תהליך ארוך וממושך שבו המדינה שלחה יהודים יקרים לעבוד בבניין, בחקלאות ובעוד תחומים אבל הם העדיפו להישאר בטלנים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : יוני 02, 2011, 14:33:20 »
העובדים הזרים הם תוצאה של תהליך ארוך וממושך שבו המדינה שלחה יהודים יקרים לעבוד בבניין, בחקלאות ובעוד תחומים אבל הם העדיפו להישאר בטלנים.

אין לי מושג על איזה בטלנים אתה מדבר, לא כולם תל אביבים שרוצים לעבוד מול המחשב כל היום ולכתוב רכילויות.
עובדים זרים שווים יותר למעסיקים הישראלים, בגלל זה יש יותר עובדים זרים מכל מיני מדינות למיניהם שנמצאים באדמות שלנו.
יהודים לא מוצאים עבודה בארץ ומרוב שניסו כל כך הרבה לצערנו הם מחפשים עבודה בחו"ל. למה יהודים שנולדו כאן, ולמדו כאן, והשקיעו מהחיים שלהם בשביל למצוא עבודה ולפרנס את המשפחה שלהם כאן בארץ, צריכים לעזוב בחזרה לגולה ולוותר לעובדים הזרים האלה שמביאים לכאן בדרך גם מחלות ואונס ורצח וכו'?
אם זה לא תהליך להחזרת יהודים לגולה ולנסות להשמיד אותם שוב, אז מה זה? ואתה עוד אומר שלי אין כבוד לעם שלי.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #66 ב- : יוני 02, 2011, 14:37:46 »
אין לי מושג על איזה בטלנים אתה מדבר, לא כולם תל אביבים שרוצים לעבוד מול המחשב כל היום ולכתוב רכילויות.
עובדים זרים שווים יותר למעסיקים הישראלים, בגלל זה יש יותר עובדים זרים מכל מיני מדינות למיניהם שנמצאים באדמות שלנו.
יהודים לא מוצאים עבודה בארץ ומרוב שניסו כל כך הרבה לצערנו הם מחפשים עבודה בחו"ל. למה יהודים שנולדו כאן, ולמדו כאן, והשקיעו מהחיים שלהם בשביל למצוא עבודה ולפרנס את המשפחה שלהם כאן בארץ, צריכים לעזוב בחזרה לגולה ולוותר לעובדים הזרים האלה שמביאים לכאן בדרך גם מחלות ואונס ורצח וכו'?
אם זה לא תהליך להחזרת יהודים לגולה ולנסות להשמיד אותם שוב, אז מה זה? ואתה עוד אומר שלי אין כבוד לעם שלי.

תמשיכי לדקלם את שטיפת המוח האנטי תל אביבית הימנית הקלאסית, זה משעשע.
את לא יודעת על מה את מדברת. יש פה עשרות, אם לא מאות אלפי בטלנים שמעדיפים לחתום אבטלה על חשבון משלם המיסים ולא לעבוד. האנשים האלה סירבו באופן שיטתי לעבוד בעבודות פיזיות שונות ועם הזמן זה הוביל להעסקה של ערבים ועובדים זרים, שכמובן נהיו אלטרנטיבה זולה יותר. הבטלנים לא נמצאים בגולה. הם בלישכה.
אני אישית עבדתי עם חקלאי שהציע משכורת של 6500 ש"ח (לפני כמעט עשר שנים) ומגורים ומענק שחרור לחיילים משוחררים שיבואו לעבוד איתו. אף אחד לא נענה להצעה.
'תהליך להחזרת יהודים לגולה וניסיון להשמיד'. איזה קשקוש.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : יוני 02, 2011, 14:45:46 »
תמשיכי לדקלם את שטיפת המוח האנטי תל אביבית הימנית הקלאסית, זה משעשע.
את לא יודעת על מה את מדברת. יש פה עשרות, אם לא מאות אלפי בטלנים שמעדיפים לחתום אבטלה על חשבון משלם המיסים ולא לעבוד. האנשים האלה סירבו באופן שיטתי לעבוד בעבודות פיזיות שונות ועם הזמן זה הוביל להעסקה של ערבים ועובדים זרים, שכמובן נהיו אלטרנטיבה זולה יותר. הבטלנים לא נמצאים בגולה. הם בלישכה.
אני אישית עבדתי עם חקלאי שהציע משכורת של 6500 ש"ח (לפני כמעט עשר שנים) ומגורים ומענק שחרור לחיילים משוחררים שיבואו לעבוד איתו. אף אחד לא נענה להצעה.
'תהליך להחזרת יהודים לגולה וניסיון להשמיד'. איזה קשקוש.

חבל לי להתווכח עם מישהו שיודע את האמת ומנסה להציג אותה אחרת.
יש עובדות בשטח, והעובדות הן שיש המון יהודים שאני ראיתי בעיניים שלי שהם רוצים לעבוד ולא איכפת להם אם זה יהיה אפילו בתור מנקים ברחוב. האנשים שאתה מדבר עליהם הם אנשים שלמדו מקצוע כלשהו וגם את זה הם לא מקבלים, וזה לא רק מקצועות כמו מנהלים או אנשי היי טק, אלא מקצועות כמו טכנאים פשוטים ואפילו פועלי בניין!!
מפטרים יהודים בשביל להכניס במקומם עובדים זרים, ואני מדברת על עובדות שראיתי בעיניים שלי(מחוץ לעולם האינטרנט אז אל תבקש ממני מקור).

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
« להגיב #68 ב- : יוני 02, 2011, 15:43:26 »
גם ביו"ש אין 3 מליון ערבים, מספר ערבי יו"ש עומד על קצת יותר מאחד וחצי מליון ( 1.6 מליון, אם לדייק) כפי שיורם אטינגר מראה, הלמ"ס של הרש"פ סופר כל מני גורמים כאלה ואחרים לא רלוונטים כמו למשל 400 אלף ערבים שמתגוררים בחו"ל + ערביי מז' י-ם. מעבר לכך, גם קיים הבדל כביר בין הנתונים של הבנק העולמי לבין אלה של הרש"פ בכל הנוגע לילודה. ולגבי הילדים, הלוואי שהייתי יכול לסבול כשם שהם סובלים לכאורה, ממש סובלים.......

מבדיקה שעשיתי מספר הערבים ביו"ש הוא בין 1.4 מיליון ל2.4 מיליון(http://www.cbs.gov.il/shnaton61/download/st02_10x.xls) וזה לא כולל את מזרח ירושלים ששם יש עוד איזה 300 אלף ערבים.

כמובן שיש ילדים שזה לא סובלים שם, אבל תאמין לי שמרבית הילדים שם חיים בעוני מרוד.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #69 ב- : יוני 02, 2011, 16:20:30 »
מבדיקה שעשיתי מספר הערבים ביו"ש הוא בין 1.4 מיליון ל2.4 מיליון(http://www.cbs.gov.il/shnaton61/download/st02_10x.xls) וזה לא כולל את מזרח ירושלים ששם יש עוד איזה 300 אלף ערבים.

כמובן שיש ילדים שזה לא סובלים שם, אבל תאמין לי שמרבית הילדים שם חיים בעוני מרוד.
המספר עומד על 1.6 מליון ביו"ש, בעזה וביו"ש ביחד המספר אינו עולה על -2.7 מליון!( בסה"כ עיגלתי כלפי מעלה לכיוון השלוש מליון), אלה נתונים מהימנים של יורם אטיגנר וצמ"ד כפי שכבר כתבתי בתגובתי הקודמת שמראים שהלמ"ס של הרש"פ מסלף נתונים מטעמים פוליטיים. מעבר לכך, כדי שתזכור שרוב החוקרים היום מסתמכים על הנתונים של הרש"פ. ולגבי חלק מן הילדים, זה לא מעניין אותי כהוא זה

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #70 ב- : יוני 02, 2011, 18:16:30 »
איזה שטויות, אפילו אם יש 1.6 מיליון ביו"ש, אז זה 3.1. ושוב אני מצטט לפי הלמ"ס, המספר הגבוה(2.4 הוא מתוך הרש"פ שהם לא אמינים) וה1.4 זה מהבס"א שהם גם לא מאוד אמינים אז אני מניח שזה איפשהו באמצע בסביבות ה2 מיליון.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #71 ב- : יוני 02, 2011, 19:54:03 »
איזה שטויות, אפילו אם יש 1.6 מיליון ביו"ש, אז זה 3.1. ושוב אני מצטט לפי הלמ"ס, המספר הגבוה(2.4 הוא מתוך הרש"פ שהם לא אמינים) וה1.4 זה מהבס"א שהם גם לא מאוד אמינים אז אני מניח שזה איפשהו באמצע בסביבות ה2 מיליון.
בעזה אין אחד וחצי מליון ערבים, הכיוון הוא יותר בסביבות ה- 1.1 מליון, אני פשוט עיגלתי את זה גם כן כלפי מעלה במקום כלפי מטה כי עוד לא עברתי על כל המסמך מפאת חוסר זמן( אם היית קורא כיאות, אז היית מבין שגם אז כתבתי שהמספר לא עומד על יותר מאחד וחצי), אם תחבר את הערבים בעזה ואלה ביו"ש אתה תגיע ל- 2.7 מליון, זה פחות או יותר הנתון העכשווי והמדויק לפי יורם אטינגר והצוות האמריקאי-ישראלי למחקרים דמוגרפים או צמ"ד, אם תרצה.
« עריכה אחרונה: יוני 03, 2011, 09:27:28 על ידי Israelipatriot »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #72 ב- : יוני 02, 2011, 20:11:07 »

הפירמידות הם בנייה ערבית קלאסית?

ואולי ישכיל אותי כבודו ויגיד לנו איך בדיוק הפירמידות הם בנייה ערבית אם הערבים בעצמם דרכו במצרים רק החל מהמאה ה-7 לספירה? (לאחר כיבושי החליפ'ים)

נכון, מצרים היום היא מדינה ערבית, אך אל לך להתבלבל (ולבלבל) - ה"מצרים" הערבים של היום אינם המצרים המקוריים (ואין בין 2 הקבוצות שום קשר אתני או דתי).

הערבים פשוט ניכסו לעצמם את השם מצרים (כמו שעשו עם הכינוי "פלסטינים") - אין ביניהם לבין הפירמידות שום קשר תרבותי (אלא רק רווח כספי מתיירות).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : יוני 02, 2011, 22:01:24 »
בס"ד
באמת זה הצחיק אותי שהפירמידות הן עבודה ערבית קלאסית חח

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #74 ב- : יוני 02, 2011, 22:37:43 »
בעזה אין אחד וחצי מליון ערבים, הכיוון הוא יותר בסביבות ה- 1.1 מליון, אני פשוט עיגלתי את זה גם כן כלפי מעלה במקום כלפי מטה כי עוד לא עברתי על כל המסמך( אם היית קורא כיאות, אז היית מבין שגם אז כתבתי שהמספר לא עומד על יותר מאחד וחצי) מפאת נוחת, אם תחבר את הערבים בעזה ואלה ביו"ש אתה תגיע ל- 2.7 מליון, זה פחות או יותר הנתון העכשווי והמדויק לפי יורם אטינגר והצוות האמריקאי-ישראלי למחקרים דמוגרפים או צמ"ד, אם תרצה.
https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/gz.html