כתב נושא: סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במצעד המחלה  (נקרא 36205 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הוא קיבל 12 שנה בכלא
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
על כמה שריטות הוא יושב 12 שנה. אורקים שעשו לינץ' מסתובבים חופשיים.

ואם עומו זה כמו עיוור ותתרן, אז שילך לבית ספר מיוחד לעומואים, שם ינסו לטפל בבעיה שלו ולנסות לגרום לו להסתדר בעולם כמו בנאדם נורמלי, במקום להתרוצץ בחוצות עם שלטים וקשקושים וורודים וצבעוניים, ולנסות לשכנע את כולם כמה המחלה שלו זה הדבר הכי כיף בעולם.
עדיין לא ראיתי עיוורים שעושים את זה. ואם כבר, הדגל הססגוני אמור להיות סמלם של העיוורים...

ועם כל הכבוד לו, דקירת עומואים עדיין לא הופכת אותו לרב...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
יימח שמו יימח שמכם חתיכת נאצים פסיכופתים! לרצוח בני אדם בגלל נטיות מיניות?!!?!
אתם לא פחות גרועים מהמוסלמים שעושים לינץ' לנער בגלל שהוא הומו!!!
אני מאחל לכל אחד ואחד מכם מוות בשריפה ושאמא שלו הזונה ייכנס לה דילדו שרוף לתחת שייחרע אותה

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
יימח שמו יימח שמכם חתיכת נאצים פסיכופתים! לרצוח בני אדם בגלל נטיות מיניות?!!?!
אתם לא פחות גרועים מהמוסלמים שעושים לינץ' לנער בגלל שהוא הומו!!!
אני מאחל לכל אחד ואחד מכם מוות בשריפה ושאמא שלו הזונה ייכנס לה דילדו שרוף לתחת שייחרע אותה
עושה רושם שאתה בקיא למדי בכל מני פעולות שפוגעות באיברים המוצנעים.
אתה רוצה לספר לנו משהו?  :old_azn:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עושה רושם שאתה בקיא למדי בכל מני פעולות שפוגעות באיברים המוצנעים.
אתה רוצה לספר לנו משהו?  :old_azn:

אולי אתה תספר לנו במקום איפה בן פסח תוקע אותך?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אולי אתה תספר לנו במקום איפה בן פסח תוקע אותך?
אתה העלית את כל עניין ה"תקיעות".
אז אל תתבייש.  לא נגלה לאף אחד.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה העלית את כל עניין ה"תקיעות".
אז אל תתבייש.  לא נגלה לאף אחד.

אתה רוצה מכות? או שימ"ש החטיף לך כבר מספיק?
יש הומואים שתורמים למדינה פי 6000 ממכם יא זונות, מתגייסים לצה"ל, מתנדבים, אז לך עכשיו תמצוץ ליוסי כהן שר"י ותבלע את זרעו, סבבה? אני הולך לישון יש לי טיול שנתי שבו אני מכיר את ארץ ישראל מחר, ארץ יפה, שקטה, לא ארץ של מחבלים נחותים וערסים ימ"ש שר"י כמוכם, אז ביי שרמוטה

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אתה חי בסרט. ארץ ישראל כבושה מזמן על ידי מחבלים אורקים...
איפה שאתה לא הולך אתה יכול לקבל דקירה, קליע, קטיושה, פיצוץ, אבן בראש, או סתם לינץ' חביב...
מה אתה בוחר?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתה חי בסרט. ארץ ישראל כבושה מזמן על ידי מחבלים אורקים...
איפה שאתה לא הולך אתה יכול לקבל דקירה, קליע, קטיושה, פיצוץ, אבן בראש, או סתם לינץ' חביב...
מה אתה בוחר?

לא חשוב
וכשיבואו אלייך אנשים אתה תבחר מוות בסקילה, שריפה או סכין בעין?
« עריכה אחרונה: אוקטובר 30, 2012, 00:30:59 על ידי שלמה »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני מודה שלא חשבתי על הטיעון המחוכם הזה. כמובן שאתה צודק. אני מודה בטעותי.
עמך השמיכה!

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
לא חשוב
וכשיבואו אלייך אנשים אתה תבחר מוות בסקילה, שריפה או סכין בעין?

למה דוקא נגד אביר הקרנפים שלח כמה אנשים נגדי.
אגב התפריט די מצומצם אבל אהבתי שאתה מתבסס על 4 מיתות בית דין יהודי
סקילה שריפה חנק וחרב.
חסר רק החנק.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Elias

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
גועל נפש צריך לשים את אותו "רב" שדקר את ההומואים בתוך צינוק עם שתי כושים גדולים שילמדו אותו לקח כמה שנים טובות (אני מציע לשבור לאותו רב ידיים ורגליים)

להומואים ולסביות יש זכות לחיות איך שהם רוצים ולעשות מה שהם רוצים כל עוד זה בהסכמה מלאה

ישראל מדינה חילונית ודמוקרטית וככה תשאר לעד הרוב המכריע של העם היהודי בישראל רוצה רואים את זה בבחירות שהיהודים מצביעים למפלגות חילוניות ודמוקרטיות שונות

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אתה רוצה מכות? או שימ"ש החטיף לך כבר מספיק?
יש הומואים שתורמים למדינה פי 6000 ממכם יא זונות, מתגייסים לצה"ל, מתנדבים, אז לך עכשיו תמצוץ ליוסי כהן שר"י ותבלע את זרעו, סבבה? אני הולך לישון יש לי טיול שנתי שבו אני מכיר את ארץ ישראל מחר, ארץ יפה, שקטה, לא ארץ של מחבלים נחותים וערסים ימ"ש שר"י כמוכם, אז ביי שרמוטה

בס''ד

מי יתן לו מכות? אתה? אתה לא מסוגל להכות זבוב. אתה פחדן בוגדני. יש לך פה גדול כשאתה מסתתר מאחורי המקלדת. בפנים לא היית מעיז לדבר כך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
גועל נפש צריך לשים את אותו "רב" שדקר את ההומואים בתוך צינוק עם שתי כושים גדולים שילמדו אותו לקח כמה שנים טובות (אני מציע לשבור לאותו רב ידיים ורגליים)

להומואים ולסביות יש זכות לחיות איך שהם רוצים ולעשות מה שהם רוצים כל עוד זה בהסכמה מלאה

ישראל מדינה חילונית ודמוקרטית וככה תשאר לעד הרוב המכריע של העם היהודי בישראל רוצה רואים את זה בבחירות שהיהודים מצביעים למפלגות חילוניות ודמוקרטיות שונות

בס''ד

רוב התינוקות שנולדים כיום הם מבתים דתיים לאומיים או חרדים או מסורתיים. כי יש ליהודים האמוניים הרבה יותר ילדים מהחילוניים. אז החילוניים עוד יהיו מיעוט בארץ הקודש. זאת אומרת שהסיוט החילוני ה"דמוקרטי" עוד יסתיים.

כמובן שאין "דמוקרטיה" בישראל - יש שלטון של כמה משפחות עשירות ששולטות על התשקורת ודרכה שולטות על כל המדינה. המיליארדרים האלה הם האנטידמוקרטיים ביותר. הם פסלו את מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד אבל נותנים לערבים המחבלים הנאצים לשבת בכנסת ומוסרים להם את כל המדינה. הם מגרשים אלפי יהודים מאדמתם באשר הם יהודים אבל במדינה ה"דמוקרטית" שלהם אסור אפילו להציע גירוש דומה לערבים הנאצים שרוצים להשמיד אותנו.

לגבי ההומואים הסוטים, אפילו בישראל החילונית שלך זה היה בלתי חוקי להומואים לקיים יחסי מין לפני 25 שנים. אז אין שום קשר בין "דמוקרטיה" לבין לתת לסוטים לקלקל את החברה היהודית. כי בכל המדינות הדמוקרטיות, כמו בארה''ב למשל, זה היה בלתי חוקי. כשנהיה רוב בארץ ישראל, זה יהיה בלתי חוקי שוב.

ביחס לרב ישי שליסל, חייבים לשחרר אותו תיכף ומיד.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
אני רוצה להוסיף ולומר שאפילו במדינה דמוקרטית בה כל חולי הנפש המוגדרים תחת הכותרת "להט"ב" יכולים לעשות מה שבא להם, בביתם, באירועים קהילתיים ובמועדונים מגזריים, זה אנטי דמוקרטי להציג בחוץ את כל התועבה שלהם. זה אנטי דמוקרטי כל ההחצנה הדווקאית המגעילה הזו. זו כפיה עומואית. אל תכריחו אותי לראות את זה ברחוב שלי!

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה בדיוק אנטי דמוקרטי? לעשות מצעד? להחצין את עצמך? איך זה אנטי דמוקרטי? אף אחד לא מכריח אותך לראות שום דבר - לא מוצא חן בעיניך, תסתכל לכיוון אחר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
להחצין מה? מיניות בוטה למבוגרים בלבד?
אני צריך להסתכל לכיוון אחר ברחובות שלי כשאנשים באים לעשות לי דווקא?

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
להחצין מיניות זה לא נגד החוק ולא נגד הדמוקרטיה (יש חוקים נגד עירום). הרחובות לא שלך, הם של הציבור.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
להחצין מיניות זה לא נגד החוק ולא נגד הדמוקרטיה (יש חוקים נגד עירום). הרחובות לא שלך, הם של הציבור.
יש במצעד הזה מחזות שגם לפי החוק הקיים נחשבים להתנהגות מגונה. אבל מתעלמים מזה ונותנים להם לעשות מה שבא להם.

על מה בדיוק יש להם להתגאות שהם מראים לעוברי אורח תמימים באמצע היום כולל ילדים סימולציות של מין ?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בדיוק... הרחובות הם של הציבור. לא של העומואים!

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נקום נקמת כבוד עבדיך הכלואים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אתם יודעים מי עוד מדבר ככה על ההומואים? אחמדיניג'אד!
אין הבדל בינכם לבינו, מפגרים
שיישרף הארגון שלכם באש, אפילו יהוה יש"ו כבר שונא אותכם.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אני לא רוצה להזכיר לך איזה מדור מיוחד בגהנום מחכה לך על זה שברכת את השם(סגי נאור).אותו אחד שברכת מנשים אותך בכל שנייה ושנייה וברצונו יקח אותך מכאן ישר לבאר שחת.אתה אדם בזוי ומסכן חזור בך למען עצמך! העבירות שעשית גרמו לך לטמטום הלב גדול ולדעות הפוכות מדעת התורה הקדושה שמקורה אלוקי.לכן אתה נמצא בגלות הדעת והיצר הרע שולט בך ואתה חושב שטוב לך שזה הכי חמור.לא ארצה לגרום לך להשתין במכנסיים אבל רק אומר שהעונש על לעבור על לאו אחד מהתורה לא משתווה לכל ייסורי איוב בעולם הזה.לדוגמא רק להציץ קצת קצת באצבע קטנה של אשה בכדי לבנות מיופיה.קל וחומר על ברכת השם שהעונש עליה הוא כרת וסקילה מלבד מה שמחכה לך אחרי ההתפגרות וחיבוט הקבר.

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני לא רוצה להזכיר לך איזה מדור מיוחד בגהנום מחכה לך על זה שברכת את השם(סגי נאור).אותו אחד שברכת מנשים אותך בכל שנייה ושנייה וברצונו יקח אותך מכאן ישר לבאר שחת.אתה אדם בזוי ומסכן חזור בך למען עצמך! העבירות שעשית גרמו לך לטמטום הלב גדול ולדעות הפוכות מדעת התורה הקדושה שמקורה אלוקי.לכן אתה נמצא בגלות הדעת והיצר הרע שולט בך ואתה חושב שטוב לך שזה הכי חמור.לא ארצה לגרום לך להשתין במכנסיים אבל רק אומר שהעונש על לעבור על לאו אחד מהתורה לא משתווה לכל ייסורי איוב בעולם הזה.לדוגמא רק להציץ קצת קצת באצבע קטנה של אשה בכדי לבנות מיופיה.קל וחומר על ברכת השם שהעונש עליה הוא כרת וסקילה מלבד מה שמחכה לך אחרי ההתפגרות וחיבוט הקבר.

מי זה שרצח מיליוני יהודים באכזריות? אני או הוא?
מי זה שהפך את כדור הארץ לזבל?
מי זה שמשחק בבני אדם כל הזמן ויכול להפוך את העולם לטוב יותר ולא עושה את זה? אני או הוא?

"אתה חייב לשקול את האפשרות שאלוהים לא אוהב אותך. הוא מעולם לא רצה אותך. סביר להניח שהוא שונא אותך. זה לא הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות. אנחנו לא צריכים אותו. לעזאזל עם כיליון, לעזאזל עם גאולה. אנחנו הילדים הלא רצויים של האל וכך יהיה."
- מועדון קרב.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אי אפשר לדעת את החשבונות של האלוקים לפחות לא בעולם הזה.אם האמת הייתה ברורה אז מה החוכמה? הוא רוצה להעניק לנשמה שכר בזכות זה שהיא תהיה ראויה לזה(התגברות על היצר הרע).אנחנו יכולים לשער למשל למה הייתה השואה כי באותה תקופה הייתה עזיבה גדולה של שמירת התורה והמצוות עד כדי התבוללות.רשום במפורש בפרשת בחוקותי שאם יעשו את רצון השם אז יהיה טוב וכן להפך חס ושלום.למעשה עשו להם חסד כי הם זכו לעולם הבא והמוות כיפר להם על החטאים.העולם הזה זה שטויות חולף במהירות.העיקר זה העולם הבא ושם ההנאה האמיתית.העולם פה זה מבחן לכולנו.הקב״ה השביע אותך כשהיית במעי אמך לקיים את התורה כולה.אתה בחרת להיוולד?