כתב נושא: מה על תושבי יהודה ושומרון לעשות בהכרזה על מדינת "פלסטין" ?  (נקרא 45099 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכל חבריי הפורום,

בהמשך לסרטו החדש של חיים :
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,30304.0.html

בסרטון חיים מדבר מה יקרה אם חלילה ישראל תכיר במדינה החדשה של הערבים.

אבל אפילו אם ישראל לא תכיר במדינה החדשה של הערבים, מה לדעתכם יקרה אם חו"ח הערבים יכריזו על מדינה חדשה, שתוכר ע"י העולם והאו"ם,
ואז ה"פלסטינים" ידרשו מתושבי יהודה ושומרון לסגת ממדינתם ה"פלסטינית"?

הרי זה יהיה אבסורד, תושבי יהודה ושמרון יהיו תושבים במדינה שבכלל שונאת אותם ולא רוצה אותם שם. . . 

ובכלל, מה יקרה לנוכחות הצה"לית ביהודה ושומרון, הרי אם המדינה ה"פלסטינית" תוכר ע"י העולם, הנוכחות של צה"ל שם תהיה אסורה (לפי העולם והגויים),
ותהיה להם זכות לתקוף את צה"ל. ואז אם צה"ל יעזוב כי העולם יילחץ על ישראל, האם יהודי יהודה ושמרון יוכלו להגן על עצמם (בהנחה שלא יהיה גירוש)?

אני כבר יכול רואה איך כל הכוחות ה"מתונים" של המחבל אבו מאזן, אלה שאומנו ע"י דייטון (למשל), תוקפים את הגיבורים ביהודה ושומרון ר"ל. מפחיד.

זה תסריט בלהות. אין ספק שכל המאמצים המדיניים של ישראל מופנים כדי לפתור את הבעיה הזו עכשיו.

אנא תנו דעתכם על כל הסיטואציה הלא פשוטה הזו.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
בדיוק בגלל זה צריך להתחיל לדבר עכשיו עם הפלסטינים על מדינה או לפחות לתת להם אוטונומיה כדי שלא נגיע למצב שתהיה הצבעה באו"ם שתכיר במדינה פלסטינית ונאבד שטחים חשובים כמו מערכת המכפלה או הכותל לפלסטינים.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בדיוק בגלל זה צריך להתחיל לדבר עכשיו עם הפלסטינים על מדינה או לפחות לתת להם אוטונומיה כדי שלא נגיע למצב שתהיה הצבעה באו"ם שתכיר במדינה פלסטינית ונאבד שטחים חשובים כמו מערכת המכפלה או הכותל לפלסטינים.

קודם כל, ברוך הבא לפורום יהודי יקר.

שנית, יש מספר טעויות בתגובה שלך:

1. אין דבר כזה "פלסטינים". אם הסרטונים של חיים לא שכנו אותך, אתה מוזמן לצפות פה :
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1275600
או לחלופין לפתוח ספר היסטוריה ולראות ש"פלסטינים" זה השקר הכי גדול שיש.

2. כל יהודה ושמרון חשובים, לא רק הכותל ומערת המכפלה. אסור לוותר אפילו על גרגר קטן.

3. אין שום סיבה לדבר עם חבורה של מרצחים צמאי דם, אתה רוצה טילים על רעננה ותל אביב אחר כך?

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תודה.
1. מתנהל ויכוח על האם הפלסטינים הם עם או לא בדיון אחר, אתה מוזמן להצטרף :old_smiley:
2. לדעתי יש שטחים שצריך להחזיר ביהודה ושומרון או לפחות שהם לא חשובים כ"כ, המקומות הקדושים צריכים להישאר אצלנו, הערים הגדולות צריכות להישאר אצלנו(אריאל, מעלה אדומים, גוש עציון), מלבד זה מצדי שהכול ילך לפלסטינים בעד שלום.
3. החמאס הם לא אלה שבשלטון כרגע, אז אנחנו לא מדברים עם מרצחים צמאי דם. אבל גם לא יהיה עם מי לדבר, אז לפחות תן להם אוטונומיה שזה אומר שאנחנו יוצאים לגמרי מהרשות ואומרים תקימו מדינה בעצמכם, אנחנו לא תומכים בכם יותר.
אם מדינה תתקוף אותנו העולם יהיה הרבה יותר בעדנו מאשר אם זה ארגון טרור.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בין כה לכה תאבד שטחים, לא בגלל האו''ם ( שאינו מהווה פקטור בשום דבר) כי אם בשל ביבי ומנופי לחץ אמריקאים חוזרים ונשנים, אז תחסוך מאיתנו את הזבל הלשוני שלך כאילו צריך לדבר עם המסלמים. גם אם תתן להם מדינה, זה בסה"כ יהווה קרש קפיצה להחלפת ישראל ביישות אסלאמית. הכל זמני לדידם של המסלמים.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תודה.
2. לדעתי יש שטחים שצריך להחזיר ביהודה ושומרון או לפחות שהם לא חשובים כ"כ, המקומות הקדושים צריכים להישאר אצלנו, הערים הגדולות צריכות להישאר אצלנו(אריאל, מעלה אדומים, גוש עציון), מלבד זה מצדי שהכול ילך לפלסטינים בעד שלום.

שאלה לי אליך : האם אתה תהיה בעד לוותר על רוב שטחי יהודה ושמרון גם תמורת הסכם "שלום" ולא תמורת שלום אמת?
אני מקווה שאתה יודע שהסכמי שלום יכולים להיות הרבה מאד. אבל שלום עם ערבים לא יהיה אף פעם.

תודה.
3. החמאס הם לא אלה שבשלטון כרגע, אז אנחנו לא מדברים עם מרצחים צמאי דם. אבל גם לא יהיה עם מי לדבר, אז לפחות תן להם אוטונומיה שזה אומר שאנחנו יוצאים לגמרי מהרשות ואומרים תקימו מדינה בעצמכם, אנחנו לא תומכים בכם יותר.
אם מדינה תתקוף אותנו העולם יהיה הרבה יותר בעדנו מאשר אם זה ארגון טרור.

הפת"ח גרוע מהחמאס. אתה יכול לשמוע את דעתו של חיים בעניין. חבל שאתה לא מודע לזה. הפתח רצח הרבה יותר יהודים מהחמאס.
הם רק מצטיירים כמתונים בעייני השמאל והימין המזויף במדינה שלנו, וככה העם שלנו אוכל סרטים שהפתח זה ארגון של חסידי אומות העולם.
אגב, אני מקווה שאתה יודע שאבו מאזן למשל הוא מכחיש שואה ידוע.

לגבי העולם, עזוב אותך, סרקוזי עסוק בקרלה ברוני, ברלוסקוני עסוק בלנאוף ובבריטניה עסוקים בקייט מידלטון.
מה אכפת לך מה חושבים עלינו בעולם ?
בכל מקרה שונאים אותנו.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בין כה לכה תאבד שטחים, לא בגלל האו''ם ( שאינו מהווה פקטור בשום דבר) כי אם בשל ביבי ומנופי לחץ אמריקאים חוזרים ונשנים, אז תחסוך מאיתנו את הזבל הלשוני שלך כאילו צריך לדבר עם המסלמים. גם אם תתן להם מדינה, זה בסה"כ יהווה קרש קפיצה להחלפת ישראל ביישות אסלאמית. הכל זמני לדידם של המסלמים.

כן, כי המוסלמים הם פויה, נו באמת. אנחנו יכולים לדבר עם מוסלמים, אין איזה תוכנית מוסלמית סודית להשמיד אותנו.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

כן, כי המוסלמים הם פויה, נו באמת. אנחנו יכולים לדבר עם מוסלמים, אין איזה תוכנית מוסלמית סודית להשמיד אותנו.
עם הסונים השאפעים שאומרים שצריך לחסל את כל הלא מסלמים והיהודים בפרט לשם הגעה להגמוניה כלל עולמית, כבודו רוצה לדבר? לגבי דברים אלו, אני מסתמך על אלסאלכ וו-עדת אלנאסאכ', קרי: מדריך לזרם השאפעי, עמ' 599 -606 שיצא בשנת 91 ( קיבל גושפנקא מאלאזהר רק לרקורד) או שמא עם שאר הזרמים שמציינם כי כל הסכם הוא בגדר הפסקת אש בהתאם לדוגמתו של מחמד בחוד'ייביה?  אם אתה רוצה לינקים בנדון רק תגיד.
« עריכה אחרונה: אפריל 15, 2011, 16:42:34 על ידי Israelipatriot »

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה לי אליך : האם אתה תהיה בעד לוותר על רוב שטחי יהודה ושמרון גם תמורת הסכם "שלום" ולא תמורת שלום אמת?
אני מקווה שאתה יודע שהסכמי שלום יכולים להיות הרבה מאד. אבל שלום עם ערבים לא יהיה אף פעם.

הפת"ח גרוע מהחמאס. אתה יכול לשמוע את דעתו של חיים בעניין. חבל שאתה לא מודע לזה. הפתח רצח הרבה יותר יהודים מהחמאס.
הם רק מצטיירים כמתונים בעייני השמאל והימין המזויף במדינה שלנו, וככה העם שלנו אוכל סרטים שהפתח זה ארגון של חסידי אומות העולם.
אגב, אני מקווה שאתה יודע שאבו מאזן למשל הוא מכחיש שואה ידוע.

לגבי העולם, עזוב אותך, סרקוזי עסוק בקרלה ברוני, ברלוסקוני עסוק בלנאוף ובבריטניה עסוקים בקייט מידלטון.
מה אכפת לך מה חושבים עלינו בעולם ?
בכל מקרה שונאים אותנו.
א. אני לא מסכים איתך, עם ירדן יש לנו שלום אמת. אבל גם בשביל הסכם "שלום" אני מוכן.
כי כשמדינה תתקוף אותנו זו תהיה מלחמה, זה אחרת משארגון טרור תוקף אותנו.
ב. אני מודע לדעתו של חיים בעניין, אני לא מסכים עם זה אבל זה גם לא משנה כרגע.
גם הפת"ח לא בשלטון שם אלא "הרגל השלישית" או משהו דומה, ואני יודע שעבאס מכחיש שואה(הוא טוען שלשעבר אבל קשה להאמין לו)
ג.כי דעת הקהל חשובה מאוד, אני לא מאמין שאלוהים יבוא יעשה הוקוס פוקוס ויציל אותנו, לכן צריך את העולם.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עם הסונים השאפעים שאומרים שצריך לחסל את כל הלא מסלמים והיהודים בפרט לשם הגעה להגמוניה כלל עולמית, כבודו רוצה לדבר? דברים אלו אני משתית על אלסאלכ וו-עדת אלנאסאכ', קרי: מדריך לזרם השאפעי, עמ' 599 -606 שיצא בשנת 91 ( קיבלה גושפנקא מאלאזהר רק לרקורד) או שמא עם שאר הזרמים שמציינם כי כל הסכם הוא בגדר הפסקת אש בהתאם לדוגמתו של מחמד בחוד'ייביה?  אם אתה רוצה לינקים בנדון רק תגיד.

סוני רוצה להשמיד את כל הלא מוסלמים, לא כל הסונים..

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
א. אני לא מסכים איתך, עם ירדן יש לנו שלום אמת. אבל גם בשביל הסכם "שלום" אני מוכן.
כי כשמדינה תתקוף אותנו זו תהיה מלחמה, זה אחרת משארגון טרור תוקף אותנו.

אני בדרך כלל מאופק, אבל הפעם אני חייב לומר את האמת מה אני חושב עליך :
אתה אדם רע לב. זבל של בן אדם.
מילא, אם היית אומר שאתה מסכים לוותר על כל השטחים בשביל שלום אמיתי,
אבל לזרוק מאות אלפי יהודים מהבתים שלהם, אנשים כמו אלירז פרץ ורועי קליין הי"ד.
אנשים שמגינים עליך ושומרים עליך, שמשרתים ביחידות הכי מובחרות בצה"ל, וכל זה בשביל הסכם "שלום",
רק בגלל שאחר כך יהיה לנו הצדקה להגיב על כך.

אתה פשוט רשע.

חוץ מזה, אני בקלות יכול להפריך את מה שאתה אומר. תראה מה קורה בלבנון, הנה, בלבנון זה לא המדינה נלחמת מולנו, חיזבאללה זה ארגון עצמאי
שלמדינה אין כל קשר אליו, לכן במלחמת לבנון השנייה ישראל לא העזה לפגוע בתשתיות של לבנון.
אז איך אתה יכול להיות בטוח שאם יהיה הסכם "שלום" ה"פלסטינים" לא ישתמשו אחר כך כל מיני ארגוני טרור (שהם יהיו בעצם הצבא האמיתי שלהם).
אתה הרי יודע שזה מה שיקרה, כי ככה הערבים עובדים - מרמים את כולם, והעולם אוכל את זה בתאבון.
ואז איך נוכל להגיב?
זה הכי לא מדינת "פלסטין" מפציצה אותנו, זה יהיה ארגון טרור עצמאי שהוקם בתוך המדינה ולמדינה אין שליטה עליו . . .

תפסיק להיות שמאלן רשע ולשקר את עצמך. 

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא, כי עדיף שמאות יהודים יהרגו בגלל מבצעים נגד חמאס ופעולות טרור.
הסכם  "שלום" זה שקט(ע"ע מצרים) ואני מעדיף לגרש מאות אנשים מאשר שימותו מאות אנשים.
אם לבנון אין לנו הסכם "שלום" והיא מופעלת ע"י סוריה. ביום שיהיה לנו הסכם "שלום" עם סוריה או לבנון החיזבאללה כבר לא יתקוף משם.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')

סוני רוצה להשמיד את כל הלא מוסלמים, לא כל הסונים..
הייתי שמח אם היית מסביר לי את הנקודה הזאת.
אני לא מבין גדול באסלאם, אבל מהמעט שאני יודע אין לי ספק שהאסלאם מצווה את כל המוסלמים (מכל הזרמים) להילחם ב"כופרים" (בכל העולם).
הייתי שמח את תסביר את זה (יכול להיות שקראתי את המקורות הלא נכונים).

הסכם  "שלום" זה שקט(ע"ע מצרים) ואני מעדיף לגרש מאות אנשים מאשר שימותו מאות אנשים.
אם לבנון אין לנו הסכם "שלום" והיא מופעלת ע"י סוריה. ביום שיהיה לנו הסכם "שלום" עם סוריה או לבנון החיזבאללה כבר לא יתקוף משם.
על זה בדיוק אני מסתמך (מצרים).
כולם רואים עכשיו מה שווה הסכם שלום עם דיקטטור שלא מייצג את הציבור שעליו הוא שולט.
גם במצרים ובכל מדינה ערבית שתהיה בה הפיכה נקבל שלטון עויין שישים לו למטרה את השמדת ישראל (וכבר ראינו את הפגנת 2 המליון שבו קראו "לעלות לאל אקצא").
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

אני חושש שיש לך בעיה קשה מאד בקריאת המציאות.

הסכם "השלום" עם מצרים אחראי ישירות להרבה מאד הרוגים יהודים.
מצרים אפשרה העברת טילים וחנ"מ לערבים בעזה באופן סביל ופעיל.
אני כבר לא מדבר על כל הזנק המדיני העצום שהם עשו לנו, על זה שמובראק תמיד ניסה להשמיץ אותנו בפני כל העולם,
על המשך האנטישמיות בתקשורת שם גם אחרי הסכם ה"שלום" איתם, הרי אם יש לנו שלום איתם, אז למה יש שם
שנאה כל כך עזה לישראל ? אני אגיד לך למה - כי מובראק החרא אפשר את המשך ההסטה נגד ישראל.

דווקא מזל שאין לנו הסכם שלום עם סודאן, למשל, ולכן אנחנו יכולים להפציץ שם את שיירות הטילים שבאות לזרוע הרס בערינו.
חבל שיש לנו הסכם "שלום" עם מצרים. תאמין לי שאם לא היה לנו הסכם "שלום" עם מצרים אף טיל לא היה מגיע לעזה.

וחוץ מזה, כמו ש"רפו" אומר בהודעה מעלי, הסכם ה"שלום" הנוכחי מסתמן עכשיו כבדיחה.

תפסיק להשלות את עצמך ששלום ייתן פה איזה שהוא מרחב נשימה ויציל חיי יהודים. זה רק יוביל אותנו לעוד שואה. 

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הייתי שמח אם היית מסביר לי את הנקודה הזאת.
אני לא מבין גדול באסלאם, אבל מהמעט שאני יודע אין לי ספק שהאסלאם מצווה את כל המוסלמים (מכל הזרמים) להילחם ב"כופרים" (בכל העולם).
הייתי שמח את תסביר את זה (יכול להיות שקראתי את המקורות הלא נכונים).
על זה בדיוק אני מסתמך (מצרים).
כולם רואים עכשיו מה שווה הסכם שלום עם דיקטטור שלא מייצג את הציבור שעליו הוא שולט.
גם במצרים ובכל מדינה ערבית שתהיה בה הפיכה נקבל שלטון עויין שישים לו למטרה את השמדת ישראל (וכבר ראינו את הפגנת 2 המליון שבו קראו "לעלות לאל אקצא").

1. יש. אבל זה לא אומר שכל המוסלמים קיצוניים. יש גם מצווה ביהדות להרוג את האתאיסטים, אתה בא לרצוח אותי?
2. היו קריאות נגד ישראל, אבל זה לא היה הרוב שם, הרוב פשוט רצה להיפטר מהעוני המרוד שמוברק הביא אותם אליו.
רובם רוצים את הסכם ה"שלום" הזה בדיוק כמונו.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הסכם  "שלום" זה שקט(ע"ע מצרים) ואני מעדיף לגרש מאות אנשים מאשר שימותו מאות אנשים.
למרבה הצער, יש תמימות דעים בין זרמי האסלאם (יש ללכת בתלם לפי מה שכבר נפסק, קרי: "תקליד") לגבי חלוקת העולם לשניים, דאר אלסלאם ודאר אלחרב, ארץ ישראל קיבלה הגדרה של דאר אלסלאם כאשר הח'ליף השני עומאר איבן אלח'טאב דרך בה, לכן כל תא שטח שהיה נתון לשליטתם, שייכת למסלמים, וחובת הג'יהאד נגד כל יישות זרה בתא שטח זה עוברת לפרט - פרד אלעין, לכן לפצל את האסלאם לקיצונים ומתונים זה פשוט איוולת, אף מסלמי לא יקבל את המצב העכשווי. הוא רק יכנס למעין הפסקת אש קצובה בזמן בהתאם לאלחדיביה על מנת להתחמש כיאות במרחב הזמן שנוצר. ולראייה לכך, להלן לינקים למדריך מאליכי ושאפעי
http://www.defending-islam.com/page389.html#o90
http://bewley.virtualave.net/Risalatitl.html
« עריכה אחרונה: אפריל 13, 2011, 20:42:27 על ידי Israelipatriot »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

1. יש. אבל זה לא אומר שכל המוסלמים קיצוניים. יש גם מצווה ביהדות להרוג את האתאיסטים, אתה בא לרצוח אותי?
2. היו קריאות נגד ישראל, אבל זה לא היה הרוב שם, הרוב פשוט רצה להיפטר מהעוני המרוד שמוברק הביא אותם אליו.
רובם רוצים את הסכם ה"שלום" הזה בדיוק כמונו.

1. אתה לא עונה על השאלה שלי: יש לך מקור אחר (לעומת מה אני קראתי) על הזרם הסוני והג'יהאד?
בנוגע ליהדות - היהדות לא מתייחסת לאתאיסטים (לא היה דבר כזה בתקופת המקרא), אלא על עובדי עבודה זרה בארץ ישראל, וכן - אני לא מכחיש (לא יודע אם הייצתי רוצח, אבל אם הדבר היה תלוי בי הייתי לכל הפחות מגרש עובדי עבודה זרה מארץ ישראל. גם אם הם יהודים).

2. 2 מליון איש ברחובות הם לא כ"כ מעט (במיוחד כשלא ראיתי הפגנה נגדית מצידם של אלה המתנגדים להם).

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני חושש שיש לך בעיה קשה מאד בקריאת המציאות.

הסכם "השלום" עם מצרים אחראי ישירות להרבה מאד הרוגים יהודים.
מצרים אפשרה העברת טילים וחנ"מ לערבים בעזה באופן סביל ופעיל.
אני כבר לא מדבר על כל הזנק המדיני העצום שהם עשו לנו, על זה שמובראק תמיד ניסה להשמיץ אותנו בפני כל העולם,
על המשך האנטישמיות בתקשורת שם גם אחרי הסכם ה"שלום" איתם, הרי אם יש לנו שלום איתם, אז למה יש שם
שנאה כל כך עזה לישראל ? אני אגיד לך למה - כי מובראק החרא אפשר את המשך ההסטה נגד ישראל.

דווקא מזל שאין לנו הסכם שלום עם סודאן, למשל, ולכן אנחנו יכולים להפציץ שם את שיירות הטילים שבאות לזרוע הרס בערינו.
חבל שיש לנו הסכם "שלום" עם מצרים. תאמין לי שאם לא היה לנו הסכם "שלום" עם מצרים אף טיל לא היה מגיע לעזה.

וחוץ מזה, כמו ש"רפו" אומר בהודעה מעלי, הסכם ה"שלום" הנוכחי מסתמן עכשיו כבדיחה.

תפסיק להשלות את עצמך ששלום ייתן פה איזה שהוא מרחב נשימה ויציל חיי יהודים. זה רק יוביל אותנו לעוד שואה. 

מצרים הורידה בהרבה את כמות הטילים שהוברחו בציר פילדלפי.
היו שם המון מעצרים.
הגורם העיקרי לעליית כמות ההברחות היה ההתנתקות מהציר.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
1. אתה לא עונה על השאלה שלי: יש לך מקור אחר (לעומת מה אני קראתי) על הזרם הסוני והג'יהאד?
בנוגע ליהדות - היהדות לא מתייחסת לאתאיסטים (לא היה דבר כזה בתקופת המקרא), אלא על עובדי עבודה זרה בארץ ישראל, וכן - אני לא מכחיש (לא יודע אם הייצתי רוצח, אבל אם הדבר היה תלוי בי הייתי לכל הפחות מגרש עובדי עבודה זרה מארץ ישראל. גם אם הם יהודים).

2. 2 מליון איש ברחובות הם לא כ"כ מעט (במיוחד כשלא ראיתי הפגנה נגדית מצידם של אלה המתנגדים להם).

1.עניתי, יש מצווה באסלאם שאומרת להרוג את הכופרים, אבל זה לא אומר שכל מוסלמי באשר הוא פועל על פיה.
2. לא כול המיליון(למה 2 מיליון, זה היה מיליון עד כמה שאני זוכר) קראו את הקריאות אלו, אלה היו מיעוט.
אני מבטיח לך שמי שיעלה לשלטון במצרים לא יהיו האחים המוסלמים.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
למרבה הצער, יש תמימות דעים בין זרמי האסלאם (יש ללכת בתלם לפי מה שכבר נפסק, קרי: "תקליד") לגבי חלוקת העולם לשניים, דאר אלסלאם ודאר אלחרב, ארץ ישראל קיבלה הגדרה של דאר אלסלאם כאשר הח'ליף השני עומאר איבן אלח'טאב דרך בה, לכן כל תא שטח שהיה נתון לשליטתם, שייכת למסלמים, וחובת הג'יהאד נגד כל יישות זרה בתא שטח זה עוברת לפרט - פרד אלעין, לכן לפצל את האסלאם לקיצונים ומתונים זה פשוט איוולת, אף מסלמי לא יקבל את המצב העכשווי. הוא רק יכנס למעין הפסקת אש קצובה בזמן בהתאם לאלחדיביה על מנת להתחמש כיאות במרחב הזמן שנוצר. ולראייה לכך, להלן לינקים למדריך מאליכי ושאפעי
http://www.defending-islam.com/page389.html#o90
http://bewley.virtualave.net/Risalatitl.html

קיצוניים זה אלה שעושים את כל מצוות האסלאם.
מתונים זה אלה שלא עושים את כל מצוות האסלאם.
כמו בכל דת.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מצרים הורידה בהרבה את כמות הטילים שהוברחו בציר פילדלפי.
היו שם המון מעצרים.
הגורם העיקרי לעליית כמות ההברחות היה ההתנתקות מהציר.
אתה שוכח דבר אחד עיקרי, והוא הפולשים מאפריקה.

ישנם במצרים כרגע מליוני מהגרי עבודה אפריקאים (מיעוטם פליטים שברחו מארצותיהם עקב סכנת חיים).

השלטון המצרי לא עוצר את האפריקאים מלהגיע לגבול עם ישראל, משום שיש להם תכנית להציף את ישראל במהגרים מוסלמים כדי לפגוע בה בטווח הארוך.

יש הסכמה שבשתיקה בין השלטון המצרי (הקודם והנוכחי) למבריחים הבדואים בסיני (אם המצרים באמת היו רוצים לעצור את התופעה, היא הייתה מחוסלת מלפני שנים).

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שכולנו צריכים להיות תושבי יו"ש לצורך המאבק הזה. אם חס וחלילה הממשלה תנסה לפנות ישובים אני מתכוון לחסום את הקלגסים בגופי ואני מקווה שהימין האמיתי יאפשר לאנשים להתארגן ולהתנגד באופן אפקטיבי. אני זוכר את התקופה של ההתנתקות אז מלבד כמות קטנה של נער הגבעות האנשים לא לא היו מאורגנים ולא העמידו מחסום אנושי אפקטיבי.

אני בסוף ניסיתי להגיע לחומש, כי לא יכולתי יותר לשבת בבית ולראות איך הקלגסים סוכני הערב רב מחריבים ישובים יהודיים ומוסרים אדמת ארץ ישראל למחבלים של החמאס ואש"פ, אבל זה היה כמובן צעד מאוחר מדי ולגמרי לא אפקטיבי.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כל אלה שמחלקים את האסלאם לזרמים, לקיצוניים ומתונים, לטובים ורעים, מחבלים ואזרחים. זה לא רלוונטי, חוץ מברמה של דע את האויב. ואני מדגיש,האויב.

ברגע שאתה במלחמה בעם אחר או בדת אחרת, או בכל ישות אחרת לא משנה כרגע איך אתה מסתכל על זה, אתה נלחם בכולה. מה הכוונה? זה לא מלחמה בין הטובים לרעים. גם בצד השני וגם בצד שלנו יש טובים ויש רעים. אבל אתה נלחם כדי לנצח והם כולם האויבים שלך, כי הם כולם חלק מאותה ישות.

יש קיצוניים שהם אלה שישחטו אותך ואת המשפחה שלך בלי למצמץ, יש את הפחות, הם ישחטו אותך ואת הנשים יקחו לעצמם, יש כאלה שיסתערו וירו לבנאדם בראש מטווח אפס, יש כאלה שירו באוויר, יש כאלה שלא ירו בכלל, רק יעודדו את ה"קיצוניים". בקיצור, יש הרבה מאוד אנשים בעלי יכולות שונות ורמות מוטיבציה שונות. העניין הוא שזה לא משנה. אתה נלחם בכולם.

אני למשל ימני אני לא בשירות קרבי. סביר להניח שאני בחיים לא ירה באף אחד. יש הרבה חיילים שמאלנים בקרבי. החמאס יחסל אותי אותם ואת כל השאר בלי למצמץ וזו המנטיליות הנכונה לצאת איתה לקרב. אסור להתחיל להזדהות עם הצד השני. הוא האויב שלך.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שכולנו צריכים להיות תושבי יו"ש לצורך המאבק הזה. אם חס וחלילה הממשלה תנסה לפנות ישובים אני מתכוון לחסום את הקלגסים בגופי ואני מקווה שהימין האמיתי יאפשר לאנשים להתארגן ולהתנגד באופן אפקטיבי. אני זוכר את התקופה של ההתנתקות אז מלבד כמות קטנה של נער הגבעות האנשים לא לא היו מאורגנים ולא העמידו מחסום אנושי אפקטיבי.

אני בסוף ניסיתי להגיע לחומש, כי לא יכולתי יותר לשבת בבית ולראות איך הקלגסים סוכני הערב רב מחריבים ישובים יהודיים ומוסרים אדמת ארץ ישראל למחבלים של החמאס ואש"פ, אבל זה היה כמובן צעד מאוחר מדי ולגמרי לא אפקטיבי.

הרב כהנא זצ"ל הי"ד אמר פעם שהוא מקווה שלא יהיה צורך בעוד מדינה יהודית בארץ ישראל, אך מאז עברו ותר מ-20 שנה, ואני חושב שאם באמת ממשלת המתבוללים תחליט לעקור יהודים מאדמתם כדי למסור אותה לאוייב המוסלמי, אז המתנחלים צריכים להעתיק את הערבים ולפנות לאו"ם כדי לקבל הכרה במדינת יהודה שתקום ביהודה ושומרון (מדינה יהודית ריבונית שתשלוט על שטח ביהודה ושומרון שעליו יושבים יהודים).

אם לערבים (שאין להם אחיזה בארץ) יש זכות למדינה בארץ, אז בוודאי שליהודים מגיע (זה גם יחשוף את הצביעות והאנטישמיות של האו"ם).
אולי מהלך שכזה בכלל יוביל יהודים מערים נוספות ב"קו הירוק" להתנתק ממדינת תל אביב ולהצטרף למדינת יהודה (שהשמאלנים המתבוללים יישארו בשיח מוניס עם כל הפולשים הזרים שהם כ"כ אוהבים).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
הרב כהנא זצ"ל הי"ד אמר פעם שהוא מקווה שלא יהיה צורך בעוד מדינה יהודית בארץ ישראל, אך מאז עברו ותר מ-20 שנה, ואני חושב שאם באמת ממשלת המתבוללים תחליט לעקור יהודים מאדמתם כדי למסור אותה לאוייב המוסלמי, אז המתנחלים צריכים להעתיק את הערבים ולפנות לאו"ם כדי לקבל הכרה במדינת יהודה שתקום ביהודה ושומרון (מדינה יהודית ריבונית שתשלוט על שטח ביהודה ושומרון שעליו יושבים יהודים).

אם לערבים (שאין להם אחיזה בארץ) יש זכות למדינה בארץ, אז בוודאי שליהודים מגיע (זה גם יחשוף את הצביעות והאנטישמיות של האו"ם).
אולי מהלך שכזה בכלל יוביל יהודים מערים נוספות ב"קו הירוק" להתנתק ממדינת תל אביב ולהצטרף למדינת יהודה (שהשמאלנים המתבוללים יישארו בשיח מוניס עם כל הפולשים הזרים שהם כ"כ אוהבים).

בחיים לא יעבוד. העולם לא יקבל את זה, וזה מדרון מאוד חלקלק למלחמת אזרחים.