כתב נושא: סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במצעד המחלה  (נקרא 36040 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
 :old_rolleyes:
אני בסה"כ השוותי בין הדברים, אם אתה טוען שהומוסקסואליות זה לא טבעי כי הוא לא יכול להביא ילדים לעולם והדבר הטבעי הוא להביא ילדים לעולם.
לפי אותו הגיון אני יכול לטעון שנכה מלידה זה לא טבעי כי ללכת זה טבעי, כנ"ל לגבי עיוור מלידה, חירש מלידה, תתרן מלידה וכדומה...
וזה לא קשור לתנ"ך.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
:old_rolleyes:
אני בסה"כ השוותי בין הדברים, אם אתה טוען שהומוסקסואליות זה לא טבעי כי הוא לא יכול להביא ילדים לעולם והדבר הטבעי הוא להביא ילדים לעולם.
לפי אותו הגיון אני יכול לטעון שנכה מלידה זה לא טבעי כי ללכת זה טבעי, כנ"ל לגבי עיוור מלידה, חירש מלידה, תתרן מלידה וכדומה...
וזה לא קשור לתנ"ך.
אם אתה טוען שהומוסקסואליות זה מום, אז שיטופלו בהתאם.

אני לא רואה אילמים שרוצים להיות דוברים, או עיוורים שנוהגים.

ברגע שאתה עושה את ההשוואה המטופשת שעשית, אתה בעצם מוכיח את דבריי - הומוסקסואליות היא סטייה (רק סוטה מגדיר את עצמו כנורמלי).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במ
« להגיב #27 ב- : מאי 08, 2011, 19:36:27 »

בטח שזה משנה, לילד אין מודעות בעצמו, אין לו עדיין את היכולת לבחור מה הוא רוצה, לכן גיל 18 נקרא גיל ההסכמה.
הומואים ולסביות יכולים לבחור בעצמם, אם הם עברו את גיל ההסכמה.

גם אנשים בני 19, 20, 21 וכו' עדיין לא כל כך מבינים מה הם עושים.
ילדים מגיל 12 או 13 כבר מתחילים להיות מודעים, אל תעשה מהם טיפשים רק כי הם קטנים, כן יש להם את כל החיים לפניהם וכן הם עדיין מאוד צעירים בשביל להחליט על עצמם, אבל הם לא טיפשים.
חוץ מזה שילדים לא הגיעו לעולם במקרה, יש להם הורים. וההורים האלה מקבלים את זה שהילדה שלהם, שהיא כולה בת 14, יוצאת עם מישהו בן 20. פעם זה לא היה מקובל.
הומואים ולסביות לא היה מקובלים כל כך פעם, בעולם המודרני והליברלי של היום הם כן מקובלים. אגב ילדים בני 14 ומעלה כבר מחליטים על עצמם שהם הומואים או לסביות, והם עדיין לא הגיעו לגיל ההחלטות, מה תגיד על זה?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 08, 2011, 19:41:00 »
אגב ילדים בני 14 ומעלה כבר מחליטים על עצמם שהם הומואים או לסביות, והם עדיין לא הגיעו לגיל ההחלטות, מה תגיד על זה?
הוא יגיד שזה הגיל שכבר מתפתחת הזהות המינית.
ז"א שיש זהות מינית, אבל הם לא יודעים מה הם עושים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : מאי 08, 2011, 19:46:44 »
הוא יגיד שזה הגיל שכבר מתפתחת הזהות המינית.
ז"א שיש זהות מינית, אבל הם לא יודעים מה הם עושים.

הם באמת לא יודעים מה הם עושים, אין להם מושג שזאת סטייה כי לימדו אותם שזה נורמלי.
אגב כבר הזכרתי את זה אבל אני אזכיר שוב, גם פדופיליה תיחשב עוד מעט לנורמלי.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 08, 2011, 20:00:01 »
הם באמת לא יודעים מה הם עושים, אין להם מושג שזאת סטייה כי לימדו אותם שזה נורמלי.
אגב כבר הזכרתי את זה אבל אני אזכיר שוב, גם פדופיליה תיחשב עוד מעט לנורמלי.
לצערנו, פדופיליה היא כנראה השלב הבא.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם אתה טוען שהומוסקסואליות זה מום, אז שיטופלו בהתאם.

אני לא רואה אילמים שרוצים להיות דוברים, או עיוורים שנוהגים.

ברגע שאתה עושה את ההשוואה המטופשת שעשית, אתה בעצם מוכיח את דבריי - הומוסקסואליות היא סטייה (רק סוטה מגדיר את עצמו כנורמלי).
לא, אני בסה"כ טוען שהומוסקסואליות היא טעות של הטבע, כמו נכות, עיוורון, תתרנות, אילמות, אישה עם שלוש שדיים וכן...
אני לא חושב שצריך למנוע מהם לחיות את חייהם בצורה רגילה, בגלל הטעות שקרתה להם.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא, אני בסה"כ טוען שהומוסקסואליות היא טעות של הטבע, כמו נכות, עיוורון, תתרנות, אילמות, אישה עם שלוש שדיים וכן...
אני לא חושב שצריך למנוע מהם לחיות את חייהם בצורה רגילה, בגלל הטעות שקרתה להם.
אם זה מום, אז שיטפלו בהם (כמו שמנסים לרפא נכה, או לרפא עיוור, וכו'), אבל זה בטח לא נורמלי (בדיוק כמו שאמרתי שאני לא אתן לעיוור להיות נהג, ולנכה להיות חייל קרבי).

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

אותו דבר אני יכול להגיד על עיוורים, נכים, חירשים, תתרנים, אילמים(אם זה נורמלי למה הם לא יכולים לראות/ללכת/להריח/לדבר בדרך טבעית).
אז יאללה בוא נהרוג את כל אלה.
רק לי זה מתחיל להזכיר את היטלר?
מי אמר בכלל שאנחנו רוצים להרוג את ההומואים?

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : מאי 08, 2011, 21:03:59 »
גם אנשים בני 19, 20, 21 וכו' עדיין לא כל כך מבינים מה הם עושים.
ילדים מגיל 12 או 13 כבר מתחילים להיות מודעים, אל תעשה מהם טיפשים רק כי הם קטנים, כן יש להם את כל החיים לפניהם וכן הם עדיין מאוד צעירים בשביל להחליט על עצמם, אבל הם לא טיפשים.
חוץ מזה שילדים לא הגיעו לעולם במקרה, יש להם הורים. וההורים האלה מקבלים את זה שהילדה שלהם, שהיא כולה בת 14, יוצאת עם מישהו בן 20. פעם זה לא היה מקובל.
הומואים ולסביות לא היה מקובלים כל כך פעם, בעולם המודרני והליברלי של היום הם כן מקובלים. אגב ילדים בני 14 ומעלה כבר מחליטים על עצמם שהם הומואים או לסביות, והם עדיין לא הגיעו לגיל ההחלטות, מה תגיד על זה?
בין גיל 14-21 זה נחשב גיל ההסכמה כי אז זה הגיל שמתחילים לפתח מודעות עצמית, עד אז אפשר לנצל בקלות ילדים.
כיום מתחת לגיל 14 זה נחשב לגיל שבו קיום יחסי מין זה נהיה חוקי בישראל, בין כל מדינה למדינה יש מחלוקת לגבי הגיל המדויק אבל זה נע בין 14 ל21.
אחרי הגילאים אלו לנער יש מודעות עצמית והוא יכול לבחור בעצמו.
שוב, בעולם העתיק של לפני הנצרות, הומוסקסואליות היה דבר מקובל ביותר, אפילו אחד האלים במיתולוגיה היוונית(אפולו) היה דו מיני. מאז עליית הנצרות באימפריה הרומאית ומאוחר יותר האסלאם ההומוסקסואליות הפכה לדבר רע.  
יש מודעות לגבי הנטיות שלך גם בגילאים יותר צעירים, אני מדבר על קיום יחסי מין ששם הגיל בו המודעות העצמית מתפתחת הוא מאוחר יותר.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : מאי 08, 2011, 21:16:58 »
בין גיל 14-21 זה נחשב גיל ההסכמה כי אז זה הגיל שמתחילים לפתח מודעות עצמית, עד אז אפשר לנצל בקלות ילדים.
כיום מתחת לגיל 14 זה נחשב לגיל שבו קיום יחסי מין זה נהיה חוקי בישראל, בין כל מדינה למדינה יש מחלוקת לגבי הגיל המדויק אבל זה נע בין 14 ל21.
אחרי הגילאים אלו לנער יש מודעות עצמית והוא יכול לבחור בעצמו.
שוב, בעולם העתיק של לפני הנצרות, הומוסקסואליות היה דבר מקובל ביותר, אפילו אחד האלים במיתולוגיה היוונית(אפולו) היה דו מיני. מאז עליית הנצרות באימפריה הרומאית ומאוחר יותר האסלאם ההומוסקסואליות הפכה לדבר רע.  
יש מודעות לגבי הנטיות שלך גם בגילאים יותר צעירים, אני מדבר על קיום יחסי מין ששם הגיל בו המודעות העצמית מתפתחת הוא מאוחר יותר.

אמרת שגיל 18 זה גיל ההסכמה ועכשיו אתה אומר שזה בין 14 ל-21. תחליט. אפשר לנצל בני אדם גם כשהם כבר בני 40, כשהם ילדים בני 17 ומטה ההורים שלהם אחראים עליהם, הבעיה שגם ההורים היום לא ממש יודעים להיות הורים, משום שהם ליברלים.
אז מבחינתך לקיים יחסי מין בגיל 14 ומטה זה בסדר.
אמרת שמגיל 18 הוא יכול לפתח מודעות עצמית, עכשיו אתה אומר שרק אחרי גיל 21 אפשר לפתח מודעות עצמית. מתי תחליט כבר?
לא זכור לי שהקב"ה הסכים לסטייה המינית הזאת בתנ"ך.
לגבי יחסי מין אסור לעשות אותם עד אחרי הנישואין אז לדעתי לא משנה אם עברו את גיל 18 או לא הם עדיין צריכים לחכות עד אחרי החתונה, ולעשות את זה במטרה להביא ילדים ולא הנאה, כי אם זה למטרת הנאה זה חטא.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם זה מום, אז שיטפלו בהם (כמו שמנסים לרפא נכה, או לרפא עיוור, וכו'), אבל זה בטח לא נורמלי (בדיוק כמו שאמרתי שאני לא אתן לעיוור להיות נהג, ולנכה להיות חייל קרבי).

ההבדל הוא שבניגוד למקרים אלו ששם זה בעיה בחושים, שם זה בד"כ עניין של גנים, גנים כידוע לא ניתן לשנות. ולא תיתן לעיוור לנהוג כי הוא יסכן אותו ואחרים, מי הומוסקסואל יסכן?

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מי אמר בכלל שאנחנו רוצים להרוג את ההומואים?
אלוהים:
וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ההבדל הוא שבניגוד למקרים אלו ששם זה בעיה בחושים, שם זה בד"כ עניין של גנים, גנים כידוע לא ניתן לשנות. ולא תיתן לעיוור לנהוג כי הוא יסכן אותו ואחרים, מי הומוסקסואל יסכן?

אם אתה מתכוון שהומוסקסואליות היא גנים אתה טועה, אפשר לשנות אותם מלהיות סוטים ללהיות נורמלים - הכל בראש.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 08, 2011, 21:33:30 »
אמרת שגיל 18 זה גיל ההסכמה ועכשיו אתה אומר שזה בין 14 ל-21. תחליט. אפשר לנצל בני אדם גם כשהם כבר בני 40, כשהם ילדים בני 17 ומטה ההורים שלהם אחראים עליהם, הבעיה שגם ההורים היום לא ממש יודעים להיות הורים, משום שהם ליברלים.
אז מבחינתך לקיים יחסי מין בגיל 14 ומטה זה בסדר.
אמרת שמגיל 18 הוא יכול לפתח מודעות עצמית, עכשיו אתה אומר שרק אחרי גיל 21 אפשר לפתח מודעות עצמית. מתי תחליט כבר?
לא זכור לי שהקב"ה הסכים לסטייה המינית הזאת בתנ"ך.
לגבי יחסי מין אסור לעשות אותם עד אחרי הנישואין אז לדעתי לא משנה אם עברו את גיל 18 או לא הם עדיין צריכים לחכות עד אחרי החתונה, ולעשות את זה במטרה להביא ילדים ולא הנאה, כי אם זה למטרת הנאה זה חטא.
כי זה מאוד תלוי במדינה ובסוג המעשה, בעניין מין בישראל זה 14, בעניין אלכוהול ובחירות נגיד זה 18.
אפשר לנצל אנשים גם בגיל 40 אבל אז כבר יש להם מודעות על החיים שלהם כי התבגרת כבר ואתה יכול לקחת אחריות על החיים של עצמך.
לא. רק ציינתי את החוק, בגיל 17-18 זה נראה לי בסדר.
אמרתי שאדם מתחיל לפתח מודעות עצמית בערך בגיל 13-14 ומסיים בד"כ בגיל 18, במקרים קיצוניים מסיים בגיל 21.
אבל לא דיברנו על מה אומר התנ"ך על זה, דיברנו על ההבדל בין פדופיליה להומוסקסואליות ואז ציינתי את עניין הגילאים.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם אתה מתכוון שהומוסקסואליות היא גנים אתה טועה, אפשר לשנות אותם מלהיות סוטים ללהיות נורמלים - הכל בראש.
מדענים הראו שמרבית העניין של נטייה מינית זה בגנים, תבקרי פעם בתאילנד, יש שם המון הומוסקסואלים, הרבה יותר מהממוצע ברוב המדינות למה זה?
מוטציה גנטית התרחשה לפני הרבה זמן.
עניין של מין הוא עניין גמיש ולפעמים לוקח לאדם שנים להחליט מהו, אבל בעיקרון לא, ברגע שאדם מבין באמת מהו, אי אפשר לשנות את זה, אפשר רק להכחיש את זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : מאי 08, 2011, 21:50:46 »
כי זה מאוד תלוי במדינה ובסוג המעשה, בעניין מין בישראל זה 14, בעניין אלכוהול ובחירות נגיד זה 18.
אפשר לנצל אנשים גם בגיל 40 אבל אז כבר יש להם מודעות על החיים שלהם כי התבגרת כבר ואתה יכול לקחת אחריות על החיים של עצמך.
לא. רק ציינתי את החוק, בגיל 17-18 זה נראה לי בסדר.
אמרתי שאדם מתחיל לפתח מודעות עצמית בערך בגיל 13-14 ומסיים בד"כ בגיל 18, במקרים קיצוניים מסיים בגיל 21.
אבל לא דיברנו על מה אומר התנ"ך על זה, דיברנו על ההבדל בין פדופיליה להומוסקסואליות ואז ציינתי את עניין הגילאים.

אם במדינת ישראל יהיה חוקי שילדים בני 14 נגיד יוכלו לצאת עם בני 20 ומעלה? זה כבר מתחיל להיות מקובל אז עוד מעט זה גם יהיה חוקי.
אנשים מתבגרים בכל גיל, זה מתחיל כשהם בני 12 או 13 ועובר הלאה.
17-18 נראה לך בסדר שמה?
גם אחרי גיל 21 הוא עדיין לא ממש מודע לעצמו, יש כאלה.
אגב האליל הרומי בהמצאת המיתולוגיה היוונית לא מעניין אותי. אני לא מאמינה במיתולוגיות יווניות שקריות וממוצאות או כל דבר גויי אחר, זה למה הזכרתי את התנ"ך.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 08, 2011, 21:58:34 »
מדענים הראו שמרבית העניין של נטייה מינית זה בגנים, תבקרי פעם בתאילנד, יש שם המון הומוסקסואלים, הרבה יותר מהממוצע ברוב המדינות למה זה?
מוטציה גנטית התרחשה לפני הרבה זמן.
עניין של מין הוא עניין גמיש ולפעמים לוקח לאדם שנים להחליט מהו, אבל בעיקרון לא, ברגע שאדם מבין באמת מהו, אי אפשר לשנות את זה, אפשר רק להכחיש את זה.

לא נראה לי שיקרה מצב אי פעם שאני אבקר במדינה המזוהמת והמתועבת הזאת. בתאילנד יש עוד מלא מחלות אחרות חוץ מהומוסקסואליות, וזה לא בגנים, זה פשוט שגויים הם לא נקיים מכל הזבל שהם מכניסים לעצמם לגוף ולנשמה(כמו אוכל לא כשר וכדומה). עוד סיבה למה יהדות טובה יותר.
ברגע שזה מגיע לזה שהוא כבר החליט שהוא סוטה מין, הוא חולה נפש.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 08, 2011, 22:37:08 »
לצערנו, פדופיליה היא כנראה השלב הבא.

חס וחלילה, אף אחד לא יאפשר טירוף כזה.

האנלוגיה שאתה עושה בין הומוסקסואלים לפדופילים מקוממת. למה? כי הומוסקסואלים עושים את זה מתוך בחירה והסכמה של שני הצדדים שהם על פי רוב בגירים ומודעים להחלטה שלהם. מאידך, אצל פדופילים יחסי המין נעשים בכפייה, באונס, בניצול מרות ובעיקר תוך ניצול התמימות והעדר שיקול הדעת אצל ילדים קטנים.

בפדופילים, הפוגעים קשות בהתפתחות התקינה של ילדים ויוצרים אצלם נזק בלתי הפיך יש לטפל ביד ברזל. בהומוסקסואלים, לעומת זאת, אין כל סיבה לטפל ויש להניח להם לנפשם. בניגוד לפדופילים הומוסקסואלים לא פוגעים באף אחד.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 08, 2011, 22:41:57 »
לא נראה לי שיקרה מצב אי פעם שאני אבקר במדינה המזוהמת והמתועבת הזאת. בתאילנד יש עוד מלא מחלות אחרות חוץ מהומוסקסואליות, וזה לא בגנים, זה פשוט שגויים הם לא נקיים מכל הזבל שהם מכניסים לעצמם לגוף ולנשמה(כמו אוכל לא כשר וכדומה). עוד סיבה למה יהדות טובה יותר.

תאילנד ארץ מדהימה ביופיה ובתרבותה (אבל זה לא יאה ל"יהודים יקרים" לבקר, בין השאר, במקדשים עתיקים, לדבר עם המקומיים שהם לרוב אנשים פשוטים ואדיבים ולהכיר אורח חיים שונה).

אגב, שטות כמו: "גויים הם לא נקיים מכל הזבל שהם מכניסים לעצמם לגוף ולנשמה(כמו אוכל לא כשר וכדומה)" וכפועל יוצא מכך יש "עוד סיבה למה יהדות טובה יותר" לא שמעתי כבר הרבה זמן.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : מאי 08, 2011, 22:49:36 »
תאילנד ארץ מדהימה ביופיה ובתרבותה (אבל זה לא יאה ל"יהודים יקרים" לבקר, בין השאר, במקדשים עתיקים, לדבר עם המקומיים שהם לרוב אנשים פשוטים ואדיבים ולהכיר אורח חיים שונה).

אגב, שטות כמו: "גויים הם לא נקיים מכל הזבל שהם מכניסים לעצמם לגוף ולנשמה(כמו אוכל לא כשר וכדומה)" וכפועל יוצא מכך יש "עוד סיבה למה יהדות טובה יותר" לא שמעתי כבר הרבה זמן.

"ארץ מדהימה ביופיה ובתרבותה" "לבקר, בין השאר, במקדשים עתיקים, לדבר עם המקומיים שהם לרוב אנשים פשוטים ואדיבים ולהכיר אורח חיים שונה"
אולי גם תבקר את הקופים באפריקה גם להם יש ארץ מדהימה ביופיה ובתרבותה, וגם שם האנשים, רגע אמרתי אנשים? התכוונתי הקופים, פשוטים ואדיבים, אה וגם תכיר אורח חיים שונה שזה מאוד חשוב ונאור ואולי רק אולי תצא משם בחיים עם מחלות מין וכו'.
אגב שטויות כאלה אני שומעת כמעט כל הזמן.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 08, 2011, 22:49:55 »
חס וחלילה, אף אחד לא יאפשר טירוף כזה.

משום מה נראה לי שזה מה שאמרו בזמנו על הומוסקסואליות.

האנלוגיה שאתה עושה בין הומוסקסואלים לפדופילים מקוממת. למה? כי הומוסקסואלים עושים את זה מתוך בחירה והסכמה של שני הצדדים שהם על פי רוב בגירים ומודעים להחלטה שלהם. מאידך, אצל פדופילים יחסי המין נעשים בכפייה, באונס, בניצול מרות ובעיקר תוך ניצול התמימות והעדר שיקול הדעת אצל ילדים קטנים.

בפדופילים, הפוגעים קשות בהתפתחות התקינה של ילדים ויוצרים אצלם נזק בלתי הפיך יש לטפל ביד ברזל. בהומוסקסואלים, לעומת זאת, אין כל סיבה לטפל ויש להניח להם לנפשם. בניגוד לפדופילים הומוסקסואלים לא פוגעים באף אחד.
נכון שפדופיל פוגע בילד וגורם לו טראומה, אבל בסופו של דבר מדובר בסטייה (ובסטיות צריך לטפל).

גם הומוסקסואליות היא סטייה, ולכן לא צריכה להיות מוכרת כמשהו נורמלי.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : מאי 09, 2011, 23:59:00 »
אם במדינת ישראל יהיה חוקי שילדים בני 14 נגיד יוכלו לצאת עם בני 20 ומעלה? זה כבר מתחיל להיות מקובל אז עוד מעט זה גם יהיה חוקי.
אנשים מתבגרים בכל גיל, זה מתחיל כשהם בני 12 או 13 ועובר הלאה.
17-18 נראה לך בסדר שמה?
גם אחרי גיל 21 הוא עדיין לא ממש מודע לעצמו, יש כאלה.
אגב האליל הרומי בהמצאת המיתולוגיה היוונית לא מעניין אותי. אני לא מאמינה במיתולוגיות יווניות שקריות וממוצאות או כל דבר גויי אחר, זה למה הזכרתי את התנ"ך.

לא, יש עניין של קיום יחסי מין עם קטינים, לאדם מעל גיל 18 אסור לקיים יחסי מין עם אדם מתחת לגיל 18.
אבל נגיד לילד בן 16 מותר לקיים יחסי מין עם ילדה בת 14.
תמיד יש כאלה, אבל לרוב ההתגברות והמודעות העצמית מגיעות בגילאים האלו, ברור שאנשים בגיל האלה עדיין עושים שטויות, אבל ברמות הרבה יותר קטנות מקטינים.
הראתי את האל היווני הזה רק כדי להראות שעד עליית הנצרות הומוסקסואליות היה דבר מקובל בעולם העתיק, שלא תגידי שזה המצאה של הליברלים ה"חולירות".

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 10, 2011, 00:04:56 »
אז למה בהאיטי(עוד ארץ "מזוהמת ומתועבת" לא?) כמות ההומוסקסואליות קטנה בהרבה? ככה גם באינדונזיה, הודו או כל ארץ אחרת בעולם, הסיבה ששם הייתה מוטציה גנטית. תאילנד היא ארץ יפה מאוד, יש שם עוני כמובן כמו כל מדינה מתפתחת אבל יש שם גם הרבה דברים יפים ואורח חיים טוב מאוד אם יש לך כסף(ואם אתה לא גר בבנגקוק). חלק שם חיים חיים הרבה יותר טובים מיהודים "נקיים".

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : מאי 10, 2011, 11:56:56 »

לא, יש עניין של קיום יחסי מין עם קטינים, לאדם מעל גיל 18 אסור לקיים יחסי מין עם אדם מתחת לגיל 18.
אבל נגיד לילד בן 16 מותר לקיים יחסי מין עם ילדה בת 14.
תמיד יש כאלה, אבל לרוב ההתגברות והמודעות העצמית מגיעות בגילאים האלו, ברור שאנשים בגיל האלה עדיין עושים שטויות, אבל ברמות הרבה יותר קטנות מקטינים.
הראתי את האל היווני הזה רק כדי להראות שעד עליית הנצרות הומוסקסואליות היה דבר מקובל בעולם העתיק, שלא תגידי שזה המצאה של הליברלים ה"חולירות".

מה לא? כרגע לא, עוד שנה שנתיים אולי כן יקרה מצב שקטינים יורשו לצאת עם מבוגרים זה כבר מתחיל לקרות, תשים לב שגיל ההסכמה הוא מגיל 14 או 16 זה ירד מ-18, עד כמה שאני יודעת.
אני לא מדברת על קיום יחסי מין בין קטינים לקטינים אלא בין קטינים למבוגרים. למרות שגם קטינים וקטינים זה נורא.
אני מכירה מלא בני 20+ שעושים שטויות כמו להשתכר וכו', שזה רק מהווה דוגמה לקטינים.
ואני הזכרתי את התנ"ך, כי ממילא אני לא מאמינה באליל יווני מה שמו, או בכל דבר גויי אחר. אני מאמינה שעל פי ההלכה, הומוסקסואליות היא מחלת נפש.