כתב נושא: סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במצעד המחלה  (נקרא 36204 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במ
« להגיב #50 ב- : מאי 10, 2011, 11:58:30 »
אז למה בהאיטי(עוד ארץ "מזוהמת ומתועבת" לא?) כמות ההומוסקסואליות קטנה בהרבה? ככה גם באינדונזיה, הודו או כל ארץ אחרת בעולם, הסיבה ששם הייתה מוטציה גנטית. תאילנד היא ארץ יפה מאוד, יש שם עוני כמובן כמו כל מדינה מתפתחת אבל יש שם גם הרבה דברים יפים ואורח חיים טוב מאוד אם יש לך כסף(ואם אתה לא גר בבנגקוק). חלק שם חיים חיים הרבה יותר טובים מיהודים "נקיים".

לא מעניין אותי מה קורה אצלם.
היהודים שאתה מדבר עליהם(לצערנו רוב היהודים) שחיים כיום כמו גוים הם מתיוונים.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
« להגיב #51 ב- : מאי 10, 2011, 16:55:08 »
מה לא? כרגע לא, עוד שנה שנתיים אולי כן יקרה מצב שקטינים יורשו לצאת עם מבוגרים זה כבר מתחיל לקרות, תשים לב שגיל ההסכמה הוא מגיל 14 או 16 זה ירד מ-18, עד כמה שאני יודעת.
אני לא מדברת על קיום יחסי מין בין קטינים לקטינים אלא בין קטינים למבוגרים. למרות שגם קטינים וקטינים זה נורא.
אני מכירה מלא בני 20+ שעושים שטויות כמו להשתכר וכו', שזה רק מהווה דוגמה לקטינים.
ואני הזכרתי את התנ"ך, כי ממילא אני לא מאמינה באליל יווני מה שמו, או בכל דבר גויי אחר. אני מאמינה שעל פי ההלכה, הומוסקסואליות היא מחלת נפש.
אני לא ממש יודע ולא חייתי פה בשנות ה80 או ה70, אבל מסרטים של אותה תקופה, נראה שגיל ההסכמה היה בסביבות 16, אם לא פחות.
ברור שבני 20+ עושים שטויות אבל בגיל הזה כבר יש להם מודעות ואחריות, אם הם מחליטים לעשות שטויות במרבית המקרים הם יודעים מה הם עושים, בטח יותר טוב מילדים בני 13-14.
ושוב הריאתי את האל היווני הזה רק כי טענת שבעבר זה לא היה מקובל.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : מאי 10, 2011, 19:51:24 »
אני לא ממש יודע ולא חייתי פה בשנות ה80 או ה70, אבל מסרטים של אותה תקופה, נראה שגיל ההסכמה היה בסביבות 16, אם לא פחות.
ברור שבני 20+ עושים שטויות אבל בגיל הזה כבר יש להם מודעות ואחריות, אם הם מחליטים לעשות שטויות במרבית המקרים הם יודעים מה הם עושים, בטח יותר טוב מילדים בני 13-14.
ושוב הריאתי את האל היווני הזה רק כי טענת שבעבר זה לא היה מקובל.

אם אתה מסתמך על עובדות מתוך סרטים שראית, זה לא אומר שזה באמת עובדה.
הנושא של האשכול כבר הגיע למקום אחר לגמרי, ואני כבר איבדתי את הכיוון של הויכוח הזה.
לגבי האליל היווני שלך, שוב אני אגיד אני לא מאמינה במיתוסים האלה ולא בשום דבר גויי אחר. לגבי התקופה הזאת שאתה מדבר עליה, היא הייתה אחרי תקופות רבות בתנ"ך, ואני אומרת שלפי התנ"ך זה לא מקובל.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
תל אביב היא עיר ארורה וטמאה, ה' ישמיד את העיר המתועבת והמשוקצת הזאת באש וגופרית ממש כמו שהשמיד את סדום ועמורה. ורק אז תחזור ארץ ישראל כולה, כולל ''תל-אביב'', תחזור להיות קדושה ומקודשת. בנוגע לכל הסוטים וחולי הנפש הללו - ''ההומוסקסואלים'', הם ימותו וכל ההורג אותם מקדש שם שמיים. ימח שמם וזכרם, וימח שמו של כל מי שמגן על המפגרים האלה ומעודד את ההתנהגות הדוחה הזאת.
עדן איסקוביץ

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #54 ב- : מאי 11, 2011, 15:58:16 »
"ארץ מדהימה ביופיה ובתרבותה" "לבקר, בין השאר, במקדשים עתיקים, לדבר עם המקומיים שהם לרוב אנשים פשוטים ואדיבים ולהכיר אורח חיים שונה"
אולי גם תבקר את הקופים באפריקה גם להם יש ארץ מדהימה ביופיה ובתרבותה, וגם שם האנשים, רגע אמרתי אנשים? התכוונתי הקופים, פשוטים ואדיבים, אה וגם תכיר אורח חיים שונה שזה מאוד חשוב ונאור ואולי רק אולי תצא משם בחיים עם מחלות מין וכו'.
אגב שטויות כאלה אני שומעת כמעט כל הזמן. באמת? אני חושב שהתבלבלת בנוגע לזהותה של "הילדה היהודיה" שאומרת שטויות.

הייתי בקניה ובטנזניה. האנשים שם הם לא קופים ובניגוד לך לא סובלים מיודונאציות גזענית בשלבים ממאירים. יצאתי משם בחיים ובלי מחלות מין.

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס''ד
תל אביב היא עיר ארורה וטמאה, ה' ישמיד את העיר המתועבת והמשוקצת הזאת באש וגופרית ממש כמו שהשמיד את סדום ועמורה. ורק אז תחזור ארץ ישראל כולה, כולל ''תל-אביב'', תחזור להיות קדושה ומקודשת. בנוגע לכל הסוטים וחולי הנפש הללו - ''ההומוסקסואלים'', הם ימותו וכל ההורג אותם מקדש שם שמיים. ימח שמם וזכרם, וימח שמו של כל מי שמגן על המפגרים האלה ומעודד את ההתנהגות הדוחה הזאת.

אתה יודע משהו, עדן, אני קורא כבר כמה ימים את הפורום ומתעדכן בכל מיני פתילים מלפני הרבה זמן ועד עכשיו, די מעניין לראות איך הרטוריקה שלך השתנתה (או התדרדרה) עם הזמן.

הייתי שמח לדעת - בתור תל אביבי (לא במקור, כמו רוב התל אביבים) משלם מסים, עושה מילואים, שמגדל ילדים, שנהנה מעיר נהדרת וסובלנית עם ים ושמש ותרבות ואנשים נחמדים שלא מזיקים אחד לשני (כן, נכון, יש שכונות עם בעיות חמורות, כמו ברוב חלקי ישראל) - מאיפה השנאה העיוורת הזו שגורמת לאנשים להזיל ריר כשהם שומעים 'ת"א'? חטפתי טילים בעיר הזו במלחמת המפרץ, התפוצצו פה מחבלים והרגו ילדים ונשים ואנשים, יש פה רוב של אנשים שעובדים וחיים בדיוק כמו כולם, למה השנאה הזו? זו לא שנאה רק להומוסקסואלים. זו שנאה לכל מה שאחר ושונה, זו תגובה פאבלובית מאוד מעניינת, ופסיכולוגים היו חוגגים בפורום הזה. זה כמעט מרתק בצורה מוזרה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

:old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza:

אתה חולה נפש, רשמית.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אתה יודע משהו, עדן, אני קורא כבר כמה ימים את הפורום ומתעדכן בכל מיני פתילים מלפני הרבה זמן ועד עכשיו, די מעניין לראות איך הרטוריקה שלך השתנתה (או התדרדרה) עם הזמן.

הייתי שמח לדעת - בתור תל אביבי (לא במקור, כמו רוב התל אביבים) משלם מסים, עושה מילואים, שמגדל ילדים, שנהנה מעיר נהדרת וסובלנית עם ים ושמש ותרבות ואנשים נחמדים שלא מזיקים אחד לשני (כן, נכון, יש שכונות עם בעיות חמורות, כמו ברוב חלקי ישראל) - מאיפה השנאה העיוורת הזו שגורמת לאנשים להזיל ריר כשהם שומעים 'ת"א'? חטפתי טילים בעיר הזו במלחמת המפרץ, התפוצצו פה מחבלים והרגו ילדים ונשים ואנשים, יש פה רוב של אנשים שעובדים וחיים בדיוק כמו כולם, למה השנאה הזו? זו לא שנאה רק להומוסקסואלים. זו שנאה לכל מה שאחר ושונה, זו תגובה פאבלובית מאוד מעניינת, ופסיכולוגים היו חוגגים בפורום הזה. זה כמעט מרתק בצורה מוזרה.

כבר אמרתי בעבר שבימין האמיתי שונאים את כל מי שרק קצת שונה מהם. כלומר, כל מי שלא סובל מאי שפיות, תפיסת עולם אולטרה גזענית, פנאטיות דתית ושאר רעות חולות.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')

אם פסיכולוגים היו חוגגים בפורום הזה, אז מה הם היו עושים בפורום של השמאל המתבולל שרוצה להביא עלינו מוסלמים ונוצרים מכל העולם? (ולא צריך לציין מה הנצרות והאסלאם אומרים על היהודים)

:old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza: :old_WTF_Aza:

אתה חולה נפש, רשמית.
למה?
כי הוא חפץ חיים במדינה יהודית?

אם כך, אז גם אני חולה נפש (וגאה בזה).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כבר אמרתי בעבר שבימין האמיתי שונאים את כל מי שרק קצת שונה מהם. כלומר, כל מי שלא סובל מאי שפיות, תפיסת עולם אולטרה גזענית, פנאטיות דתית ושאר רעות חולות.
לא גזענים ולא נעליים, אלא חפצי חיים במדינה יהודית.

יש לנו מספיק מוסלמים ערבים בארץ הזאת שצמאים לדם יהודי, ואנחנו לא צריכים גם את הסוג הזה: (ודרך אגב - התמונה צולמה בתל אביב)

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : מאי 11, 2011, 17:55:54 »
הייתי בקניה ובטנזניה. האנשים שם הם לא קופים ובניגוד לך לא סובלים מיודונאציות גזענית בשלבים ממאירים. יצאתי משם בחיים ובלי מחלות מין.

אז אני מבינה שנהנת שם.. חבל לא נשארת שם.

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני מניח שגם הרב בני אלון הצדיק הוא מועמד רציני לסקילה אצלכם. או שיש לו פטור?
ואגב פדופיליה - אני מניח שכולכם מכירים את התיק שנפתח בארה"ב לויקטור 'חיים בן פסח' ונסייר באשמת פדופיליה. אני מתאר לעצמי שאתם תגידו שזו קונספירציה. הייתי שמח לדעת על זה יותר. ואני מקווה לא לקבל על זה באן - המידע הזה גלוי באינטרנט.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
חיים בן פסח הוא יהודי יקר, איש מאמין ושומר מצוות. כל ההאשמות הללו הן שקרים זדוניים - וחיים כבר הפריך אותם כמה וכמה פעמים.
רוב הדברים  שמפרסמים באתר הנאצי ''יוטיוב'' - הם דברי כזב.
ובנוגע לשנאה שלי ולרטוריקה שלי - כן! אני שונא את כל מי שרוצה להזיק לעם שלי, אני שונא כל מי ששונא את המדינה והעם שלי - אם זה מטורף בעיניכם אז יש לכם בעייה חמורה, צמד חלאות נאציות! מי יתן וה' ישסה בכם את הכלבים הערבים! - הו, וסליחה שאני מעליב כאן את הכלבים, אני אוהב כלבים... הערבים נחותים הרבה יותר מכלבים...
עדן איסקוביץ

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד
חיים בן פסח הוא יהודי יקר, איש מאמין ושומר מצוות. כל ההאשמות הללו הן שקרים זדוניים - וחיים כבר הפריך אותם כמה וכמה פעמים.
ובנוגע לשנאה שלי ולרטוריקה שלי - כן! אני שונא את כל מי שרוצה להזיק לעם שלי, אני שונא כל מי ששונא את המדינה והעם שלי - אם זה מטורף בעיניכם אז יש לכם בעייה חמורה, צמד חלאות נאציות! מי יתן וה' ישסה בכם את הכלבים הערבים! - הו, וסליחה שאני מעליב כאן את הכלבים, אני אוהב כלבים... הערבים נחותים הרבה יותר מכלבים...
עדן, אני מבקש לא להעליב את החיות.

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
מעבר לזה שכל המשפחות של הסבים והסבתות שלי נרצחו באושוויץ, שסבא שלי היה פרטיזן ושלסבתא שלי יש מספר - ולשמוע מישהו כמוך אומר לי נאצי גורם לי רצון עז להתגרד - אני מניח שהדיון הסתיים כי אין טעם לדבר איתך, עדן. תודה על האיחולים, ושיהיה לך רק טוב, אני מניח שאתה כבר סובל מספיק עם עצמך.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס''ד

א. אני בספק אם חיים בן פסח באמת מחמיר ומקפיד במצוות כמו שאתה טוען.

ב. אם יוטיוב זה אתר "נאצי" אז למה אתם משתמשים בו לקידום סרטוני התעמולה שלכם? לא שזה עוזר לכם (לרוב זה מסתכם בכמה מאות צפיות, אלפים במקרים חריגים) אבל זה כבר עניין אחר.

ג. להגיד נאצי לא יהפוך אותך לצודק יותר, רק לטיפש יותר.

ד. היטלר העריך כלבים יותר משהוא העריך יהודים. אתה, לעומת זאת, שונה לחלוטין: אתה מעריך כלבים יותר משאתה מעריך ערבים.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #66 ב- : מאי 11, 2011, 20:53:44 »
אז אני מבינה שנהנת שם.. חבל לא נשארת שם.

אני נורא מצטער שבניגוד לך ראיתי קצת עולם וחוויתי תרבויות שונות. תמשיכי לחיות בארץ הזו ולא לצאת את שעריה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מעבר לזה שכל המשפחות של הסבים והסבתות שלי נרצחו באושוויץ, שסבא שלי היה פרטיזן ושלסבתא שלי יש מספר - ולשמוע מישהו כמוך אומר לי נאצי גורם לי רצון עז להתגרד - אני מניח שהדיון הסתיים כי אין טעם לדבר איתך, עדן. תודה על האיחולים, ושיהיה לך רק טוב, אני מניח שאתה כבר סובל מספיק עם עצמך.

זה בסדר, רצחו לי חצי משפחה בפולין וגם אני "נאצי" מבחינתו. אגב, עדן הוא יודונאצי אמיתי ואני לא אומר את זה בתור גוזמא. לראיה, הוא טען שהוא יהודי סרבי גאה (עד כאן לגיטימי) ולו הוא היה בגיל המתאים הוא היה טובח במוסלמים במהלך שנות התשעים. הדברים נאמרו בהקשר של טבח סרברניצה!

נ"ב

אני דווקא חושב שזה מאוד חשוב שיהיה מפלט תראפי לכל מיני אנשים משולי החברה שלא יכולים להביע את דעתם הגזענית במציאות.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : מאי 11, 2011, 21:52:49 »
אני נורא מצטער שבניגוד לך ראיתי קצת עולם וחוויתי תרבויות שונות. תמשיכי לחיות בארץ הזו ולא לצאת את שעריה.

אין ארץ אחרת שאני אוהבת יותר מאת הארץ הקדושה הזאת.

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
את חיילת?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
את חיילת?

שאלה רטורית אני מבינה

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ואגב פדופיליה - אני מניח שכולכם מכירים את התיק שנפתח בארה"ב לויקטור 'חיים בן פסח' ונסייר באשמת פדופיליה. אני מתאר לעצמי שאתם תגידו שזו קונספירציה. הייתי שמח לדעת על זה יותר. ואני מקווה לא לקבל על זה באן - המידע הזה גלוי באינטרנט.

בס''ד

עכשיו אני חושד שאתה "פופאי", הפחדן הנאצי מ"שלום עכשיו", שערך את סרטוני ההשמצה האלה. אני נותן לבוגדים לכתוב פה כדי לאמן את חברינו בויכוחים נגד האוייב. אבל השמצות כאלו לא אסבול. אם לא תתנצל פומבית פה, תחסם.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 30, 2012, 10:03:32 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

המחבל מוטי אלון ימ"ש עשה הכל כדי לתקוע מסמרים בגלגלי ההתנגדות לגירוש היהודים מגוש קטיף והעליל על המתנגדים היהודים עלילות דם שמתאימות ליודונאצים מסוגך ומסוגו של תת-אדם שתוי. קצת מפתיע לראות אותך תוקף "דתי" מחמד כמוהו אלמלא לוקחים בחשבון את השנאה האנטישמית לזקנים וכיפות שירשתם מהנאצים באירופה

ציטוט

את עלילת הדם הזו המציא חולה נפש נאו נאצי שאושפז באברבנאל. פופאי, אתה שקרן אנטישמי מתוק שפתיים. נבלה סרוחה, חלאת המין האנושי. כל הבוז לך, קאפו מנוול

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
את חיילת?

למה אתה משתמש בכזו קללה בוטה? אתה באמת חושב שהיא חיילת, רחמנא ליצלן?

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
המחבל מוטי אלון ימ"ש עשה הכל כדי לתקוע מסמרים בגלגלי ההתנגדות לגירוש היהודים מגוש קטיף והעליל על המתנגדים היהודים עלילות דם שמתאימות ליודונאצים מסוגך ומסוגו של תת-אדם שתוי. קצת מפתיע לראות אותך תוקף "דתי" מחמד כמוהו אלמלא לוקחים בחשבון את השנאה האנטישמית לזקנים וכיפות שירשתם מהנאצים באירופה

את עלילת הדם הזו המציא חולה נפש נאו נאצי שאושפז באברבנאל. פופאי, אתה שקרן אנטישמי מתוק שפתיים. נבלה סרוחה, חלאת המין האנושי. כל הבוז לך, קאפו מנוול

נרגעת? כזה רוע ושנאה מזוקקת לא ראיתי כבר הרבה זמן. רון, אתה מפתיע אפילו אותי!