כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 20 במרץ **  (נקרא 4584 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **
חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
כהנא צדק!

**שוב אני מזכיר לכל גולש מותר לשאול 2 שאלות קצרות בהודעה אחת**
« עריכה אחרונה: מרץ 13, 2007, 16:30:54 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 20 במרץ **
« להגיב #1 ב- : מרץ 13, 2007, 15:52:24 »
שלום חיים וישר כוח השבוע רציתי לשאול
1)לדעתי כדאי לקחת מישהו שיצלם את העימותים שלך ולהשים אותם באתר או לפחות באתר האנגלי
2)העם הולך להתאבדות בצורה מאוד מהירה מה לדעתך הדרך הכי מהירה שלנו למנוע זאת חוץ מלפרסם את הימין האמיתי
אתה עושה עבודה מצויינת חיים ואתה גורם להתגאות כיהודי אז שוב ישר כוח ענקי ממני
תודה מראש
wakeupisrael
« עריכה אחרונה: מרץ 13, 2007, 16:31:09 על ידי wakeupisrael »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 13, 2007, 17:49:43 »
חיים שלום ,
אמרת פעם באחד התוכניות שלך על השחורים באמריקה שהמוזיקה שהם עושים ה- HIP HOP זה זבל..לא הכול זבל
עובדה תיכנס לפה זה ראפר יהודי תקשיב טוב טוב למילים שלו
http://www.myspace.com/remedyross
2) וחיים האם ראית תסרט The Hebrew Hammer אם כן מה יש לך להגיד עליו?

yacov

• אורח
« להגיב #3 ב- : מרץ 13, 2007, 21:25:37 »
בס"ד

חודש טוב,

אתא אמרתה שהיתה תערובת במשפחתו של הרו כהנא. חס וחלילה, אתה מיתכוון עם גויים? אם כן, איזה גויים היו במשפחתו?

אתה אומר שפירקי אבות אומר שהעולם מבוסס על העבודה, על התורה, ועל גמילות חסדים. אבל העבודה מיתכוונת על עבודת השם, זאת אומרת תפילה. בשידור של חב"ד, העבודה תורגמה כ-prayer ,תפילה.

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מרץ 13, 2007, 22:00:09 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #4 ב- : מרץ 13, 2007, 21:32:39 »
בס"ד
שלום חיים!
יש לי אלייך 2 שאלות:
1)שאלתי גם את גיל בנושא, אתה לא חושב שמדינת הלכה מרתיע אנשים לתמוך בנו כי זה אחד מהעקרונות שלנו?..

2)חיים לפי דעתך מה יהיה המצב הדמוגרפי בירושלים בעוד כמה שנים?...

בכבוד רב,
כהנא צדק!
ושוב חיים אני מודה לך העבודה שאתה עושה שדרך אגב התוכניות שלך באנגלית מצוינות התחלתי להאזין בקביעות ודרך אגב אתה ממש מדבר שם מהר באנגלית מרוב מהירות לפעמים קשה להבין!
אבל באמת אחלה תוכניות, אני מקווה בעזרת ה' שנוכל לראות אותך בארץ ישראל במהרה!
עד אז שהקדוש ברוך הוא! יברך אותך וייתן לך כוח להמשיך לעשות את הפעילות הקדושה הזאת!
שבוע טוב!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #5 ב- : מרץ 13, 2007, 22:39:47 »
חיים שלום!
1.האם שקלת לכתוב ספר על סיפור חייך המרתק?או ספר על החזון הכהניסטי שלך?פוליטיקאים רציניים מוציאים ספרים להפצת הרעיונות שלהם או סיפור חייהם כאוטוביוגרפיה!
2.על כך הרשה לי לשאול אותך שאלה אישית :אתה הקרבת את עצמך ועתידך למען עם ישראל והעלייה לישראל!ישבת בכלא למען יהודים אחים שלא הכרת!ציערת את הוריך שדאגו לך!הקרבת קריירה אישית מבטיחה למען עמך!היית יכול להיות היום בעל תוכנית כראש לימבו ברדיו או שון הנטי בטלביזיה ולהיות מליונר ולהרוויח 30 מליון דולר לשנה או שהיית היום נשוי ובעל ילדים ונכדים ומתגורר בארץ הקודש באחת מההתנחלויות ומנהיג את העם היהודי כיורשו של הרב כהנא זצ"ל!
האם אתה מצטער על כך?אני מזהה כאב ומרירות בתוכך!אתה רווק בגלות הארורה באקלים שאתה לא אוהב ומוקף בכושים והיספנים שאתה לא אוהב!האם אתה שלם עם עצמך?האם אתה מאושר ומרגיש שהגשמת את היעוד שנתנו לך הרב כהנא זצ"ל והקב"ה!
אבל מצד שני אתה אדם דגול!אתה נכנסת לדפי ההיסטוריה. אתה הצלת יהודים משואה רוחנית והבאת אותם לארץ ישראל כמו משה רבנו!
אתה מהפכן יהודי משרת ציבור,צדיק שזונח רווח אישי למען הכלל ואחיך היהודים!אתה חי בצניעות כמו גדולי המנהיגים ומוותר על כסף למען עם ישראל ועוד מבקרים אותך על זאת.
« עריכה אחרונה: מרץ 13, 2007, 22:41:28 על ידי בייקר »

מנותק mr.z

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : מרץ 14, 2007, 19:57:16 »
חיים שלוב רב,
הייתי מעוניין לדעת אם אתה יכול לכתוב ספר בעברית שיסביר את עקרונות התנועה? (אני בטוח שאנשים מהפורום יוכלו לעבור על הספר ולתקן בו שגיאות בעברית). עוד רעיון במקרה שאין אפשרות שאתה תכתוב ספר, אולי תיקח את הספר לשיכים בעינכם של הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד ותעדכן אותו לזמננו (ברור שהספר נכון גם לזמננו, רק הדוגמאות שהרב מביא הן מלפני שלושים שנה, ואדם ממוצע שקורא את הספר חושב - זה היה נכון פעם היום אולי המצב השתנה ) ומה לגבי תרגום ספרי הרב מאנגלית לעברית?
ממתין בקוצר רוח לתשובה
mr.z

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 14, 2007, 22:25:56 »
לחיים שלום
יכול להיות שאלוהים נתן למשה את התורה אבל היא קבלה פרושים גבריים. אין לי ספק שאם להר סיני הייתה עולה אישה היא הייתה קצת אחרת,  לכן קשה לי להאמין שהסנהדרין שלך שכמובן יהיה כולו גברים יהיה צודק לנשים.  אבל אם הממשלה הנוכחית תמשיך,  לא יהיה למי לעשות צדק יותר קרוב ממה שחושבים. לכן, אני אדחה מספר ויכוחים אתך לימים טובים יותר ואני תקווה שהם יתקיימו.
אני רוצה להעלות נקודה נוספת למחשבה. תנועת שלום עכשיו שאם תמשיך לפעול נתן להגיד ש-
PEACE NOW הופך מהר מאד ל-            BYE NOW   ששומרת בצדקנות ומדווחת על כל בית נוסף בהתיישבות היהודית (אני ממש לא אוהבת את המילה התנחלות) ביהודה ושומרון  מדוע אינה מדווחת על הבניה הבלתי חוקית של הערבים בקו הירוק. אם היית נוסע בכביש 6 היית רואה שרוב הארץ מזמן כבר לא יהודית. לפחות צדק אחד לכלנו. מי שעבר יסורי בנית בית (בקו הירוק) כמוני,  יודע איזה בירוקרטיה ואילו יסורים עליו לעבור. לעומת זאת, הערבים בונים ואין פוצה פה ומצפצף. הם בונים ומשאירים מבנים ריקים להשתלט על האדמות ומהר מאד כל כפר קטן הופך לעיר ואת היהודים בודקים עם מילימטר. נתן גם לדבר על כלכלה שחורה של מיליארדים שהם מגלגלים  כי הם כמובן שלא משלמים מיסים. אולי גאונים הם לא מוציאים אבל את החולשות שלנו היהודים הם למדו מהר מאד. רק אם הם היו משלמים מיסי אמת היינו יכולים  לוותר על הסיוע האמריקאי. בוא נתחיל במיסים אמיתיים. ובאוביקטיביות של שלום עכשיו.

עז77

• אורח
« להגיב #8 ב- : מרץ 15, 2007, 00:15:49 »
חיים שלום אני מתגעגע כמו תמיד לפורום ותמיד שמח שנופל בחלקי לבקר בו כשמזדמן לי.
אני רוצה לציין שמי שעדיין מאזין לנו ולא נרשם לפורום פשוט מפסיד! מאז ימי הרב כהנא זצ"ל לא היה פתחון פה כזה לכהניסטים,
ומי שחושב שהוא ימצא כזה חופש ביטוי ללא צנזורה ולהשאר אנונימי באיזה אתר ישראלי בולשביקי טועה! אני מזכיר למאזיננו המצויינים,
שאנחנו אתר שמנוהל מארה"ב וחוקי מדינת ישראל לא חלים עלינו ולא ניתן לסגור או לצנזר אותנו באמצעות חוקי ישראל הבולשביקית.

ועכשיו לשאלותיי:

1. באחד הסרטונים השקריים שעשו עליך אתה אומר "צ'אדור השחור!" כמובן שהסרטון נערך בצורה מנוולת ומרושעת,
לכן רציתי לשאול אותך בהקשר למה אמרת זאת ומה זה בכלל "צ'אדור השחור"?

2. בהמשך לתשובתך לשאלתו של דולפיןבוי משבוע שעבר אני צריך להוסיף כחילוני (חצי לשעבר),
שסיגריות בתרבות החילונית בישראל מאוד מאוד נפוץ בקרב הצעירים, המצב בכלל לא כמו בארה"ב ששם זה נהיה דבר מגעיל,
אצלנו הנוער והחבר'ה הצעירים מעשנים כמו ארוּבּוֹת (chimneys) והרבה ממה שדולפין אמר לגבי תרבות המועדונים בישראל מוכרת לי בעצמי,
רוב הצעירים מעשנים בישראל, אני מעולם לא עישנתי ולא מעשן, למרות שניסו לשכנע אותי המון פעמים ולפעמים חיים הפיתוי היה מאוד חזק,
ובאמת ניסיתי כמה פעמים לקחת לריאות ושרף לי מאוד אז הפסקתי, אבל מי שחלש יותר ימשיך לסבול עד שיהנה מהסיגריות, זו ממש מגיפה בישראל כמו גם באירופה לדעתי.

מה היתה עושה ממשלה כהניסטית להלחם בתופעה הזו, האם להוציא מחוץ לחוק טבק יעזור? הרי אתה ודאי יודע מה קרה כשהיו חוקי היובש בארה"ב של שנות ה 30
זה לא מנע מאנשים להכין Moon Shine ולייבא מאירופה משקאות, להיפך חוקי היובש העלו משמעותית את הכנסות המאפיה, אז מה הפתרון לחיסול המחלה הזו?

3. זה רק למקרה שתחליט לענות על שאלה 2 במסגרת תוכנית וידאו:
האם יש לך כינוי בפורום האנגלי? מדוע אינך פעיל בו?

בברכת יישר כח,
עז77.
« עריכה אחרונה: מרץ 15, 2007, 00:30:31 על ידי עז77 »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #9 ב- : מרץ 15, 2007, 01:01:24 »
שלום חיים ושבוע טוב

השאלות שלי  השבוע

לפני שאני  אשאל
מצאתי  סרט  של 55  דקות על אחד מכחיש  שואה  בשם ארנסט זנדל ומראים שם הרבה  על הליגה להגנה  יהודית בקנדה
מראים שם איך הליגה  עשתה  הפגנות וגם הגיעה  למצב  של אלימות עם הנאצים יימח שמם

1)איך לדעתך מערכת החינוך צריכה  לעבוד(לא  מבחינת תכנים וערכים)? איך היית מונע  שביתות במערכת החינוך?
כי כיום המצב  החינוך בישראל הוא  ממש רע לעומת מדינות מפותחות אחרות
2)שאתה מיתכוון מדינת הלכה למה  אתה  מתכוון? תוכל לפרט  קצת

תודה מראש
איתן
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק פופאי

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : מרץ 16, 2007, 12:48:43 »
"HIII קוראים אותי ויקטור וננננננננסיייארר כי אמרקאים לא יכולים לבטא ואנסיייררר אז הם אומרים וננננסיייר"  לבטא "Murder" הם יודעים אדיוט?! אתה גם מתגלה כרוצח בתוכנית האחרונה שלך!
זה לא משנה אם הקרבן הוא פושע מלחמה או לא אתם לקחתם את החוק לידיים ורצחתם בני אדם בלי משפט!!! ויקטור ונאססיייייררר רוצח מלוכלך זה מה שאתה
ממש שכנעת אותנו עם החוש משחק העלוב שלך שאמרת בגלגול עיניים עלוב ולא משכנע "אנחנו לא יודעים מי עשה אתת זה" ואתה יודע שעל רצח אין חוק התיישנות יא רוצח קטן ומצרי שכמוך תתחבא תתחבא ואל תבוא לפה!
« עריכה אחרונה: מרץ 16, 2007, 12:50:54 על ידי פופאי »

פלסטין וישראל ביחד! הקיצונים להאג!

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 16, 2007, 14:37:10 »
בס"ד
חיים הגיבור, במשך שבוע המחשב שלי היה בתיקון. ושכחתי את הסיסמה. והיה לי חסר מאוד . בלי התוכניות שלך.
איך זה שדוקא הישועה המיוחלת   מגיעה דוקא מאמריקה וכאן כולם בחיינים . רוצים ששמאל מארט יתפטר והוא נואם.
שההבחנה של  94 אחוז מוטעית. והוא החליט להמשיך להריץ לנו את המדינה.בכוח ממשלת הרישעה והזדון.
 הקב"ה עושה בירורים אחרונים. ולכן ישאת כל הצימצומים .והרי אם היה רוצה שתהיה פה אז זה היה קורה .
אני מאמינה שקרוב מאוד היום שתממש את תפקידך בכוח הטהור האמיתי והחזק. שבה להביא את גאולתינו.