כתב נושא: אני מתאים לפה?  (נקרא 4473 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאל369

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני מתאים לפה?
« ב- : מרץ 23, 2011, 13:06:59 »
תראו, אני חילוני גמור שלא ראה בית כנסת מאז הבר מצווה.
אני מסכים עם רוב הדברים שאתם אומרים חוץ מכמה דברים :
א. הגישה שלכם להומואים ולסביות, לפי דעתי כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם החיים שלו איך שנראה לו לנכון.
ב. אתם קוראים ליהודים > יהודונים שזה כינוי שהדביקו הנאצים ליהודים, לא יותר טוב להשתמש במונח בוגדים? אותי זה ממש מטריד ואני לא יכול להשתמש במונח הזה. 
ג. אני מבין מאיפה בא במונח "ערבים נאצים" אבל אני אישית לא יכול להגיד לערבי נאצי... (כמובן לסתם ערבי שאני לא מכיר) במידה וזה טרוריסט אני מוכן להגיד עליו שהוא נאצי...

אבל אני מסכים ב 100% עם זה שאסור לתת שטחים לערבים וצריך להתחיל להתיישב בכל הכוח בשטחים בין עם זה מטעמים דתיים או טעמים בטחוניים ועם זה שצריך להתחיל לחסל את הטרוריסטים בכל הכוח בלי רחמים!

אני שייך לפה? 

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #1 ב- : מרץ 23, 2011, 13:14:17 »
א. תראה, אני יודע על לפחות הומו אחד שהוא ממש ימני וגולש פה בפורום. . . ואתה אפילו לא הומו . . . זו לא סיבה להפסיק להיות בפורום.
ב. ביקשו כבר מחיים להפסיק עם המושג הזה, אבל הוא לא הסכים, אני חושב שזה נסבל וזו לא סיבה להפסיק להיות פעיל בפורום.
ג. גם אני לא קורא ככה לכל הערבים, אלא רק לטרוריסטים, אז זו לא סיבה להפסיק להיות פעיל בפורום.

הקיצר, זה דברים מינוריים, לדעתי אתה שייך לפה ועוד איך. אתה מסכים עם הרעיונות של התועה באופן כללי. 
כמובן שנשמח אם תשתתף בפורום הזה כמה שיותר, ותעזור להפיץ את רעיונות התנועה.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #2 ב- : מרץ 23, 2011, 13:17:57 »
שלום
נראה שאתה גם, כמוני, לא ממש בדעות של "הימין האמיתי".
א. מסכים איתך, אבל "הימין האמיתי" טוען שאלו אנשים "חולים שצריכים לקבל טיפול פסיכיאטרי".
ב. יהודונים זה כינוי שאפילו אני, מישהו מאוד רחוק מהימין האמיתי, מאמין שאפשר להגיד לאנשים מסויימים. פה ב"ימין האמיתי" עושים בו שימוש מוגזם....
לדעתי האישית, אלה שפוחדים להגיב לכך שמנסים לרצוח אותנו, וכל הזמן בגישה של "לא לעצבן את העולם"...זה כן ההתנהגות של היהודים פעם, בתקופת השואה ולפניה, בניסו להסתיר את זה שהם יהודים, נזהרו מאוד...כאילו זה שהם חיים בכלל זה פשע נורא שצריך להתבייש בו ולהסתיר אותו. אבל פה ב"ימין האמיתי" באמת משתמשים בו בצורה מאוד מוגזמת....כדי לתאר את כל מי שלא מסכים איתם ב100%.
ג. כואב לי תמיד לראות איך הם משתמשים פה במונח הזה, לדעתי האישית זה ממש ביזוי זכר השואה והפחתה עצומה ממימדיה. זה גם כינוי שהם משתמשים פה כלפי כל מי שלא מסכים איתם ב100%...

נראה שאתה בערך כמוני. אדם רגיל עם דעות ימניות..שרחוק מהדעות של "הימין האמיתי". זו לא תנועה ימנית רגילה, אלא תנועה מאוד קיצונית.
ניתן למצוא פה לפעמים בנושאים ספציפיים מסויימים דברים שדומים או אפילו זהים לדעות שלנו, אבל באופן כללי...הם מאוד קיצוניים.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #3 ב- : מרץ 23, 2011, 13:42:45 »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אני מתאים לפה?
« להגיב #4 ב- : מרץ 23, 2011, 16:45:48 »
תראו, אני חילוני גמור שלא ראה בית כנסת מאז הבר מצווה.
אני מסכים עם רוב הדברים שאתם אומרים חוץ מכמה דברים :
א. הגישה שלכם להומואים ולסביות, לפי דעתי כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם החיים שלו איך שנראה לו לנכון.
ב. אתם קוראים ליהודים > יהודונים שזה כינוי שהדביקו הנאצים ליהודים, לא יותר טוב להשתמש במונח בוגדים? אותי זה ממש מטריד ואני לא יכול להשתמש במונח הזה. 
ג. אני מבין מאיפה בא במונח "ערבים נאצים" אבל אני אישית לא יכול להגיד לערבי נאצי... (כמובן לסתם ערבי שאני לא מכיר) במידה וזה טרוריסט אני מוכן להגיד עליו שהוא נאצי...

אבל אני מסכים ב 100% עם זה שאסור לתת שטחים לערבים וצריך להתחיל להתיישב בכל הכוח בשטחים בין עם זה מטעמים דתיים או טעמים בטחוניים ועם זה שצריך להתחיל לחסל את הטרוריסטים בכל הכוח בלי רחמים!

אני שייך לפה? 

א) אז אתה מסכים שפדופולים צריכים להסתובב חופשיים? (הרי כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם החיים שלו)
ב) המונח יהודון אכן שימש את הנאצים, אך בהקשר של ימינו הוא מתכוון ליהודים בעלי אופי גלותי רופס (כמו היהודים באירופה ערב השואה).
ג) אני חושב שהתמונות שהועלו כאן אומרים הכל (ואל תשכח שערבי לא חייב להיות פעיל טרור בפועל כדי להיות נאצי).

בעיקרון - אם אתה מסכים אידיאולוגיה שאומרת שיש לעודד הגירה המונית של גויים (לא רק ערבים) מארץ ישראל, ולהקים פה מדינה יהודית אמיתית (במקום החיקוי הזול הקיים היום) אז אתה מתאים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
אני מתאים לפה?
« להגיב #5 ב- : מרץ 23, 2011, 19:14:29 »
בס''ד
ילדון. הערבים הם נאצים. נקודה.
היטלר העריץ את הדת המוסלמית, והוא כתב זאת בספרו ''מיין קמפף'', בזמן מלחמת העולם השנייה, הערבים היו לצדם של הנאצים ותמכו בהם בהתלהבות. וכמו כן, שייח' אמין אל-חוסייני היה אחד מידידיו הקרובים של אדולף היטלר, והוא בילה חודשים שלמים בברלין לצידו של הפיהרר. כך שמעכשיו, שלא יהיו לך שום ספקות בעניין - הערבים, ובעיקר ערביי ישראל, שנקראים היום פלסטינים - הם נאצים לחלוטין. והם גרועים מהגרמנים. כי הערבים ממשיכים בהרג של יהודים, ולא יפסיקו עד שייקבלו את כל פלסטין! אך זה לא יקרה.
עדן איסקוביץ

מנותק דניאל369

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #6 ב- : מרץ 23, 2011, 19:41:19 »
ל
בס''ד
ילדון. הערבים הם נאצים. נקודה.
היטלר העריץ את הדת המוסלמית, והוא כתב זאת בספרו ''מיין קמפף'', בזמן מלחמת העולם השנייה, הערבים היו לצדם של הנאצים ותמכו בהם בהתלהבות. וכמו כן, שייח' אמין אל-חוסייני היה אחד מידידיו הקרובים של אדולף היטלר, והוא בילה חודשים שלמים בברלין לצידו של הפיהרר. כך שמעכשיו, שלא יהיו לך שום ספקות בעניין - הערבים, ובעיקר ערביי ישראל, שנקראים היום פלסטינים - הם נאצים לחלוטין. והם גרועים מהגרמנים. כי הערבים ממשיכים בהרג של יהודים, ולא יפסיקו עד שייקבלו את כל פלסטין! אך זה לא יקרה.
אני יודע את כל זה אתה לא מחדש לי כלום, אני יודע שהם עזרו לנאצים ואני יודע שכיום הם ממשיכי דרכו של היטלר... אין לי ספק שאכן הם ראויים לתואר נאצים, פשוט לי אישית יש בעיה לקרוא להם ככה....

א) אז אתה מסכים שפדופולים צריכים להסתובב חופשיים? (הרי כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה עם החיים שלו)
אתה יודע שלא התכוונתי לזה, איך אפשר להשוות הומו\לסבית שחיים באושר עם בן\בת זוגם בלי לפגוע באף אחד לפדופיל מנוול שאונס ילדים והורס להם תחיים?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #7 ב- : מרץ 23, 2011, 20:02:41 »
אני יודע שהם עזרו לנאצים ואני יודע שכיום הם ממשיכי דרכו של היטלר... אין לי ספק שאכן הם ראויים לתואר נאצים, פשוט לי אישית יש בעיה לקרוא להם ככה....
אתה לא חייב לקרוא להם כך (הכינוי הוא לא העיקר, אלא עצם הידיעה שהם שונאי יהודים).

אתה יודע שלא התכוונתי לזה, איך אפשר להשוות הומו\לסבית שחיים באושר עם בן\בת זוגם בלי לפגוע באף אחד לפדופיל מנוול שאונס ילדים והורס להם תחיים?
סטייה היא סטייה - אני אישית מכריז לא פעם בויכוחים עם הומואים שאם הם יצליחו להביא ילד לעולם בצורה טבעית (דהיינו - אחד מהם יביא ילד לעולם ע"י הריון) אני אהיה הראשון לעמוד לצידם.

אפילו ההומואים עצמם מכנים את מי שלא הומו "סטרייט" (סטרייט באנגלית = ישר), כלומר: הם בעצמם מודים שהומוסקסואליות היא סטייה (אז מי אני שאחלוק?).

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #8 ב- : מרץ 23, 2011, 20:13:09 »
אתה לא חייב לקרוא להם כך (הכינוי הוא לא העיקר, אלא עצם הידיעה שהם שונאי יהודים).
סטייה היא סטייה - אני אישית מכריז לא פעם בויכוחים עם הומואים שאם הם יצליחו להביא ילד לעולם בצורה טבעית (דהיינו - אחד מהם יביא ילד לעולם ע"י הריון) אני אהיה הראשון לעמוד לצידם.

אפילו ההומואים עצמם מכנים את מי שלא הומו "סטרייט" (סטרייט באנגלית = ישר), כלומר: הם בעצמם מודים שהומוסקסואליות היא סטייה (אז מי אני שאחלוק?).
מבחינתי, לא כל שונא יהודים הוא נאצי.
מאוד כואב לי לראות פה איך שכל אחד שלא מסכים איתכם הופך ל"נאצי"...
כשמכנים מישהו "נאצי", זה אומר שמה שהוא עושה = שואה.
מכיוון שלא היה שום אסון כמו השואה, לא ניתן לעשות את ההשוואה הזאת לשום דבר. כלומר, לא ניתן לקרוא אפילו למחבלים האלה "נאצים". אני אישית מרגיש שזה ממש ביזוי זכר הנספים...
גם אם המטרה היא להבהיר כמה מה שהוא עשה זה דבר נורא...עדיין, להשוות את זה לשואה זה כמו הפחתה מערך השואה.
אם יש אדם מאוד ישר וטוב, שעוזר לכולם...ממש צדיק. אני לא אקרא לו אלוהים, נכון? זה יהיה זילזול מאוד רציני בה'....גם אם האדם הזה באמת צדיק.
אותו עיקרון, רק תחליף את ה"טוב" ב"רע". למרות שהמחבלים הם נבלות, שלא ראויים לתואר "אדם", להשוות אותם לנאצים....זה כבר יותר מדי.

ולגבי הומואים - זה לא משנה בכלל אם הם סוטים או לא. מה זה עניינך?
כל עוד הם לא פוגעים באף אחד - שיעשו מה שהם רוצים.
גם אם זה סטייה(ואין לי ממש עמדה בשאלה אם זה סטייה...דעתי היחידה היא שזה לא משנה), הם לא פוגעים באף אחד. הם לא גורמים לשום נזק. אלה החיים שלהם, והבחירה שלהם.
בכל זאת, מסיבה כלשהי, זה מפריע לך? הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לנסות לעזור למי שרוצה עזרה ומרגיש שהוא נמשך לבני מינו ורוצה לשנות את זה. מעבר לזה, איזה זכות יש לך על הבחירות של אחרים כיצד לחיות את חייהם?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #9 ב- : מרץ 23, 2011, 20:23:36 »
בס''ד

ברוך הבא לפורום.

כמו שאתה רואה יש לנו מגוון דעות פה כי תנועת הימין האמיתי מאפשרת חופש ביטוי בפורום שלה. אז תוכל להיות פעיל בפורום בלי להסכים עם כל המצע של התנועה.

אפילו אם ישראל הייתה מדינה מהנילוס עד פרט וחידקל ואפילו אם לא היה ערבי אחד במדינה, היינו בצרות עצומות אם היינו מתייחסים להומוסקסואליות כדבר מקובל חס ושלום. התורה מגדירה את הומוסקסואליות כתועבה והתנהגות זאת תמיד מובילה להריסת מדינות ואימפריות בהיסטוריה. כמו שזה הרסני באופן כללי לאימפריות, זה הרסני באופן פרטי למסכנים שמבצעים מעשי סדום אלה. יהודי שמתנהג כך ר''ל מאבד את מקומו בעולם הבא, עולם הנצח. זו מחלה נפשית והתמכרות קטלנית. יש לנו חובה לאחינו המסכנים לעזור להם להתגבר על המחלה הזאת. אסור לנו לקבל השמדת נפשות יהודיות ח''ו.

יהודי שמאפשר לאוייבינו לרצוח או לפגוע בעם שלו או באחים שלו הוא יהודון. אנו אוהבים את העם שלנו, כולל אלה שלא מסכימים איתנו. אך יש גבול שחז''ל הגדירו עבורנו: מלשינים, מינים ובוגדים של הערב רב הם כבר האוייב של עם ישראל. אז אנו לא רוצים להשתמש במונח הקדוש "יהודי" כדי לתאר בוגד כזה. כי המונח "יהודי" יקר לנו עד מאוד. לדאבוננו הרב יש לא מעט מלשינים מינים ובוגדים בדורנו.

כל מי שרוצה להשמיד את עם ישראל הוא נאצי. כמעט כל הערבים רוצים להשמיד את עם ישראל.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני מתאים לפה?
« להגיב #10 ב- : מרץ 23, 2011, 20:34:05 »
ולגבי הומואים - זה לא משנה בכלל אם הם סוטים או לא. מה זה עניינך?
גם אם זה סטייה(ואין לי ממש עמדה בשאלה אם זה סטייה...דעתי היחידה היא שזה לא משנה), הם לא פוגעים באף אחד. הם לא גורמים לשום נזק. אלה החיים שלהם, והבחירה שלהם.
בכל זאת, מסיבה כלשהי, זה מפריע לך? הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה לנסות לעזור למי שרוצה עזרה ומרגיש שהוא נמשך לבני מינו ורוצה לשנות את זה. מעבר לזה, איזה זכות יש לך על הבחירות של אחרים כיצד לחיות את חייהם?
אז לפי שיטתך יש להתיר לאנשים מעורערים בנפשם להסתובב חופשי ברחובות? (אם הם יתאבדו או משהו דומה, הם רק מזיקים לעצמם ולא למישהו אחר)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
אני מתאים לפה?
« להגיב #11 ב- : מרץ 23, 2011, 20:53:36 »

הם כן פוגעים באנשים. הם רוצים לצעוד דווקא בירושלים, לא איכפת להם מהרגשות של הדתיים. וגם בתקשורת מראים אותם, שזאת כפייה הומואית על הסטרייטים. הם לא שה תמים שרק עוסקים בשלהם בשקט, כי אם זה אכן היה כך אז בכלל לא היינו יודעים שיש אותם פה. הם כופים עצמם על החברה למרות מספרם הקטן יחסית. ואם הומואים מותר, אז זה מתגלגל לסטיות יותר רציניות, לא אפרט. אבל ככה זה כשיש יותר מדי חופש לכל כיוון. רק חופש בלי מגבלות, איננו חופש, כי אתה מוגבל ע"י התאוות. חוץ מזה, איזה חברה זה יוצר? זה כמו לשפוך באקראי צבעים על נייר. הטלויזיה חינכה את הדור להתחשב בהומואים, ואמרה לנו שאנחנו אלה שלא בסדר, כי אנחנו לא מספיק מתחשבים. וזה ששמים לי בגיל 14 בטלויזיה ארצית 2 הומואים מתנשקים, ואני כמעט מקיא, זה כן בסדר כביכול, כי "במשך שנים ההומואים היו צריכים לסבול" - היינו, שיכתוב ההיסטוריה (גם הטיעון שאם מישהו סבל פעם, אז בתמורה לכך אני צריך לסבול היום; הוא רמאות.).

מעניין איך הטלויזיה תמיד אומרת דברים שסותרים ב- 180 מעלות את התורה. זה כמעט כאילו שהם יודעים מה היא אומרת, והולכים בדיוק נגדה. כמה פעמים עוד נראה את הקוקסינל הישראלי מהאירויזיון? או את השמן הזה - בוגנים? למה אני צריך לדעת אפילו מי הם, או מה ה"תרבות" שלהם? זה מקלקל אותי.

התורה אומרת להרוג אותם. אני חושב שאפשר להכריז עליהם כעל לא יהודים, ולהעביר אותם לסן פרנסיסקו. אבל זו עניות דעתי ולא יותר. התורה יודעת יותר טוב.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
אני מתאים לפה?
« להגיב #12 ב- : מרץ 23, 2011, 23:18:50 »
בס''ד
יוסו! אני מסכים עם דבריך לחלוטין... התועבה הזאת היא בניגוד מוחלט לדרכי התורה ולדת היהודית. אכן, כמו שחיים היקר אמר, התנהגות זאת גרמה בהיסטוריה להרס של אימפריות וממלכות שלמות! האימפריה הרומית, האימפריה היוונית, האימפריה המצרית העתיקה, וכמובן הערים הכנעניות העתיקות - סדום ועמורה, הושמדו בגלל התנהגות שכזאת, בגלל סטיות מיניות מבחילות. ואם חלילה, אנחנו נאפשר כאן בארץ ישראל תופעה של מתן לגיטימציה לנישואים חד-מיניים, או אפילו מערכות יחסים בין גברים לגברים או בין נשים לנשים - אז גם לנו מגיע להיות מושמדים ממש כמו סדום ועמורה! אלוהים רואה הכל, והוא נותן לכל אחד לפי מעשיו, וכל ישראל ערבין זה לזה, כך שגם אם אני לא הומוסקסואל או סוטה מין, אבל יש יהודון אחר שהוא כן כזה, אז בסופו של דבר גם אני אקבל על כך עונש! ולכן ה' אמר שעלינו לבער את הרע מתוכנו. בניגוד לחיים, אני פחות מתון בכל הנוגע להומואים, אינני סבור שיש להניח להם ורק ''לחנך אותם'', אני מאמין שהם צריכים לקבל עונש מוות בסקילה. אחרי אזהרה כמובן. הם לא אחים שלי, הם תועבת ה'.
עדן איסקוביץ