כתב נושא: נכדו של רעבין מזלזל וצוחק על השואה  (נקרא 3856 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
בס"ד

הנכד של רוצח ההמונים,השקרן והשתיין השיכור הכבד היינריך רעבין משווה את "הפגנות" הימין ל"ליל הבדולח" כמה טיפוסי.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
נכדו של רעבין מזלזל וצוחק על השואה
« להגיב #1 ב- : מאי 11, 2011, 19:07:05 »
ההשוואה הכי רלוונטית לשואה היא התמיכה הבלתי מסוייגת של השמאל המתבולל בהשארתם של חצי מליון זרים (מאפריקה ושאר העולם), נוצרים ומוסלמים, בארץ (שיחד עם הערבים נושאי התעודות הכחולות מהווים יותר מ-2 מליון רק בתחומי ה"קו הירוק").

כבר היום ישנם ערים שהיהודים נרדפים בהם: ערד, אילת, אשדוד, אשקלון, ודרום ת"א הם המקומות במצב הגרוע ביותר.

באשקלון אף החלו לאבטח בתי כנסת לאחר שפולשים מסודאן תקפו יהודים בדרכם לתפילות.

השמאל המתבולל מקרב אותנו לשואה שנייה ח"ו (והפעם בארצנו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
« להגיב #2 ב- : מאי 13, 2011, 15:05:57 »
אז שאתם קוראים לכל אדם שני נאצי זה לא זלזול השואה אבל זה כן?
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 13, 2011, 15:30:37 »
אז שאתם קוראים לכל אדם שני נאצי זה לא זלזול השואה אבל זה כן?
בס"ד

היינריך רעבין הרוויח את התואר "נאצי" ולפי דעתי הוא הרבה יותר גרוע מנאצי בגלל שהוא גיס חמישי מלוכלך שכיהן שראש הממשלה
היינריך רעבין רצח בעקבות אוסלו למעלה מ1,700 יהודים הי"ד במידה וזה היה פושע מלחמה נאצי ממלחמת העולם השנייה הייתם מגנים אותו ודורשים להוציא אותו להורג
אבל במידה וזה גיס חמישי אתם קוראים לו "גיבור",במידה ויגאל לא היה שולח את הצמא דם המלוכלך הזה לגיהנום אולי גם יו"ש אזור עזה ורמת הגולן היו אצל הערבים עוד באותה תקופה והיה פה כבר שואה שנייה

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
« להגיב #4 ב- : מאי 13, 2011, 17:37:41 »
בס''ד
יצחק אדולף רעבין יש''ו שר''י היה צורר של העם היהודי, והוא אף גרוע מהנאצים, מכיוון שאויב שבא מתוך העם גרוע מאויב חיצוני, עויין ככל שיהיה...
עדן איסקוביץ

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
« להגיב #5 ב- : מאי 13, 2011, 19:21:16 »
בס"ד

היינריך רעבין הרוויח את התואר "נאצי" ולפי דעתי הוא הרבה יותר גרוע מנאצי בגלל שהוא גיס חמישי מלוכלך שכיהן שראש הממשלה
היינריך רעבין רצח בעקבות אוסלו למעלה מ1,700 יהודים הי"ד במידה וזה היה פושע מלחמה נאצי ממלחמת העולם השנייה הייתם מגנים אותו ודורשים להוציא אותו להורג
אבל במידה וזה גיס חמישי אתם קוראים לו "גיבור",במידה ויגאל לא היה שולח את הצמא דם המלוכלך הזה לגיהנום אולי גם יו"ש אזור עזה ורמת הגולן היו אצל הערבים עוד באותה תקופה והיה פה כבר שואה שנייה
בולשיט. מאז הסכמי אוסלו נהרגו בפיגועי טרור 1450 אנשים(יהודים וערבים), מתוכם 1178 מתו מהאינתיפאדה השנייה עד ימנו, ז"א 242 יהודים  נרצחו בשבע השנים שבין הסכם אוסלו הראשון לאינתיפאדה. אם נשווה את זה לשבע שנים שקדמו לכך(85 עד 92) נרצחו 196 אנשים, הבדל של 46 איש, ואם אני ימשיך לצטט 7 שנים מהעבר בישראל תוכלו להמשיך לראות שהמספרים לא חריגים. בנוסף, שמרבית הפיגועים של אותה תקופה לא נעשו ע"י האש"ף, כך שהחימוש של אש"ף שנעשה ע"י רבין גרם למוות של מספר מועט מאוד של אנשים.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 14, 2011, 03:46:16 »
בס''ד
יצחק אדולף רעבין יש''ו שר''י היה צורר של העם היהודי, והוא אף גרוע מהנאצים, מכיוון שאויב שבא מתוך העם גרוע מאויב חיצוני, עויין ככל שיהיה...

תפסיקו להשוות את רבין להיטלר,היטלר עם כל הרוע שלו היה ילד טוב ליד רעבין שהיה צמא לדם של יהודים הרבה יותר מהיטלר.

היטלר בהתחלה רק רצה לגרש את היהודים מגרמניה עד שהחדירו לו לראש שהיהודים הם הבעיה ולא המיקום שלהם...ואני גם מאמין שהיו אלה חברם של הקרובים להיטלר שהיו יהודים

מתבוללים שסוף סוף מצאו פיתרון ואפשרות לחסל את מה שהיה להם עצם בגרון במשך שנים(השורשים שלהם) רק שהם לא ידעו שזה יהיה כלפהם כחרב פפיות-רבין היה המתבולל המודרני שקרא לעבר היהודים"העבודה משחררת" רק
בנוסח שונה-הוא קרא לזה השלום!

אגב הגמגום שלו נבע מבעיה נוירולוגית,שנוצרה בעקבות בעיית השתיה שלו,אז אם רבין היה גיבור אני יכול להכתיר את הנרקומן מבן יהודה פינת אלנבי למלך המשיח.

אם רבין היה חי בתקופת הנאצים הוא היה מסגיר הרבה יהודים למען ההתקרבות של העם היהודי לתרבות הגרמנית.
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2011, 04:02:08 על ידי הבוס הגדול »
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 14, 2011, 12:10:22 »
למה אתם כאלה מתונים? היטלר היה מת להיות רבין. היטלר בסה"כ חיסל שישה מיליון יהודים, שרף אותם, הרעיל אותם בגז, ירה בהם, התעלל בהם, והרג עוד עשרות מיליוני אנשים ברחבי אירופה, המית צוענים ומפגרים ונכים וחולי נפש, אבל איך אפשר להשוות את זה לאדם שמסר את חייו למדינת ישראל וגם אם טעה (וזה לא מוכח במאה אחוז) ניסה לשנות דברים, מתוך רצון להביא לישראל חיים שפויים, וכתוצאה מכך (שאפשר להתווכח עליה) נהרגו אנשים, אבל אולי גם ניצלו. שלא לדבר על התרומה הצבאית שלו.
ברור שהיטלר הרבה פחות גרוע, ברור שאתם צודקים.
רוי, חבל שאתה מפריע עם עובדות, איך אתה לא רואה שרבין פי מיליון יותר גרוע מהיטלר? איך אפשר להשוות בכלל? היטלר הוא אימא תרזה. חבל שהוא לא היה ראש מפלגת העבודה במקום רבין.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 14, 2011, 13:55:04 »
למה אתם כאלה מתונים? היטלר היה מת להיות רבין. היטלר בסה"כ חיסל שישה מיליון יהודים, שרף אותם, הרעיל אותם בגז, ירה בהם, התעלל בהם, והרג עוד עשרות מיליוני אנשים ברחבי אירופה, המית צוענים ומפגרים ונכים וחולי נפש, אבל איך אפשר להשוות את זה לאדם שמסר את חייו למדינת ישראל וגם אם טעה (וזה לא מוכח במאה אחוז) ניסה לשנות דברים, מתוך רצון להביא לישראל חיים שפויים, וכתוצאה מכך (שאפשר להתווכח עליה) נהרגו אנשים, אבל אולי גם ניצלו. שלא לדבר על התרומה הצבאית שלו.
ברור שהיטלר הרבה פחות גרוע, ברור שאתם צודקים.
רוי, חבל שאתה מפריע עם עובדות, איך אתה לא רואה שרבין פי מיליון יותר גרוע מהיטלר? איך אפשר להשוות בכלל? היטלר הוא אימא תרזה. חבל שהוא לא היה ראש מפלגת העבודה במקום רבין.

אוייב פנימי גרוע מאוייב חיצוני גם עם המעשים שלו שונים אבל גורמים לאותה דבר במקרה הזה הרג.

אני אשאל אותך שאלה נכון שלאנוס אישה זה מעשה חמור ביותר ולדעתי לכל אנס מגיע עונש מוות,אבל בכל זאת מה יותר גרוע גבר זר שאונס ילדה או אב שאונס את ביתו?
התשובה ברורה למרות שהמעשה אותו מעשה והעונש הראוי לאנס היא שווה מוות במקרה הזה   
המעשה של האב  גרוע יותר כי הוא היה אמור לשמור על ביתו ולהגן עליה מפניי הסכנות ולא רק שלא עשה זאת עוד ביצע את זממו כי כך חשב שטוב גם לה

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 14, 2011, 15:35:18 »
תפסיקו להשוות את רבין להיטלר,היטלר עם כל הרוע שלו היה ילד טוב ליד רעבין שהיה צמא לדם של יהודים הרבה יותר מהיטלר.

היטלר בהתחלה רק רצה לגרש את היהודים מגרמניה עד שהחדירו לו לראש שהיהודים הם הבעיה ולא המיקום שלהם...ואני גם מאמין שהיו אלה חברם של הקרובים להיטלר שהיו יהודים

מתבוללים שסוף סוף מצאו פיתרון ואפשרות לחסל את מה שהיה להם עצם בגרון במשך שנים(השורשים שלהם) רק שהם לא ידעו שזה יהיה כלפהם כחרב פפיות-רבין היה המתבולל המודרני שקרא לעבר היהודים"העבודה משחררת" רק
בנוסח שונה-הוא קרא לזה השלום!

אגב הגמגום שלו נבע מבעיה נוירולוגית,שנוצרה בעקבות בעיית השתיה שלו,אז אם רבין היה גיבור אני יכול להכתיר את הנרקומן מבן יהודה פינת אלנבי למלך המשיח.

אם רבין היה חי בתקופת הנאצים הוא היה מסגיר הרבה יהודים למען ההתקרבות של העם היהודי לתרבות הגרמנית.

מסגיר יהודים? חס וחלילה. הרי ידוע שרעבין יש"ו היה יהודון וחובב דם יהודי. למה שימסור יהודונים מלוכלכים לנאצים, הידועים בשיטת המתה הומניות דוגמת בורות ירי, משאיות מוות ותאי גזים כאשר הוא יכול להסב להם כאב אמיתי, לשם שינוי?

אני בטוח שרעבין לא היה חס אפילו קצת על היהודונים המלוכלכים שהוא היה פוגש בהם. כך, למשל, ביומנו האישי הנמצא בדירתו והתפרסם חודשים מספר לאחר מותו נכתב:

"החלום של זה לרוצץ ראשי תינוקות יהודים על הסלעים שלמרגלות הר גריזים, לזרוק נשים יהודיות ממצוקי הגולן ולהטביע קשישים יהודים באגמון החולה"

נ"ב

אתה חולה נפש והתגובה הזו רק משקפת את תפיסת העולם המעוותת שלך. ניסיתי להגיב ברצינות אבל הבנתי שבמקרה שלך רק הומור של גרדומים וסרקזם מתקדם יועיל.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 14, 2011, 18:58:03 »

מסגיר יהודים? חס וחלילה. הרי ידוע שרעבין יש"ו היה יהודון וחובב דם יהודי. למה שימסור יהודונים מלוכלכים לנאצים, הידועים בשיטת המתה הומניות דוגמת בורות ירי, משאיות מוות ותאי גזים כאשר הוא יכול להסב להם כאב אמיתי, לשם שינוי?

אני בטוח שרעבין לא היה חס אפילו קצת על היהודונים המלוכלכים שהוא היה פוגש בהם. כך, למשל, ביומנו האישי הנמצא בדירתו והתפרסם חודשים מספר לאחר מותו נכתב:

"החלום של זה לרוצץ ראשי תינוקות יהודים על הסלעים שלמרגלות הר גריזים, לזרוק נשים יהודיות ממצוקי הגולן ולהטביע קשישים יהודים באגמון החולה"

נ"ב

אתה חולה נפש והתגובה הזו רק משקפת את תפיסת העולם המעוותת שלך. ניסיתי להגיב ברצינות אבל הבנתי שבמקרה שלך רק הומור של גרדומים וסרקזם מתקדם יועיל.

מה לעשות כולנןו כאן חולי נפש רק אתה אדם-שפוי
n

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #11 ב- : מאי 14, 2011, 21:33:17 »
אוייב פנימי גרוע מאוייב חיצוני גם עם המעשים שלו שונים אבל גורמים לאותה דבר במקרה הזה הרג.

אני אשאל אותך שאלה נכון שלאנוס אישה זה מעשה חמור ביותר ולדעתי לכל אנס מגיע עונש מוות,אבל בכל זאת מה יותר גרוע גבר זר שאונס ילדה או אב שאונס את ביתו?
התשובה ברורה למרות שהמעשה אותו מעשה והעונש הראוי לאנס היא שווה מוות במקרה הזה   
המעשה של האב  גרוע יותר כי הוא היה אמור לשמור על ביתו ולהגן עליה מפניי הסכנות ולא רק שלא עשה זאת עוד ביצע את זממו כי כך חשב שטוב גם לה
ניסחת את זה הכי טוב.  :old_afro:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 15, 2011, 00:09:00 »
בולשיט. מאז הסכמי אוסלו נהרגו בפיגועי טרור 1450 אנשים(יהודים וערבים), מתוכם 1178 מתו מהאינתיפאדה השנייה עד ימנו, ז"א 242 יהודים  נרצחו בשבע השנים שבין הסכם אוסלו הראשון לאינתיפאדה. אם נשווה את זה לשבע שנים שקדמו לכך(85 עד 92) נרצחו 196 אנשים, הבדל של 46 איש, ואם אני ימשיך לצטט 7 שנים מהעבר בישראל תוכלו להמשיך לראות שהמספרים לא חריגים. בנוסף, שמרבית הפיגועים של אותה תקופה לא נעשו ע"י האש"ף, כך שהחימוש של אש"ף שנעשה ע"י רבין גרם למוות של מספר מועט מאוד של אנשים.
בס"ד

כרגיל(לא מפתיע) אתה ממשיך לשקר ולסלף
סה"כ הנרצחים מאז אוסלו עד סוף 2006 מסתכם ב- 1,426 אזרחים יהודים(רק יהודים ולא ערבים ויהודים יחדיו כפי שאתה מתאר על מנת להמעיט בכמות המספרית של הקורבנות) שנרצחו והתפוצצו,    
וזה לא כולל מס' החיילים שנרצחו בעקבות אוסלו לכן המס' עד לימינו אמור להיות מעל 1,700
http://www.sos-israel.com/42030.html
לפני אוסלו כמות הנרצחים עמדה על ממוצע 28 יהודים לשנה(משנת 1988 ועד ל1992)
לאחר ההסכם הממוצע של מספר הנרצחים עלה ביותר מ300 אחוזים,את התוצאות האמיתיות של ההסכם ראו רק באינטיפדה השנייה
« עריכה אחרונה: מאי 15, 2011, 00:32:40 על ידי JewSoldier »