כתב נושא: ש"ס ותרומתה לחברה.  (נקרא 1745 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
ש"ס ותרומתה לחברה.
« ב- : מרץ 15, 2007, 11:19:12 »
ראשית אינני מתכוון להרגיז כאן מישהו חס וחלילה,כי יש לש"ס כאן אוהדים.אבל אני רוצה לכתוב התרשמות שלי.
הממסד השמאלני עשה פשע נגד האנושות וחטף את ילדי תימן ועשה שואה רוחנית בכך שלקח יהודים מזרחים דתים ומסורתים חתך להם את הפאות והעביר אותם כור היתוך למשל בקיבוצים והפך יהודים טובים לחילונים.זה היה בשנות ה50.
עשרות שנים עברו וכתוצאה מכך קיבלנו את ש"ס שמטרתה היתה החזרת עטרה ליושנה.
ובאמת ש"ס פתחה את "אל המעיין"רשת חינוך דתי חרדי.מספר שומרי המצוות והחוזרים בתשובה המזרחיים גדל בהתמדה.בס"ד לחרדים מזרחים יש הרבה ילדים ומספר שומרי המצוות בעתיד ילך ויגדל!
מוסכם עלינו שהקב"ה עוזר לישראל כשעם ישראל שומר תורה ומצוות.
ש"ס החלה מהפכה חברתית ועזרה הדדית ועמותות צדקה.ברגע שהתמנו שרים מזרחיים לממשלה הם הביאו את אנשיהם ופתאום ראינו גאוה מזרחית,יהודית כשחצי מהכנסת מזרחים,חצי מהממשלה מזרחים,הנשיא מזרחי ובצמרת משרדי הממשלה חרדים מזרחים החליפו את האשכנזים השמאלנים!זאת קונטרה אליטה.
מאחורי ש"ס עמדו תלמידי חכמים:מר"ן הרב עובדיה יוסף שליט"א והצדיק המקובל הרב כדורי זצ"ל.
עד כאן הכל בסדר.
הטענות כלפי ש"ס:ש"ס גורמת להוצאת החרדים המזרחים ממעגל העבודה והם לומדים בישיבה.חשוב לציין שרק 2 מנדטים של ש"ס חרדים והשאר מזרחים מסורתים שעובדים,מתפרנסים בס"ד ומשרתים בצבא.לש"ס יש יותר מנדטים בצבא ממר"ץ!
לי אין בעיה עם זה.
אבל ש"ס שאמורה היתה להנהיג את המדינה ישבה בכל ממשלה כי היתה זקוקה למשאבים וכסף למען המוסדות שלה.
הברית בין החרדים לימין היתה טבעית ונורמלית!שומרי המסורת ומקיימי מצוות ישוב ארץ ישראל,מזרחים מהליכוד ומש"ס.
ואז קיבלנו את ממשלת השמד הרוחני בראשות הצורר רבין שהחליט לבגוד ולמסור חצי מהמדינה לאויב!ולעקור את הדת היהודית ולהפריד בין דת ומדינה.
בהתאם לפסק הלכה קודם הוחלט בש"ס שלמען שלום אמת מוכנים להחזיר שטחים לאויב.
היו שתי בעיות:מדובר היה בהונאה של ערפאת וארץ ישראל שייכת לעם ישראל לפי תורת ישראל.
ש"ס המשיכה לשבת בממשלה עם הבוגד הגדול והבוגדים ממר"ץ,לקבל כסף והאוטובוסים התפוצצו.
כשהמתנחלים הפגינו במחאה מול ביתו של מר"ן והפריעו את מנוחת אישתו הצדקת מרגלית,היכו אותם חרדים תומכי הרב.
משטרת ישראל נכנסה להתנחלויות ועצרה בשבת מתנחלים והכריחה יהודים דתיים ושומרי מצוות לנסוע בשבת!שוטרים העלו אותם בכוח לניידת בשבת ופתחו להם תיק על תקיפת שוטר והתנגדות למעצר כי לא רצו לנסוע בשבת.
אליקים העצני ממועצת יש"ע פנה בנושא לרב עובדיה שבחר להחריש.
יהודי תימני...בחר לעשות מעשה ולא לשתוק או להבליג על הבגידה!יהודי דתי ושומר מסורת מאלה שגזזו להם את הפאות עשרות שנים קודם...הוריד את הכיפה ונסע לכיכר מלכי ישראל ודיבר עם שוטר על אביב גפן...והוציא את הבוגד להורג במו ידיו..לא עמד על דם רעיו...הרוצח מאלטלנה נענש...
עברו שנים אהוד ברח הקים ממשלה ופנה לש"ס.
החיבור בין ש"ס למר"ץ הוא לא נורמלי ולא טבעי.
הפספוס הגדול של ש"ס הוא שלא בנתה עצמה כאלטרנטיבה לשלטון ובחרה להשתלב ולהיות ממלכתית כמו האיחוד הלאומי,המפד"ל..
ש"ס "גנבה"לכהניסטים את המהפכה הרוחנית דתית ולקחה את המהפכה למקומות לא רצויים.
אין סיבה שיהודים חרדים מזרחים ימשיכו להיות חוטבי העצים ושואבי המים של הממסד האשכנזי-שמאלני-חילוני-אנטי יהודי.
ש"ס איננה ועד קהילה עושה רצונו של הפריץ השמאלני.
ש"ס היא קונטרה אליטה,היא מהפכה דתית מזרחית רוחנית ואסור לה למכור עצמה בנזיד עדשים שמאלני:כסף!
ש"ס נרדפה בידי האליטה האשכנזית האנטי דתית המשפטית ומר"ן בחר להקריב את אריה דרעי ולהשליכו לכלבים השמאלנים.
לא הוחזרה עטרה ליושנה!היה כאן פספוס הזדמנות היסטורי!
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2007, 11:20:52 על ידי בייקר »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ש"ס ותרומתה לחברה.
« להגיב #1 ב- : מרץ 15, 2007, 11:46:45 »
תאמת אתה צודק..אבל ליפעמים אני רואה פה אנשים שמיסטלבטים על הרב  עובדיה יוסף וזה לא בסדר..הוא בנאדם מכובד שכתב עשרות ספרים
וצריך לכבד אותו..נכון שאנחנו לא מסכימים אם הדעות שלו..ונכון שאיזה אחד מש"ס לא נתן לחיים לעלות לארץ..אבל בכול זאת צריך לכבד תבנאדם..

ואני מכיר מלא אנשים שלא היו מסכימים אם הדעות של הרב כהנא זצ"ל אבל בכול זאת כיבדו אותו ואת הדעות שלו..
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2007, 11:55:29 על ידי underground »

בייקר

• אורח
ש"ס ותרומתה לחברה.
« להגיב #2 ב- : מרץ 15, 2007, 11:55:29 »
אמת