כתב נושא: "בגיא צלמוות" - סרט קצר המבוסס על סיפור אמיתי  (נקרא 8179 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Panzer

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"בגיא צלמוות" - סרט קצר המבוסס על סיפור אמיתי
« להגיב #25 ב- : מאי 19, 2011, 13:25:36 »

1. אני יכול להעיד על עצמי שלא קראתי את כל הקוראן, אבל אני בטוח שהמשפט הראשון שלך פשוט לא נכון בחלקו הגדול מאוד מאוד.
2. שאלתי שאלה לפני יומיים - מה זה מדינת הלכה ומה המשמעויות. אף אחד לא טרח לענות.
3. מי אמר שהיהדות היא דבר רע בעיניי? או מדינת הלכה לצורך העניין? ומי אמר שאני מסורתי?

לא קרה עדיין פעם אחת שענית לי באופן רלוונטי וישיר. זה פשוט מדהים.
"האם לא די בכך שנראה כי גן פרחים הוא יפה מבלי שנצטרך להאמין שיש גם פיות בתוכו?"  -דאגלס אדאמס

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
"בגיא צלמוות" - סרט קצר המבוסס על סיפור אמיתי
« להגיב #26 ב- : מאי 19, 2011, 13:28:44 »
1. אני יכול להעיד על עצמי שלא קראתי את כל הקוראן, אבל אני בטוח שהמשפט הראשון שלך פשוט לא נכון בחלקו הגדול מאוד מאוד.
2. שאלתי שאלה לפני יומיים - מה זה מדינת הלכה ומה המשמעויות. אף אחד לא טרח לענות.
3. מי אמר שהיהדות היא דבר רע בעיניי? או מדינת הלכה לצורך העניין? ומי אמר שאני מסורתי?

אני קראתי את כל הקוראן.
ואני יכול להגיד שחלק ממה שנערה יהודייה אומרת הם לא נכונים,אבל חלקם גם נכונים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
"בגיא צלמוות" - סרט קצר המבוסס על סיפור אמית
« להגיב #27 ב- : מאי 19, 2011, 13:41:07 »

1. לא קראתי את הקוראן, אבל לא צריך להיות חכם בקוראן כדי להבין אותם. יש להם עוד כמה ספרים שמדברים בשם ה"דת" שלהם, תקרא גם אותם.
2. אולי מישהו רוצה לענות לך ברצינות והוא עובד על זה, תחכה קצת.
3. מרוב שאתם כל כך דומים אני מתבלבלת פה בין משתמשים שונים, אז אמרתי אם אתה זה שאמר שהוא מסורתי.
ומי אמר שאני חושבת שהערבים או המוסלמים הם הבעיה היחידה במדינה?

מתי לא עניתי באופן ישיר ורלוונטי?