כתב נושא: אני לא ילד כאפות!  (נקרא 10292 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #25 ב- : מאי 22, 2011, 17:39:58 »
אכן, זה כל מה שנשאר לך - לשמוח שיגעל אסיר רצח ראש ממשלה יהודי, לקוות שהילד שלו יהיה רוצח כלומניק כמוהו, לחגוג את משנתו של הרב כהנא.  ואתה מתיימר לייצג איזו 'יהדות'.  כל המנהיגים שאתה מעז לפלוט את שמם - ממשה רבנו והרמב"ם, דרך ז'בוטינסקי והרצל ועד רבין -  אנשי רוח, מנהיגים, אנשים חושבים ופעילים -  הם לא מתהפכים בקברם, הם עושים פליק פלאקים וטרפזים.

נבלה סרוחה, פרעוש מלוקק. אתה מעז להשוות בין מתיוונים רוצחי יהודים ואנטישמים מוצהרים כמו הרצל, רבין וז'בוטינסקי לרמב"ם ולמשה רבינו?

מפלצתי איך שמקק אתאיסטי מנוול מתיימר לייצג את היהדות ועוד מעיז להביא את דברי הכפירה, השטנה והבלע שלו בשמם של אנטי-דמוקרטים פנאטים כמו משה רבינו (ששחט עובדי עבודה זרה) ו"גזענים" כמו הרמב"ם (שפסק להרוג/לגרש כל גוי שאינו גר תושב ושהמוסלמים הם מגדולי הצוררים של העם היהודי). אילו שניהם היו חיים היום, היו מפוצצים לאטומים במו ידיו גם אותך וגם את הפיהרר שלך שהפגיז ניצולי שואה ומסר את עם ישראל ואת ארץ ישראל לשחיטה ע"י עמלק

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #26 ב- : מאי 22, 2011, 17:43:11 »
נבלה סרוחה, פרעוש מלוקק. אתה מעז להשוות בין מתיוונים רוצחי יהודים ואנטישמים מוצהרים כמו הרצל, רבין וז'בוטינסקי לרמב"ם ולמשה רבינו?

מפלצתי איך שמקק אתאיסטי מנוול מתיימר לייצג את היהדות ועוד מעיז להביא את דברי הכפירה, השטנה והבלע שלו בשמם של אנטי-דמוקרטים פנאטים כמו משה רבינו (ששחט עובדי עבודה זרה) ו"גזענים" כמו הרמב"ם (שפסק להרוג/לגרש כל גוי שאינו גר תושב ושהמוסלמים הם מגדולי הצוררים של העם היהודי). אילו שניהם היו חיים היום, היו מפוצצים לאטומים במו ידיו גם אותך וגם את הפיהרר שלך שהפגיז ניצולי שואה ומסר את עם ישראל ואת ארץ ישראל לשחיטה ע"י עמלק

רון, יהודי יקר, אני מרגיש שאתה קצת עצבני. האם נגעתי בנקודה רגישה? האם הפגיעה ביגעל הכעיסה אותך? או שמכעיס אותך שיש יהודים שחיים בארץ בשקט ובגאווה בלי תסביכי גדלות ונחיתות בו זמנית והדעה שלהם נחשבת יותר משלך? אני מרגיש הרבה זעם ותסכול, וחבל. לא הייתי רוצה לראות אותך לוקח ללב. שלא תעבור לצד האפל.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #27 ב- : מאי 22, 2011, 17:43:43 »

רון, לדעתך ז'בוטינסקי היה אנטישמי רוצח יהודים?

מזל טוב, רשמית הפכת לבוגד !!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #28 ב- : מאי 22, 2011, 17:44:09 »
הוא לא האליל שלי, אבל יגעל בהחלט האליל שלך.
האגדה שהמצאתם כאן על זה שהנאצים למדו מהמוסלמים היא מופרכת לחלוטין.
בינתיים, את כל הטענות הענייניות שלנו פסלת
והנה קצת נאצים בשבילך:

'רוב הילדים ואנשי הצוות שולחו לאושוויץ ב-13 באפריל. איש מהם לא שרד. עשרת השמות הראשונים ברשימה - אדלסהיימר סמי, בן חמש. אמנט הנס, בן עשר. ארונוביץ נינה, בת שתים עשרה. בלסם מקס, בן שתים עשרה. בלסם ז'אן פול, בן עשר. צוקרברג אמיל, בן חמש'

החוצפה שלך פשוט מדהימה. את יורקת, דורכת ומשתינה על קורבנות השואה. בושה וחרפה. גועל נפש. להקיא.

יש לך כינוי נאצי, תמיכה ברוצחי יהודים נאצים ושנאה נאצית ליהדות. ואתה עוד מעז לדבר בשמם של היהודים שנרצחו בשואה (אותם היהודים שבן גוריון האהוב שלך דאג לרצוח בעקיפין ובמישרין). מתאים לציוני מסריח

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #29 ב- : מאי 22, 2011, 17:45:04 »
יש לך כינוי נאצי, תמיכה ברוצחי יהודים נאצים ושנאה נאצית ליהדות. ואתה עוד מעז לדבר בשמם של היהודים שנרצחו בשואה (אותם היהודים שבן גוריון האהוב שלך דאג לרצוח בעקיפין ובמישרין). מתאים לציוני מסריח

ציוני מסריח...

אולי תצטרף למשמרות המהפכה?

אללה אכבר!!
מוות לכופרים הציונים!

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #30 ב- : מאי 22, 2011, 17:46:42 »
הכינוי הוא בגלל שלא הסכמת לשנות את השם שלי ליריב, למרות שפניתי אליך אישית.
וכבר הסברתי שהוא אנטי נאצי אבל כנראה פספסת.
אני מאוד אוהב יהודים ואת היהדות ואני חפץ חיים. אני אשמח להסביר לך קצת על השטחים, על המתנחלים ועל הצבא.
אני מעז לדבר בשם המשפחה שלי שנרצחה בשואה ושאתה וחבריך יורקים ומשתינים עליה פה כל חמש דקות.
ושוב, אני ממליץ לא להתעצבן בפורום. שמור את הזעם ולך תעשה איזה לינץ' בערבים העמלקים ימ"ש שר"י
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #31 ב- : מאי 22, 2011, 17:54:37 »
הוא לא האליל שלי, אבל יגעל בהחלט האליל שלך.
האגדה שהמצאתם כאן על זה שהנאצים למדו מהמוסלמים היא מופרכת לחלוטין.
והנה קצת נאצים בשבילך:

'רוב הילדים ואנשי הצוות שולחו לאושוויץ ב-13 באפריל. איש מהם לא שרד. עשרת השמות הראשונים ברשימה - אדלסהיימר סמי, בן חמש. אמנט הנס, בן עשר. ארונוביץ נינה, בת שתים עשרה. בלסם מקס, בן שתים עשרה. בלסם ז'אן פול, בן עשר. צוקרברג אמיל, בן חמש'

החוצפה שלך פשוט מדהימה. את יורקת, דורכת ומשתינה על קורבנות השואה. בושה וחרפה. גועל נפש. להקיא.

אוי אמרתי אליל? התכוונתי מישהו "שפוי" ו"תמים" שרצה לעשות "שלום" עם האויב.

כבר הזכרתי כאן בעבר שהיטלר עצמו אמר שאם הוא היה צריך לבחור "דת" לנאצים הוא היה בוחר באיסלם. ונדמה לי שיש ספר שמדבר על כך שהיטלר בעצמו הודה שהוא למד מהערבים והמוסלמים.

עכברוש חסר כבוד. אם היה לך טיפת אהבה לעם שלך היית רואה את העובדות כמו שהן, ואפילו שהן קשות לך היית מקבל אותן.
ניצולי שואה רבים, וילדיהם ונכדיהם, צוחקים על השואה, מזלזלים, יורקים, דורכים, משתינים וכו' וכו'. לי אין אף אחד קרוב שהוא ניצול שואה, אבל זה העם שלי שהיה שם ומתוך אהבה לעם שלי אני לא הולכת לתת למדינה הקומוניסטית הזאת לתת לערבים נאצים לשחוט יהודים, בזה שאני מנסה להציג את האמת.
מה אתה עושה בתמורה לעם שלך כדי שלא יעבור שואות נוספות? תמיכה בהסכמי "שלום" מחורבנים? אולי תמיכה בליברמן וביבי "הימניים", או אולי תמיכה ב"דו-קיום" עם האויב שצועק לרצוח אותך ואת המשפחה שלך יום-יום?

אתה גרוע יותר מהשמאלנים, הם לפחות מודים שהם בוגדים.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #32 ב- : מאי 22, 2011, 18:02:36 »
מה אני עושה? חי בישראל, משלם מיסים, עושה מילואים, מצביע בבחירות, חי עם אישה יהודיה נפלאה ומגדל ילדים יהודים לתפארת.
אני אוהב את המדינה, אוהב את האנשים שחיים בה, ובוחר לחיות בה כל יום מחדש.
אני שלם עם עצמי מאוד.

עכברוש, מקק, כמה כינויים נחמדים. אני גם אוהב חיות אבל מעדיף כלבים ואוגרים. אבל נחמד שחברי הפורום אוהבים חיות!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #33 ב- : מאי 22, 2011, 18:13:53 »
מה אני עושה? חי בישראל, משלם מיסים, עושה מילואים, מצביע בבחירות, חי עם אישה יהודיה נפלאה ומגדל ילדים יהודים לתפארת.
אני אוהב את המדינה, אוהב את האנשים שחיים בה, ובוחר לחיות בה כל יום מחדש.
אני שלם עם עצמי מאוד.

עכברוש, מקק, כמה כינויים נחמדים. אני גם אוהב חיות אבל מעדיף כלבים ואוגרים. אבל נחמד שחברי הפורום אוהבים חיות!

אתה לא חי בישראל, אתה חי בגלות שנמצאת בארץ הקודש לצערנו.
ומה שתיארת עכשיו זאת התנחלות יהודית בארץ המובטחת, אבל אותך לימוד שהתנחלות היא דבר רע.

עכשיו כשחושבים על זה, אני מצטערת בפני העכברושים שהשוויתי אותך אליהם.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #34 ב- : מאי 22, 2011, 18:18:02 »
יגאל עמיר השמיד את האליל שלך רבין במטרה להגן על יהודים מפני הרוצח האטישמי רבין ובני בריתו החמאסניקים האשפים והפתחים הערבים הנאצים(נאצים למדו מהמוסלמים איך לשחוט יהודים אז אל תביא לי עכשיו משפטים שיציגו לי מזה נאצים).

בניגוד לכם,  אצלנו אין פולחן אישיות.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #35 ב- : מאי 22, 2011, 18:19:02 »
בניגוד לכם,  אצלנו אין פולחן אישיות.

רואים, במיוחד ביום רבין..

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #36 ב- : מאי 22, 2011, 18:19:33 »
רון, יהודי יקר, אני מרגיש שאתה קצת עצבני. האם נגעתי בנקודה רגישה? האם הפגיעה ביגעל הכעיסה אותך? או שמכעיס אותך שיש יהודים שחיים בארץ בשקט ובגאווה בלי תסביכי גדלות ונחיתות בו זמנית והדעה שלהם נחשבת יותר משלך? אני מרגיש הרבה זעם ותסכול, וחבל. לא הייתי רוצה לראות אותך לוקח ללב. שלא תעבור לצד האפל.

הוא כבר בצד האפל, כנראה שיתאשפז במהרה בימנו.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #37 ב- : מאי 22, 2011, 18:36:20 »
יגאל עמיר-לנצח אסיר.
בס''ד

(פרא) אדם (לא) שפוי -ידו בכל ויד כל בו!
חלאות בוגדניות שכמותך אינן אלא אסירי שטיפות-המוח של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י שמוביל אתכם כפי שמובל הצאן לבית המטבחיים !!  :'( >:( >:( :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :nono: :nono: :coffee: :coffee:

מוות לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!!!!!!!!

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #38 ב- : מאי 23, 2011, 10:59:50 »
אתה לא חי בישראל, אתה חי בגלות שנמצאת בארץ הקודש לצערנו.
ומה שתיארת עכשיו זאת התנחלות יהודית בארץ המובטחת, אבל אותך לימוד שהתנחלות היא דבר רע.

עכשיו כשחושבים על זה, אני מצטערת בפני העכברושים שהשוויתי אותך אליהם.

ואיפה את חיה? (אני סולח לעכברושים בשמך)

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #39 ב- : מאי 23, 2011, 13:52:30 »
בס''ד

(פרא) אדם (לא) שפוי -ידו בכל ויד כל בו!
חלאות בוגדניות שכמותך אינן אלא אסירי שטיפות-המוח של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י שמוביל אתכם כפי שמובל הצאן לבית המטבחיים !!  :'( >:( >:( :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :nono: :nono: :coffee: :coffee:

מוות לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י !!!!!!!!!

אני חושב שעוד כמה סמיילים ופונטים מפוצצים היו מעבירים את הנקודה שלך בצורה טובה יותר.

אין דבר, זה הולם את הגיל המנטלי הממוצע כאן.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #40 ב- : מאי 23, 2011, 14:57:46 »
ואיפה את חיה? (אני סולח לעכברושים בשמך)

לצערי גם אני חיה בגלות שנמצאת בארץ הקודש.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #41 ב- : מאי 23, 2011, 14:59:12 »
אני חושב שעוד כמה סמיילים ופונטים מפוצצים היו מעבירים את הנקודה שלך בצורה טובה יותר.

התגובה שלך מראה כמה שאתה אוהב להתחמק מתשובה רצינית, העיקר להגיב.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #42 ב- : מאי 23, 2011, 18:08:01 »

וכרגיל ההתייחסות לדברים הלא חשובים במקום התייחסות לעיקר (זה בסדר - כבר התרגלנו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #43 ב- : מאי 24, 2011, 02:58:18 »

בס''ד

אנו כבר מכירים את הטכניקה השמאלנית הציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י !! הפתגם שלכם אומר '' אם אינך יכול למכור את הסחורה שלך -עבור למסע של רצח אופי של הקונים!! '' --זה לא יעבוד עלינו !! אנו מעריצים את הכנות של האוייב הערבי המוסלמי הנאצי עזמי בשארה יש''ו שר''י  לעומת הזילות והצביעות שלך ושל חבריך שר''י  שונאי עם קודש והציביון היהודי האמיתי והאוטנטי! וכן! זו מצוות עשה לשנוא אתכם שנאמר  בדברי דוד מלך ישרא'ל ע''ה זיע''א -'' כי משנאך ה' אשנא ובמתקוממך אתקוטט , תכלית שנאה שנאתים כאויבים היו לי '' .
אם הינך מתקומם על הריגת אייזיק רבינוביץ' (יצחק רבין) שר''י ,אם כן מדוע לא נשפטו אותו רוצח וחבריו שר''י על רצח מתוכנן ווידוא הרג ב18 היהודים היקרים שהוא וחבריו רצחו על הספינה אלטלנה? ,וזאת למרות שהי'ה הסכם בין כל הארגונים הציוניים על איחוד בין אצ''ל ,לח''י ,הפלמ''ח ,וההגנה -מה שמתקרא צה''ל כבר הוקם ולמרות זאת השמאל הבוגדני נשאר כפי שהי'ה !! האוייבים הערבים המוסלמים הנאצים יש''ו שר''י מהתלים בכם כיום בדיוק כפי שאתם היתלתם באחיכם ואתם ממשיכים בכך עד היום!! אכיפת ה''חוק'' השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י הינה חד-צדדית !! וכל העבירות על ה''חוק'' המתועב הנ''ל אינן נאכפות במידה והדבר נוגע ל ''קדשי השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י  '' --בדיוק כפי שהתעלמו מהעובדה שהמרגל טדי קולק יש''ו שר''י המשיך להיות מרגל של השלטון הבריטי עד יום מותו !! ואותו אייזיק רבינוביץ' שר''י לא ישב בכלא על מעילה בכספי ציבור שבעטי'ה התפטר מכהונתו הראשונה כ''ראש-ממשלה'' ,לעומת היהודי היקר ארי'ה דרעי ש''הואשם'' ב''נטילת שוחד'' בו בזמן ששום אגורה לא נכנסה לכיסו ! הוא בסך הכל ערך מגבית להקמה והחזקה של מוסד תורני -מה שהממשלה הייתה מחוייבת לעשות ולא עשתה כפי שאתם מוצצים את כספי הציבור בעזרת ''עמותות קש'' שהרשימה הארוכה שלהן מפורסמת לכל ב''רשם העמותות''  !!  הבאנו כאן רק כמה נקודות בכדי להראות את האכיפה החד-צדדית והכרת הפנים של שלטון העוולה הזימה והשחיתות השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י ובתי הבושת(המשפט) שלו שמייצגים את הצביעות שלכם!! וזה לא הכל!! המשך יבוא בע''ה בקרוב !!
והנה כמה פרצופים בכדי שתוכל שוב לכרכר  :P   ??? :yuck: :throw: :throw: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :celebrate: :celebrate: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :clap: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

וכמה קישורים לגבי האמור לעיל:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%98%D7%9C%D7%A0%D7%94#.D7.94.D7.A4.D7.92.D7.96.

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FEFDLK&c41t4nzVQ=KL

http://www.news-israel.net/article.asp?code=3106

נדדבי !! חגגבי !! תזהר מהצפרדע !! הלשון שלה ארוכה !! ;D  :celebrate:

ונזכה במהרה בע''ה וישועתו לגאולה שלמה בביאת גואל-צדק בבאכי''ר .

הגולה בארץ  :)
בס''ד

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #44 ב- : מאי 24, 2011, 09:37:07 »
אי אפשר לקרוא את מה שאתה אומר. כשתצליח להסביר משהו בלי כינויים שונים ומשונים וראשי תיבות  - יהיה אפשר להבין למה אתה חותר.
ואל תגיד טכניקה בולשביקית - הפורום הזה הוא אלוף אלופי הטכניקה הזו.  ממליץ לך לעיין בדיונים קודמים ח"ו יש"ו שר"י.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #45 ב- : מאי 24, 2011, 12:36:12 »
אוי, תכף אני בוכה, תעשו לי טובה כל מי שהגיב לי ותסתכלו איך המנהל שלכם מתבטא לפני שאתם מטיפים לי על תרבות דיון, אתם גולשים בפורום שמנוהל על ידי אדם שיש לו חור ביוב במקום פה, ואומרים לי those who cannot debate, defame??? הרי המשפט הזה נכתב במיוחד עבורכם.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #46 ב- : מאי 24, 2011, 13:12:35 »
אוי, תכף אני בוכה, תעשו לי טובה כל מי שהגיב לי ותסתכלו איך המנהל שלכם מתבטא לפני שאתם מטיפים לי על תרבות דיון, אתם גולשים בפורום שמנוהל על ידי אדם שיש לו חור ביוב במקום פה, ואומרים לי those who cannot debate, defame??? הרי המשפט הזה נכתב במיוחד עבורכם.

אין לי בעיה עם זה שאתה מתפרץ לדיונים בלי להגיב עניינית אלא רק לקלל ולריב ואז מתבכיין כששוחטים אותך. באמת. אנחנו רגילים.

אבל אנחנו גם יודעים שאתה שונא להיחסם. אז תבקש סליחה מהגולה בארץ הי"ו.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #47 ב- : מאי 24, 2011, 14:24:08 »
אנחנו יודעים?! מאיפה הבאת את זה? אני דווקא מאד אוהב להחסם. עכשיו כשאתה אומר - זה דווקא זמן טוב, תקופת בחינות. מתאים איזה באן. שבוע ככה בנוהל, אה?

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #48 ב- : מאי 24, 2011, 17:10:37 »
בס''ד

:old_WTF_Aza:הרי בוודאי תעדיף ''תרבות-דיון'' של צוררים אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י שהם בני ברית-הדמים שלך ושל חבריך שר''י הלא כן? ''יפה-נפש'' צבוע שכמותך !

או אולי תרבות כזו?

''לא פי ע'ירכ יגי מיאת כלב ''  :laugh: :::D

ואשר לך פנצ'ר -לך תתקן את התקר (פאנצ'ר בלע''ז) שיש לך בתודעה !! אנו ממליצים על הפאנצ'רי'ה בואדי נסנאס !! ;D
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2011, 00:08:31 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא ילד כאפות!
« להגיב #49 ב- : מאי 26, 2011, 09:31:24 »
 :::D  הגולה, אני חייב להגיד שלמרות שאתה עושה רושם של בנאדם מעורער בנפשו, אני מאוד מחבב את חוש ההומור המיושן שלך.