עמלק ואויבי ישראל > איך עונים לתעמולה הערבית והשמאלנית

ראש הנחש

<< < (5/6) > >>

מציאותי:

--- ציטוט של: אביר הקרנפים על מרץ 18, 2012, 19:36:47 ---מספקת שלא ברצונה.
שכחתם לציין את החיבורים הפיראטיים לכל שירות אפשרי.
אי תשלום הארנונה. גזל אדמות ושאר רכוש וכו'

--- סוף ציטוט ---

לא מסכים, אם זה היה נגד רצונה היה נעשה משהו נגד זה.
אני יודע שכשאונסים בחורה והיא לא מתנגדת ולא צועקת לא זה לא אונס.

אביר הקרנפים:
יש בחורה שלא צועקת אונס אונס, ובכל אופן לא יכולה להושיע את עצמה.. אולי כי סיממו אותה...
רבותי, סיממו אותנו!
השמאל הכניס את כל הבוגדים שלו לעמדות מפתח, שטף את המוח של רוב האזרחים ומרדים את כולנו כדי שהערבושים יוכלו לחרוש עלינו בשלל מיני אונסים...

מציאותי:
לא חושב...פשוט התרגלנו להיות הנשים המוכות.
הגלות הרגה אותנו.

אביר הקרנפים:
לא. דור השואה והדור השני, אלה שלכאורה היו הכי למודים בגלותיות ובפוזה של האשה המוכה/היהודי הסובל, הם אלה שהקימו פה את המדינה והכניסו לערבושים ולשוני ישראל באבי אביהם.
הדור השלישי והרביעי הספיקו לשכוח, נרדמו על משמרתם וכל האורקים חזרו לגורגורות...
אני לא חושב שזה קשור לגלותיות. זה מין מחזוריות שלא תצא מעם ישראל. כל פעם שטוב לנו, אנחנו משמינים ומתנוונים עד שאנחנו מקבלים כזו זאפטה שעפות לנו כל השיניים. אז אנחנו מתעוררים לשנים ספורות, וחוזר חלילה...

מציאותי:

--- ציטוט של: אביר הקרנפים על מרץ 20, 2012, 00:45:18 ---לא. דור השואה והדור השני, אלה שלכאורה היו הכי למודים בגלותיות ובפוזה של האשה המוכה/היהודי הסובל, הם אלה שהקימו פה את המדינה והכניסו לערבושים ולשוני ישראל באבי אביהם.
הדור השלישי והרביעי הספיקו לשכוח, נרדמו על משמרתם וכל האורקים חזרו לגורגורות...
אני לא חושב שזה קשור לגלותיות. זה מין מחזוריות שלא תצא מעם ישראל. כל פעם שטוב לנו, אנחנו משמינים ומתנוונים עד שאנחנו מקבלים כזו זאפטה שעפות לנו כל השיניים. אז אנחנו מתעוררים לשנים ספורות, וחוזר חלילה...

--- סוף ציטוט ---

כן...שמתי לב לזה באמת.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה