כתב נושא: מודעה: החייל הקדוש עדן נתן זדה הי"ד  (נקרא 9501 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מודעה: החייל הקדוש עדן נתן זדה הי"ד
« להגיב #25 ב- : מאי 24, 2011, 13:05:28 »
אני אמרתי מלחתחילה שאני לא מצדיק שום לינץ'!!!!!
חבריי הכנסת שלהם לא פחות מושחתים משלנו!!!!!!
למה בן ארי ,דני דנון וציפי חוטובלי סהרוריים?
כי הדעות שלהם לא הדעות שלך?
לא הם לא אמורים לנשק לנו את הידיים והרגליים אלא להעריך לפחות מעט ממה שיש להם כאן אבל אם לא טוב להם הם מוזמנים לעוף
אבל לעשות נזק למדינה אסור להניח להם!!!!

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 24, 2011, 13:16:30 »
זו רמה של גן ילדים. פיפי, קקי, אתה לקחת לי, הוא לקח לו, אתה התחלת, הוא התחיל, למה לי כן והוא לא, למה אנחנו ולא הם.
אין ספק שאסור לתת להם לעשות נזק. בזה אתה צודק. השאלה איך וכמה.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 24, 2011, 14:09:42 »
אין כאן שום רמה של גן ילדים אני לא מוכן שתכניס לי מילים שלא אמרתי לפה!!!
אתה  מגן כל כך על הערבים כאילו שהם תמיד "מסכנים" והיהודים תמיד "הרעים"!!!

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 24, 2011, 14:11:18 »
אני ממש לא מגן תמיד על הערבים כאילו הם מסכנים
והיהודים ממש לא רעים. 
אלה טענות שקריות ומגוחכות.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #29 ב- : מאי 24, 2011, 14:48:21 »
אז בוא נסכם - אם אנחנו מתווכחים על החופש לעשות לינץ' אז בסדר. גם ליהודים מגיע לעשות לינץ'.
בקשר לחופש התרבותי והכלכלי - אתה צודק, המדינות הערביות הן ברובן דיקטטורות חשוכות. זה לא אומר שהם צריכים לנשק לנו את הרגליים. הם בני אדם ומגיע להם לחיות בכבוד.
אני מסכים שרבים מחברי הכנסת אכן מקוממים אבל לפעמים קורה שהם גם צודקים, וכמו חברי כנסת רבים אחרים יהודים הם אוהבים להקצין באמירות שלהם כדי להשיג תשומת לב.
זה ממש לא מוצא חן בעיניי ויש כאלה שבאמת הייתי מעמיד לדין בלי היסוס.
אבל יש פה כמות מסויימת של ערבים, לא קטנה, ואלה נבחרי הציבור שלהם. אנחנו צריכים להתמודד עם מושחתים כמו אולמרט וברק, ועם סהרורים כמו בן ארי, דני דנון וציפי חוטובלי.
ובניגוד למשאלות הלב של כמה או כל חברי הפורום - הגירוש או הפארסה שנקראת 'עידוד הגירה מרצון' פשוט לא יקרו, ועדיף להפנים את זה כמה שיותר מהר.
בס''ד
 :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2: :old_Angry2:
ובכ-ן בואו ונסכם אילו חלאות-אדם שמאלניות ציוניות בולשביקיות עומדות לנגד עינינו כאן!

''אז בוא נסכם - אם אנחנו מתווכחים על החופש לעשות לינץ' אז בסדר. גם ליהודים מגיע לעשות לינץ'.''
מהאמור לעיל הינכם מצדיקים ''אנארכי'ה'' ומוכנים להפקרות שלטונית ולשיסוי כולם בכולם ובלבד שהאינטרסים הרכושניים שלכם ימומשו כאשר אתם מקיפים את ישותכם הבוגדנית בחומות-אנושיות של אחינו המסכנים שנופלים ב ''תעמולה היהודונית'' הזולה והשיקרית שלכם !!
''בקשר לחופש התרבותי והכלכלי - אתה צודק, המדינות הערביות הן ברובן דיקטטורות חשוכות. זה לא אומר שהם צריכים לנשק לנו את הרגליים. הם בני אדם ומגיע להם לחיות בכבוד.''
הינכם מוכנים לתת לגיטימאצי'ה לדיקטטורות-חשוכות של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י ובלבד שהאינטרסים הרכושניים שלכם דלעיל ימומשו !! וכן אתם מוכנים ''להקריב על מזבח תאוותיכם'' גם את דם אחינו השפוך הי''ד !!
''
אני מסכים שרבים מחברי הכנסת אכן מקוממים אבל לפעמים קורה שהם גם צודקים, וכמו חברי כנסת רבים אחרים יהודים הם אוהבים להקצין באמירות שלהם כדי להשיג תשומת לב.''
קיצוניים? אתם הקיצוניים !! 3% ששולטים על רוב עמדות המפתח במה שמתקרא ''מדינה דמוקראטית'' זוהי חרפה הזוי'ה !! ואכן ,בשביל לפרסם את האמ-ת מול השקרים שבהם אתם שוטפים את המוחות של הציבור היודי על אדמת ארץ-הקודש בו בזמן שרוב אמצעי התשקורת שבויים בידיכם הבוגדניות -אכן דרוש מאמץ להתגבר על שטיפות-המוח המאסיביות שלכם ולהשיג את תשומת לב הציבור בכדי להתמודד עם הסרטן הממאיר הבוגדני המקוננן בקרבנו!
'' זה ממש לא מוצא חן בעיניי ויש כאלה שבאמת הייתי מעמיד לדין בלי היסוס.''
את-ה תעמיד לדין? אם לא העמדתם לדין עד היום את הצוררים האוייבים הערבים הנאצים מחמד ברכה וג'מאל זחלקה יש''ו שר''י -שמכהנים בתוך הפרלמנט המכונה ''הכנסת'' ושמים אתכם ללעג וקלס בעיני העול-ם כולו כשהם מתקשרים עם ארגוני הטרור האוייבים הערבים המוסלמים הנאצים יש''ו שר''י ומקבלים מהם הוראות מפורטות כיצד לשימכם ללעג וקלס שעה שעה !! , את מי אתם מעמידים לדין ?  :laugh: :::D
''אבל יש פה כמות מסויימת של ערבים, לא קטנה, ואלה נבחרי הציבור שלהם. אנחנו צריכים להתמודד עם מושחתים כמו אולמרט וברק, ועם סהרורים כמו בן ארי, דני דנון וציפי חוטובלי.''
את-ה מדבר על ''סהרוריים''??  >:(-חבל להתייחס !!  :coffee: :nono:
''ובניגוד למשאלות הלב של כמה או כל חברי הפורום - הגירוש או הפארסה שנקראת 'עידוד הגירה מרצון' פשוט לא יקרו, ועדיף להפנים את זה כמה שיותר מהר.''
אמור לנו בכנות ! -היית מאמין לפני שנה ,שנשיא האוייב הערבי המוסלמי המצרי חוסני מובארכ יש''ו שר''י יודח ויעמוד למשפט בפני גזר דין של הוצאה להורג ?
היית מאמין לפני שנה ,שבלוב המוסלמית הנאצית יש''ו שר''י יודח הרודן מועמר אלקד'אפי יש''ו שר''י ?
היית מאמין שמגדלי התאומים בניו-יורק יופלו על ידי מטוסים שיתנגשו בהם בזדון ע''י מחבלים אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י טרם קרה הדבר?
אם כן -מהו קנה המידה שלך לשפוט מה יקרה ומה לא יקרה? ( משכלו הנביאים -ניתנה הנבואה לשוטים !!)
ובכ-ן מה קנה-המידה הרצוץ שלך בעטיו הינך קורא לפתרון הפרקטי היחידי שיאפשר ליישוב היהודי על אדמת ארץ-הקודש להתקיים ללא אוייבים מבפנים ''פארסה''? ידוע וברור שאותם אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י הם למעשה ''משענת הקנה הרצוץ'' שבו אתם בוטחים ויוצרים ''מצב בטחוני רעוע''  שבעזרתו אתם מגייסים הון מבחוץ ושולטים על רוב יהודי שמאמין בציביון יהודי על אדמת ארץ-הקודש ולא חפץ בבוגדים ומרגלים רכושניים סרוחים וחסרי אמונה וחזון שכמותם ,כאשר אתם משתמשים באותו רוב יהודי כ''חומות אנושיות'' סביב טירותיכם ומשסים בו את האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י שרוצח באחינו הי''ד שוב ושוב וזאת בכדי ''לשמור על הסטטוס הקיים'' שמאפשר לכם לגייס הון במחיר הפקרת דם אחינו הי''ד כפי שמנהיגיכם הפקירו את אחינו היהודים היקרים הי''ד בשואה הנאצית וקראו להם '' אפר אדם שחייב להשלים עם גורלו (למות) ''  ?
אנו למדנו את הלקחים !! יש לנו את ההסטורי'ה האמיתית !! ומעל לכל אנו עם-קודש נצחי ששרד יותר מ3000 שנים בעזרתו יתברך ויתעלה שמו !! ושום אלטרנטיבה לא תמיר את היותנו ''אור לגויים'' !! אלא שיש בתוכנו ערב-רב שיש לבערו שנאמר ''וביערת הרע מקרבך'' וזהו הסמל של ביעור-החמץ בערב הפסח -אתם ''השאור שבעיסה'' קבוצה של ערב-רב נלוז ונתעב שמנסה להשתלט על עם קודש וליצור מציאות של ''ככל הגויים היינו'' וסופכם הוא ככל קבוצה של ערב רב בהסטורי'ה - דתן ואבירם וחבריהם!! :throw: :throw: :throw: :throw: -- >:( >:(--את הנקודות הנ''ל עליכם להפנים !! בני עוולה מוסרים, ומשת''פים של צוררי ישרא'ל !!  >:( >:( >:( >:( >:(  :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-127339-00.html

הגולה בארץ :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 24, 2011, 14:58:59 »
אתה יכול לצעוק ולהוסיף טריליארד סמיילים וסמלים, ולכתוב אלפי ר"תים,  אני גם נהנה מכל הכוח שאתה מייחס לי בסגנון האנטישמי הקלאסי - אני שולט בעמדות הכוח, אני מעוור את העם וכו וכו'.
אני חלק מקהל גדול מאוד של אנשים בעלי דעה דומה, מימין, מהמרכז ומשמאל, ואנחנו האנשים של המדינה הזו. פרנואידים הוזים מזילי ריר כמוך ממשיכים לצעוק את תאוריות הקונספירציה שלהם ויש סיבה טובה שאף אחד לא מקשיב לכם.
אני יודע שקשה לך עם זה שלא כולם שותפים לדעות שלך - ואגב, יש כמה נקודות נכונות בדעותיך ואני בהחלט מסכים איתן - אבל זה המצב.
ואם אתה חושב שכולם עיוורים - קדימה, אני אשמח לראות אותך ואת חבריך מארגנים מהפכה. אתם טובים בלדבר.
אני לחמתי בשטחים ובמלחמות, אני חי פה כל החיים, ואתה יכול לעשות סלטות במקום ולהמשיך לנבוח. אין טעם להגיב על הדברים שלך כי רק אתה יודע את האמת האבסולוטית. כלומר אתה והיישות הדמיונית שיש לך קשר ישיר איתה ומצווה עליך איך לנהוג.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #31 ב- : מאי 24, 2011, 16:41:14 »
אתה יכול לצעוק ולהוסיף טריליארד סמיילים וסמלים, ולכתוב אלפי ר"תים,  אני גם נהנה מכל הכוח שאתה מייחס לי בסגנון האנטישמי הקלאסי - אני שולט בעמדות הכוח, אני מעוור את העם וכו וכו'.
אני חלק מקהל גדול מאוד של אנשים בעלי דעה דומה, מימין, מהמרכז ומשמאל, ואנחנו האנשים של המדינה הזו. פרנואידים הוזים מזילי ריר כמוך ממשיכים לצעוק את תאוריות הקונספירציה שלהם ויש סיבה טובה שאף אחד לא מקשיב לכם.
אני יודע שקשה לך עם זה שלא כולם שותפים לדעות שלך - ואגב, יש כמה נקודות נכונות בדעותיך ואני בהחלט מסכים איתן - אבל זה המצב.
ואם אתה חושב שכולם עיוורים - קדימה, אני אשמח לראות אותך ואת חבריך מארגנים מהפכה. אתם טובים בלדבר.
אני לחמתי בשטחים ובמלחמות, אני חי פה כל החיים, ואתה יכול לעשות סלטות במקום ולהמשיך לנבוח. אין טעם להגיב על הדברים שלך כי רק אתה יודע את האמת האבסולוטית. כלומר אתה והיישות הדמיונית שיש לך קשר ישיר איתה ומצווה עליך איך לנהוג.
בס''ד

שוב -תגובות של ניסיונות חוזרים ונשנים לרצח אופי !! כפי שאתם ובני בריתכם יש''ו שר''י חברתם לרצוח את האופי של גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר דוד כהנא זצוק''ל הי''ד ובנו בנימין זאב כהנא ובני משפחתו ז''ל הי''ד -ומשלא הצלחתם לכוף את האמ-ת לשקרים התשקורתיים הנלוזים שלכם -חברתם לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י בכדי לרצוח אותם נפש בפועל !! וכן עשיתם ליהודים יקרים רבים הי''ד  שניסו להדוף את השקרים שלכם כפי שמתואר כאן:

ואתם השמאלנים הציונים והפוסט-ציונים הממלכתים-בולשביקים שר''י מהווים אחוז קטן בלבד של ערב-רב בוגד וניקלה מכלל האוכלוסי'ה במה שמתקרא ''מדינה'' וזאת עפ''י הסקר של מכון-דחף לפני הבחירות האחרונות לכנסת !-התוכל להסביר כיצד אתם קוראים למציאות כזו ''דמו-קראטי'ה'' שתרגומו ''שלטון הרוב'' ?
ובכ-ן -''לשקר אין רגליים! ''

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/42880

תמשיכו לצלול עוד !! אולי תמצאו שם את הצורר הערבי המוסלמי הנאצי אוסאמה בן-לאדן יש''ו שר''י !!  :throw: :throw: :throw: :thumbsdown: :thumbsdown: :throw: :throw:

רוב ה''קומיקאים'' ששכרתם כבר מצאו שהם נמצאים בבועה של שקרים אנטי-יהודיים שיצרתם וחזרו בהם !! לאחד מהם סידרתם שיתאבד (דודו טופז) !!

>:( >:( >:( >:( >:( >:( :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

זכור את הפתגם הנודע '' אחרי העננים בא הגשם'' !! והפעם זה לא סתם ''גשם'' אלא מבול!!

האמ-ת טופחת לכם על הפנים שוב ושוב -ואם לא תאותו לחזור בכם !! יבוא ''המבול הסוחף'' במהרה וינקה אתכם מקרבנו !! נבילות בוגדניות סרוחות!! לא תוכלו להמשיך לרצוח את מתנגדיכם האוחזים באמ-ת !! לא באופי ולא בפועל !! ידיכם המגואלות בדמי אחינו הי''ד הזועקים מן האדמה תיגדענה במהרה !! ותאמינו לנו שזה י'ה י'ה הרבה יותר קל מלחסל את האוייב הצורר הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י שהוא משענת הקנה הרצוץ עליו אתם נסמכים!!  החדשות היומיות מעידות על כך בצורה הברורה ביותר שניתן להבין !!

תמשיכו במסע ''רצח האופי'' !! זה כבר לא יעזור לכם !! המסיכות שלכם מוכרות !!והפרצוף השטני שלכם מוכר וידוע !! >:( >:( >:( >:( >:( >:(
ונסיים בדבר תורה הנוגע לעניין הזה .
תחי האמ-ת היא חותמו של בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו !! וכפי שרמז דוד מלכנו משיחנו ע''ה זיע''א כשאמר '' ע-ד מתי רשעים יעלוזו ידברו עתק יתאמרו כל פועלי-און: עמך ה' ידכאו ונחלתך יענו:אלמנה וגר יהרוגו ויתומים ירצחו: ויאמרו לא יראה ה' ולא יבין אלוק-י יעקב '' -מת''י  ראשי תיבות- מ'ות ת'ומכי  י'רבעם !! - אלו תומכי ירבעם בן-נבט שהתיימר למלוך אחר שלמה בן דוד מלך ישרא'ל ע''ה זיע''א !! ואכן הוא הצליח לחלק את נחלת ה' ולפלג אותה לממלכת ישרא'ל וממלכת י'הודה ! אלא ששמו נשאר לדראון-עולם כמ-י שהחטיא את ישרא'ל וגרם להתבוללותם של עשרת השבטים ולגלות המר והנמהר בסופו של דבר!! אלא שנעלם ממנו שלמעשה בחטאו הנורא הוא קיים למעשה את מחשבתו העליונה יתברך ויתעלה שמו !! ונענש על-כך שלא התקומם שהדבר אמור להתבצע על ידו ולא על ידי אחרים !! ולכן מסיים אותו הפרק בפסוק '' וברעתם יצמיתם,יצמיתם ה' אלו-קנו '' כלומר שהרוע של הרשעים חוזר על ראשם כמו בומרנג בעזרתו ובישועתו יתברך ויתעלה שמו ,אלא שההבדל הוא שהפעם הוא לא זמני ונשאר על ראשם לצמיתות!!  
                                                                    הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: מאי 25, 2011, 23:17:29 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 25, 2011, 22:49:18 »
זה רק אני או שהייתה פה תגובה של פאנצ'ר שצונזרה לפי מיטב המסורת?

:o

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #33 ב- : מאי 26, 2011, 01:22:00 »
זה רק אני או שהייתה פה תגובה של פאנצ'ר שצונזרה לפי מיטב המסורת?

:o
לידיעתך - אתה נמצא בעמוד 2 של הדיון (תבדוק בעמוד הראשון לפני שאתה מסיק מסקנות).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!