כתב נושא: צפייה בהודעות פרטיות  (נקרא 6045 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« ב- : ינואר 03, 2011, 20:54:12 »
ערב טוב,

לפני שעה קלה קיבלתי הודעה פרטית ממשתמש שאינני אפילו יודע מיהו. הייתי שמח לו הייתי יכול לזכות בעונג שבקריאת ההודעה אך הדבר נבצר ממני בשל העובדה שהמערכת שלכם מוזרה בלשון המעטה. אני אקצר את דברי ופשוט אעבור לשאלה הפשוטה: איפה לעזאזל תיבת ההודעות ואיך אני מגיע אליה?

תודה מראש על כל סיוע,

אדם שפוי

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #1 ב- : ינואר 03, 2011, 21:03:13 »
אוקיי, הסתדרתי. המערכת שלחה לי את ההודעה למייל שלי.

אני מעוניין בהזדמנות הזו להגיש תלונה חמורה כנגד המשתמש Alex37 המשתמש נגדי בשפה לא נאותה בעליל הכוללת גידופים חמורים המהווים עברה פלילית לכל דבר ועניין. בהודעתו הפרטית הגדיל מיודענו לעשות באומרו: "ירד לך הראש יא בנזונה!". לצד משלב לשוני ירוד, יכולת הבעה דלה ושימוש נלוז בשפת רחוב אנו עדים כאן לאלימות מילולית קשה כלפיה יש לפעול בצעדי עונשין הולמים!

בתודה,

אדם שפוי

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #2 ב- : ינואר 03, 2011, 22:13:06 »
אתה קורא לכולם נאצים ומיילל על גידופים?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #3 ב- : ינואר 04, 2011, 00:08:58 »
בס''ד

אם אלקס הי''ו באמת כתב את זה, הוא לא כתב שום דבר בלתי חוקי. הוא רק הביע תקווה שמשהו יקרה. בכל אופן אני ממליץ לחברינו לא לכתוב ככה.

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #4 ב- : ינואר 04, 2011, 20:05:07 »
בס''ד
עדיף לא להשתמש בשפה ירודה כזאת. זה לא מוסיף לנו כבוד.
עדן איסקוביץ

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #5 ב- : ינואר 04, 2011, 20:11:45 »
אוקיי, הסתדרתי. המערכת שלחה לי את ההודעה למייל שלי.

אני מעוניין בהזדמנות הזו להגיש תלונה חמורה כנגד המשתמש Alex37 המשתמש נגדי בשפה לא נאותה בעליל הכוללת גידופים חמורים המהווים עברה פלילית לכל דבר ועניין. בהודעתו הפרטית הגדיל מיודענו לעשות באומרו: "ירד לך הראש יא בנזונה!". לצד משלב לשוני ירוד, יכולת הבעה דלה ושימוש נלוז בשפת רחוב אנו עדים כאן לאלימות מילולית קשה כלפיה יש לפעול בצעדי עונשין הולמים!

בתודה,

אדם שפוי

איזה שטינקר מעפן אתה . . , מה אה חושב שפה זו הקונסוליה האמריקאית שבה אתה ושכמותך מלשינים על יהודים . . .
"הוא אמר לי" , הוא גידף אותי" , אם קוקסינליות היתה מקצוע היית מולטי מיליונר .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #6 ב- : ינואר 07, 2011, 10:05:12 »
בס''ד

אם אלקס הי''ו באמת כתב את זה, הוא לא כתב שום דבר בלתי חוקי. הוא רק הביע תקווה שמשהו יקרה. בכל אופן אני ממליץ לחברינו לא לכתוב ככה.

תודה על ההבהרה. עכשיו גם אני אאחל לחברי התנועה שלך שלל איחולים לבביים מתוך ידיעה שב"ימין האמיתי" זה חוקי לחלוטין!

נ"ב

אני מנצל את ההיתר שהענקת לי החל מהודעתי הבאה!

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #7 ב- : ינואר 07, 2011, 10:06:13 »
אתה קורא לכולם נאצים ומיילל על גידופים?

"ירד לך הראש יא בנזונה!"

נ"ב

לגיטימי לחלוטין. אם לאלכס מותר אז גם לי מותר!

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #8 ב- : ינואר 07, 2011, 10:08:04 »
איזה שטינקר מעפן אתה . . , מה אה חושב שפה זו הקונסוליה האמריקאית שבה אתה ושכמותך מלשינים על יהודים . . .
"הוא אמר לי" , הוא גידף אותי" , אם קוקסינליות היתה מקצוע היית מולטי מיליונר .

ואם פיגור שכלי ועליבות נפש היו תנאי להענק פרס נובל הרי שאתה הייתה זוכה בכמה וכמה כאלו!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #9 ב- : ינואר 07, 2011, 11:19:24 »
"ירד לך הראש יא בנזונה!"

נ"ב

לגיטימי לחלוטין. אם לאלכס מותר אז גם לי מותר!
מה שמותר ליופיטר אסור לשור
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #10 ב- : ינואר 08, 2011, 19:45:07 »
בס"ד

ציטוט
הקטע בפסקה הראשונה נועד להמחיש עד כמה אווילי השימוש שלא לצורך של חברי תנועת הימין האמיתי במושגים שונים ומשונים אותם הם מערבבים בהודעות השטנה שלהם...

אמר גוש-הצואה המשתמש בכינוי "פאשיסטי" לתיאור האירגון-התורני היחיד אשר מנותק מהממסד-הבולשביקי. השמאלנאצים כהרגלם מעוותים ומסלפים מושגים כדי להטעות את הציבור. שימו לב כי עד להיבחרותה של מפלגת הימין-המזויף (האחראית לגירוש נאצי של יהודים מעזה) לשלטון במדינה הקיבוצית-ממלכתית, הביטוי "פאשיסט" כלל לא נשמע בתשקורת המאפאיניקית. הקומוניסטים-האליטיסטים מבזים עצמם באומרם כי השמאל הוא אינו פאשיסטי, שכן ההפך הוא הנכון - אדולף היטלר יש"ו שר"י לא שיקר כאשר קרא למפלגתו "מפלגת הפועלים הגרמנית הלאומית-סוציאליסטית", שכן השמאלנות מטבעה קרובה לאידאולוגיות בהן היא כביכול נלחמת, למשל לנאציזם.    
« עריכה אחרונה: ינואר 08, 2011, 19:47:52 על ידי רון בן מיכאל »
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צפייה בהודעות פרטיות
« להגיב #11 ב- : ינואר 09, 2011, 10:38:13 »
1 - למנהלי הפורום ,אני מציע שכשם ששיניתם את כינויו של "הימני" ל"שמאלני" ,על מנת לשים דברים על דיוקם,כך צריך לשנות את כינויו של "אדם שפוי" ל"יצור מטורלל" .
2 - לך "אדם שפוי" או "יצור מטורלל" ,יש את כל הכישורים להיות פרשן מוביל בויקיפדיה ,אתה מבוזבז . .
3- גם אם תנסה להכפיש עד מחר ,לא יעזור לך דבר . העובדות הן שאתה מלשן ,גלותי,פחדן,טיפש ורוצה להיות "יפה נפש" ,אף שזו שנפש מכוערת להפליא ודומה יותר היא לרפש !
4- רחמים עצמיים נתקף אני ביודעי שאתה ושכמותך ,בורי עם ,כסילים ובוגדים,הינכם חלק מעמי .
5- מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו . . .
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .