כתב נושא: כתבה עלינו באלג'זירה/Ynet  (נקרא 11540 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כתבה עלינו באלג'זירה/Ynet
« להגיב #25 ב- : מאי 26, 2011, 09:43:44 »
בס''ד

לא! הוא דוגל במה שהכינוי שלך רומז!! האינך מבין ? אצלכם הכל בציניות הלא כן?  :old_grin: --הקומיקאים שמתודרכים על-ידי הצוות הפסיכולוגי של התשקורת הצי(ו)נית-ממלכתית בולשביקית שר''י כבר הגיעו למצב שנמאס להם מהשטויות הרות-האסון שלכם ורובם חזרו להיות יהודים טובים הי''ו !! ואלה שלא ,אז מצאו להם תיק משפטי -ושלחו להם חוליית אנשי חבלה עם כבל של קומקום בכדי לתת ל''נאשם'' ברירה להתאבד או להיכנע למהמורותיכם הרצחניות!! לצערינו הוא הי'ה יותר מדי אמיץ ובחר באפשרות הראשונה !!  :'( >:(

הגולה בארץ  :)

אני ממש מקווה שאתה לא חושב שמאחורי פרשיית דודו טופז יש קונספירציה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : מאי 26, 2011, 09:45:51 »
כן, אני באמת מעריץ של "The Prodigy"

אתה מעריץ להקה של גויים נאצים נוטפי-דם יהודי יש"ו שר"י? תתחיל לשמוע את היהודי היקר, עמיר בניון, ששר על ירושלים תובב"א וערכים יהודים!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : מאי 26, 2011, 13:44:06 »
אתה מעריץ להקה של גויים נאצים נוטפי-דם יהודי יש"ו שר"י? תתחיל לשמוע את היהודי היקר, עמיר בניון, ששר על ירושלים תובב"א וערכים יהודים!

עמיר בניון הוא זמר מצויין  :)

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #28 ב- : מאי 26, 2011, 13:48:27 »
אני ממש מקווה שאתה לא חושב שמאחורי פרשיית דודו טופז יש קונספירציה.
בס''ד

בעניין הזה ראוי שתשאל את רענן שקד שר''י ! הוא שר''י יודע על כך הרבה יותר מאיתנו !

ונוסיף נקודת זכות חשובה שתעמוד לו למליץ טוב !-הוא חשף את הפרצוף התשקורתי האמיתי השמאלני הצי(ו)ני-ממלכתי בולשביקי שר''י -צורר היהודים ! וזו הסיבה שבעטי'ה נרצחו אופיו ונפשו כאחת !

י'הי רצו'ן שהקב''ה ברחמיו ירחם על נשמתו ויצילהו מבאר-שחת ומטיט-היוון ! ויסלח וימחל לו על כל העוולות העוונות החטאים והפשעים שעוול עווה חטא ופשע ויעלו לו בשגגה גמורה ,ויעמוד לגורלו לקץ הימין ,וילווה אליו השלו-ם ועל משכבו  יבא שלו-ם שנאמר ''יבא שלו-ם ינוחו על משכבותם הולך נכוחה '' וכן י'הי רצו'ן  ונאמר א-מ-ן :old_embarrassed:

שימו-לב ! ! כיצד הופסק באיום כשניסה לדבר על ''מדוע כולם מצביעים היום לימין ? '' - והתשובה היתה אמורה להיות '' מכיוון שכולם כבר ניסו את השקר השמאלני הצי(ו)ני-ממלכתי בולשביקי שר''י וגילו שהם מולכים שולל בצורה של שטיפות-מוח שיטתיות שמובילות אותם להיות כבולים בתוך בועה שאם ינסו לעשות משהו כנגד המדיניות שבתוכה -יירצחו אופיים ונפשם כאחת -על-כך הוא רמז ב''דימויים המביכים'' שבתחילת דבריו !! '' -הקשיבו לדברים מספר פעמים ותבינו את המסר האמיתי שהוסתר בתוך דבריו של המתייסר !!
י'הי רצו'ן שיסוריו יעמדו לו למליץ טוב ויקויים בו מקרא שכתוב ''וסר עוונך מעליך וחטאתך תכופר'' !! אכי''ר
 :'( :'( :'( :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:    

דרך-אגב -''חזרת בתשובה ?'' או אולי זו תכונה של סמפטום שמאלני צי(ו)ני-ממלכתי בולשביקי מצוי שר''י?

זה טוב שהפכנו ל ''מודל לחיקוי!! ''  :::D :dance: :dance: :dance: :dance:
                                                                      הגולה בארץ   :)                                                                              
« עריכה אחרונה: מאי 26, 2011, 13:57:45 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #29 ב- : נובמבר 12, 2011, 20:17:47 »
איזה פינוק...
כזאת בוחטא עם קישורים וסרטונים הייתה עולה לנו כמה רבבות אלפי שקלים.
בס"ד

מנותק oriental jew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הלינק לא עובד לי!!!
« להגיב #30 ב- : דצמבר 11, 2011, 19:08:51 »
אתה יכול לשלוח לי את הכתובת של האינטרנט,אני סקרן לדעת מה נאמר על הפורום הזה
אני שמח שאנחנו מפורסמים O0

מנותק natan

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *