כתב נושא: מה על תושבי יהודה ושומרון לעשות בהכרזה על מדינת "פלסטין" ?  (נקרא 45383 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יש המון מוסלמים שהם לא רואים בג'יהאד דבר טוב.
א. כאן אתה טועה, הג'יהאד והאסלאם, חד הם,  מסלמי שלא רואה בזה דבר טוב הוא לא מסלמי, כמה פעמים אני צריך לחזור על זה? אתה לא יכול להפריד את הדברים, ואני ממליץ להתחיל לעיין בק'ראן וקל וחמור בפסוקים שהורדו בערוב ימיו של מחמד(אלה שמטיפים ג'יהאד התקפי) מעצם זה שהם מבטלים את הפסוקים המוקדמים שהטיפו סובלנות, קרא את סורה 9.
ב. אני עדיין מחכה שתביא לנו זרם שדוחה את הג'יהאד, הרי אמרת שקיים דבר כזה, אז לשם מה אתה לא משתף אותנו?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')

ב. אני עדיין מחכה שתביא לנו זרם שדוחה את הג'יהאד, הרי אמרת שקיים דבר כזה, אז לשם מה אתה לא משתף אותנו?
מצטרף לבקשה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תגידו גם בתורה יש דבר כזה? כאילו שיש פסוקים שמבטלים פסוקים אחרים, כמו בקוראן?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תגידו גם בתורה יש דבר כזה? כאילו שיש פסוקים שמבטלים פסוקים אחרים, כמו בקוראן?
לא.
ישנם מצוות שחוזרות על עצמם (כמו שמירת שבת, וכדומה) אבל אף פסוק לא מבטל פסוק קודם (להיפך - החזרה נועדה כדי להזכיר ולחדד).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

לא כולם, ואני חושב שכן צריך להתמקד, זה לא פוגע במבצעים, אז מה זה משנה אם נודיע לאזרחים לפני שאנחנו מורידים להם את הבניין?
וגם עם מדינות זה שונה, לרוב לא תתקוף אוכלוסיה אזרחית שאתה במלחמה נגד מדינה(זה למה איראן וסוריה לא תוקפים אותנו אלא רק משתמשים  בחיזבאללה).

יש רק דוגמא אחת בהסטוריה שבה מדינה ניצחה מלחמה בטרור. רק אחת! אימפריות אדירות נפלו בגלל הדברים האלה. כי הם עשו את ההפרדות שאתה עושה. היחידים שעשו זאת היו הרומאים לשבטים הגרמאנים. איך הם עשו זאת? שחטו את כולם. עכשיו מה הייתה החלופה? רק להגיב? אי אפשר לנצח מלחמה רק כשמגיבים אסור לתת לצד השני להכתיב מתי נלחמים איך נלחמים ובאיזה עוצמה נלחמים. אגב בגישה שלי תחסוך הרבה מאוד חיי אדם לשני הצדדים, אם פעם הבאה שיוצא פיגוע או משוגר קסאם תמחוק את כל הכפר שממנו יצא המחבל, אז תצלק את האויב בצורה כזו שהוא לא יאפשר לאנשים מבפנים לצאת לעשות פיגועים. תחשוב שאם אחרי הקסאם הראשון שנחת בשדרות היו לוקחים משטחים את המקום שממנו נורה קסאם, לא היינו מגיעים למצב שהגענו אליו.

הסיבה שאיראן וסוריה לא תוקפות אותנו זה כי הן קצת עסוקות בדברים אחרים והדבר החשוב ביותר מבחינתן זה להשיג גרעין. זו עדיפות ראשונה. כדי לנטרל את היתרון הגרעיני שלנו. אבל למה זה רלוונטי?

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • מדינת ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, נקודה.
א. כאן אתה טועה, הג'יהאד והאסלאם, חד הם,  מסלמי שלא רואה בזה דבר טוב הוא לא מסלמי, כמה פעמים אני צריך לחזור על זה? אתה לא יכול להפריד את הדברים, ואני ממליץ להתחיל לעיין בק'ראן וקל וחמור בפסוקים שהורדו בערוב ימיו של מחמד(אלה שמטיפים ג'יהאד התקפי) מעצם זה שהם מבטלים את הפסוקים המוקדמים שהטיפו סובלנות, קרא את סורה 9.

א. אתה עוד חוזר על דברים? אתה מצחיק. אמרתי לך המון פעמים זה לא משנה מי מגדיר את אותם מוסלמים כופר או מוסלמי, הם מוסלמים אם הם רואים בעצמם מוסלמים, גם אם הם כופרים בפסוקים באסלאם. 
ב.הבאתי לך את האחמדים והליברלים, אלה זרמים ולא אכפת לי אם הם נחשבים כופרים ע"פ אל קעיידה.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
יש רק דוגמא אחת בהסטוריה שבה מדינה ניצחה מלחמה בטרור. רק אחת! אימפריות אדירות נפלו בגלל הדברים האלה. כי הם עשו את ההפרדות שאתה עושה. היחידים שעשו זאת היו הרומאים לשבטים הגרמאנים. איך הם עשו זאת? שחטו את כולם. עכשיו מה הייתה החלופה? רק להגיב? אי אפשר לנצח מלחמה רק כשמגיבים אסור לתת לצד השני להכתיב מתי נלחמים איך נלחמים ובאיזה עוצמה נלחמים. אגב בגישה שלי תחסוך הרבה מאוד חיי אדם לשני הצדדים, אם פעם הבאה שיוצא פיגוע או משוגר קסאם תמחוק את כל הכפר שממנו יצא המחבל, אז תצלק את האויב בצורה כזו שהוא לא יאפשר לאנשים מבפנים לצאת לעשות פיגועים. תחשוב שאם אחרי הקסאם הראשון שנחת בשדרות היו לוקחים משטחים את המקום שממנו נורה קסאם, לא היינו מגיעים למצב שהגענו אליו.

הסיבה שאיראן וסוריה לא תוקפות אותנו זה כי הן קצת עסוקות בדברים אחרים והדבר החשוב ביותר מבחינתן זה להשיג גרעין. זו עדיפות ראשונה. כדי לנטרל את היתרון הגרעיני שלנו. אבל למה זה רלוונטי?

גם אירלנד השיגה מדינה בזכות טרור, אבל בסדר.
ואנחנו כבר לא בשנת 200 לספירה, אנחנו לא בעת העתיקה. החלופה היא לתקוף ולהילחם בחמאס אבל לא לשחוט.
ואתה באמת חושב שמחיקת כפר הייתה עוצרת את חמאס? ברוסיה הם כמעט מחקו את כל צ'צ'ניה וזה לא עזר.
"לו היה לנו רוב יהודי בארץ, היינו קודם כל יוצרים פה מצב של שוויון זכויות גמור, מוחלט ומושלם, בלי שום יוצא מן הכלל: יהודי או ערבי ארמני או גרמני, אין הבדל בפני החוק- כל הדרכים פתוחות לפניו, יוכל אפילו להיות ראש ממשלה אם התוכנית המדינית שלו תמצא חן בעיני רוב הצירים במורשתון העתיד. הסטאטוס של ערבי בארץ ישראל יהיה בדיוק שווה לסטאטוס של סקוטי או וולשי באנגליה."(זאב ז'בוטינסקי ימני מוצהר, ראש בית"ר)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

א. אתה עוד חוזר על דברים? אתה מצחיק. אמרתי לך המון פעמים זה לא משנה מי מגדיר את אותם מוסלמים כופר או מוסלמי, הם מוסלמים אם הם רואים בעצמם מוסלמים, גם אם הם כופרים בפסוקים באסלאם.  
ב.הבאתי לך את האחמדים והליברלים, אלה זרמים ולא אכפת לי אם הם נחשבים כופרים ע"פ אל קעיידה.
אני חוזר על עצמי בשל העובדה שלכבודו יש בעיה קשה בהסקת מסקנות. ושוב בפעם האלף אני חוזר על הדברים, הם קיבלו הגדרה של כופרים מכל הזרמים וכן מ -140 נציגים מרחבי כל העולם המסלמי כפי שכבר הראיתי לך בלינק הנ"ל, לא רק ע"י אלקאעדה וכל מני ארגונים כאלה ואחרים, מובן?! כמה פעמים אני צריך לחזור על זה? ויודע מה, גם אם נזרום איתך ונניח שהם מסלמים, הם לא, אבל נניח רק לרגע קטן, עדיין מבחינה מספרית, הם אפילו לא אחוז.
אני עדיין מכה שתראה לי זרם מתון.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מה על תושבי יהודה ושומרון לעשות בהכרזה על מ&#
« להגיב #83 ב- : אפריל 17, 2011, 16:27:13 »

גם אירלנד השיגה מדינה בזכות טרור, אבל בסדר.
ואנחנו כבר לא בשנת 200 לספירה, אנחנו לא בעת העתיקה. החלופה היא לתקוף ולהילחם בחמאס אבל לא לשחוט.
ואתה באמת חושב שמחיקת כפר הייתה עוצרת את חמאס? ברוסיה הם כמעט מחקו את כל צ'צ'ניה וזה לא עזר.

הדוגמא לא הייתה למדינות שקמו בעקבות טרור, אלא הדוגמא הייתה למעצמה היחידה שניצחה מה שנקרא "מלחמה בטרור". החלופה היא לתקוף ולהלחם בחמאס? חמאסניק יורה מגן ילדים והגן מלא בילדים, תפציץ את הגן?  100 חמאסניקים יורים ממפקדה של חמאס, ויש שם ילד קטן חף מפשע, תפציץ? השאלה היא לא של מספרים אלא עקרונית האם חיי הצד השני קודמים לחיים שלך של משפחתך ושל עמך.

כן. אם משטחים את הכפר שממנו יצאו הרוצחים של משפחת פוגל, האויב לא יחשוב לעשות דבר כזה ב50 שנים הקרובות.
ואם הוא יעשה, אחרי הכפר השני שיסבול מהנקמה, כבר בטוח שלא יהיה. וגם אם אני טועה וזה ימשיך. אם הם מוכנים למות כדי לרצוח ילדים קטנים, איך אתה לא מוכן לחסל אותם כדי להציל ילדים קטנים?

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
 ??? ???
הם פלגים של האסלאם וזה לא משנה איך הפלגים השיעים והסונים רואים אותם, בדיוק כמו הרפורמיים אצלנו.
וגם הסופיים דוחים את הג'יהאד, אלה שלא דוחים הם רק הצ'צ'נים וזה בגלל שרוסיה מתייחסת אליהם כמו אל זבל וזה אחד הגורמים הראשוניים לטרור.
זה לפחות 10% מהאסלאם ואלה רק זרמים ולא אנשים. בכל אחד מהזרמים שמקבל את הג'יהאד, 50% לפחות מהאנשים שבו אינם מקבלים את הג'יהאד(מלבד זרמים מסוימים שכל העיקרון שלהם זה ג'יהאד). רוב המוסלמים בעולם, אינם תומכים בג'יהאד.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
הדוגמא לא הייתה למדינות שקמו בעקבות טרור, אלא הדוגמא הייתה למעצמה היחידה שניצחה מה שנקרא "מלחמה בטרור". החלופה היא לתקוף ולהלחם בחמאס? חמאסניק יורה מגן ילדים והגן מלא בילדים, תפציץ את הגן?  100 חמאסניקים יורים ממפקדה של חמאס, ויש שם ילד קטן חף מפשע, תפציץ? השאלה היא לא של מספרים אלא עקרונית האם חיי הצד השני קודמים לחיים שלך של משפחתך ושל עמך.

גן ילדים לא, ילד קטן אני ינסה להציל אבל אם אני יראה שזה לא הולך אני יפציץ.
החיים שלנו קודמים לחייהם אבל זה לא אומר לא לנסות להציל את חיי אנשיהם אם אפשר.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
??? ???
הם פלגים של האסלאם וזה לא משנה איך הפלגים השיעים והסונים רואים אותם, בדיוק כמו הרפורמיים אצלנו.
וגם הסופיים דוחים את הג'יהאד, אלה שלא דוחים הם רק הצ'צ'נים וזה בגלל שרוסיה מתייחסת אליהם כמו אל זבל וזה אחד הגורמים הראשוניים לטרור.
זה לפחות 10% מהאסלאם ואלה רק זרמים ולא אנשים. בכל אחד מהזרמים שמקבל את הג'יהאד, 50% לפחות מהאנשים שבו אינם מקבלים את הג'יהאד(מלבד זרמים מסוימים שכל העיקרון שלהם זה ג'יהאד). רוב המוסלמים בעולם, אינם תומכים בג'יהאד.
ושוב השמאלן לוקה בחסר בפעם המי יודע כמה. הסופים מקבלים את הג'יהאד, אינני יודע מניין אתה מביא את הנתונים הללו. ואם יש לך נתונים שמצביעים אחרת, אשמח לראותם.
אלקאעדה מבצעת מנהגים סופים, כנ"ל האחים המסלמים. והבאתי לך גם את  מחמד אלע'זאלי שאומר כי על כל מסלמי חלה החובה ליישם ג'יהאד נגד הכופרים מינימום פעם בשנה . נא לערוך את החיפוש הבא בגוגל :  Shah Waliullah Muhaddith Dehlvi , Imām-i Rabbānī Shaykh Ahmad al-Farūqī al-Sirhindī.
מעבר לזה, לך תבדוק כמה מסלמים הם 1. חנפים. 2. חנבלים. 3. מאליכים. 4 שאפעים. 5 תריסריים ( נא לעיין ערך המד'הב הג'עפרי) וכן שאר הזרמים השיעים, נא לעבור אחד אחד ולראות אם הם מקבלים את הג'יהאד.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

גן ילדים לא, ילד קטן אני ינסה להציל אבל אם אני יראה שזה לא הולך אני יפציץ.
החיים שלנו קודמים לחייהם אבל זה לא אומר לא לנסות להציל את חיי אנשיהם אם אפשר.

אבל כשאתה לא מפציץ את הגן ילדים שנמצא בו מחבל ומשגר קסאמים או לא משנה מה, אתה מסתכן בכך שיפגעו ילדים מהצד שלך.

במלחמה אסור שערך החיים של האויב יהיה מעל ערך החיים של הצד שלך. זה אבסורד. אם זו הגישה שלך תתאבד ותחסוך לאויב את התחמושת.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ושוב השמאלן לוקה בחסר בפעם המי יודע כמה. הסופים מקבלים את הג'יהאד, אינני יודע מניין אתה מביא את הנתונים הללו. ואם יש לך נתונים שמצביעים אחרת, אשמח לראותם.
אלקאעדה מבצעת מנהגים סופים, כנ"ל האחים המסלמים. והבאתי לך גם את  מחמד אלע'זאלי שאומר כי על כל מסלמי חלה החובה ליישם ג'יהאד נגד הכופרים מינימום פעם בשנה . נא לערוך את החיפוש הבא בגוגל :  Shah Waliullah Muhaddith Dehlvi , Imām-i Rabbānī Shaykh Ahmad al-Farūqī al-Sirhindī.
מעבר לזה, לך תבדוק כמה מסלמים הם 1. חנפים. 2. חנבלים. 3. מאליכים. 4 שאפעים. 5 תריסריים ( נא לעיין ערך המד'הב הג'עפרי) וכן שאר הזרמים השיעים, נא לעבור אחד אחד ולראות אם הם מקבלים את הג'יהאד.

הם לא. קרא את ספרה של שרה סבירי "הסופים, אנתולוגיה"
הסופיים מאמינים שהחוקים של מוחמד עוותו ע"י ממשיכי דרכו.
בעוד אמונת הג'יהאד היא לחיות ע"פ איך שחיו ממשיכי דרכו של מוחמד.
זה בדיוק ההפך. הם מאמינים גם שכל חלק בבריאה(דומם, צומח, חי ואדם) הוא חלק מאלוהים ולכן הם מאמינים שהריגה של כל אחד מהם הוא פשע בל יעבור. 
ואני לא צריך, אתה יודע איך אני יודע שרובם לא מקבלים את הג'יהאד. כי הם רובם היו מקבלים את הג'יהאד, העולם כבר היה נהרס.

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *

זה בדיוק ההפך. הם מאמינים גם שכל חלק בבריאה(דומם, צומח, חי ואדם) הוא חלק מאלוהים ולכן הם מאמינים שהריגה של כל אחד מהם הוא פשע בל יעבור. 
ואני לא צריך, אתה יודע איך אני יודע שרובם לא מקבלים את הג'יהאד. כי הם רובם היו מקבלים את הג'יהאד, העולם כבר היה נהרס.
צריך גם לציין שלא כל מי שרשום כמוסלמי הוא בהכרח מוסלמי,יש כאלו שלא מאמינם באיסלאם למרות שנולדו למשפחה מוסלמית.

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריך גם לציין שלא כל מי שרשום כמוסלמי הוא בהכרח מוסלמי,יש גם כאלו שלא מאמינים באיבלאם למרות שנולדו למשפחה מוסלמית.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

לגבי הספר, לא נראה לי שהיא בעמדה לדחות דברים שנאמרו ע"י אלע'זאלי וחכמים ורבים אחרים. ולהלן תשובתי, תתמודד http://wikiislam.net/wiki/Sufism
http://logicalsceptic.blogspot.com/2009/01/iraqi-sufis-donate-to-hamas-boast-of.html

« עריכה אחרונה: אפריל 17, 2011, 23:34:54 על ידי Israelipatriot »

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

I. Al-Ghazali

• ne must go on jihad (i.e., warlike razzias or raids) at least once a year...one may use a catapult against them [non-Muslims] when they are in a fortress, even if among them are women and children. One may set fire to them and/or drown them...If a person of the Ahl al-Kitab [People of The Book - primarily Jews and Christians] is enslaved, his marriage is [automatically] revoked...One may cut down their trees...One must destroy their useless books. Jihadists may take as booty whatever they decide...they may steal as much food as they need...
[T]he dhimmi is obliged not to mention Allah or His Apostle...Jews, Christians, and Majians must pay the jizya [poll tax on non-Muslims]...on offering up the jizya, the dhimmi must hang his head while the official takes hold of his beard and hits [the dhimmi] on the protruberant bone beneath his ear [i.e., the mandible]... They are not permitted to ostentatiously display their wine or church bells...their houses may not be higher than the Muslim's, no matter how low that is. The dhimmi may not ride an elegant horse or mule; he may ride a donkey only if the saddle[-work] is of wood. He may not walk on the good part of the road. They [the dhimmis] have to wear [an identifying] patch [on their clothing], even women, and even in the [public] baths...[dhimmis] must hold their tongue.... [2] (From the Wagjiz, written in 1101 A.D. Emphasis added.)

II. Tabandeh

Thus if [a] Muslim commits adultery his punishment is 100 lashes, the shaving of his head, and one year of banishment. But if the man is not a Muslim and commits adultery with a Muslim woman his penalty is execution...Similarly if a Muslim deliberately murders another Muslim he falls under the law of retaliation and must by law be put to death by the next of kin. But if a non-Muslim who dies at the hand of a Muslim has by lifelong habit been a non-Muslim, the penalty of death is not valid. Instead the Muslim murderer must pay a fine and be punished with the lash. [8]
Since Islam regards non-Muslims as on a lower level of belief and conviction, if a Muslim kills a non-Muslim...then his punishment must not be the retaliatory death, since the faith and conviction he possesses is loftier than that of the man slain...Again, the penalties of a non-Muslim guilty of fornication with a Muslim woman are augmented because, in addition to the crime against morality, social duty and religion, he has committed sacrilege, in that he has disgraced a Muslim and thereby cast scorn upon the Muslims in general, and so must be executed. [9]

Islam and its peoples must be above the infidels, and never permit non-Muslims to acquire lordship over them. Since the marriage of a Muslim woman to an infidel husband (in accordance with the verse quoted: 'Men are guardians of women') means her subordination to an infidel, that fact makes the marriage void, because it does not obey the conditions laid down to make a contract valid. As the Sura ('The Woman to be Examined', LX v. 10) says: 'Turn them not back to infidels: for they are not lawful unto infidels nor are infidels lawful unto them (i.e., in wedlock). [10]

Tabandeh is not an aberration among Sufis. He follows in the tradition of Turkish Sufi dervishes whose violent fanaticism contributed to the forced Islamization of the indigenous Christians in Asia Minor (see the copious documentation of this phenomenon from Turkish, Greek, Near Eastern and other sources in Professor Speros Vryonis' monumental The Decline of Medieval Hellenism in Asia Minor and the Process of Islamization from the Eleventh Through the Fifteenth Century, Berkeley, 1971, pp. 340-43, and especially chapter 5, pp. 351-402).
Tabandeh would also no doubt have looked with approval upon tracts against non-Muslims produced by prominent Indian Sufi theologians in the 17th and 18th centuries, including lionized Sufi teachers such as Sirhindi and Shah Walli Allah. Some of their statements:

III. Sirhindi (d. 1624)

Shariat can be fostered through the sword.
Kufr and Islam are opposed to each other. The progress of one is possible only at the expense of the other and co-existence between these two contradictory faiths is unthinkable.

The honor of Islam lies in insulting kufr and kafirs. One who respects kafirs, dishonors the Muslims. To respect them does not merely mean honoring them and assigning them a seat of honor in any assembly, but it also implies keeping company with them or showing considerations to them. They should be kept at an arm's length like dogs....If some worldly business cannot be performed without them, in that case only a minimum of contact should be established with them but without taking them into confidence. The highest Islamic sentiment asserts that it is better to forego that worldly business and that no relationship should be established with the kafirs.

The real purpose in levying jizya on them (the non-Muslims) is to humiliate them to such an extent that, on account of fear of jizya , they may not be able to dress well and to live in grandeur. They should constantly remain terrified and trembling. It in intended to hold them under contempt and to uphold the honor and might of Islam.

Cow-sacrifice in India is the noblest of Islamic practices. The kafirs may probably agree to pay jizya but they shall never concede to cow-sacrifice.

Whenever a Jew is killed, it is for the benefit of Islam. [11]

IV. Shah Wali-Allah (d. 1762)

It has become clear to my mind that the kingdom of heaven has predestined that kafirs should be reduced to a state of humiliation and treated with utter contempt. Should that repository of majesty and dauntless courage (Nizam al-Maluk) gird his loins and direct his attention to such a task he can conquer the world. Thus the faith will become more popular and his own power strengthened; a little effort would be profoundly rewarded. Should he make no effort, they (the Marathas) would inevitably be weakened and annihilated through celestial calamities and in such an event he would gain no credit...As I have learnt this unequivocally (from the divine) I spontaneously write to draw your attention to the great opportunity laid before you. You should therefore not be negligent in fighting jihad.
Oh Kings! Mala a'la urges you to draw your swords and not put them back in their sheaths again until Allah has separated the Muslims from the polytheists and the rebellious kafirs and the sinners are made absolutely feeble and helpless."

In his testament to 'Umar, Abu Bakr had informed him that if he feared God, the entire world would be frightened of him ('Umar). Sages and declared that the world resembled a shadow. If a man ran after his shadow it would pursue him, and if he took flight from the shadow it would still pursue him. God has chosen you as the protector of the Sunnis as there is no-one else to perform this duty, and it is crucial that at all times you consider your role as obligatory. By taking up the sword to make Islam supreme and by subordinating your own persona needs to this cause, you will reap vast benefits.

We beseech you (Durrani, a Muslim ruler) in the name of the Prophet to fight a jihad against the infidels of this region. This would entitle you to great rewards before God the Most High and your name would be included in the list of those who fought jihad for His sake. As far as worldly gains are concerned, incalculable booty would fall into the hands of the Islamic ghazis and the Muslims would be liberated from their bonds. The invasion of Nadir Shah who destroyed the Muslims left the Marathas and Jats secure and prosperous. This resulted in the infidels regaining their strength and in the reduction of the Muslim leaders of Delhi to mere puppets.

When the conquering army arrives in an area with a mixed Muslim-Hindu population, the imperial guards should transfer the Muslims from their villages to the towns and at the same time care for their property. Financial assistance should be given by governments to the deprived and the poor as well as to Sayyids and the 'ulama. Their generosity would then become famous with prompt prayers for their victories. Each town would eagerly await the arrival of the Islamic army ('that paragon of bounty'). Moreover, wherever there was even the slightest fear of a Muslim defeat, the Islamic army should be there to disperse infidels to all corners of the earth. Jihad should be their first priority, thereby ensuring the security of every Muslim. [12]
« עריכה אחרונה: אפריל 17, 2011, 23:19:46 על ידי Israelipatriot »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

סתם לידע כללי - מי שהקים את תנועת "האחים המוסלמים" במצרים היה חסן אל באנה יש"ו שהשתייך לזרם הסופי.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מדובר ביחידים לא בזרם עצמו. ובציטוטים שהבאת לא מודבר בכלל על מה שאמרתי. ההתייחסות היחידה לסופיים היא על דר טבנדה. שנאמר שהוא לא ייחודי בקרב הסופיים אבל לא הביאו שום הוכחה לכך.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
סתם לידע כללי - מי שהקים את תנועת "האחים המוסלמים" במצרים היה חסן אל באנה יש"ו שהשתייך לזרם הסופי.

זה נכון אבל הוא הקצין מאוד את דעותיו במהלך חייו.
גמאל אל-בנא אחיו הצעיר דווקא הוא מוסלמי ליברל.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מדובר ביחידים לא בזרם עצמו. ובציטוטים שהבאת לא מודבר בכלל על מה שאמרתי. ההתייחסות היחידה לסופיים היא על דר טבנדה. שנאמר שהוא לא ייחודי בקרב הסופיים אבל לא הביאו שום הוכחה לכך.
כל הציטוטים הללו לקוחים מספרים שנכתבו ע"י סופים, אז אל תגבב שטויות, אתה לא הוכחת כלום, עכשיו פתח את הלינקים כמו ילד טוב, תקרא כיאות ואולי, אבל רק אולי תקבל קצת שכל בקודקוד, כי עד עכשיו, לא הפגנת כזה ידע בכל הנושאים שדנת בהם ובאסלאם בפרט.  ולגבי גמאל אלבנא, הוא איננו ליברל כלל, כל פעם שמפנים אליו שאלה קצת קשה לטעמו בייחס לאסלאם הוא טוען שהדברים הללו לא קיימים כשם שטארק רמדאן ( שלא בכדי ידוע  בתור " ת'קיה" מאסטר) מסלף את האמת בקשר לעקרונות דתו, זה ידידי לא רפורמציה, אלא הולכת שולל.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה נכון אבל הוא הקצין מאוד את דעותיו במהלך חייו.
גמאל אל-בנא אחיו הצעיר דווקא הוא מוסלמי ליברל.
http://wikiislam.net/wiki/Sufism

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כל הציטוטים הללו לקוחים מספרים שנכתבו ע"י סופים, אז אל תגבב שטויות, אתה לא הוכחת כלום, עכשיו פתח את הלינקים כמו ילד טוב, תקרא כיאות ואולי, אבל רק אולי תקבל קצת שכל בקודקוד, כי עד עכשיו, לא הפגנת כזה ידע בכל הנושאים שדנת בהם ובאסלאם בפרט.  ולגבי גמאל אלבנא, הוא איננו ליברל כלל, כל פעם שמפנים אליו שאלה קצת קשה לטעמו בייחס לאסלאם הוא טוען שהדברים הללו לא קיימים כשם שטארק רמדאן ( שלא בכדי ידוע  בתור " ת'קיה" מאסטר) מסלף את האמת בקשר לעקרונות דתו, זה ידידי לא רפורמציה, אלא הולכת שולל.
הם יחידים קיצוניים. אתה מביא לי ציטוטים. אני מביא לך את בסיס האמונה הסופית שהיא מנוגדת לאמונת הג'יהאד. 
הוא כן ליברל, הוא חלק מן המוסלמים הליברלים, יכול להיות שהוא מסלף את דתו אבל הוא עדיין ליברל.

מנותק ROI5

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *