כתב נושא: לדוברי אנגלית  (נקרא 2496 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לדוברי אנגלית
« ב- : פברואר 02, 2011, 19:34:19 »
קלאסיקה של חיים

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לדוברי אנגלית
« להגיב #1 ב- : פברואר 03, 2011, 14:55:06 »
הסרטון הזה מוכיח שוב פעם עד כמה ויקטור ונסיר הוא אדם חשוך, מלא שנאת הזר וגזען. אחרי צפייה בו אין ספק בליבי שצדקו השלטונות כשמנעו מאדם כזה לשהות בארצנו ואני סמוך ובטוח שהוא גם ימות בארה"ב. אין צורך באנשים כמוהו בארצנו. הסרטון הזה הוא גזענות צרופה שנפרשת על גבי שמונה דקות של דיבורי בלע ושטנה. ויקטור מנגח את האפריקאים מכל כיוון אפשרי ועל לא עוול בכפם, הכל מתוך גזענות נאצית טהורה.

הנה רק כמה מהדברים שהפריעו לי בסרטון:

1. ויקטור טוען שהשחורים כל הזמן דורשים מהלבנים למצוא תרופה לאיידס. ראשית כל, זה די שקרי. אין אף ארגון גג לשחורים שניתן לומר שמייצג את עמדתם אז למי בדיוק מתכוון ויקטור באמירה הזו? שנית, ישנם המוני לבנים שהם חולים או נשאים של איידס. מכל מקום, זה באמת משנה? יש הרבה אנשים חולים וצריך למצוא תרופה. אם רק שחורים היו חולים באיידס אז זה היה בסדר מבחינתו של ויקטור?

2. ויקטור מתעסק רוב הסרטון בסיפור שעוסק בשתי נשים אפרו אמריקניות שמנות. מה הוא בדיוק מנסה להגיד? יש הרבה שמנים בארה"ב, גם לבנים. יש הרבה אנשים בארה"ב שמתנהגים בצורה בהמית, גם לבנים. מה שאין זה גזענים שחורים בניגוד לכל ה-rednecks האמריקנים.

3. ויקטור חושב שהוא קומיקאי. הסרטון הזה כל כך לא מצחיק שקשה לתאר. מה שכן, הסרטון בהחלט מעורר עצב רב ורחמים כלפי ויקטור הגזען.

4. למה ויקטור והפוץ שלידו שמים כובע ומשקפי שמש במקום סגור?

5. מי זה הפוץ שיושב ליד ויקטור ולמה הוא רוב הזמן שותק? אני מקבל את הרושם שויקטור רוצה להרגיש מצחיק ורצוי חברתית אז הוא שם לידו את האימפוטנט הזה בשביל שיתן לו תחושה טובה.

6. האם ויקטור מאמין בעליונות הגזע הלבן?

7. האם ויקטור מודע לזה שארה"ב היא מדינת מהגרים ושההבדל היחיד בין הלבנים לשחורים הוא כמה דורות הם נמצאים בארה"ב?

8. ארה"ב מדינה כובשת ואימפריאליסטית.

9. ראיתי סרטון של ויקטור על חודש ההיסטוריה השחורה והפסקתי אחרי שהוא צחק בנאציות ובטיפשות על זה  שאי אפשר לדבר חודש שלם על מי שקופץ מעץ לעץ.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לדוברי אנגלית
« להגיב #2 ב- : פברואר 03, 2011, 14:59:44 »
וברוח הגזענות של הסרטון מבית היוצר של ויקטור ונסייר אני ארשה לעצמי להשתלח במזרחים:

כל המזרחים הם חבורה של בבונים שחומי עור שלא ראויים אפילו לחיות. צריך לשים את כל המזרחים בגן חיות בשביל שהאשכנזים שיוכלו לראות אותם דרך גדרות ולזרוק להם בננות אם יתחשק להם. כל מבצעי העלייה של מדינת ישראל להעלאת המזרחים לארץ היו טעות מרה שעלתה לנו בבערות, פשיעה, זנות וסמים. כל המזרחים הם אידיוטים ולא יצא לי לראות אפילו מזרחי אחד משכיל. כל האנשים הגדולים בהיסטוריה היהודית היו אשכנזים כי המזרחים סתם ערבים-יהודים וחבל שלא השאירו אותם בתימן ומרוקו.

נ"ב

אני ממש לא חושב ככה ויש לי חברים מזרחים. אני מפרסם את התגובה בשביל להדגים לכם עד כמה ויקטור ונסייר גזען מגעיל.

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • גם אם אלך בגיי צלמוות לא אירע רע כי אתה עימדי
לדוברי אנגלית
« להגיב #3 ב- : פברואר 06, 2011, 21:02:32 »
וברוח הגזענות של הסרטון מבית היוצר של ויקטור ונסייר אני ארשה לעצמי להשתלח במזרחים:

כל המזרחים הם חבורה של בבונים שחומי עור שלא ראויים אפילו לחיות. צריך לשים את כל המזרחים בגן חיות בשביל שהאשכנזים שיוכלו לראות אותם דרך גדרות ולזרוק להם בננות אם יתחשק להם. כל מבצעי העלייה של מדינת ישראל להעלאת המזרחים לארץ היו טעות מרה שעלתה לנו בבערות, פשיעה, זנות וסמים. כל המזרחים הם אידיוטים ולא יצא לי לראות אפילו מזרחי אחד משכיל. כל האנשים הגדולים בהיסטוריה היהודית היו אשכנזים כי המזרחים סתם ערבים-יהודים וחבל שלא השאירו אותם בתימן ומרוקו.

נ"ב

אני ממש לא חושב ככה ויש לי חברים מזרחים. אני מפרסם את התגובה בשביל להדגים לכם עד כמה ויקטור ונסייר גזען מגעיל.
שמע לי טוב יחתיכת שמאלני קוקסינל בן זונה אני מציע לך להפסיק לזיין תמוח וללכת לחפש מקום אחר להראות בו כמה שאתה הומו יבן אלף זונה אנשים כמוך זה אנשים מגעילים מסריחים נודניקים שדוחפים תאף שלהם לכל תחת שהם רואים
[i

זצ"ל
------------------------------------------------------------------------------
הזבל שיש לנו בעולם-הישמעלים,העמלקים,יונתן שפירא,יוסי שריד,ציפי ליבני,שמעון פרס
וכל שאר השמאלנים

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לדוברי אנגלית
« להגיב #4 ב- : פברואר 07, 2011, 17:55:21 »
שמע לי טוב יחתיכת שמאלני קוקסינל בן זונה אני מציע לך להפסיק לזיין תמוח וללכת לחפש מקום אחר להראות בו כמה שאתה הומו יבן אלף זונה אנשים כמוך זה אנשים מגעילים מסריחים נודניקים שדוחפים תאף שלהם לכל תחת שהם רואים

ברכותיי, התקבלת ל-Spencer Society וגם ל-PARS Society.

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • גם אם אלך בגיי צלמוות לא אירע רע כי אתה עימדי
לדוברי אנגלית
« להגיב #5 ב- : פברואר 09, 2011, 17:20:56 »
סתום תפה אל תזיין תמוח עם הסוסייטי שלך ישמאלני מניאק
[i

זצ"ל
------------------------------------------------------------------------------
הזבל שיש לנו בעולם-הישמעלים,העמלקים,יונתן שפירא,יוסי שריד,ציפי ליבני,שמעון פרס
וכל שאר השמאלנים

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לדוברי אנגלית
« להגיב #6 ב- : פברואר 09, 2011, 18:57:30 »
גם זה מצחיק

אם זה אשכרה סיפור אמיתי, למה חיכתה כל כך הרבה זמן בטלפון? במצב כזה אתה נותן לו את הטלפון שלך והוא חוזר אליך.
ותגיד תודה שלא קיבלת שירות בארץ שפה זה בכלל סיוט.

ועוד שאלה, למה אתה בטוח שלפחות הפקידה הראשונה(לא המנהלת הראשית) הגיעה לתפקידה עקב "אפליה מתקנת". זה לא בדיוק עבודה שקשה להתקבל אליה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לדוברי אנגלית
« להגיב #7 ב- : פברואר 09, 2011, 23:10:02 »
גם זה מצחיק

אם זה אשכרה סיפור אמיתי, למה חיכתה כל כך הרבה זמן בטלפון? במצב כזה אתה נותן לו את הטלפון שלך והוא חוזר אליך.
ותגיד תודה שלא קיבלת שירות בארץ שפה זה בכלל סיוט.

ועוד שאלה, למה אתה בטוח שלפחות הפקידה הראשונה(לא המנהלת הראשית) הגיעה לתפקידה עקב "אפליה מתקנת". זה לא בדיוק עבודה שקשה להתקבל אליה.
אמת לעבודה כזאת לא בעיה להתקבל אם זה כמו בארץ אבל השאלה היא האם לא פיטרו אותה כתוצאה מאפליה מתקנת. ה"קליאופטרה" לעומת זאת נראה לי אפליה מקלקלת בכל רמ"ח אבריה.