חדשות ודיונים > מערכת החדשות

ארגון הטרור חמאס :

<< < (2/4) > >>

Aaron:
דוקא כך צודק במאה אחוז.
אם נטפל בבעיות הפנימיות - בשמאל ובשאר הבוגדים.
כך גם יפתרו הבעיות עם החזירים הפלסטיניים.
כי מה שמונע מאיתנו להשמיד את החיות האלה זה השמאל ושאר הבוגדים במדינה...

Berk0:
לא צריך להשמיד ולטבוח כי כך נראה בדיוק כמוהם כחיות וברברים, מה שיש לעשות זה לתת פעולות תגמול, יש פיגוע ? אין חשמל,מים,מסחר יש סגר הרמטי על עזה ושומרון. כך נראה אותם מחזיקים חודש.

כמובן שאת החמושים יש לחסל ואת כול התומכים במצעדי הנשק והתמיכה.

Aaron:
ואם אחרי שאין להם מים חשמל וכו'... בא עוד פיגוע? וזה בטוח היה קורה...
תאמין לי, הם עשו לנו כל-כך הרבה פיגועים וכל מיני פשעים נוספים. יש לנו את כל הסיבות שבעולם למחוק אותם.
אם היו 3 - 10 פיגועים אז אולי הייתי חושב שיש שם קבוצה קטנה וקיצונית שצריך לטפל בה. אבל היו כבר אלפי פיגועים, הם גם שמחו ב- 11/9. בקיצור, אני בכל זאת חושב שצריך להשמיד אותם. אולי יש שם כמה משתפי פעולה עם ישראל, אותם לא צריך להרוג אבל את רוב האוכלוסיה הנאצית הזאת בהחלט צריך לחסל, מתוך חוסר ברירה ונקמה על מות יהודים רבים...

דוקא_כך:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 18:19:19 ---לא צריך להשמיד ולטבוח כי כך נראה בדיוק כמוהם כחיות וברברים, מה שיש לעשות זה לתת פעולות תגמול, יש פיגוע ? אין חשמל,מים,מסחר יש סגר הרמטי על עזה ושומרון. כך נראה אותם מחזיקים חודש.

כמובן שאת החמושים יש לחסל ואת כול התומכים במצעדי הנשק והתמיכה.

--- סוף ציטוט ---

חשמל, מים וסיוע צריך להפסיק ראשית כל, בלי קשר להתנהגותם, וזאת לא מפני שלא מגיע להם (זה ברור מאליו) אלא מפני ש"עניי עמך קודמים".  למה ישראלים צריכים לשלם חשבון חשמל, מים וכו' בעוד שערבים פטורים?  השמאלנים רוצים שוויון?  שיתחילו בזה שישימו קץ לאפלייה המגוכחת הזו.  אבל זה הכל משחקים.  מה שבאמת צריך לעשות זה להסיר את נוכחותם מאדמתנו.  בין אם זה מתבצע ע"י גירושם לאדמותיהם, או בין אם זה מתבצע ע"י הריגתם---בשבילי זה היינו הך.  הרב כהנא הי"ד היה מנהיג מתון---הוא האמין בגירוש, לא בהריגה.  אני לא כל-כך מתון...

דרך אגב, "גירוש" או "טרנספר" אלו מונחים שגויים.  העברת הערבים לארצות ערב היא בסך הכל השלב השני של חילופי אוכלוסין. בשנת תש"ח, ארצות ערב גרשו מקרבם שמונה מאות אלף יהודים שעלו לארץ.  זה היה השלב הראשון.  כעת הגיע הזמן לשלב השני, שבו אנו גומלים לערבים על רצונם הטוב בכך שאנו מוסרים להם חזרה את האחים שלהם.  עשרות חילופי-אוכלוסין דומים התרחשו במשך ההיסטוריה (עוד אביא דוגמאות רבות לכך מתוך ספרו המבריק של הרב כהנא, "לשיכים בעיניכם"), וגירוש ה"פלסטינאים" מא"י יהיה רק אחד מיני רבים, ואין שום סיבה שאומות העולם יתייחסו דוקא לחילופי-אוכלוסין אלו כיוצאי דופן.

Berk0:
תראה גם פעם חשבתי כמוך עד שראיתי לפני שנה על משפחה שהגיעו לביתה פעילי חמאס עם רקטות ורצו לשגר מן החצר שלהם אבל הם לא הסכימו והתחיל עימות בין החמושים למשפחה שבהמלכה ירו החמושים בנער בן 15 למוות וברחו.

הנער שילם בחייו (מוסלמי-פלשתינאי) על מנת שלא ירו קאסמים לעבר ישראל.

יש גם משתפים שמשתפים פעולה עם הצבא ועכשיו הם חיים בפחד לאחר הנסיגה כי אין להם מקלט בישראל ובעזה מחפשים אחריהם החמושים לנקום.

אז לא כולם באמת נאצים ושונאי ישראל יש כמה שבאמת אפשר להגיע איתם להבנה ולשלום. ויש יחסית רוב של שונאי ישראל ועוד הרבה שסתם מושפעים שלאחר חיסול הקיצונים וקצת "בכוח הזרוע" יבינו שטרור לא עובד והגיע הזמן לנסות לחיות בשלום.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה