כתב נושא: כהנא יומי  (נקרא 28470 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
כהנא יומי
« להגיב #25 ב- : מאי 03, 2011, 15:34:01 »
אין ספק.
העיוות והסילוף של השמאל הגיע לדרגת רב-אומן.

אבל בכל מה שקשור לקריאה נכונה של המציאות - עדיין לא הגעתם לרמה של ילד יהודי בן 5.
אני בסה"כ שיניתי את המילים שלו למילים אחרות ובעיקרון אין הבדל ביניהם, לפחות בלי הוכחות.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
כהנא יומי
« להגיב #26 ב- : מאי 03, 2011, 15:38:06 »
אני בסה"כ שיניתי את המילים שלו למילים אחרות ובעיקרון אין הבדל ביניהם, לפחות בלי הוכחות.

מאז שהנצרות הוגדרה כדת הרשמית של האימפריה הביזנטית, נרצחו בשמה מליונים (ואולי אף מאות מליונים) בכל העולם, כאשר מאמיניה יצאו למסעות צלב (שהגיעו גם לארץ ישראל), והשיא מבחינתנו הייתה השואה.

אני רוצה הוכחה ממך שהיהדות עשתה אותו דבר מחוץ לגבולות ארץ ישראל.
תביא לי הוכחה כזאת ואז נדבר על השוואות.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #27 ב- : מאי 03, 2011, 15:46:49 »
ניסיון נחמד, אבל לא.
פרקי דרבי אליעזר ל' :"רבי ישמעאל אומר, חמשה עשר דברים עתידין בני ישמעאל לעשות בארץ באחרית הימים. ואלו הן, ימדדו את הארץ בחבלים, ויעשו בית הקברות למרבץ צאן אשפתות, וימדדו בהם ומהם על ראשי ההרים, וירבה השקר, ותגש האמת, וירחק חק מישראל, וירבו עונות בישראל, שני תולעת כצמר, ויקמל הניר והקלמוס, ויפסל סלע מלכות, ויבנו את הערים החרבות, ויפנו הדרכים, ויטעו גנות ופרדסים, ויגדרו פרצות חומות בית המקדש, ויבנו בנין בהיכל."
נתחיל, בתקופה שהספר נכתב, למרות שהיהדות טוענת שמי שכתב את הספר הוא רבי אליעזר בן הורקנוס תנא מן המאה ה2, אבל בגלל שבספר יש אזכורים על האסלאם, מוחמד, התנגדות לשלטון המוסלמי וכן', לכן החוקרים טוענים שהוא נכתב בין סוף המאה ה7 לסוף המאה ה8, ואם אתה לא מאמין לחוקרים, גם רבי אברהם זכות אמר זאת. אז פסלתי את עניין "נבואת כיפת הסלע".
בקשר לשאר, הכל שם מעורפל " ימדדו את הארץ בחבלים" זה יכול להיות שהם נלחמים ורבים על הארץ הזאת או מחלקים אותה. בית הקברות זה רק אומר שיש המון גופות, שזה באמת דבר כללי וכן'.
עוד דבר מוזר הוא אם נכתב שבאחרית הימים יבנה כיפת הסלע, למה אנחנו 1200 שנה באחרית הימים והמשיח עדיין לא הופיע?

ועתידים בני ישמעאל לשלוט על ארץ הקדושה זמן הרבה בשעה שהיא ריקה מכל, כמו שהמילה שלהם היא ריקה בלי שלמות. והם יעכבו את בני ישראל לשוב למקומם, עד שישלם הזכות של בני ישמעאל. "

הזוהר נכתב במאה ה13, המוסלמים שלטו פה עוד במאה ה8 , אין פה שום גילוי מדהים.

מסכת סוטה דף מ''ט:
בסוף הגלות לפני ביאת המשיח:
* חוצפה יסגי (החוצפה תרבה).- כללי מאוד ומעורפל מאוד.
* ויוקר יאמיר (אינפלציה). - רש"י פירש זאת ע"י כך שכולם עסוקים במשתאות ובחגיגות, הוא לא דיבר על אינפלציה.
* הגפן תתן פריה (ולא כלפני כן שהארץ הייתה שוממה).- גפנים היו פה מאז ומתמיד גם בתקופה שהארץ הייתה "שוממה"
* והיין ביוקר (ובכל זאת מחיר היין יהיה יקר ביחס לשפע יבול הענבים).- לא מפתיע, חייבים להגיד דברים רעים, זה אחרית הימים.
* ומלכות תהפך למינות (כלומר, תהיה אז ממשלה בישראל ולא כבזמן הגלות, אך הממשלה תהיה ממשלת כפירה ולא תנהג על פי ההלכה היהודית).
* ואין תוכחת (יהיה קשה להוכיח אדם. במקום להתבייש ולהתנצל הוא יגיב בעזות).- מינות זה לא כפירה, ע"פ חז"ל מינים הם תלמידי ישו, יהודים שהתנצרו או נהיו משיחיים.
* בית הועד ( מקום שמתוועדים בו לחוקק חוקים) יהיה לזנות. (במקום שיחוקקו בו חוקים האוסרים נדה ועריות וכפירה, ידברו שם בעדם. בניגוד גמור לאמור בתורה: ''ולא תתורו אחרי לבבכם[אלה מחשבות כפירה] ואחרי עיניכם [זו זנות העיניים] אשר אתם זונים אחריהם'').- מלבד הסהנדרין, כל בית משפט או בית מחוקקים בהיסטוריה נחשב ל"זנותי" ע"פ היהדות, זה לא היה הימור כזה גדול.
* והגליל יחרב (קטיושות והפצצות על אצבע הגליל) והגולן יאשם (יהיה שממה).- הגולן לא שממה והגליל לא נחרב.
* ואנשי הגבול יסובבו (יש"ע? ) מעיר לעיר ולא יחוננו.- מה הקשר ליש"ע? זה מעורפל מאוד ובלתי ניתן להבנה מה הכוונה.
* וחכמת הסופרים (תלמידי חכמים) תסרח (בעיני הבריות), ויראי חטא (ציבור שומרי המצוות) ימאסו (תדמיתם תהיה מאוסה. וכפי שעינינו רואות את המתרחש בהשפעת התקשורת התשקורתית).-ומה זה שונה מכל תקופה מאז הגלות, תמיד ראו את היהודים שומרי המצוות כמאוסים, שוב לא הימור גדול.
* והאמת תהא נעדרת- כללי מאוד, למה אין אמת היום, מי קובע? ומתי כן היה אמת? מה זה ה"אמת" הזו בכלל?
* נערים פני זקנים ילבינו (יביישו).- ובעבר לא היו שודדים או תוקפים זקנים?
* גדולים יעמדו מפני קטנים.- החיים זה לא ארץ נהדרת, הילדים לא שולטים או מפחידים מבוגרים.
* בן מנוול אב, בת קמה באמה, כלה בחמותה.- ברור שיכתבו את זה, הרי באחרית הימים חייבים שיעברו על חוקי התורה וכבד את אביך ואת אמך זה חוק חשוב.
* אויבי איש אנשי ביתו.- רחוק מהמציאות, זה לא שיש מלחמות בין האב לאישה או בין האב לבנים, לפחות לא ברוב הבתים.
* ופני הדור כפני הכלב. (א. הדור יהיה עז פנים וחצוף. ב. מה הכלב אמנם רץ לפני אדוניו, אך מסובב את ראשו לראות את כיוון האדון שמאחריו, ומפנה עצמו לרוץ לאותו כיוון, כן מנהיגי אותו הדור, במקום לרוץ לפני העם ולהנהיגם כראוי כפי שהאמת מחייבת יסובבו תמיד את ראשם לשמוע את דעת הקהל וישנו את דעותיהם בהתאם לסקרים. ג. מעניין. בגן הפעמון בירושלים התקיימה לפני מספר שנים תחרות כלבים, אשר נושאה: הכלב הדומה ביותר לבעליו. תמונות הזוכים בשלושת המקומות הראשונים פורסמו בעיתונים בסמוך לתמונת בעליהם).-כללי מאוד, לרוב הדור לומד מהמנהיגים, לא צריך להיות גאון לומר את זה
* והבן אינו מתבייש באביו.-ולמה אתה חושב שמרבית הילדים כיום שמים זין על המבוגרים?
בס"ד
את הזוהר כתב התנא רבי שמעון בר יוחאי והספר היה מוצנע עד המאה ה-13 ורק אז הוא החל להתגלות ועד הזמן הזה הוא עבר דרך חכמי הדור בדיוק כמו הספר שכתב אדם הראשון שכחתי את שמו אבל אני אכתוב לך בהמשך
ובקשר לשאר שאתה אמרת שהכל מעורפל זה כי אין לך את הטקסט אז אין לך את המפרשים ואתה לא בדיוק מבין את הדקויות
וגם במסכת סוטה מה שכתוב שהגפן תתן פריה ככה היא דרך הכתיבה של הגמרא לא מדובר ספציפית על הגפן אלא כדוגמה ובקשר למה שכתבת על בית הועד שעל  פי היהדות זה לא הימור גדול הרי תמיד עם ישראל לאורך ההיסטוריה בת ה-3300 שנה שלנו שמר תורה ומצוות וכל בתי הועד והמחוקקים והסנהדרין כולם היו ע"פ התורה והנה דווקא בתקופה שעם ישראל חזר לארצו יהיה שלטון נגד התורה ולא על פיה וזה יהיה יהודי וכל הנבואות נאמרות על התקופה שעם ישראל יחזור לארצו כמו עם החוצפה שתתרבה  והעזות גם כן מדובר על כשעם ישראל יחזור לעצמו ואף פעם לא הייתה כזאת תקופה בהיסטוריה ועובדה שאפילו לפני 100 שנה אנשים צחקו על הדברים האלה גם יהודים וגם לא כי זה חסר סיכוי
ובקשר לגליל ולגולן מי אמר שזה עדיין קרה כבר אולי נאמר על העתיד יש דקויות שקשה לדעת ולזהות אותן ובמלחמת לבנון השניה הגליל לא נחרב אבל זה משהו דומה לא באנלוגיה שאתה חושב שהנה זה החרב אבל היה כאן משהו ובקשר למה שנעדרת שוב רואים את חוסר הידע שלך בגמרא ובמקורות יהודים כשאתה אפילו לא מבין את המשמעות של האמת נעדרת ואף על פי כן אתה מבקר את הכתבים האמת נעדרת הכוונה שבבית מדרש אפילו אצל הד"תיים" לא ידעו לאיזה כיוון ללכת ביהדות ויש לזה עוד מספר משמעויות בקיצור אני לא אתייחס לכל הביקורת שלך בנפרד כי מה שכתבתי הוא כללי מאוד
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #28 ב- : מאי 03, 2011, 15:48:52 »
אז השמדת 8 עמים בא"י זה לא נחשב?(למרות שזה כנראה לא קרה אבל בתור יהודי מאמין אתה אמור להאמין בזה) ומה עם השמדת עמלק(שזה  כנראה כן קרה)? וההוצאה להורג של אלפי אנשים בתקופת אחשורוש?
מאז כבר לא היה ליהודים כוח, אז הם לא עשו כלום נגד ה"גויים".
אבל בכל מקרה, נניח שלא הנצרות. נשנה את זה:
הFSM היא לא דמוקרטיה תודה למפלצת הספגטי. FSM היא האמת, האור והצדק. וכן מי שמתנגד לFSM מתנגד לאמת, לאור ולצדק. מי שמתנגד לFSM בוגד באנושות, ביורדי הים ובמפלצת הספגטי המעופפת, המתנגדים הורסים את  הפיראטים המאמינים והורסים את העולם. יש לנו זכות ואפילו חובה להגן על האמת, המוסר והצדק מפני מרושעים שמשקרים לעולם ושוטפים להם את המוח.
מה ההבדל עכשיו?
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #29 ב- : מאי 03, 2011, 15:51:18 »
בס"ד
אני מציע לך לראות וידאו עם הסברים על אחרית הימים שמה תזכה לפירושים מפורטים
אחרית הימים
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10160

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9449
עליית ונפילתו של האסלאם
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=12038
אני מציע לצפות בוידאו ואז תביע את הדעה שלך שוב

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #30 ב- : מאי 03, 2011, 15:52:06 »
אז השמדת 8 עמים בא"י זה לא נחשב?(למרות שזה כנראה לא קרה אבל בתור יהודי מאמין אתה אמור להאמין בזה) ומה עם השמדת עמלק(שזה  כנראה כן קרה)? וההוצאה להורג של אלפי אנשים בתקופת אחשורוש?
אבל בכל מקרה, נניח שלא הנצרות. נשנה את זה:
הFSM היא לא דמוקרטיה תודה למפלצת הספגטי. FSM היא האמת, האור והצדק. וכן מי שמתנגד לFSM מתנגד לאמת, לאור ולצדק. מי שמתנגד לFSM בוגד באנושות, ביורדי הים ובמפלצת הספגטי המעופפת, המתנגדים הורסים את  הפיראטים המאמינים והורסים את העולם. יש לנו זכות ואפילו חובה להגן על האמת, המוסר והצדק מפני מרושעים שמשקרים לעולם ושוטפים להם את המוח.
מה ההבדל עכשיו?
בס"ד
*7 עמים

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #31 ב- : מאי 03, 2011, 15:58:46 »

על זה אני מדבר - השמדת עמי הכנעני התרחשה בארץ ישראל (מה ציפית מיהושוע בן נון? - הוא ידע שאין דו קיום עם העמים הללו, ומן הסתם הם לא היו יוצאים מכאן, ולכן הייתה מלחמה).
תסלח לי על כך שאני לא מתכוון להתנצל על כך שיהושוע בן נון השמיד את עמי הכנעני (הרי בזכות זה אנחנו פה היום).

בנוגע לאחשוורוש - עדיף היה שתזכיר מי רצה לתלות את מי קודם (אבל אני מניח שזה לא נוח לך להזכיר את זה).
מרדכי לא קם בוקר אחד ורצה לתלות את המן ואת עוזריו, אלא ההיפך (וכך בא לידי ביטוי עיוות ההסטוריה של השמאל).

שים לב שאחרי כל ההשוואות חסרות הבסיס שערכת בין היהדות לבין תרבויות אחרות, עדיין לא ערכת את ההשוואה הרלוונטית - נצרות מול אסלאם (ביחסם ליהודים).

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #32 ב- : מאי 03, 2011, 16:01:27 »
בס"ד
את הזוהר כתב התנא רבי שמעון בר יוחאי והספר היה מוצנע עד המאה ה-13 ורק אז הוא החל להתגלות ועד הזמן הזה הוא עבר דרך חכמי הדור בדיוק כמו הספר שכתב אדם הראשון שכחתי את שמו אבל אני אכתוב לך בהמשך
ובקשר לשאר שאתה אמרת שהכל מעורפל זה כי אין לך את הטקסט אז אין לך את המפרשים ואתה לא בדיוק מבין את הדקויות
וגם במסכת סוטה מה שכתוב שהגפן תתן פריה ככה היא דרך הכתיבה של הגמרא לא מדובר ספציפית על הגפן אלא כדוגמה ובקשר למה שכתבת על בית הועד שעל  פי היהדות זה לא הימור גדול הרי תמיד עם ישראל לאורך ההיסטוריה בת ה-3300 שנה שלנו שמר תורה ומצוות וכל בתי הועד והמחוקקים והסנהדרין כולם היו ע"פ התורה והנה דווקא בתקופה שעם ישראל חזר לארצו יהיה שלטון נגד התורה ולא על פיה וזה יהיה יהודי וכל הנבואות נאמרות על התקופה שעם ישראל יחזור לארצו כמו עם החוצפה שתתרבה  והעזות גם כן מדובר על כשעם ישראל יחזור לעצמו ואף פעם לא הייתה כזאת תקופה בהיסטוריה ועובדה שאפילו לפני 100 שנה אנשים צחקו על הדברים האלה גם יהודים וגם לא כי זה חסר סיכוי
ובקשר לגליל ולגולן מי אמר שזה עדיין קרה כבר אולי נאמר על העתיד יש דקויות שקשה לדעת ולזהות אותן ובמלחמת לבנון השניה הגליל לא נחרב אבל זה משהו דומה לא באנלוגיה שאתה חושב שהנה זה החרב אבל היה כאן משהו ובקשר למה שנעדרת שוב רואים את חוסר הידע שלך בגמרא ובמקורות יהודים כשאתה אפילו לא מבין את המשמעות של האמת נעדרת ואף על פי כן אתה מבקר את הכתבים האמת נעדרת הכוונה שבבית מדרש אפילו אצל הד"תיים" לא ידעו לאיזה כיוון ללכת ביהדות ויש לזה עוד מספר משמעויות בקיצור אני לא אתייחס לכל הביקורת שלך בנפרד כי מה שכתבתי הוא כללי מאוד
רבנים יהודים מדברים על הזוהר:

חוקרים מדברים על הזוהר:

אז תן להבין, אתה אומר שלשלטון יעלו נוצרים מתישהו? זה רחוק מהמציאות.
והיה כתוב גפן, אני רואה את זה כגפן.
דווקא בתקופה שעם ישראל יהיה בארצו יהיה שלטון נגד התורה? הרי אומרים לך שמאמיני ישו יעלו לשלטון באותו זמן, אז ברור שהם הסיקו מזה גם שיהיה שלטון לא תורני, הם בטח לא חשבו שיהודים יהיו נגד התורה, הם לא חזו את החילון.

אף פעם לא היה כאלה דברים? סבתא שלי סיפרה לי שבתור ילדים הם היו מתעללים לפעמים במבוגרים בשביל הכיף, מעשי קונדס כאלה. והיא עוד מה"ילדים הטובים", התקשורת סתם מגזימה לגבי המצב ה"עגום" של הילדים בארץ, האמנם יש הידרדרות בדברים מסויימים אבל זה בטח לא כמו שמציגים את זה.
והגליל אולי יחרב ואולי פסל החירות ייפול(גם "נבואה" יהודית) אבל עד שזה לא קורה, זה לא התגשם.
גם בתקופת חז"ל לא הייתה "אמת" אחת וחז"ל התווכחו ביניהם המון פעמים, אני מניח שגם שמעת על בית הלל ובית שמאי.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #33 ב- : מאי 03, 2011, 16:10:33 »
על זה אני מדבר - השמדת עמי הכנעני התרחשה בארץ ישראל (מה ציפית מיהושוע בן נון? - הוא ידע שאין דו קיום עם העמים הללו, ומן הסתם הם לא היו יוצאים מכאן, ולכן הייתה מלחמה).
תסלח לי על כך שאני לא מתכוון להתנצל על כך שיהושוע בן נון השמיד את עמי הכנעני (הרי בזכות זה אנחנו פה היום).

בנוגע לאחשוורוש - עדיף היה שתזכיר מי רצה לתלות את מי קודם (אבל אני מניח שזה לא נוח לך להזכיר את זה).
מרדכי לא קם בוקר אחד ורצה לתלות את המן ואת עוזריו, אלא ההיפך (וכך בא לידי ביטוי עיוות ההסטוריה של השמאל).

שים לב שאחרי כל ההשוואות חסרות הבסיס שערכת בין היהדות לבין תרבויות אחרות, עדיין לא ערכת את ההשוואה הרלוונטית - נצרות מול אסלאם (ביחסם ליהודים).

א. מה זה הוא ידע שאין דו קיום בין העמים אללו? ומה עם הגבעונים? למה הוא לא ניסה לחיות איתם בשלום לפני שתקף ורק מי שרימה הצליח להשיג שלום?
ושוב יש לתקוף ולהשתלט על הארץ ויש להשמיד אותם, אפילו שהבבלים גירשו אותנו מא"י הם לא היו כ"כ אכזריים, למה יהושע לא יכל לגרש אותם בלי להשמיד אותם?
ומה אם עמלק? את זה לא נוח לך להזכיר?
ב. אתה צודק בגלל שהמן היה רשע היה צריך לתלות את עשרת ילדיו(וכן אני מכיר את סיפור "סגירת המעגל", לא קונה את זה)? אבל עזוב את זה, ברגע שליהודים היה קצת כוח הם תלו את כל אויביהם, 300 איש ביום אחד. מזכיר קצת את האכזריות של הנוצרים לפושעים שלהם.
ג. הנושא לא היה יחסית לנצרות ולא יחסית לאיסלאם(שאגב לא הגיעו להשמדת שמונה עמים עדיין), הנושא היה על היהדות.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #34 ב- : מאי 03, 2011, 16:12:01 »
רבנים יהודים מדברים על הזוהר:

חוקרים מדברים על הזוהר:

אז תן להבין, אתה אומר שלשלטון יעלו נוצרים מתישהו? זה רחוק מהמציאות.
והיה כתוב גפן, אני רואה את זה כגפן.
דווקא בתקופה שעם ישראל יהיה בארצו יהיה שלטון נגד התורה? הרי אומרים לך שמאמיני ישו יעלו לשלטון באותו זמן, אז ברור שהם הסיקו מזה גם שיהיה שלטון לא תורני, הם בטח לא חשבו שיהודים יהיו נגד התורה, הם לא חזו את החילון.

אף פעם לא היה כאלה דברים? סבתא שלי סיפרה לי שבתור ילדים הם היו מתעללים לפעמים במבוגרים בשביל הכיף, מעשי קונדס כאלה. והיא עוד מה"ילדים הטובים", התקשורת סתם מגזימה לגבי המצב ה"עגום" של הילדים בארץ, האמנם יש הידרדרות בדברים מסויימים אבל זה בטח לא כמו שמציגים את זה.
והגליל אולי יחרב ואולי פסל החירות ייפול(גם "נבואה" יהודית) אבל עד שזה לא קורה, זה לא התגשם.
גם בתקופת חז"ל לא הייתה "אמת" אחת וחז"ל התווכחו ביניהם המון פעמים, אני מניח שגם שמעת על בית הלל ובית שמאי.

בס"ד
אני מתכוון שלטון יהודי בארץ ישראל הנס הזה שנקרא מדינת ישראל ומדובר שיהיה שלטון יהודי נגד התורה  ולפני 2000 שנה אף אחד לא האמין בזה שיהיה כאן שלטון יהודי שוב אחרי החורבן הרומאי ועוד יהודי- נגד התורה
מדובר על זרמים ביהדות לא בהלכה אני מציע לך אחי לראות את הוידאו ששלחתי לכאן שמה מסבירים את זה יותר מסודר ומפורט עם ההקשרים הנכוני

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #35 ב- : מאי 03, 2011, 16:20:22 »
בס"ד
אני מציע לך לראות וידאו עם הסברים על אחרית הימים שמה תזכה לפירושים מפורטים
אחרית הימים
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10160

http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=9449
עליית ונפילתו של האסלאם
http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=12038
אני מציע לצפות בוידאו ואז תביע את הדעה שלך שוב

זה יותר משעתיים, אני יראה את זה שהיה לי זמן.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #36 ב- : מאי 03, 2011, 16:24:20 »
זה יותר משעתיים, אני יראה את זה שהיה לי זמן.
תוכל לראות בחלקים רק אני מקווה שתזכור לקשר כל חלק לקודמו

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #37 ב- : מאי 03, 2011, 16:24:35 »
בס"ד
אני מתכוון שלטון יהודי בארץ ישראל הנס הזה שנקרא מדינת ישראל ומדובר שיהיה שלטון יהודי נגד התורה  ולפני 2000 שנה אף אחד לא האמין בזה שיהיה כאן שלטון יהודי שוב אחרי החורבן הרומאי ועוד יהודי- נגד התורה
מדובר על זרמים ביהדות לא בהלכה אני מציע לך אחי לראות את הוידאו ששלחתי לכאן שמה מסבירים את זה יותר מסודר ומפורט עם ההקשרים הנכוני
לא, הם דיברו שלפני אחרית הימים היה שלטון מינות שמינים הם מאמיני ישוע.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #38 ב- : מאי 03, 2011, 16:33:59 »
לא, הם דיברו שלפני אחרית הימים היה שלטון מינות שמינים הם מאמיני ישוע.
בס"ד
לא יודע למה אתה מתכוון

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #39 ב- : מאי 03, 2011, 16:35:01 »

א. מה זה הוא ידע שאין דו קיום בין העמים אללו? ומה עם הגבעונים? למה הוא לא ניסה לחיות איתם בשלום לפני שתקף ורק מי שרימה הצליח להשיג שלום?
ושוב יש לתקוף ולהשתלט על הארץ ויש להשמיד אותם, אפילו שהבבלים גירשו אותנו מא"י הם לא היו כ"כ אכזריים, למה יהושע לא יכל לגרש אותם בלי להשמיד אותם?
ומה אם עמלק? את זה לא נוח לך להזכיר?
ב. אתה צודק בגלל שהמן היה רשע היה צריך לתלות את עשרת ילדיו(וכן אני מכיר את סיפור "סגירת המעגל", לא קונה את זה)? אבל עזוב את זה, ברגע שליהודים היה קצת כוח הם תלו את כל אויביהם, 300 איש ביום אחד. מזכיר קצת את האכזריות של הנוצרים לפושעים שלהם.
ג. הנושא לא היה יחסית לנצרות ולא יחסית לאיסלאם(שאגב לא הגיעו להשמדת שמונה עמים עדיין), הנושא היה על היהדות.
א. יהושוע קיבל הוראה מפורשת מהקב"ה שבמקרה של מלחמה עם עמי הכנעני יש להשמידם (כמובן שאם אותם עמים היו עוזבים מרצונם, לא היה צורך במלחמה).
עמלק תקף ראשון את ישראל במדבר (ואת זה אתה לא מזכיר), ולכן הוא הביא על עצמו את כל מה שקרה לו.

ב. וכי מה ציפית? (אוייב יש לנטרל)

ג. הנצרוות או האסלאם (כל אחד לחוד) רצחו מליונים (גם אם נילחם 2000 שנה בערבים לא נגיע למספרים שלהם).
ואת רוב בני האדם שהם רצחו הם רצחו מחוץ לגבולותיהם (הנוצרים במסעות הצלב, והאסלאם מאז התפשטות הח'ליפים, ועד ימינו - בפיגועי טרור ברחבי העולם).

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #40 ב- : מאי 03, 2011, 17:08:21 »
בס"ד
לא יודע למה אתה מתכוון
נאמר "ומלכות תהפך למינות ". רש"י פירש שבתלמוד הבבלי(שמשם נלקח הקטע אם אני לא טועה) ובכלל בתקופה הזו, מינים הכוונה לתלמידי ישוע.
אז אם חז"ל חשבו שהנוצרים ישלטו במדינה, מה הפלא שהם חשבו שבית המשפט היה לא תורני?

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #41 ב- : מאי 03, 2011, 17:11:40 »
א. יהושוע קיבל הוראה מפורשת מהקב"ה שבמקרה של מלחמה עם עמי הכנעני יש להשמידם (כמובן שאם אותם עמים היו עוזבים מרצונם, לא היה צורך במלחמה).
עמלק תקף ראשון את ישראל במדבר (ואת זה אתה לא מזכיר), ולכן הוא הביא על עצמו את כל מה שקרה לו.

ב. וכי מה ציפית? (אוייב יש לנטרל)

ג. הנצרוות או האסלאם (כל אחד לחוד) רצחו מליונים (גם אם נילחם 2000 שנה בערבים לא נגיע למספרים שלהם).
ואת רוב בני האדם שהם רצחו הם רצחו מחוץ לגבולותיהם (הנוצרים במסעות הצלב, והאסלאם מאז התפשטות הח'ליפים, ועד ימינו - בפיגועי טרור ברחבי העולם).

א.נכון, וזה עדיין מגעיל, מה אכפת לי אם אלוהים כביכול הורה זאת.
ב. כלא? למה צריך לתלות אותם בצורה כ"כ אכזרית?
ג.אין ספק שהנצרות והאיסלאם לא בדיוק "תמימים" ורצחו מיליונים, אבל זה בכל זאת לא הנושא.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #42 ב- : מאי 03, 2011, 20:33:52 »
נאמר "ומלכות תהפך למינות ". רש"י פירש שבתלמוד הבבלי(שמשם נלקח הקטע אם אני לא טועה) ובכלל בתקופה הזו, מינים הכוונה לתלמידי ישוע.
אז אם חז"ל חשבו שהנוצרים ישלטו במדינה, מה הפלא שהם חשבו שבית המשפט היה לא תורני?
בס"ד
הכוונה בכלל לא לתלמידיו הכוונה כאן זה כפירה שהמלכות דהיינו המדינה תהפך למינות שלטון לא תורני אנטי וזה יקרה בארץ ישראל אחרי השלב הראשון של קיבוץ גלויות

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #43 ב- : מאי 03, 2011, 21:08:39 »
אבל שוב, בתקופת חז"ל הכוונה למינים היה תלמידי ישוע, רק מאוחר יותר זה הפך גם לכופרים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #44 ב- : מאי 03, 2011, 22:07:33 »
בס''ד

יש מחלוקת לגבי הזוהר. אז מה? אני אישית מסכים עם אלה שמגינים על הזוהר אבל היו תלמידי חכמים עם דעות אחרות. יש שבעים פנים לתורה.

לעומת שבעים פנים לתורה (שזה דבר מקובל), גם יש כופרים (שזה לא מקובל). כפירה היא בגידה. אז איך מבחינים בין שבעים פנים לתורה לבין כפירה בוגדנית? פשוט מאוד: חייב להיות מקור אמיתי מחז''ל לכל דעה וחייב להיות אמונה שלמה בתורתנו הקדושה יחד עם רצון כן לעשות מה שהקב''ה ציווה אותנו לעשות.

הכופרים המתבוללים רוצים להרוס את עם ישראל רוחנית. הם לא יצליחו. כל מילה, כל אות בתורתנו היא אמת מוחלטת. על זה אין שום מחלוקת בין תלמידי חכמים. לגבי ספר הזוהר, זה ספר שבא אחרי כן והייתה מחלוקת לגביו. שוב אני דוקא כן מאמין בספר הזוהר אבל אני מכיר את הדעות האחרות מתלמידי חכמים מסויימים.

אולם לגבי התורה עצמה - גם התורה שבכתב וגם התורה שבעל פה - מי שרואה את הניסים בדורנו והתגשמות הנבואות ועדיין לא מאמין, אדם כזה לא רק כופר אלא ממש עיוור. מי שרואה את עם ישראל וההיסטוריה שלו ולא רואה נס אלוקי, הוא עיוור. מי שרואה עם קטן ושנוא על ידי כל העולם ששורד אלפי שנים בלי מולדת וחוזר לארצו אחרי 2000 שנות גלות ממש כמו שהתנבא בתורה ובתנ''ך ובחז''ל, מי שרואה את זה ולא מבין שזה נס אלוקי כל כך מדהים, כופר כזה הוא עיוור.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #45 ב- : מאי 03, 2011, 22:12:02 »

א.נכון, וזה עדיין מגעיל, מה אכפת לי אם אלוהים כביכול הורה זאת.
ב. כלא? למה צריך לתלות אותם בצורה כ"כ אכזרית?
ג.אין ספק שהנצרות והאיסלאם לא בדיוק "תמימים" ורצחו מיליונים, אבל זה בכל זאת לא הנושא.
א. מה שבעניך מגעיל, בעיני רוב העולם (לא רק בעיני היהודים) הוא מלחמה טבעית (לנצח ניצחון מוחלט את האוייב).
אל תשכח שהעמים של אז לא היו "נאורים" כמוך היום (מן הסתם הם לא היו מרחמים על עם ישראל אם הם היו מנצחים).

ב. זה בדיוק מה שקורה היום עם מחבלים עם דם יהודי על הידיים (אמרתי כלא? - סליחה. התכוונתי לבית מלון).

ג. זה דווקא כן הנושא - אתה משווה ללא סוף בין היהדות לבין עמים אכזריים ורצחניים, אבל משום מה "שוכח" שעם ישראל לא עשה משהו דומה לנוצרים והמוסלמים מעבר לגבולות ארץ ישראל.
אנחנו נלחמנו (ונילחם בעתיד) רק בגבולות ארץ ישראל - עמים שנמצאים מחוץ לארץ לא אמורים לעניין אותנו (כל עוד הם לא קוראים תיגר על קיומנו הפיזי).

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #46 ב- : מאי 03, 2011, 22:42:42 »
אין הבדל בין מה שאתה אמרת לבין זה...

בס''ד

הנוצרים כן מאמינים שהם מייצגים את האמת. גם המוסלמים וגם האתאיסטים חושבים שהם מייצגים את האמת. (אתאיזם זה גם דת.) ההבדל הוא שכל אלה לא צודקים ואנו היהודים הנאמנים כן צודקים.

המתייוונים המתבוללים הורסים את עם ישראל ומסכנים את קיומנו. יש לנו זכות ואפילו חובה להלחם נגדם כדי להציל את אחינו. אנו אוהבים את העם שלנו ולא ניתן לבוגדי הערב רב להמשיך לגזול נשמות יהודיות בלי מאבק על כל יהודי.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #47 ב- : מאי 03, 2011, 23:02:00 »

אין לי בעיה עם האמונה ביהדות ואני לא כופר אל אף אחד לא להאמין, אבל הוא ניסה לשכנע אותי, אז עניתי לו. איפה כתבתי בדיוק דברי "רשעות" ו"אכזריות" נגד עם ישראל?
בניגוד לנדב אני לא חושב שיש צורך ב"מאבק כוחות", זה מזכיר לי קומוניזם, אני בסה"כ רוצה שהדת תופרד מהמדינה ושלא יכפו עליי לעשות כלום בשם הדת שאני לא מאמין בה.

בס''ד

אתה מטיף התבוללות ומרד נגד הקב''ה. זה יביא עונש על עם ישראל ר''ל. כופרים כמוך מעכבים את הגאולה, הורסים את העם שלנו רוחנית ומסכנים את קיומנו. חוסר ערכים יהודיים זה שורש כל הבעיות שלנו.

אתה כן אכזרי כי אתה מגן על הערבים המוסלמים הנאצים. אתה מפיץ שקרים על איך יש ערבים נאצים "מתונים". זה מסכן את קיומנו.

אתה מציע התאבדות לאומית - מדינה "פלסטינית" וגירוש של היהודים הגיבורים ביהודה ושומרון. אתה רוצה למסור את לב ליבה של המולדת היחידה שיש לעם ישראל לאוייב הנאצי.

אתה רוצה לגזול את ארצנו מעמנו. יהודה שומרון וירושלים מהווים הלב והנשמה של עם ישראל. אתה רוצה להשמיד את החלום היהודי של אלפי שנים. למסור את הלב שלנו לבני עמלק שמבטיחים לבצע שואה נגדנו.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כהנא יומי
« להגיב #48 ב- : מאי 04, 2011, 09:06:19 »
אבל שוב, בתקופת חז"ל הכוונה למינים היה תלמידי ישוע, רק מאוחר יותר זה הפך גם לכופרים.
בס"ד
את זה אני לא יודע צריך לבדוק...

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כהנא יומי
« להגיב #49 ב- : מאי 05, 2011, 20:33:03 »
בס''ד

יש מחלוקת לגבי הזוהר. אז מה? אני אישית מסכים עם אלה שמגינים על הזוהר אבל היו תלמידי חכמים עם דעות אחרות. יש שבעים פנים לתורה.

לעומת שבעים פנים לתורה (שזה דבר מקובל), גם יש כופרים (שזה לא מקובל). כפירה היא בגידה. אז איך מבחינים בין שבעים פנים לתורה לבין כפירה בוגדנית? פשוט מאוד: חייב להיות מקור אמיתי מחז''ל לכל דעה וחייב להיות אמונה שלמה בתורתנו הקדושה יחד עם רצון כן לעשות מה שהקב''ה ציווה אותנו לעשות.

הכופרים המתבוללים רוצים להרוס את עם ישראל רוחנית. הם לא יצליחו. כל מילה, כל אות בתורתנו היא אמת מוחלטת. על זה אין שום מחלוקת בין תלמידי חכמים. לגבי ספר הזוהר, זה ספר שבא אחרי כן והייתה מחלוקת לגביו. שוב אני דוקא כן מאמין בספר הזוהר אבל אני מכיר את הדעות האחרות מתלמידי חכמים מסויימים.

אולם לגבי התורה עצמה - גם התורה שבכתב וגם התורה שבעל פה - מי שרואה את הניסים בדורנו והתגשמות הנבואות ועדיין לא מאמין, אדם כזה לא רק כופר אלא ממש עיוור. מי שרואה את עם ישראל וההיסטוריה שלו ולא רואה נס אלוקי, הוא עיוור. מי שרואה עם קטן ושנוא על ידי כל העולם ששורד אלפי שנים בלי מולדת וחוזר לארצו אחרי 2000 שנות גלות ממש כמו שהתנבא בתורה ובתנ''ך ובחז''ל, מי שרואה את זה ולא מבין שזה נס אלוקי כל כך מדהים, כופר כזה הוא עיוור.

גם רבנים וגם החוקרים אומרים שהזוהר נכתב בסביבות המאה ה13, אני מעדיף להאמין להם מאשר לאמונה בלי ביסוס.
אני לא מאמין בקב"ה, רוצה להאמין תפאדל, אל תכפה עליי להאמין.
אבל זה יש מחלוקת ביני לבינך, אולי אני לא "תלמיד חכם"(וגם אתה לא), אבל אני עדיין בן אדם ויש לי זכות להביא התנגדות לאמונה שלי.

אז אני עיוור, ניפגש בגיהנום.
אבל עדיין, אני לא רואה בנבואות שום התגשמות, עניתי כבר על זה, בקשר להיסטוריה שלנו, אנחנו לא העם הכי עתיק ששרד, אנחנו לא העם שעבר את רצח העם הכי קשה ושרד, אנחנו לא העם היחיד שהיה שנוא ושרד, אז מה כ"כ מיוחד בנו?