כתב נושא: האם כל מי שאינו יהודי הוא בגדר אויב  (נקרא 12990 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
האם כל מי שאינו יהודי הוא בגדר אויב
« להגיב #50 ב- : אפריל 04, 2011, 19:42:19 »
אני כבר לא אתאיסט...
ואל תגידי שאני סתם משנה דעות כי קרה לי מקרה מיוחד שאם את מתעניינת אז נדבר בפרטי
כל עוד הנוצרים מהווים מיעוט זניח במדינה, לא יהיה אכפת לי. אך אם נוצרים יתחילו לזרום לארץ אני יהיה מודע לסכנה הקיומית.

הסכנה הקיומית יכולה להיות גם כשהם מחוץ לגבולות, כל עוד הם מאמינים ביש"ו(שבגד בה' והמציא לעצמו עם וקרא לעצמו "אלוקים") הם אויבים.
אם אתה באמת כבר לא אתאיסט אז אתה צריך לעבוד את ה' ולעשות כרצונו(לא יודע את רצונו? תלמד תורה).

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
האם כל מי שאינו יהודי הוא בגדר אויב
« להגיב #51 ב- : אפריל 05, 2011, 00:54:10 »
בס''ד
אנו כיהודים מחוייבים להאמין ב-ה', אך מה אכפת לנו מה עושים גויים אחרים, שחיים רחוק מאיתנו? תפקידנו כיהודים הוא להוות ''אור לגויים'', ולהשפיע עליהם לקבל את 7 מצוות בני נוח בלבד! ויש לעשות זאת בדרכי נועם ובאהבה, לא באמצעות השמדה - כי אם כך נעשה, אז אנחנו לא שונים כל כך מהמוסלמים הנאצים יש''ו שר''י. הקוראן מצווה בצורה ברורה להלחם בכל הכופרים - עד שכל אדם על פני כדור הארץ יקבל את מוחמד ה''נביא'' ואללה האל הארור והמתועב שלו. אנחנו לא מוסלמים - אנחנו מאמינים בדת שמאמינה באהבה ובשלום. כמובן שיש זמנים שבהם יש להלחם, יש עמים שצריך להלחם בהם כי הם מהווים סכנה לשלומו של עם ישראל. אבל - עובדי אלילים בקונגו, ניגריה, פפואה-ניו גינאה, יפן, קוריאה, תאילנד, נפאל, טיבט, הודו ועוד הרבה מאוד עמים אחרים על פני כוכב הלכת הזה אינם מאיימים עלינו! מדובר במיליארדי בני אדם שמאמינים בפסלים, עץ, אבן ואלי טבע. אנו צריכים להפיץ את אמונת ה' ו-7 מצוות בני נוח, אך לא להלחם! ודרך אגב, דיברתם על בודהאיזם, למי שלא יודע, בודהאיזם איננו ''דת עם אלוהים'' הבודהיאים הוא יותר פילוסופיה. סידהרתא גאוטאמא היה נסיך הודי שהאמין שהגיעה להארה באמצעות מדיטציה - ולמעשה הפך ל''בודהה'', כלומר ''נאור''. הוא לא נחשב לאל, אלא כדמות נערצת, או דמות לחיקוי. הוא עצמו היה אתאיסט, ומרד באלים החשובים קרישנה, שיווה, וישנו, ראמה, לאקשמי ומאוחר יותר בכל יתר האלים מהמיתולוגיה ההודית העשירה, לכן עד היום בהודו לא אוהבים את בודהה. הוא נחשב לכופר, ממש כמו שהיהודים לא אוהבים את ישו. כמו שהנצרות התפתחה מהיהדות, כך גם הבודהאיזם נוצר מההינדואיזם.
עדן איסקוביץ