כתב נושא: אמנון יצחק מסביר בצורה מעולה את השואה ומה קורה עם הנרצחים המתבוללים לאחר המוות  (נקרא 14914 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אמנון יצחק הוא אדם רפה שכל המפיץ את הגיגיו המטופשים לכל דורש. השואה היא ההוכחה הניצחת לכך שאין כל דמות פיקטיבית בשם "אלוהים" שהוא כידוע המצאה של בני האדם.
להיפך - השואה כן מוכיחה שיש דמות "פיקטיבית" שנקראת אלוהים.
אחרת איך תסביר את זה שהיטלר פתאום השתגע והתחיל במלחמה נגד בן בריתו (סטאלין)?
סביר להניח שאם היטלר לא היה פותח חזית מזרחית נגד סטאלין, הוא היה משלים את שאיפתו ח"ו (להשמיד את כל יהדות אירופה) באין מפריע, וכנראה שהיה מסתדר גם עם צבאות בריטניה וארה"ב.

עצוב לראות שיש אנשים חשוכים כל-כך..
היחיד שחשוך פה הוא אתה.
אתה עדיין שרוי בתרדמת (חושך) שהכניסו אותך מילדות.

ההצעה הכי טובה שלי אליך להתעורר ממנה היא להיכנס לכפר ערבי (עם רכב, כדי שיהיה לך סיכוי להימלט) - תאמין לי, אין יותר מעורר מזה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
כמוהר'ר אמנון יצחק שליט'א מסביר בצורה מעולה &
« להגיב #26 ב- : ינואר 02, 2011, 04:07:52 »
ציטוט של: אדם שפוי על ינואר 01, 2011, 17:16:25
בס''ד

מכיוון שאנו לא רוצים להביא את דברים בעצמנו ,נביא כאן את דברי קדשו של כמוהר''ר אמנון יצחק שליט''א בעניין מציאותו של הבורא יתברך ויתעלה שמו !
להלן הקישורים :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1599&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/Lectures_piece/argu.wmv

ועוד קישור שבו פותח כמוהר''ר אמנון יצחק שליט''א בשאלה הנ''ל בדרשתו בהיכל-התרבות בת''א שדרך אגב שם גם נחשף הפרצוף האמיתי של מר''ץ ושאר שקצים ורמשים שר''י !

ציטוט של: אדם שפוי על ינואר 01, 2011, 17:16:25
בס''ד

מכיוון שאנו לא רוצים להביא את דברים בעצמנו ,נביא כאן את דברי קדשו של כמוהר''ר אמנון יצחק שליט''א בעניין מציאותו של הבורא יתברך ויתעלה שמו !
להלן הקישורים :

http://www.shofar.net/site/emedia.asp?id=1599&Category=3&Prourl=http://oldserver.shofar-tv.com/MEDIA/Lectures_piece/argu.wmv

ועוד קישור שבו פותח כמוהר''ר אמנון יצחק שליט''א בשאלה הנ''ל בדרשתו בהיכל-התרבות בת''א שדרך אגב שם גם נחשף הפרצוף האמיתי של מר''ץ ושאר שקצים ורמשים שר''י !

ולא נוסיף על דברי קדשו כפי שציטטם והסבירם היטב מפרק ''יסודות התורה'' מספר ''מדע ואהבה'' מכתבי הרמב''ם ע''ה זיע''א.
ועתה אנו יודעים היטב מי נמצא בחושך!                                                     

הגולה בארץ :)
« עריכה אחרונה: ינואר 02, 2011, 04:37:17 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
ישר כוח על הקישורים המעולים והמדוייקים, הגולה בארץ ! O0

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
רחמים עליך!
חבל שאתה מתיימר להיות משכיל ונאור על חשבון אחרים, אינך יודע לבטא את עצמך ותגובותיך מסתכמות בשתי שורות של הטפה מחרחרות מדון, אם אינך מסכים עם כמה משתמשים בפורום אתה יכול לבטא זאת כיאות.

אני בהחלט מתיימר להיות משכיל ונאור אך לבטח שלא על חשבון אחרים. לבטא את עצמי אני יודע ובאופן רהוט ביותר. קיבלתי כמות לא מבוטלת של הוכחות וחיזוקים לכך מגורמים פורמאליים ובלתי פורמאליים, אינני חושב שאתה שופט אוביקטיבי ולא אתפלא אם הייתה מבטא דעה הפוכה במידה והייתי מסכים איתך.

עתה, לאחר שהבהרנו את הסוגייה הזו אני אתפנה להגיב לשאר חברי הפורום באופן מנומס בתקווה שאענה באותו המטבע!

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
להיפך - השואה כן מוכיחה שיש דמות "פיקטיבית" שנקראת אלוהים.
אחרת איך תסביר את זה שהיטלר פתאום השתגע והתחיל במלחמה נגד בן בריתו (סטאלין)?
סביר להניח שאם היטלר לא היה פותח חזית מזרחית נגד סטאלין, הוא היה משלים את שאיפתו ח"ו (להשמיד את כל יהדות אירופה) באין מפריע, וכנראה שהיה מסתדר גם עם צבאות בריטניה וארה"ב.
היחיד שחשוך פה הוא אתה.
אתה עדיין שרוי בתרדמת (חושך) שהכניסו אותך מילדות.

ההצעה הכי טובה שלי אליך להתעורר ממנה היא להיכנס לכפר ערבי (עם רכב, כדי שיהיה לך סיכוי להימלט) - תאמין לי, אין יותר מעורר מזה.

בתחילת ההודעה אתה מבצע כשל לוגי חמור במיוחד, הייתי שמח אם נוכל להתעכב עליו. מה אתה בעצם אומר? בתחילה אתה מעלה טענה (חשוב לציין, מדובר בטענה ולא בעובדה. קשה מאוד להעריך כיצד הייתה מתנהלת המלחמה ומה היו תוצאותיה בהינתן שינוי כלשהו במהלך ההיסטורי. מכל מקום, עם הטענה שמוטב היה לו להיטלר להתמקד בחזית המערבית אני בהחלט יכול להסכים אך עם הקיצור התלוש שאתה מבצע בהמשך אני מסרב להשלים. לטענתך, העובדה שהיטלר השתגע (וגם בשלב הזה אני עדיין מסכים איתך שכן "השתגע" זו המילה המתאימה) ופתח חזית במזרח מול מי שהיה לכאורה בן בריתו (אזהרה- סוגריים ארוכים במיוחד המכילים תיקונים והבהרות: אגב, זה לא מדוייק. הירוהיטו היפני ומוסליני האיטלקי נחשבים בני ברית שכן הם יצרו ברית להגנה אקטיבית. [כשארה"ב הכריזה מלחמה על יפן איטליה וגרמניה ישר הכריזו מלחמה על ארה"ב. לזה אני קורא ברית!] מה ששרי החוץ של ברית המועצות וגרמניה הנאצית חתמו עליו זה בסך הכל הסכם אי התקפה לעשר שנים ולא ברית) נובעת מהתערבות אלוהית. מאיפה אתה מסיק את זה? היסטוריונים דנו רבות בשאלה הזו וההשערה הרווחת היא שהיטלר היה מגלומן וההצלחות הכבירות שהוא נחל במערב ומרכז היבשת הובילו אותו לפתיחה בחזית שנייה. היטלר לא העריך נכון את כוחו הצבאי ולא שמע בעצת הפיקוד הבכיר שלו, זו הסיבה למפלה שלו.

לגבי הפסקה האחרונה לא נותר לי אלא לתהות: מה עניין שמיטה להר סיני? זה נראה כאילו בכוח את מנסה להעלות את הנושא. אני רק אגיד שאני כן תומך בפינוי פיצוי לערבים אבל המחשבה שלך שכל כפר ערבי הוא עוין שגויה לחלוטין ולראייה ביצעתי את המעשה הנועז שכתבת עשרות פעמים בחיי ואני בריא, שלם וכאן בשביל לדווח על ה"נס".

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כמוהר'ר אמנון יצחק שליט'א מסביר בצורה מעולה &
« להגיב #30 ב- : ינואר 02, 2011, 17:42:18 »
ציטוט של: הגולה בארץ על ינואר 02, 2011, 04:07:52
בס''ד

להלן הקישורים :

ציטוט של: הגולה בארץ על ינואר 02, 2011, 04:07:52
בס''ד

להלן הקישורים :

ולא נוסיף על דברי קדשו כפי שציטטם והסבירם היטב מפרק ''יסודות התורה'' מספר ''מדע ואהבה'' מכתבי הרמב''ם ע''ה זיע''א.
ועתה אנו יודעים היטב מי נמצא בחושך!                                                     

הגולה בארץ :)

יש ל"רב" (הוא לא באמת רב) אמנון יצחק היסטוריה ארוכה של שגיאות לוגיות ובסרטון הזה הוא ממש אבל ממש לא מוכיח את קיומו של אלוהים.

אני רק אפנה אותך לכמה סרטונים ביוטיוב שמראים עד כמה חכם "כבוד הרב":

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני מבקש ממנהלי הפורום לחסום בדחיפות את "האדם השפוי" וכן למחוק את הודעותיו האחרונות. תודה.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני מבקש ממנהלי הפורום לחסום בדחיפות את "האדם השפוי" וכן למחוק את הודעותיו האחרונות. תודה.

למה, כי הדעה שלי לא מוצאת חן בעיניך? מאוד דמוקרטי.

מכל מקום, אין סיבה לחסום אותי בשעה שאנשים שמטיפים לשריפת כנסיות זוכים לבמה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למה, כי הדעה שלי לא מוצאת חן בעיניך? מאוד דמוקרטי.

מכל מקום, אין סיבה לחסום אותי בשעה שאנשים שמטיפים לשריפת כנסיות זוכים לבמה.

אני לא תמיד מעוניין להיכנס לדיון עם אדם שבא במטרה לצחוק על העם והדת היהודית.
אם היית מראה טיפה רצינות היית זוכה לקבל תשובות.

הפורום הזה מאד דמוקרטי, ליברלי ופלורליסטי. אבל לאנשים כמוך אין מקום בו.

אתה כופר מטיף שנאה וזוהמה ומאד הייתי מעדיף שלא תכתוב פה יותר. 

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא תמיד מעוניין להיכנס לדיון עם אדם שבא במטרה לצחוק על העם והדת היהודית.
אם היית מראה טיפה רצינות היית זוכה לקבל תשובות.

הפורום הזה מאד דמוקרטי, ליברלי ופלורליסטי. אבל לאנשים כמוך אין מקום בו.

אתה כופר מטיף שנאה וזוהמה ומאד הייתי מעדיף שלא תכתוב פה יותר. 

אני לא צוחק על העם היהודי. לגבי הדת אני דווקא כן צוחק בדיוק כשם שאני צוחק על האסלאם ועל הנצרות. בתור אתאיסט אני חושב שדת היא דבר מגוחך ושכמות האנשים שנרצחו בשמו של "אלוהים" פשוט מזעזעת. חבל שיש בכלל דבר מגוחך כזו שנקרא "דת"!

נ"ב

ראיתי את הדיון שלך בפורום משוב וקיבלתי משם רושם מוטעה שאתה דווקא שפוי ובניגוד לכל האנשים פה לא חושב שלכל הערבים מגיע למות ושאין ערבים הגונים. כנראה שטעיתי ואתה לא כזה נאור...

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני לא צוחק על העם היהודי. לגבי הדת אני דווקא כן צוחק בדיוק כשם שאני צוחק על האסלאם ועל הנצרות. בתור אתאיסט אני חושב שדת היא דבר מגוחך ושכמות האנשים שנרצחו בשמו של "אלוהים" פשוט מזעזעת. חבל שיש בכלל דבר מגוחך כזו שנקרא "דת"!
נ"ב

ראיתי את הדיון שלך בפורום משוב וקיבלתי משם רושם מוטעה שאתה דווקא שפוי ובניגוד לכל האנשים פה לא חושב שלכל הערבים מגיע למות ושאין ערבים הגונים. כנראה שטעיתי ואתה לא כזה נאור...

אני עונה לך כי אני אוהב כל יהודי וכי אני חושב שניתן להציל אותך ולעזור לך.

1. העם היהודי הוא הדת היהודית. בלי דת יהודית אין עם יהודי, כדאי שתתחיל להפנים את זה.

2. אתה מושפע מ NuBemet (המשתמש מיוטיוב), אתה אפילו לא יודע מי הוא ואם היית יודע דברים עליו אז לא היית כל כך תופס ממנו.

3. יש לי המון חילוקי דעות עם החברים פה. אני למשל חושב שיש מושג של "ערבי חף מפשע" והם לא וכו'.
חילוקי דעות הם דבר בריא ונורמלי בכל חברה. בכל מקרה אני מעדיף כל אחד ואחד מהם פי כמה מאשר אני מעדיף
טיפוסים כמוך, שצוחקים על הדת, על הרבנים . . .
תבין, גם אין לי בעיה עם אתאיסטים כעיקרון, יש לי רק בעיה עם אתאיסטים אנטי דתיים כמוך.

4. מה זה נאור ?

בכל מקרה אני מאחל לך רפואה שלמה מכל הלב, יש בך עדיין ניצוצות של יהודי.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אדם - הממם , שלום, מה שלומך , אתה אתאיסט ,סבבה, אתה מאמין בברירת עוגיפלצת שבוררת לה מוטציות ספונטאניות ויוצרת ניסים מקריים כמו הופעת גן שמקודד לאנזים PGIC ששייך לצמח Poa Palustris ש"קפץ" לצמח Festuca ovina (יש לברירה הטבעית חוש הומור ? עכשיו יש גם הנדסה גנטית טבעית אה?) ...
קיצר, הסר דאגה מליבך,יש לנו יותר משותף איתך ממה שאתה חושב , אתה צוחק על איסלאם, אנחנו צוחקים על איסלאם, אתה צוחק על נצרות,אנחנו צוחקים על נצרות, אתה מאמין באמונה עיוורת בכח הצמחי של בופון ונידהם...לא ,רגע ,סליחה, בברירה הטבעית של דארווין ששמע יותר מדי מהגיגיו של סבו ארסמוס על המוצא המשותף של בעלי החיים וקרא יותר מדי פילוסופים יווניים שותי אוזו כמו אנכסימנדרוס ותאורית הקוף המימי שלו  ,אה רגע, אנחנו לא מאמינים בדברים לא מבוססים,כנראה שבזה אתה לבד .

LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אדם - הממם , שלום, מה שלומך , אתה אתאיסט ,סבבה, אתה מאמין בברירת עוגיפלצת שבוררת לה מוטציות ספונטאניות ויוצרת ניסים מקריים כמו הופעת גן שמקודד לאנזים PGIC ששייך לצמח Poa Palustris ש"קפץ" לצמח Festuca ovina (יש לברירה הטבעית חוש הומור ? עכשיו יש גם הנדסה גנטית טבעית אה?) ...
קיצר, הסר דאגה מליבך,יש לנו יותר משותף איתך ממה שאתה חושב , אתה צוחק על איסלאם, אנחנו צוחקים על איסלאם, אתה צוחק על נצרות,אנחנו צוחקים על נצרות, אתה מאמין באמונה עיוורת בכח הצמחי של בופון ונידהם...לא ,רגע ,סליחה, בברירה הטבעית של דארווין ששמע יותר מדי מהגיגיו של סבו ארסמוס על המוצא המשותף של בעלי החיים וקרא יותר מדי פילוסופים יווניים שותי אוזו כמו אנכסימנדרוס ותאורית הקוף המימי שלו  ,אה רגע, אנחנו לא מאמינים בדברים לא מבוססים,כנראה שבזה אתה לבד .

האבולוציה היא תורה מוכחת! מדבריך נובע שאינך מבין ולו במעט את תורת האבולוציה. אלוהים לעומת זאת הוא פיקציה שאנשים מוכנים למות למענה, רוצחים למענה, שונאים למענה והכל בשם ה"דת".

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ל"שמאלני", (לא מבין למה ההנהלה הדיקטטורית פה שינתה לך את הכינוי כי שמאלני אתה לא)

1. לא מדוייק, אומנם קיים קשר אך יש גם הרבה מסורת שלא בהכרח קשורה לפיקציה האלוהית.

2. אני מאוד אשמח אם תוכל לפרט את טענותייך כנגד המשתמש המדובר.

3. אני אנטי דתי בגלל שלעניות דעתי ה"דת" היא אחד ממקורות הרשע הגדולים בעולם. דווקא היהדות נמצאת במקום טוב בהשוואה לנצרות ובמיוחד לאסלאם אבל גם לנו לא חסר. אם לא הייתה דת בעולם היו הרבה פחות מלחמות והרבה פחות שנאה חסרת תכלית!

4. מה זה נאור? בן אדם בעל דעות ליברליות ומודרניות, בניגוד למרבית החברים פה.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היא לא מוכחת , יש לכם "ראיות" שהם עובדות שרירותיות שאתם מפרשים בצורה הזויה :דוגמת השוואה צורנית בין סנפיר ליד של קוף , "הנה! אבולוציה!"  יש לכם מאובנים של כמה חיות "הנה ! אבולוציה" , יש לכם די אן איי "בFOXP2 יש שתי חומצות אמינו יותר לבן אדם מלשימפנזה, זה מוכיח שהתפצלנו משימפנזה!" "הנה ! אבולוציה"  , רק שבאותו פרוטאין בדיוק יש הבדל של שלוש חומצות אמינו בין האדם לעכבר, אז לפי ההגיון הקלוקל הזה זה אומר שהקופים התפצלו מעכבר, ואז בני האדם התפצלו מקופים , עזוב את זה שגם לעטלפים מתמצאי הד וכמה טורפים יש אחת מהחומצות אמינו שיש לבני אדם - מה שמורה שכנראה,שבין השימפנזה והאדם, צריך להיות... טאם טאם טאם ! עטלף!

קיצר ,תפסיק לבלבל לי במח ,כל הראיות שלכם לאבולוציה זה הפקת הרצוי מהמצוי . זה בערך הוכחה כמו ההוכחה הבאה :

שני יהודים טובים מתווכחים ביניהם אם זה מצוה ללבוש שטריימל
יהודי א'- זה לא מצווה !
יהודי ב' - זה כן מצווה,ויש לי הוכחה מהתנ"ך
יהודי א' - נו,תראה לי
יהודי ב' - "כתוב וילך אברם"
יהודי א' - איך זה מוכיח שמצווה ללבוש שטריימל?
יהודי ב' - נראה לך שהוא היה הולך לבית כנסת בשבת בלי שטריימל !?!?

אותו דבר

סקפטי - אין לכם ראיות לאבולוציה
תומך אבולוציה - יש ,ויש הוכחה
סקפטי - נו תראה לי
תומך אבולוציה - הנה ,סתכל,יש לנו אוסטרלפיתקוס ,ויש לנו הומו ארקטוס
סקפטי - איך זה מוכיח אבולוציה ?
תומך אבולוציה - נו נראה לך שההומו ארקטוס הופיע לבד בלי שהברירה הטבעית בררה מוטציות מועילות מאוסטרלפיתקוס שהפך להומו ארקטוס ?!!??!

שים לב כמה הנחות כוזבות יש לכם בראיות שלכם שמבוססים על עובדה שרירותית(שני מאובנים) אחת שאין קשר בינה לבין ההיסק שלכם שם דבר,זה פשוט מעורר רחמים .

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
"אם לא הייתה דת בעולם היו הרבה פחות מלחמות והרבה פחות שנאה חסרת תכלית!"

חחח סלח לי ,הקמר רוז,סטאלין,מאו וכל אלה התחילו מלחמות בגלל דתם? כי הם היו די אתאיסטים

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ל"שמאלני", (לא מבין למה ההנהלה הדיקטטורית פה שינתה לך את הכינוי כי שמאלני אתה לא)

1. לא מדוייק, אומנם קיים קשר אך יש גם הרבה מסורת שלא בהכרח קשורה לפיקציה האלוהית.

2. אני מאוד אשמח אם תוכל לפרט את טענותייך כנגד המשתמש המדובר.

3. אני אנטי דתי בגלל שלעניות דעתי ה"דת" היא אחד ממקורות הרשע הגדולים בעולם. דווקא היהדות נמצאת במקום טוב בהשוואה לנצרות ובמיוחד לאסלאם אבל גם לנו לא חסר. אם לא הייתה דת בעולם היו הרבה פחות מלחמות והרבה פחות שנאה חסרת תכלית!

4. מה זה נאור? בן אדם בעל דעות ליברליות ומודרניות, בניגוד למרבית החברים פה.

1. אין דבר כזה "מסורת לא יהודית שלא בהכרח קשורה לפיקציה אלוקית". אם אתה אומר "שנה טובה" בראש השנה,
מתחפש (לקוף?) בפורים ומדליק נרות בחנוכה, אז אתה אדם דתי במובן מסוים, כי המקור של כל הפעולות האלו הוא דתי.

2. אני לא אפרט דברים פרטיים עליו. אני יכול להוכיח לך מהסרטונים שלו (אם תרצה) שהוא שקרן ושהוא לא ממש יודע אבולוציה. מעבר לזה אני לא אומר.

3. תסתכל על NuBemet שאתה כל כך מעריץ, זה אדם בלי שנאה?
אדם שמקדיש חלק נכבד מחיים שלו כדי להילחם ברבנים כמו זמיר כהן ואמנון יצחק - ולמה?
רק בגלל שהם טעו ואמרו ש"האבולוציה באה להראות איך נוצרו החיים". אוי, איזו טעות נוראית!
ולדפוק פטיש לרב פנגר בראש, בגלל שהוא טועה בנושאי מדע, הא? ממש "עולם בלי שנאה".
אתה לא יודע מה זה הדת היהודית. אם היית נותן לי הזדמנות להראות לך, אז הייתי מנסה, אבל לא נראה לי שאתה רוצה.

4. אני בעל דעות ליברליות ומודרניות, אבל עד גבול מסוים. בדיוק כמוך. רק שאצל כל אחד הגבול הזה שונה.
אצלך הגבול נקבע בראש, ואצלי הקב"ה עוזר לבנות את הגבול.

ועוד משהו בקשר לרב אמנון יצחק - הוא פשוט עושה ממכם צוחק, הוא לא לוקח אתכם ברצינות.
נראה לך שיש לו בעיה להביא טיעונים רציניים נגד האבולוציה?
הוא מעדיף לצחוק על התיאוריה המגוחכת הזו בפנים.

הנה תסתכל בסרטון הבא :

גם הרב זמיר כהן ו"הידברות" לא לוקחים אתכם ברצינות הם מעדיפים להשקיע את זמנם בדברי תורה.

חבל אחי היקר, אתה תפסיד את העולם הבא שלך בגלל הכופר הזה, חבל. אל תתפתה אליו.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אמנון יצחק מסביר בצורה מעולה את השואה ומה ק&#
« להגיב #42 ב- : ינואר 02, 2011, 21:42:19 »
ראשית, אני רוצה להבהיר שאני לא מצודד בויכוח הזה עם אף אחד, אבל אני בכל זאת מרגיש צורך להעיר כמה הערות.

"אדם שפוי":  להגדיר את עצמך "נאור", לפי דעתי מראה יותר על שחצנות מאשר על נאורות.
ואם אתה טוען שהשואה היא הוכחה חד משמעית לכך שאין אלוהים אז במה אתה שונה מאדם דתי שאומר שזו הוכחה לקיומו? במילים אחרות, שני הטענות הן לא מבוססות במיוחד.

השמאלני: לבקר דת מסויימת או רעינות מסוימים שהדת מציעה, זה עדיין קצת שונה מלבקר את האנשים שהם חלק מהדת.

hebraic: הברירה הטבעית, שנקראת למעשה "הבחירה הטבעית" באנגלית, איננה מקרית כלל וכלל ואף אחד לא טוען שהיא מקרית, מלבד מתנגדי האבולוציה, שמציגים חוסר הבנה כאשר הם מעלים את הטענה הזאת.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

האבולוציה היא תורה מוכחת! מדבריך נובע שאינך מבין ולו במעט את תורת האבולוציה.

יש לך הוכחות לאבולוציה?!

תפתיע אותנו, אנחנו מחכים בקוצר רוח!!!

אני ממתין להוכחות שלך. רק תעשה טובה, לפני שאתה מקליד מילה תעביר איזה סיבוב או שניים באתר הזה :

http://evolutions.fav.co.il/

אחרי שתקרא מספיק תחזור אלינו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

hebraic: הברירה הטבעית, שנקראת למעשה "הבחירה הטבעית" באנגלית, איננה מקרית כלל וכלל ואף אחד לא טוען שהיא מקרית, מלבד מתנגדי האבולוציה שמציגים חוסר הבנה באבולוציה כאשר הם מעלים את הטענה הזאת.

בלי להעליב, קראתי אותך בפורום וקראתי פוסטים של herbraic, אם היה לך מאית מהידע שיש לו במדעים, אז מצבך היה היום יותר טוב.
חוץ מזה כואב לי הלב שאתה מתחיל להשתמש בכל מיני קלישאות של כת האבולוציה.

איפה בדיוק hebraic כתב שהברירה הטבעית היא אקראית ?
וואלה, חיפשתי בהודעות שלו ולא מצאתי.
הוא בסך הכל כתב שהברירה הטבעית בוררת מוטציות ספונטאניות(אקראיות) שזה הדבר הכי נכון בעולם.
(כמובן שהוא התכוון שהמוטציות אקראיות ולא הברירה הטבעית).

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : ינואר 02, 2011, 22:00:17 »
השמאלני: אם התכוונת לומר "קרעתי אותך" (ולא "קראתי") אז "קרעת" אותי רק בפנטזיות שלך. היחיד שהציג ראיות זה אני, ואתה זה שלא הגיב עליהן לגופו של עניין, והגבת רק על מה שנוח לך. ולכן אני זה שהפסיק את הדיון. אני גם לא מתכוון להמשיך את הדיון הזה כי הוא בטח יראה אותו דבר.
ואם האבולוציה היא "כת", אז גם לא מעט יהודים/נוצרים מאמינים/דתיים הם חלק בלתי נפרד מה"כת" הזאת, אז לומר שזו "כת" מראה על בורות יותר מכל דבר אחר (אל תיעלב).

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שמאלני, ההתחמקות בעניין NuBemet ממש תמוהה. מה שאתה עושה משול לדבר הבא: אני אבוא ואטען שיש דברים מאוד חמורים שאני יודע על חיים בן פסח (תיאורטית) אבל אני לא מעוניין לפרט. במצב כזה אין לך יכולת להתגונן כי היות ולא פרטתי טענות אין מה להפריך. מבחינתי כל עוד אתה לא מפרט על הטענות שלך נגדו הוא אדם צח כשלג.

לגבי הפרכות לסרטונים שלו, אני ממש אשמח אם תביא כאלו.

מנותק אדם לא שפוי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #47 ב- : ינואר 02, 2011, 22:05:32 »
ראשית, אני רוצה להבהיר שאני לא מצודד בויכוח הזה עם אף אחד, אבל אני בכל זאת מרגיש צורך להעיר כמה הערות.

"אדם שפוי":  להגדיר את עצמך "נאור", לפי דעתי מראה יותר על שחצנות מאשר על נאורות.
ואם אתה טוען שהשואה היא הוכחה חד משמעית לכך שאין אלוהים אז במה אתה שונה מאדם דתי שאומר שזו הוכחה לקיומו? במילים אחרות, שני הטענות הן לא מבוססות במיוחד.

לא הייתה לי שום כוונה להשתחצן ואם הדבר נתפס ככה אני מצר על כך. שנית, בעניין השואה והאלוהות קצת טעיתי אבל הדברים נאמרו ממקום אמוציונלי ובעצם ציטטתי הרצאה של ניצולת שואה שאמרה לנו ש: "אתם אולי מאמינים שיש אלוהים ואחרי מה שאני עברתי אני יודעת שאין!"

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
חרותניק - על פי התאוריה(הכושלת בן כושלת) הברירה הטבעית זה מלשון ברירה "לברור" (היא בוררת מוטציות מועילות שנותנים סיכוי הישרדות\זיווג יותר טובים) לא בחירה ,אין לה "כוונות" על פי הוגי התאוריה, סלקציה באנגלית כוונתה זהה לברירה , SELECTING לא CHOOSING ,כך שהמונח "בחירה" למרות שהוא תרגום מדויק של SELECTION לא תואם את תפיסת המונח , תבין , שכל הרעיון האלה התפתחו על בסיס רעיונות ויקטוריאניים , "מאבק הקיום" "השרדות המתאים" "ברירה טבעית" זה הכל קשור לתפיסות חברתיות ויקטוריאניות שדארווין אימץ כדי לתאר בה את החוק טבע הכי לא מוסבר שאיי פעם נוצר (תשווה למשל לתאורית הגרביטציה שכן מוסבר באופן מצוין...) שהוא המציא ,כדי לנסות לתת נופך מדעי להגיגי סבו הקשיש ארסמוס על כך שהחיות התפצלו אחת מהשניה, הסיבה היחידה שה"חוק טבע" המפורך הזה עדיין איתנו זה בגלל שנטורליסטים תופסים בגופה המדממת שלו בטלפיהם ומסרבים לעזוב, ועושים קאניבליזציה לתאוריות מדעיות קצת יותר מבוססות אחרות שהם מספחים לתאוריה הכושלת שלהם(למשל התיאוריה המנדלית לתורשה) כדי שהיא תהיה רלוונטית ולא תכנס לדפי ההיסטוריה ביחד עם הנפטוניזם ותאורית האסוציאציה,תאורית הארץ המתפשטת וכו' ,שאר התאוריות הכושלות .

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
השמאלני: אם התכוונת לומר "קרעתי אותך" (ולא "קראתי") אז "קרעת" אותי רק בפנטזיות שלך. היחיד שהציג ראיות זה אני, ואתה זה שלא הגיב עליהן לגופו של עניין, והגבת רק על מה שנוח לך. ולכן אני זה שהפסיק את הדיון. אני גם לא מתכוון להמשיך את הדיון הזה כי הוא בטח יראה אותו דבר.
ואם האבולוציה היא "כת", אז גם לא מעט יהודים/נוצרים מאמינים/דתיים הם חלק בלתי נפרד מה"כת" הזאת, אז לומר שזו "כת" מראה על בורות יותר מכל דבר אחר (אל תיעלב).

עכשיו אתה מוציא את עצמך לא רק שקרן, אלא גם מגוחך.
א. שיקרת שטענת שהרבריס אמר משהו שהוא לא אמר ושאני עולה על השקר שלך, אז אתה מתחמק בתואנות מטופשות.
ב. אני לא התחמקתי משום טענה שלך בדיון הקודם נתתי תגובה לכל מענה שלך.
לעומת זאת, כאשר אתה נשאלת על בעיות מאובנים שקיימות בתיאוריה, במקום לנסות ולענות עליהם, אז הפנתה אותי לtalkorigins העלוב.

כנראה ככה נראה אדם שאין לו אלוקים - משקר לאחרים, אבל גם לעצמו.