כתב נושא: ה"רב" פרומן מתכוון להיפגש עם מנהיג גוזלי שכם הנאצי ימ"ש  (נקרא 4099 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/220314
בס''ד

אנו בהחלט מבינים את פרומן וחבריו ,למרות שאין אנו דוגלים בדרך המשפילה הזו של כניעה מראש לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!-- ההבנה שלנו נובעת מהעובדה שהאג'נדה השמאלנית הצי(ו)נית-ממלכתית בולשביקית שר''י מפקירת קדשי ישרא'ל ודם אחינו הי''ד ,איננה ראוי'ה לאמון כגוף שיש להשען עליו !! ומכיוון שזולת אותו שלטון נלוז ונקלה שונא עם קודש ותורתנו הקדושה ,אין כיום שום כוח צבאי משמעותי שעםקודש יכול להשען עליו אלא רק על חסדי הקב''ה יתברך ויתעלה שמו , לכן מנסה אותה קבוצה של פרומן וחבריו להגיע למצב של התפייסות מרצון עם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י וזאת מכיוון שהם התייאשו מלעורר את אחינו בית-ישרא'ל להתעורר משטיפות-המוח התשקורתיות האיומות בצל שלטון העוולה השחיתות והזימה שמפקיר את דם אחינו הי''ד ומוליך אותם כצאן לבית-המטבחיים ר''ל !!
אנו אימצנו את דברי קדשו של ר' נחמן מברסלב ע''ה זיע''א '' אין שום יאוש בעול-ם כלל !!  '' !! יש לזעוק את האמ-ת המרה בכל מקום ואתר !!ולהוקיע את בני העוולה שופכי דם אחינו מקרבנו !! כיום שהתקשורת העולמית פתוחה לכל -הרבה יותר קל לעשות זאת !! ובע''ה וישועתו -הקב''ה ברחמיו יסייע בעדנו למען כבו'ד שמ'ו יתברך ויתעלה ונזכה לאחד את אחינו בית-ישרא'ל להציל את ארץ-אבותינו הקדושה מידי אותם מרצחים צמאי דם ישרא'ל ועוזריהם ובני בריתם יש''ו שר''י !!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מנהיג גוזלי שכם?! וכי למה? בנוסף, אני רוצה הוכחה לכך שמדובר בנאצי. צר לי, בניגוד לשאר חברי "החמין האמיתי" אני לא מקבל את זה כמובן מאליו. אתה מתבקש להביא לי סימוכים לכך שאכן מדובר בבן עוולה נאצי.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מנהיג גוזלי שכם?! וכי למה? בנוסף, אני רוצה הוכחה לכך שמדובר בנאצי. צר לי, בניגוד לשאר חברי "החמין האמיתי" אני לא מקבל את זה כמובן מאליו. אתה מתבקש להביא לי סימוכים לכך שאכן מדובר בבן עוולה נאצי.
בס''ד

בוודאי !!אפילו מהאתר השמאלני הצי(ו)ני-ממלכתי בולשביקי ''ויקאפידי'ה''

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%9F_%D7%90%D7%9C-%D7%97%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99

וגם כאן:

http://www.e-mago.co.il/Editor/history-3465.htm

בס''ד

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הגולה- מדובר במושל שכם הנוכחי ולא במופתי לשעבר של ירושלים.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הגולה- מדובר במושל שכם הנוכחי ולא במופתי לשעבר של ירושלים.
בס''ד

מושל שכם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י מגדיר את עצמו ''פלסטיני'' ומשתמש בסמל שיוסד על-ידי הצורר האוייב הערבי המוסלמי הנאצי חאג' אמין-אלחוסייני יש''ו שר''י שהצורר הנאצי אדולף היטלר אמר עליו ''הצורר של אוייבי הוא אחי ! '' והקים עבורו מספר גדודי אס-אס שהעבירו מספר גדול של אחינו ממדינות מזרחיו שבשליטת האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י למחנות המוות באירופה !! הוא המייסד הראשון של הישות המזוייפת המתקראת ''פלסטין הערבית'' !!

ועתה אמור נא לי - אם נייסד מדינה בעלת ערכים ודגל של הצורר הנאצי עם צלב הקרס -האין זו מדינה נאצית יש''ו שר''י??
או האם תטיל ספק בכך שמנהיגי'ה הם נאצים יש''ו  שר''י ??
מדוע הינך מנסה להציג כל מיני שאלות טפשיות שמבזבזות לנו אנרגי'ה מיותרת כאשר הינך יודע את התשובות בוודאות ??
מדוע נשפט  אדולף אייכמן הנאצי יש''ו שר''י למיתה? הרי כפי טענתו -ואכן זה הי'ה כך ! '' הוא רק ביצע פקודות '' -האין העובדה שהוא ''מילא את אותן פקודות '' בחפץ לב שחור ובהתלהבות רצחנית ושנאה עיוורת עומדת לחובתו? -תוצאות ה''משפט'' אמרו את שלהן!!
השאלות הטיפשיות הללו מראות שאתם השמאלנים הצי(ו)נים-ממלכתים בולשביקים שר''י טומנים את ראשיכם בחול כבנות-היענה !! ומנסים לחיות במציאות דמיונית שאיננה קיימת !
לסיכום : ערבים מוסלמים=נאצים יש''ו שר''י  - מכיוון שהם דוגלים בהשמדת העם היהודי ח''ו ומציגים זאת תחת תחפושות פוליטיות שונות !!
אמור נא לנו -אם נוותר על ארץ-הקודש תובב''א כולה חלילה וחס , מה מתכנן האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י לעשות עם כלל היהודים שנשארים בתוכה ורוצים לנהל אורח חיים יהודי?? -אנא השב על כך בכנות!!
!-ראוי שתאזין לדברי קדשו של כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל הי''ד --וכיצד הוא עונה לגויים הצוררים בהרצאה במועדון התקשורת בארה''ב !! אנא שמע את כל ההרצאה והקשב היטב לשאלות ולתשובות .

http://video.yehudim.net/play.php?vid=1088

הגולה בארץ  :)          
בס''ד

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אתה צודק.
בהחלט לא מדובר בנאצי.
הכינוי נאצי הוא עלבון לאסלאם, אם נתחשב בעובדה שהנאציזם הוא חיקוי זול שלו.

תארו לכם איזה תביעה היה מוחמד היה מכין להיטלר על שגנב ממנו חלק מרעיונותיו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה צודק.
בהחלט לא מדובר בנאצי.
הכינוי נאצי הוא עלבון לאסלאם, אם נתחשב בעובדה שהנאציזם הוא חיקוי זול שלו.

תארו לכם איזה תביעה היה מוחמד היה מכין להיטלר על שגנב ממנו חלק מרעיונותיו.

אני רוצה לדעת איך בדיוק היטלר הושפעה מהאסלאם.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
ובכן ''פרא אדם חצי-אפוי''   ;Dהנה ''קם הגולם על יוצרו'' - הינך מתלונן על ''שגיאות כתיב'' של משתתפי הפורום כאן בכדי לבצע רצח אופי תשקורתי כמנהג חבריך השמאלנים הצי(ו)נים-ממלכתים בולשביקים שר''י בכדי להציגנו כ''אנאלפביתים'' , ראה כיצד מתהפך הגלגל אליך בצורה הכי ברוטאלית שיכולה להיות  :laugh:
הינך אוהב תיקון שגיאות דקדוקיות ! התשמש במתקן השגיאות האוטומאטי ! הצורר הגרמני הנאצי אדולף ''היטלר'' יש''ו שר''י הוכח כ זכר ולא כנקבה ולכן הוא ''הושפע'' ולא ''הושפעה'' כפי שכתבת !!  ;D
ובכ-ן ראינו לנכון להפנות אותך למקורות המוסמכים עליך יותר מאיתנו ראה זאת כאן :

http://www.sikumuna.co.il/wiki/%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%97%D7%A1_%D7%9C%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99_%D7%90%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%90%D7%9D_%D7%9E%D7%A6%D7%93_%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D_%D7%95%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94_%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%AA

בס''ד

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד
ובכן ''פרא אדם חצי-אפוי''   ;Dהנה ''קם הגולם על יוצרו'' - הינך מתלונן על ''שגיאות כתיב'' של משתתפי הפורום כאן בכדי לבצע רצח אופי תשקורתי כמנהג חבריך השמאלנים הצי(ו)נים-ממלכתים בולשביקים שר''י בכדי להציגנו כ''אנאלפביתים'' , ראה כיצד מתהפך הגלגל אליך בצורה הכי ברוטאלית שיכולה להיות  :laugh:
הינך אוהב תיקון שגיאות דקדוקיות ! התשמש במתקן השגיאות האוטומאטי ! הצורר הגרמני הנאצי אדולף ''היטלר'' יש''ו שר''י הוכח כ זכר ולא כנקבה ולכן הוא ''הושפע'' ולא ''הושפעה'' כפי שכתבת !!  ;D
ובכ-ן ראינו לנכון להפנות אותך למקורות המוסמכים עליך יותר מאיתנו ראה זאת כאן :

http://www.sikumuna.co.il/wiki/%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%97%D7%A1_%D7%9C%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99_%D7%90%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%90%D7%A1%D7%9C%D7%90%D7%9D_%D7%9E%D7%A6%D7%93_%D7%94%D7%A9%D7%9C%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9D_%D7%95%D7%94%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94_%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%AA

זו היא שגיאת הקלדה. אני קיבלתי 97 סופי בבגרות בלשון והבעה, בניגוד לך שלא אתפלא אם אינך זכאי לתעודת בגרות. הבחנתי בשגיאה שלי לאחר שההודעה פורסמה ומאוד הייתי רוצה לתקנה. למרבה הצער, הסטאליניסטים שמנהלים את הפורום הזה לא מאפשרים לי לערוך הודעות שכתבתי. אם יש לך תלונות אתה מתבקש להפנות אותם למנהלים שטוענים שיש פה "חופש ביטוי" ובאותה העת מגבילים את ההרשאות של המשתמש שלי.

בגלל שאני יודע שאנלוגיות שואה משתלבות יפה בפורום אציין שאני בערך כמו יהודי בגרמניה הנאצית: שללו ממני כמעט כל חירות. למעט היכולת להגיב ולפתוח דיונים אני משולל זכויות. אני לא יכול להצביע ב(ש\ס)קרים, לא יכול לשים חתימה, לא יכול לשים תמונה קטנה מתחת לכינוי ("אווטר"), לא יכול לערוך הודעות שכתבתי, לא יכול לצפות בפרופילים של אחרים ועוד שלל הגבלות ביזאריות. בנוסף לכך, אני מצונזר על בסיס יומי. כבר הפסקתי לספור את ההודעות הלגיטימיות שמחקו לי באין צדק.

נ"ב

אתה חייב להפסיק לעשות שימוש קלוקל ונלוז בגרש, גרשיים, מקפים, סימני קריאה ואייקונים. קרא לזה דברי טעם, בינה ודעת מפיו של בחור מלומד או דבר בלע, שטנה ותוכחה מפיו של בוגד אנטישמי. כל עוד תיקח את דבריי לתשומת ליבך ותתחיל לפרסם תגובות נורמליות אני אוכל למחול על כבודי.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זו היא שגיאת הקלדה. אני קיבלתי 97 סופי בבגרות בלשון והבעה, בניגוד לך שלא אתפלא אם אינך זכאי לתעודת בגרות. הבחנתי בשגיאה שלי לאחר שההודעה פורסמה ומאוד הייתי רוצה לתקנה. למרבה הצער, הסטאליניסטים שמנהלים את הפורום הזה לא מאפשרים לי לערוך הודעות שכתבתי. אם יש לך תלונות אתה מתבקש להפנות אותם למנהלים שטוענים שיש פה "חופש ביטוי" ובאותה העת מגבילים את ההרשאות של המשתמש שלי.

בגלל שאני יודע שאנלוגיות שואה משתלבות יפה בפורום אציין שאני בערך כמו יהודי בגרמניה הנאצית: שללו ממני כמעט כל חירות. למעט היכולת להגיב ולפתוח דיונים אני משולל זכויות. אני לא יכול להצביע ב(ש\ס)קרים, לא יכול לשים חתימה, לא יכול לשים תמונה קטנה מתחת לכינוי ("אווטר"), לא יכול לערוך הודעות שכתבתי, לא יכול לצפות בפרופילים של אחרים ועוד שלל הגבלות ביזאריות. בנוסף לכך, אני מצונזר על בסיס יומי. כבר הפסקתי לספור את ההודעות הלגיטימיות שמחקו לי באין צדק.

נ"ב

אתה חייב להפסיק לעשות שימוש קלוקל ונלוז בגרש, גרשיים, מקפים, סימני קריאה ואייקונים. קרא לזה דברי טעם, בינה ודעת מפיו של בחור מלומד או דבר בלע, שטנה ותוכחה מפיו של בוגד אנטישמי. כל עוד תיקח את דבריי לתשומת ליבך ותתחיל לפרסם תגובות נורמליות אני אוכל למחול על כבודי.
בס''ד

יש לך תכונה שמאלנית צי(ו)נית-ממלכתית בולשביקית שר''י מובהקת! אינך מגיב אף-פעם לעניין ! האם קראת את המאמר בקישור ?? עליו היית אמור להגיב ולא על השטויות הללו!! האינך מבחין בין הפרי לקליפתו?
ואשר ל''בגרות''  שהינך מדבר אודותי'ה - ובכ-ן אנו עשינו אותה בצורה אקסטרנית בזמן של שנה אחת -מה שאתם ''למדתם'' בארבע שנים (מה שמתקרא ''אקסטרני'' !! למרות שהתקציב שלנו הי'ה זעום והמצב הכלכלי קשה !וזאת בעקבות  הפלי'ה לרעה של ציבור יהודי יקר שלם שאיננו מתרפס לאליתות שלכם השולטות בעזרת ההון הגזול במחיר דם אחינו הי''ד !! :'( >:(

בס''ד

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

יש לך תכונה שמאלנית צי(ו)נית-ממלכתית בולשביקית שר''י מובהקת! אינך מגיב אף-פעם לעניין ! האם קראת את המאמר בקישור ?? עליו היית אמור להגיב ולא על השטויות הללו!! האינך מבחין בין הפרי לקליפתו?
ואשר ל''בגרות''  שהינך מדבר אודותי'ה - ובכ-ן אנו עשינו אותה בצורה אקסטרנית בזמן של שנה אחת -מה שאתם ''למדתם'' בארבע שנים (מה שמתקרא ''אקסטרני'' !! למרות שהתקציב שלנו הי'ה זעום והמצב הכלכלי קשה !וזאת בעקבות  הפלי'ה לרעה של ציבור יהודי יקר שלם שאיננו מתרפס לאליתות שלכם השולטות בעזרת ההון הגזול במחיר דם אחינו הי''ד !! :'( >:(

ראשית כל, קראתי את הטקסט (זה לא עונה להגדרה של מאמר כפי שאתה טוען אלא טקסט אינפורמטיבי) ולא הגבתי מסיבה פשוטה: הוא לא עונה על השאלה שהצגתי כלל! אני שאלתי באיזה אופן הצורר הנאצי היטלר יש"ו שר"י (הפעם אני לא ציני, כמובן) הושפע מהאסלאם ואתה מדבר על "סיבות לתמורות ביחס ליהודי ארצות האסלאם מצד השלטונות הקולוניאליים והחברה המוסלמית". אם מישהו כאן לא מגיב לעניין הרי שזה הוא אתה, טול קורה מבין עיניך!

שנית, את תעודת הבגרות שלי עשיתי לאורך שלוש שנים, לא ארבע. אינני יודע מהיכן אתה מקריץ את השטות הזו שלפיה מתחילים להיבחן לבגרות בכיתה ט'. אני מניח שבגלל שאתה מבוגר אתה רגיל לשיטה הישנה, בה לא הייתה בכלל חטיבת ביניים, בית הספר היסודי היה מכיתה א' עד ח' והתיכון מכיתה ט' עד י,"ב. ובכן, השיטה הזו כמעט וחלפה מן העולם. היא קיימת רק במספר מאוד מצומצם של ערים בארץ שלא עברו את הרפורמה ועדיין פועלות משום מה לפי המתכונת הישנה. אני יודע שבעבר את כל בחינות הבגרות עשו בסיום כיתה י"ב, לא אתפלא אם כך היה בזמנך.

צר לי לשמוע על האפליה לכאורה (אני נאלץ לקחת את דבריך בערבון מוגבל) שאתה טוען שנעשתה לך ולזולתך. האם תוכל לפרט במקצת? אתה מעלה פה טענות שבמידה והן נכונות הן בהחלט קשות אך כרגע הדברים נשמעים לי מעט תלושים מהמציאות. קודם כל, אתה אומר "אנו עשינו אותה". למי הכוונה? מהי הקבוצה המדוברת ש"עשתה בגרות" באופן אקסטרני? מעבר לזה, עצוב לי לשמוע שמצבך הכלכלי בילדות היה קשה אבל אני לא רואה איך זה קשור ל-"הפלי'ה לרעה של ציבור יהודי יקר שלם שאיננו מתרפס לאליתות שלכם השולטות בעזרת ההון הגזול במחיר דם אחינו הי''ד !!" (אפליה, לא "הפליה"). מצטער, אבל אם לא תפרט מהו אותו ציבור מופלה ואיך בדיוק מתנהל הקשר הקונספירטיבי נגדו אתקשה לקבל את דבריך.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ראשית כל, קראתי את הטקסט (זה לא עונה להגדרה של מאמר כפי שאתה טוען אלא טקסט אינפורמטיבי) ולא הגבתי מסיבה פשוטה: הוא לא עונה על השאלה שהצגתי כלל! אני שאלתי באיזה אופן הצורר הנאצי היטלר יש"ו שר"י (הפעם אני לא ציני, כמובן) הושפע מהאסלאם ואתה מדבר על "סיבות לתמורות ביחס ליהודי ארצות האסלאם מצד השלטונות הקולוניאליים והחברה המוסלמית". אם מישהו כאן לא מגיב לעניין הרי שזה הוא אתה, טול קורה מבין עיניך!

שנית, את תעודת הבגרות שלי עשיתי לאורך שלוש שנים, לא ארבע. אינני יודע מהיכן אתה מקריץ את השטות הזו שלפיה מתחילים להיבחן לבגרות בכיתה ט'. אני מניח שבגלל שאתה מבוגר אתה רגיל לשיטה הישנה, בה לא הייתה בכלל חטיבת ביניים, בית הספר היסודי היה מכיתה א' עד ח' והתיכון מכיתה ט' עד י,"ב. ובכן, השיטה הזו כמעט וחלפה מן העולם. היא קיימת רק במספר מאוד מצומצם של ערים בארץ שלא עברו את הרפורמה ועדיין פועלות משום מה לפי המתכונת הישנה. אני יודע שבעבר את כל בחינות הבגרות עשו בסיום כיתה י"ב, לא אתפלא אם כך היה בזמנך.

צר לי לשמוע על האפליה לכאורה (אני נאלץ לקחת את דבריך בערבון מוגבל) שאתה טוען שנעשתה לך ולזולתך. האם תוכל לפרט במקצת? אתה מעלה פה טענות שבמידה והן נכונות הן בהחלט קשות אך כרגע הדברים נשמעים לי מעט תלושים מהמציאות. קודם כל, אתה אומר "אנו עשינו אותה". למי הכוונה? מהי הקבוצה המדוברת ש"עשתה בגרות" באופן אקסטרני? מעבר לזה, עצוב לי לשמוע שמצבך הכלכלי בילדות היה קשה אבל אני לא רואה איך זה קשור ל-"הפלי'ה לרעה של ציבור יהודי יקר שלם שאיננו מתרפס לאליתות שלכם השולטות בעזרת ההון הגזול במחיר דם אחינו הי''ד !!" (אפליה, לא "הפליה"). מצטער, אבל אם לא תפרט מהו אותו ציבור מופלה ואיך בדיוק מתנהל הקשר הקונספירטיבי נגדו אתקשה לקבל את דבריך.
בס''ד

שים לב לתאריכים!! אנאלפאבית !! הרי הפרעות הרצחניות באחינו הי''ד במדינות שכבש האסלאם המתועב והמשוקץ יש''ו שר''י (גם אני מתכוון לזה!) החלו עוד הרבה לפני השואה הנאצית שללא ספק הושפעה מהן רבות !! תשומת-לב לעובדה שאוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י לא נרצחו בשואה הנאצית למרות השתייכותם לגזע השמי וביקוריהם התכופים לארצות שכבשה גרמאני'ה הנאצית יש''ו שר''י בתקופת הרייך השלישי !!

וכמובן שלא נחזור כאן על העובדה שפרעות רצחניות נעשו באחינו הי''ד בארצות האיסלאם הרוצח והמתועב יש''ו שר''י  בהשפעת הנאציזם שהושפע טרם זאת מהאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י שסייע לו ברצח אחינו הי''ד --נזכיר שוב את חאג' אמין אלחוסייני שעליו אמר הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו שר''י  '' הצורר של אוייבי הוא אחי''  ונתן לו פיקוד על גדודי אס-אס שהקים בהם שרתו אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י שהובילו רבים מאחינו הי''ד מארצות האיסלאם הטמא והמשוקץ יש''ו שר''י למחנות המוות באירופה  :'( >:(

ואשר לדקדוק במושגים של השפה --המושג ''להפלות-לרעה'' נשגב מבינתך? הרי המושג הוא ''להפלות לרעה'' ולא ''לאפלות לרעה '' !!  ;D --אמור נא לנו - האם ה(ח)מורה שלך עברה את ''מבחני הבגרות'' או שמא טיפלה ב''פצעי הבגרות'' בתקופת הלימודים שלה ??  :::D

« עריכה אחרונה: מאי 29, 2011, 02:57:51 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
חזרתי על זה יותר מדי פעמים.
קרא דיונים קודמים (שבהם עניתי לפאנצ'ר) ותלמד קצת.

בכל זאת על רגל אחת: ענידת טלאי צהוב, תורת הגזע, וכיבוש העולם (כל אלה הם רק חלק מאלמנטים אסלאמיים שהיטלר הכניס לנאציזם).

בנוסף: שיטות השמדה כמו צעדות המוות ותאי הגזים הם שיטות שבהם השתמשו הטורקים בהשמידם יותר ממליון ארמנים.

ומה יכול להיות יותר טוב מאשר לגייס חיילים מוסלמים לאס.אס כדי להגשים שאיפות אסלאמונאציות? (היטלר בהחלט בחר לעצמו שותפים "הולמים")
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!