כתב נושא: סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במצעד המחלה  (נקרא 36028 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כל הכבוד.
את כל המצעדי תועבה שלהם שיעשו בתל אביב ובאירופה, לא במקומות קדושים.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כל הכבוד.
את כל המצעדי תועבה שלהם שיעשו בתל אביב ובאירופה, לא במקומות קדושים.
בס"ד
גם תל אביב מקום קדוש (אמור להיות)רק שהם טימאו ומטמאים אותו
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אני חושב שזה לגיטימי, בסופו של דבר הם חיים חיים לא פשוטים בתור אאוטסיידרים, גם בתוך המשפחה שלהם וגם בחברה, ומצעד הגאווה בסה"כ נועד קצת ל'אפליה מתקנת', אני חושב שזה לא מזיק ולא פוגע באף אחד.
אני לא אומר שצריך לתת להם למשל לצעוד בשכונות חרדיות או משהו - כל פרובוקציה כזו היא שלילית, אבל כל עוד הם לא פוגעים - והם לא - זה בסדר גמור וכל עירייה צריכה להחליט בעצמה אם היא נותנת אישור. 'חיה ותן לחיות'.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שזה לגיטימי, בסופו של דבר הם חיים חיים לא פשוטים בתור אאוטסיידרים, גם בתוך המשפחה שלהם וגם בחברה, ומצעד הגאווה בסה"כ נועד קצת ל'אפליה מתקנת', אני חושב שזה לא מזיק ולא פוגע באף אחד.
אני לא אומר שצריך לתת להם למשל לצעוד בשכונות חרדיות או משהו - כל פרובוקציה כזו היא שלילית, אבל כל עוד הם לא פוגעים - והם לא - זה בסדר גמור וכל עירייה צריכה להחליט בעצמה אם היא נותנת אישור. 'חיה ותן לחיות'.
בס"ד
ברגע שיש משהו שהוא באמת שלילי  ואתה חושף את זה לציבור זה עלול לפגוע בנוער והגרוע מכל זה עלול להפוך חלילה  לשגרתי

מנותק Yariv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
ברגע שיש משהו שהוא באמת שלילי  ואתה חושף את זה לציבור זה עלול לפגוע בנוער והגרוע מכל זה עלול להפוך חלילה  לשגרתי

בקשר לפגיעה בנוער, יש המון (המון!) דברים ש'סטרייטים נורמטיביים' עושים והנוער חשוף אליהם והם פי אלף גרועים.

בקשר לשגרה - זה לא שאם יש מצעדי גאווה אז עוד אנשים משתכנעים להיות הומוסקסואלים. זוהי נטייה גנטית ולא סביבתית. אם היא היתה סביבתית אף אחד לא היה בוחר בזה כי זו דרך חיים קשה מאוד לרוב.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בקשר לפגיעה בנוער, יש המון (המון!) דברים ש'סטרייטים נורמטיביים' עושים והנוער חשוף אליהם והם פי אלף גרועים.

בקשר לשגרה - זה לא שאם יש מצעדי גאווה אז עוד אנשים משתכנעים להיות הומוסקסואלים. זוהי נטייה גנטית ולא סביבתית. אם היא היתה סביבתית אף אחד לא היה בוחר בזה כי זו דרך חיים קשה מאוד לרוב.
בס"ד
לא התכוונתי שמשתכנעים להיות כאלה חלילה התכוונתי שזה הופך להיות דבר מקובל אצלם בלי התייחסות שלילית לזה ונכון יש עוד דברים שהנוער חשוף אליהם והם שלילים לפחות מה שאפשר צריך למנוע לדעתי

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

דעתי זהה לדעתך.

אל תחשוב שתצליח לשכנע את הפנאטים של "הימין האמיתי" בצדקת דרכך. מרבית האנשים פה ניזונים משנאת כל מה ששונה מהם ולו במעט.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
רב? בפעם באחרונה שבדקתי הוא לא רב. אני מניח שאתה משתמש במושג הזה כתואר של כבוד. ובכן, אם אלו האנשים שאתה מעריך ומוקיר הרי שפרצפוך האמיתי והמכוער (שהיה כבר ידוע לכל עוד טרם פרסום זה) נחשף שוב במלוא הדרו.

אגב, אם מישהו פעם באמת חולה אז מדובר בך. אני מזמין אותך לגשת אל הפסיכיאטר הקרוב למקום מגורך על מנת שיוכל להציע פרוגנוזה למיזנטרופיה ממנה אתה סובל.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
דעתי זהה לדעתך.

אל תחשוב שתצליח לשכנע את הפנאטים של "הימין האמיתי" בצדקת דרכך. מרבית האנשים פה ניזונים משנאת כל מה ששונה מהם ולו במעט.
בס"ד
כשיש אי הסכמה אצלינו כל אחד מציג את הצד שלו
אני מסביר לך עוד פעם שאנחנו שונאים רק את אוייבינו ולא כי הם שונים מאיתנו
תפסיק כבר לעוות

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
 :old_embarrassed:
גועל נפש, הומופוביה מהסוג הגרוע ביותר.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
:old_embarrassed:
גועל נפש, הומופוביה מהסוג הגרוע ביותר.
הגועל נפש הוא שנדרשים פעולות פרטיות מהסוג הזה, במקום שהמדינה (בתור מדינה יהודית) תטפל באנשים הללו (שהם סוטים לכל דבר ועניין).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הגועל נפש הוא שנדרשים פעולות פרטיות מהסוג הזה, במקום שהמדינה (בתור מדינה יהודית) תטפל באנשים הללו (שהם סוטים לכל דבר ועניין).
סוטים? בגלל שהם אוהבים גברים? חשבתי שכבר עברו ימי הביניים...
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

גברים שנמשכים לגברים או נשים שנמשכות לנשים זאת סטייה מינית כמו שפדופיליה היא סטייה מינית. וכבר עכשיו אפשר לראות שהליברלים מקבלים פדופילה כדבר נורמלי בדיוק כמו הסטייה המינית של הומואים ולסביות.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בולשיט...
הסיבה היחידה שאת מאמינה בזה זה בגלל הדת.
"ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה, תועבה עשו שניהם, מות יומתו דמיהם בם" (ויקרא כ, יג)
מעניין שבסין העתיקה וביוון העתיקה, הקלטים, האימפריה הרומאית וכמעט כל אימפריה או אומה עתיקה לא סלדו מהומוסקסואליות עד עליית הנצרות.
שהשתמשה בכתבי היהדות כדי להצדיק רדיפות אלו.
וההבדל בין פדופיליה להומוסקסואליות היא שפדופיליה זה צלקת לילד/ה לכל החיים, וזה לא בהסכמה של הילד/ה. הומוסקסואליות אם זה בהסכמה מלאה היא לא פוגעת באף אחד ולכן היא בסדר גמור.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
סרטון: הרב ישי שליסל שליט"א דוקר הומואים במ
« להגיב #15 ב- : מאי 06, 2011, 17:23:30 »
בולשיט...
הסיבה היחידה שאת מאמינה בזה זה בגלל הדת.
"ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה, תועבה עשו שניהם, מות יומתו דמיהם בם" (ויקרא כ, יג)
מעניין שבסין העתיקה וביוון העתיקה, הקלטים, האימפריה הרומאית וכמעט כל אימפריה או אומה עתיקה לא סלדו מהומוסקסואליות עד עליית הנצרות.
שהשתמשה בכתבי היהדות כדי להצדיק רדיפות אלו.
וההבדל בין פדופיליה להומוסקסואליות היא שפדופיליה זה צלקת לילד/ה לכל החיים, וזה לא בהסכמה של הילד/ה. הומוסקסואליות אם זה בהסכמה מלאה היא לא פוגעת באף אחד ולכן היא בסדר גמור.

צודק זאת הסיבה, ולפי ההלכה זאת סטייה.
פדופיליה יכולה להיות בהסכמת הקטין, אונס זה לא בהסכמת הקטין.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 06, 2011, 17:53:42 »
צודק זאת הסיבה, ולפי ההלכה זאת סטייה.
פדופיליה יכולה להיות בהסכמת הקטין, אונס זה לא בהסכמת הקטין.
פדופיליה היא משיכה מינית של מבוגר לילד בן 13 ומטה, בגילאים האלה אתה לא מחליט עדיין על עצמך, לכן גם אם זה היה בהסכמה זה ניצול של ילד שעדיין אין לו מודעות עצמית.
אגב, לפי התנ"ך אין שום בעיה עם לסביות, אז למה את שונאת אותם?

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 06, 2011, 19:35:04 »
פדופיליה היא משיכה מינית של מבוגר לילד בן 13 ומטה, בגילאים האלה אתה לא מחליט עדיין על עצמך, לכן גם אם זה היה בהסכמה זה ניצול של ילד שעדיין אין לו מודעות עצמית.
גם לסביות אסור  לפי מה שאני יודע.
« עריכה אחרונה: מרץ 30, 2012, 20:36:03 על ידי soldierofgod »

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הפסוק אומר "ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה, תועבה עשו שניהם, מות יומתו דמיהם בם" (ויקרא כ, יג) או "וְאֶת זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה הִוא"(ויקרא יח כב)  אין שום זכר לאישה.
חז"ל  הוסיפו גם לסביות, אבל בניגוד לגברים הם לא אוסרים זאת אלא רק קוראים לזה "זנות".
רק הרמב"ם  אסר גם לסביות "נשים המסוללות זו בזו אסור וממעשה מצרים הוא שהוזהרנו עליו שנאמר כמעשה ארץ מצרים לא תעשו"(משנה תורה הלכות ביאה כא ח) .

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 06, 2011, 23:58:54 »
גם לסביות אסור  לפי מה שאני יודע,אבל בכרל מקרה אני אוהב אותן ;D

O0

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 07, 2011, 21:29:10 »

זה לא משנה, אם הילד מסכים לכך סימן שזה בהסכמתו, אלא אם כן ההורים שלו לא מקבלים את זה, ובעולם הליברלי שלנו גם להורים לא ממש איכפת, כי אנחנו כבר לא בימי הביניים.
לפי רבנים יש בעיה איתן, חוץ מזה ברור לגמרי שזאת סטייה בדיוק כמו הומואים.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חזרתי על זה לא מעט פעמים בעבר, ואני אחזור על זה גם עכשיו: אם זה באמת נורמלי, אז שיביאו בעצמם ילדים לעולם (כלומר - שאחד מהם ייכנס להריון וילד תינוק בדרך טבעית).
אני אהיה הראשון לברך "זוג" כזה (הרי אם זה נורמלי, אז למה הם משתמשים בנשים?).

דרך אגב - אותו דבר כתבתי בויכוח עם הומו ביוטיוב, ואני עדיין מחכה לתגובה (כבר כמעט שנה).

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 08, 2011, 16:25:48 »
זה לא משנה, אם הילד מסכים לכך סימן שזה בהסכמתו, אלא אם כן ההורים שלו לא מקבלים את זה, ובעולם הליברלי שלנו גם להורים לא ממש איכפת, כי אנחנו כבר לא בימי הביניים.
לפי רבנים יש בעיה איתן, חוץ מזה ברור לגמרי שזאת סטייה בדיוק כמו הומואים.

בטח שזה משנה, לילד אין מודעות בעצמו, אין לו עדיין את היכולת לבחור מה הוא רוצה, לכן גיל 18 נקרא גיל ההסכמה.
הומואים ולסביות יכולים לבחור בעצמם, אם הם עברו את גיל ההסכמה.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חזרתי על זה לא מעט פעמים בעבר, ואני אחזור על זה גם עכשיו: אם זה באמת נורמלי, אז שיביאו בעצמם ילדים לעולם (כלומר - שאחד מהם ייכנס להריון וילד תינוק בדרך טבעית).
אני אהיה הראשון לברך "זוג" כזה (הרי אם זה נורמלי, אז למה הם משתמשים בנשים?).

דרך אגב - אותו דבר כתבתי בויכוח עם הומו ביוטיוב, ואני עדיין מחכה לתגובה (כבר כמעט שנה).

אותו דבר אני יכול להגיד על עיוורים, נכים, חירשים, תתרנים, אילמים(אם זה נורמלי למה הם לא יכולים לראות/ללכת/להריח/לדבר בדרך טבעית).
אז יאללה בוא נהרוג את כל אלה.
רק לי זה מתחיל להזכיר את היטלר?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

אותו דבר אני יכול להגיד על עיוורים, נכים, חירשים, תתרנים, אילמים(אם זה נורמלי למה הם לא יכולים לראות/ללכת/להריח/לדבר בדרך טבעית).
אז יאללה בוא נהרוג את כל אלה.
רק לי זה מתחיל להזכיר את היטלר?
ריבונו של עולם. כמה כסיל אפשר להיות?

אתה משווה אנשים מסכנים שסובלים ממום כלשהו (מולד או לא מולד) לסוטים?

תתחיל ללמוד קצת תורה (כי זה כבר מביך): "לֹא-תְקַלֵּל חֵרֵשׁ--וְלִפְנֵי עִוֵּר, לֹא תִתֵּן מִכְשֹׁל" (ויקרא יט', יד).