כתב נושא: זה לכל מי שחושב שצריך לסלוח לגרמנים  (נקרא 5914 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/221187
גרמני: אני שונא יהודי
כך נראית שיחה בין יהודי שמשפחתו נרצחה בשואה לגרמני התומך במעשי הנאצים. "זה נורא להסתכל לך בעיניים", אמר הגרמני ליהודי.

זה מצחיק שהגרמנים אומרים לנו שאנחנו חלק מהשטן.זה ידוע שהגרמנים הם צאצאי עמלק,ואני מקווה
להיות עד לרגע שבו הקב"ה יסגור איתם חשבון.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
זה לכל מי שחושב שצריך לסלוח לגרמנים
« להגיב #1 ב- : יולי 22, 2011, 01:42:20 »
בס"ד

אני חושב שבאופן פרטי אפר לסלוח לגרמני, זאת אומרת שאם גרמני באמת מצטער על מה שאבותיו עשו לנו ומבקש סליחה אז אי-אפשר להאשים אותו שאבותיו היו נאצים
מאידך, לאומה הגרמנית אני לא אסלח לעולם!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #2 ב- : יולי 22, 2011, 06:16:10 »
כל גרמני הוא חלק מהאומה הגרמנית. וזה שהוא מנומס ומצטער והכל זה בולשיט וצביעות.
אני בטוח שהם אמרו יופי של "דאנקע שיין" (תודה רבה) אחרי שהם עקרו שיני זהב ליהודים בשואה. חיים או מתים.

העובדה שיהודים קנו את הבלופים שלהם והאמינו הייתה אחד הדברים שהובילו לטבח בקנה מידה כזה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : יולי 22, 2011, 09:44:21 »
"יהודי שקונה פולקסואגן אחרי השואה הוא בוגד" - מו"ר הרב כהנא זצוק"ל הי"ד

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 22, 2011, 09:46:04 »
מזעזע... אין מילים

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : יולי 22, 2011, 10:09:21 »
אבל  הם צאצאי עמלק זה אומר שצריך להשמיד אותם נכון?

מנותק אדי גולדנברג (Panzer)

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : יולי 22, 2011, 11:12:10 »
1. מדובר בוידיאו ישן מלפני שנתיים במסגרת תכנית בערוץ 2 בה הכתב הסתובב בכל גרמניה כדי לחפש כמה ניאו-נאצים משוגעים ומצא כמה באמת.

2. לפני כשבע שנים חייתי בגרמניה במשך שלושה חודשים במסגרת של עבודתי. הסתובבתי בכל גרמניה. לא ראיתי גרפיטי אחד של צלב קרס וכל גרמניה מקושטת בגרפיטי אמנותי. ראיתי רק פעם אחת שלושה ניאו-נאצים הולכים יחד במזרח ברלין ופעם אחת ראיתי איזה זקן שמוכר בשוק של עיירה קטנה, תמונה של היטלר. חוץ משני המקרים האלו, כל מי שפגשתי ושמע שאני מישראל התייחס אליי מאוד יפה. היו צעירים כאלה שהתווכחתי איתם פוליטית כי הם היו שמאלנים מדי לטעמי ולא מבינים מה קורה כאן. 99.8% מהגרמנים, ורוב רובם של הצעירים, מתביישים בהיטלר ובהיסטוריה שלהם בצורה הכי כנה ורואים בישראל מדינה שהיא חברה קרובה.

3. אין זוועה יותר גדולה ממה שהנאצים עשו (למרות שמבחינתכם כל מי שלא מסכים איתכם הוא נאצי גם) ולעולם לא נשכח אבל אין לנו מבחינה בטחונית ידידה יותר גדולה מגרמניה כיום. אולי אתם מעדיפים לנתק איתה את הקשר ולא לקחת את הצוללות הגרעיניות שהיא נותנת לנו? כי הרי במלחמה הבאה, מי שיגן עלינו זאת לא צוללת גרמנית אלא נוער הגבעות רעול הפנים וחסר המוסר.

3. מטרת פרסום הכתבה הזאת בערוץ 7 היא לסכסך וליצור שנאה ופחד כי זה הדלק שבאמצעותו אפשר לשלוט במחשבות של אנשים.

4. אני לא רואה הרבה הבדל בין מה שהניאו-נאצי הזה אמר לבין מה שחלק מהאנשים כאן בפורום חושבים על ערבים, שמאלנים, גויים ואפילו חיילי צה"ל.
מקצוע: מנהל הקריאייטיב של סאצ'י אינטראקטיב
תחביב: טרול לא מוצלח, התחזות לסוכן שב"כ, עניין מיוחד במכונות מלחמה נאציות

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #7 ב- : יולי 22, 2011, 13:31:16 »
בס"ד

להשמיד את גרמניה הנאצית בטילים גרעיניים ולשרוף את כל אוהדיה.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #8 ב- : יולי 22, 2011, 13:54:16 »
טפשי להאשים רק את הגרמנים בשואה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : יולי 22, 2011, 14:43:40 »
שוב אתם מחפשים אויבים

להשמיד את גרמניה הנאצית בטילים גרעיניים ולשרוף את כל אוהדיה.     
להשמיד אותך.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : יולי 22, 2011, 14:53:08 »
שוב אתם מחפשים אויבים
להשמיד אותך.
מה אתה רוצה ממנו?

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : יולי 22, 2011, 15:31:26 »
אני לא חושב שהגרמני הזה הוא מקרה מייצג. רק 5% מהגרמנים מזדהים בגלוי כנאצים.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #12 ב- : יולי 22, 2011, 16:31:18 »
להשמיד אותך.

בס"ד

מה קרה נאצי'לה, נפגעת? אתה ממש אוהב את גרמניה, אנטישמי מתועב.    
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #13 ב- : יולי 22, 2011, 17:51:20 »
אל תדאג יקירי, הקדוש ברוך הוא לובש חלוק עטוף גוויות בני ישראל שנטבחו על ידי הנאצים האכזרים ימח שמם וזכרם.

יבוא יום והוא יסגור איתם חשבון אחד אחד, והלוואי ואנחנו נהיה בשלטון ולנו תהיה ההזדמנות לעשו תזאת :)

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #14 ב- : יולי 22, 2011, 18:17:38 »
הגזענות היא נושא שחוגג בעולם ובראשו של כל אחד.
אתן לכם עוד דוגמה שתעשה אותי שנוי מאוד במחלוקת. אבל זו המציאות.

פדופיליה. על פי החוק קטינה מתחת לגיל 18 אסורה. לכן החברה מסתכלת בעין עקומה על אותם גברים שמנהלים יחסים עם נערות שצעירות מן הגיל החוקי. עקרונית, באופן טבעי, מן הגיל שבו מופיע הוסת הראשון זו בערך התקופה בה הנערה בשלה לרביה. באופן טבעי בזמן הזה בערך גברים אמורים לחוש משיכה אליה. החברה תסתכל בעין עקומה על מי שימשך לילדה בת 14 למרות שהיא בנויה לרביה באופן טבעי, בגלל המוסכמה השולטת בעולם המערבי על גיל הבגירות. שבדרך כלל גיל זה הוא גם גיל בגירות לגבי כל נושא אחר. מעין קו שרירותי.
אם יש מישהו שיחוש משיכה טבעית לבת אותו גיל, דבר נפוץ וטבעי, הוא יצניע אותה מחשש שיסתכלו עליו כעל פדופיל.

גזענות. הנושא שעליו אנו דנים. רוב אנשי העולם לוקים בסוגים שונים של גזענות. רובם. אם כי חלקם הגדול יצניע את הגזענות מחמת שכיום בעולם המערבי המוסכמה היא שגזענות זו תופעה חשוכה ופרימיטיבית. אבל תמיד בשעת זעם, כשאדם ניכר בכעסו, הגזענות מבצבצת וההערות חוגגות.

לאחר מלחמת העולם השניה, בנות הברית המנצחות הצמיתו כליל את גרמניה הנאצית. דעת הקהל בעולם הייתה עויינת והוטלו על גרמניה המוני הגבלות פוליטיות וצבאיות. גרמניה יכולה לפרוח מבחינה כלכלית ולהשתתף כשווה בקהילה הבינלאומית בנושאים שונים, רק הודות לעובדה שהגרמנים מעמידים פנים כאילו הנאצי הקטן שיושב אצל כולם שם בלב, מת בסוף מלחמת העולם השניה.
בולשיט!
עשיו שונא ליעקב. וראשי השונאים הם בני עמלק-הגרמנים. הם אולי משחקים אותה צדיקים וידידותיים למען הרושם בדעת הקהל העולמית שלא אוהבת שמחצינים אלימות, אבל מאוד אוהבת להרגיש את זה עמוק בפנים.
בסופו של דבר, מה שהם לא יגידו, אסור לנו להאמין ולהתפתות. אנחנו יודעים בדיוק מה הם מרגישים ומה הם יעשו לנו בהזדמנות הראשונה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : יולי 22, 2011, 19:06:56 »
בס''ד

הגרמנים רק מתחרטים שהפסידו את המלחמה. עכשיו אין להם ברירה אלא להתחזות כאילו הם לא נאצים. אבל הגרמנים לא הפסיקו לנסות להשמיד את עם ישראל: הפעם דרך תמיכתם בערבים הנאצים. הגרמנים הם הם שמממנים את שלום עכשיו וארגוני השמאל כדי להחליש את ישראל כמה שיותר וכדי לשכנע את היהודים להתאבד. הגרמנים רוצים שהפעם הערבים הנאצים יעשו את העבודה המלוכלכת של השמדת ישראל.

הסקרים מראים באופן ברור ביותר שהגרמנים תומכים בערבים הנאצים נגד ישראל. זו הדרך החדשה להשמיד את היהודים בדורנו ולא להיות "גזען" כביכול.

מה שמדהים זה כל היהודים בפורום שלנו שקונים את השקר שהגרמנים השתנו. אני תמיד מאוכזב לראות את זה. יש לנו עם לא שפוי ועם בלי כבוד והגיון יסודי.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : יולי 22, 2011, 19:10:10 »
בס''ד

הגרמנים רק מתחרטים שהפסידו את המלחמה. עכשיו אין להם ברירה אלא להתחזות כאילו הם לא נאצים. אבל הגרמנים לא הפסיקו לנסות להשמיד את עם ישראל: הפעם דרך תמיכתם בערבים הנאצים. הגרמנים הם הם שמממנים את שלום עכשיו וארגוני השמאל כדי להחליש את ישראל כמה שיותר וכדי לשכנע את היהודים להתאבד. הגרמנים רוצים שהפעם הערבים הנאצים יעשו את העבודה המלוכלכת של השמדת ישראל.

הסקרים מראים באופן ברור ביותר שהגרמנים תומכים בערבים הנאצים נגד ישראל. זו הדרך החדשה להשמיד את היהודים בדורנו ולא להיות "גזען" כביכול.

מה שמדהים זה כל היהודים בפורום שלנו שקונים את השקר שהגרמנים השתנו. אני תמיד מאוכזב לראות את זה. יש לנו עם לא שפוי ועם בלי כבוד והגיון יסודי.
אף אחד לא קונה את השקרים של בני עמלק,בסה"כ קצת מבולבלים

מנותק InvadersMustDie

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : יולי 22, 2011, 22:17:20 »
מה אתה רוצה ממנו?
המטומטם הזה רוצה להשמיד כל דבר וקורא למדינת ישראל ולצה"ל נאצים, מה אני רוצה ממנו? שיתאבד או שיעזוב את הארץ.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : יולי 23, 2011, 15:25:25 »
הגזענות היא נושא שחוגג בעולם ובראשו של כל אחד.
אתן לכם עוד דוגמה שתעשה אותי שנוי מאוד במחלוקת. אבל זו המציאות.

פדופיליה. על פי החוק קטינה מתחת לגיל 18 אסורה. לכן החברה מסתכלת בעין עקומה על אותם גברים שמנהלים יחסים עם נערות שצעירות מן הגיל החוקי. עקרונית, באופן טבעי, מן הגיל שבו מופיע הוסת הראשון זו בערך התקופה בה הנערה בשלה לרביה. באופן טבעי בזמן הזה בערך גברים אמורים לחוש משיכה אליה. החברה תסתכל בעין עקומה על מי שימשך לילדה בת 14 למרות שהיא בנויה לרביה באופן טבעי, בגלל המוסכמה השולטת בעולם המערבי על גיל הבגירות. שבדרך כלל גיל זה הוא גם גיל בגירות לגבי כל נושא אחר. מעין קו שרירותי.
אם יש מישהו שיחוש משיכה טבעית לבת אותו גיל, דבר נפוץ וטבעי, הוא יצניע אותה מחשש שיסתכלו עליו כעל פדופיל.

למרות שאני אישית לא נמשך לנערות הגוף שלהם פשוט לא מפתה אותי,אני חושב שאתה דווקא צודק בעניין הזה.

הגבר נברא באופן טבעי להמשך לאישה מהגיל שהיא בשלה להוליד,אבל עם השנים החברה התאימה את עצמה למציאות.

פעם גבר שהיה שוכב עם נערה היה מתחתן איתה ומטרתו הייתה להקים משפחה איתה,היום גבר עושה את זה רק על מנת להתענג מינית ולכן אני חושב שבזמננו לשכב עם נערה זה פסול.

כמו שפעם היה אפשר להתחתן עם הרבה נשים והיום אי אפשר,המציאות משתנה וכללי המשחק של החברה משתנים בהתאם למציאות.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : יולי 23, 2011, 17:12:54 »
1. מדובר בוידיאו ישן מלפני שנתיים במסגרת תכנית בערוץ 2 בה הכתב הסתובב בכל גרמניה כדי לחפש כמה ניאו-נאצים משוגעים ומצא כמה באמת.

2. לפני כשבע שנים חייתי בגרמניה במשך שלושה חודשים במסגרת של עבודתי. הסתובבתי בכל גרמניה. לא ראיתי גרפיטי אחד של צלב קרס וכל גרמניה מקושטת בגרפיטי אמנותי. ראיתי רק פעם אחת שלושה ניאו-נאצים הולכים יחד במזרח ברלין ופעם אחת ראיתי איזה זקן שמוכר בשוק של עיירה קטנה, תמונה של היטלר. חוץ משני המקרים האלו, כל מי שפגשתי ושמע שאני מישראל התייחס אליי מאוד יפה. היו צעירים כאלה שהתווכחתי איתם פוליטית כי הם היו שמאלנים מדי לטעמי ולא מבינים מה קורה כאן. 99.8% מהגרמנים, ורוב רובם של הצעירים, מתביישים בהיטלר ובהיסטוריה שלהם בצורה הכי כנה ורואים בישראל מדינה שהיא חברה קרובה.

3. אין זוועה יותר גדולה ממה שהנאצים עשו (למרות שמבחינתכם כל מי שלא מסכים איתכם הוא נאצי גם) ולעולם לא נשכח אבל אין לנו מבחינה בטחונית ידידה יותר גדולה מגרמניה כיום. אולי אתם מעדיפים לנתק איתה את הקשר ולא לקחת את הצוללות הגרעיניות שהיא נותנת לנו? כי הרי במלחמה הבאה, מי שיגן עלינו זאת לא צוללת גרמנית אלא נוער הגבעות רעול הפנים וחסר המוסר.

3. מטרת פרסום הכתבה הזאת בערוץ 7 היא לסכסך וליצור שנאה ופחד כי זה הדלק שבאמצעותו אפשר לשלוט במחשבות של אנשים.

4. אני לא רואה הרבה הבדל בין מה שהניאו-נאצי הזה אמר לבין מה שחלק מהאנשים כאן בפורום חושבים על ערבים, שמאלנים, גויים ואפילו חיילי צה"ל.

1:נכון שהוא מצא אולי רק כמה בודדים שמוכנים לדבר על זה בגלוי ועוד לפני המצלמות אבל התשובה למה נמצאת בתשובה מספר 2.

2:ברור שלא תראה גרפיטי של צלב קרס בגרמניה,כי בגרמניה הנאציזם הוצא מחוץ לחוק ושם הם מקפידים יותר מישראל שבישראל עוד אנשים כותבים חופשי מילים כמו נאצי יחי היטלר זיג הייל וכו.
האזרחים בגרמניה מכבדים את החוק של המדינה שלהם ואפילו מפחדים ממנו אז מן הסתם לא תראה דברים כאלה ברחובות.
חוץ מזה ברור שהם יתנהגו אלייך יפה,הגרמנים ידועים בתור אנשים תרבותים כמובן שזו תרבות מעוותת כי זה הכל משחק כלפי חוץ אפילו בינם לבין עצמם.
וגם ברור שהם יתביישו בהיטלר,כי זו הרגשה טבעית שעומד מולם אדם שמשפחתו נרצחה על ידיי העם שלהם,אבל אני יכול להבטיח לך שבפנים הם יהיו מוכנים שגם אתה תמות.

3:מטרת הפרסום היא לא ליצור שינאה ופחד ולשלוט באנשים ההפך הוא הנכון,לפתוח להם את הראש מהמחשבה שיש "גרמניה חדשה" ובכך להוציא אותם מהחלום ההזוי שבו הם נמצאים שהגרמני החדש מוכן למות למען הנוחות של היהודי.

4:ההבדל בין הניאו נאציזם לבין משתתפיי הפורום הוא,שמהות הניאו נאציזם זה לשלוט בכל העולם ולשעבד אותם לגזע הארי העליון ולחסל את כל המזיקים שבעולם שבראש ובראשונה הם אנחנו היהודים.
ואנחנו לעומתם לא רוצים להרוג אף אחד אנחנו רוצים לחיות באדמה שקיבלנו בזכות,גם לפי התורה וגם לפי החלטת האומות המאוחדות,ואת הערבים אנחנו רק רוצים לגרש מהסיבה שהמהות שלהם כאן היא להרוג אותנו ולא יותר מזה.
« עריכה אחרונה: יולי 23, 2011, 17:29:20 על ידי הבוס הגדול »
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #20 ב- : יולי 23, 2011, 23:38:43 »
למרות שאני אישית לא נמשך לנערות הגוף שלהם פשוט לא מפתה אותי,אני חושב שאתה דווקא צודק בעניין הזה.

הגבר נברא באופן טבעי להמשך לאישה מהגיל שהיא בשלה להוליד,אבל עם השנים החברה התאימה את עצמה למציאות.

פעם גבר שהיה שוכב עם נערה היה מתחתן איתה ומטרתו הייתה להקים משפחה איתה,היום גבר עושה את זה רק על מנת להתענג מינית ולכן אני חושב שבזמננו לשכב עם נערה זה פסול.

כמו שפעם היה אפשר להתחתן עם הרבה נשים והיום אי אפשר,המציאות משתנה וכללי המשחק של החברה משתנים בהתאם למציאות.
אבל זו בדיוק הנקודה שלי. כללי המשחק של החברה שמשכנעים אנשים לומר בפומבי דברים הפוכים לגמרי ממה שהם מרגישים באמת...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : יולי 24, 2011, 01:15:04 »
החלק המרכזי שטפשי להאשים את הגרמנים לבדם בשואה.
האמת פשוטה לגרמניה היה את כוח האדם הדרוש (60 מליון) את התשתיות המכובדת את העם הנכוש והצמא לניצחון אחרי התבוסה של 1918 ומנהיג ששכנע אותם ללכת עד הסוף (היטלר) אבל הם בחלט לא היוא לבדם אין ספור עמים אחרים קרואטים,אוקראינים,פולנים,ליטאים,עומות ערב ואחרים תמכו בערבים בשמחה ועזרו להם במאמץ המלחמתי ובחיסול העם היהודי אמת הגרמנים עמדו בראש אך השנאה ליהודים ורצון למחותם מעל פני האדמה אינה מאפיין של הגרמנים לבדם.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #22 ב- : יולי 24, 2011, 01:23:13 »
החלק המרכזי שטפשי להאשים את הגרמנים לבדם בשואה.
האמת פשוטה לגרמניה היה את כוח האדם הדרוש (60 מליון) את התשתיות המכובדת את העם הנכוש והצמא לניצחון אחרי התבוסה של 1918 ומנהיג ששכנע אותם ללכת עד הסוף (היטלר) אבל הם בחלט לא היוא לבדם אין ספור עמים אחרים קרואטים,אוקראינים,פולנים,ליטאים,עומות ערב ואחרים תמכו בערבים בשמחה ועזרו להם במאמץ המלחמתי ובחיסול העם היהודי אמת הגרמנים עמדו בראש אך השנאה ליהודים ורצון למחותם מעל פני האדמה אינה מאפיין של הגרמנים לבדם.
השנאה ליהודים מאחדת את כל העולם(כמובן יש יוצאים מן הכלל).דוגמה טובה:הארמיה קריובה,המחתרת
הפולנית הימנית,היתה הורגת יהודים שהיו נופלים לידיה,ומצד שני נלחמה בגרמנים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : יולי 24, 2011, 01:25:23 »
השנאה ליהודים מאחדת את כל העולם(כמובן יש יוצאים מן הכלל).דוגמה טובה:הארמיה קריובה,המחתרת
הפולנית הימנית,היתה הורגת יהודים שהיו נופלים לידיה,ומצד שני נלחמה בגרמנים.

V