כתב נושא: ** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 19 במרץ **  (נקרא 3840 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
אשכול השאלות לגיל מתנהל כמו האשכול "שאלו את הימין האמיתי"
כל הודעה שאינה שאלה או פניה לגיל תמחק - כמו כן עפ"י בקשתו של גיל יוגבל האשכול ל 5 הודעות.
לאחר 5 הודעות האשכול ינעל - לכל גולש תותר רק הודעה אחת, במידה ונכתבו יותר מ 5 הודעות בטרם ננעל האשכול הודעות אלו ימחקו אוטומטית.
בברכה,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
** שאלו את גיל אברהם - לתאריך 19 במרץ **
« להגיב #1 ב- : מרץ 12, 2007, 19:34:21 »
בס"ד
שלום גיל!
אני מודה לך על התשובות הנהדרות שעניתי לי בשבוע שעבר!
רציתי לשאול אותך 1 שאלות:
אבל לפי דעתי העניין העולמי זה הבעיה הקטנה שלנו בוא נגד ככה, הבעיה המרכזית זו בעיה כואבת וקשה שאני לא מצליח להבין אותה פשוט יש התנגדות למדינת הלכה!
אני לא יודע ולא מצליח למצוא את הדרך לשכנוע הדרך להחזיר אדם דתי לתשובה היא דרך מאוד קשה ואורכה גם לאדם ואני יודע על בשרי אז להחזיר עם שלם? איך נתמודד עם בעיות של מליון וחצי ערבים מה נעשה עם כל השמלאנים שמתנגדים בתוקף?...
זה לא שאני מטיל ספק בממשלה יהודית אמיתית כהניסטית אבל ניראה לי שיש בעיה גדולה מבחינת הציבור לי אין בעיה במדינת הלכה אבל מה נעשה עם כל הציבור השמלאני? שהוא חלק גדול לא מהעם אבל מדובר במאות אלפים.
איך נגיע למצב שבו נצליח לגייס רוב תומכים כי כרגע המטרה שלנו להעביר כמה שיותר יהודים טובים לצד שלנו וזה ייקח המון זמן, גיל אני יודע שאלו שאלות קשות אבל הנושא מאוד מעניין וחשוב כי אחרת הרעיון הזה מוטל בספק בפני הציבור שלא תומך בנו או הציבור "הרדום".

2)גיל מה אתה חושב על הסקר שפורסם שממצאיו ממש מזעזעים 50% מהערבים שבתוך ארץ ישראל תומכים בחטיפת חיילים ואזרחים!
למרות הכול זה עוד סימן אדום לממסד הבולשיביקי אבל הוא מתעלם ונותן לסרטן הערבי לגדול בתוכנו!

וגיל אני מודה לך על העבודה המסורה והנאמנה שלך למען העם היהודי! שהקדוש ברוך הוא! יברך אותך! אתה יהודי גיבור וחכם ואנחנו זקוקים לאנשים כמוך!
שיהיה לך שבוע נהדר,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: מרץ 18, 2007, 23:18:23 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : מרץ 12, 2007, 21:58:51 »
לגיל שלום. לחילוניים ובעקר לחילוניות יש בעיות עם צביון המדינה שאתם רוצים ולמרות שכשהגג דולף לא מנסים לפתור את בעית הכתמים על הרצפה. אבל אני לא מכירה אשה אחת (כולל דתיות) שאין לה בעיות עם מעמד האשה ביהדות למרות שהוא כמובן פי מיליון יותר טוב מאשר באיסלם. אם הייתם מבטיחים שתתנו לנו החילוניים לחיות את חיינו כרצונינו אני משוכנעת  שהיו לכם הרבה יותר אנשים. מאמינה ולא דתיה.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #3 ב- : מרץ 12, 2007, 22:40:33 »
שלום גיל תודה על תשובתך הנהדרת מהשבוע שעבר לגבי הבוגד רבין
הפעם ברצוני לשאול אותך למה אינך עושה תוכניות מצולמות כמו של חיים בן פסח בלי שום קשר לשאלות של אנשים
האם אתה מפחד שהבולשיביקים ימ"ש יגלו איך אתה נראה יעצרו אותך או יגרשו אותך מן הארץ?
או האם יש כל סיבה אחרת?
תודה מראש
wakeupisrael
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : מרץ 12, 2007, 23:18:36 »
גיל אברהם שלום!
לאיזה מעשים התכוונת בתשובתך אלי לגבי האנטישמיות?אגב אני התכוונתי לרדיפת ניאונאצים כיום ולא פושעי מלחמה נאצים קשישים.כיום יש ארגוני ימין קיצוני(או שמאל קיצוני כמו שחיים בן פסח אומר)אנטישמיים באירופה ובארצות הברית שפוגעים פיסית ביהודים.יחידת כידון במוסד חיסלה מנהיגי ארגוני טרור ואני שאלתי לגבי הרחבת הפעילות ופגיעה באנשים כמו לה פן,דיוויד דיוק,לואיס פרחאן,מחבלי אלקאידה ועוד.
כשטיילתי באוסלו הלכתי לשירותים ודיברתי בעברית עם חבר ואז באו מולנו ניאונאצים גלוחי ראש,הצדיעו במועל יד וצעקו לעברנו הייל היטלר.היינו שניים מול שמונה.
יצאתי מהשירותים וקראתי לחברים שלי ועד שהם הגיעו גלוחי הראש עזבו את המקום.
לאנשים כאלה יש תשתית ומנהיגות ואפשר לפגוע בהם פיסית!קל לזהות גלוחי ראש ויש להם כתובות קעקע של צלבי קרס!
בצרפת מוסלמים רוצחים יהודים ואפשר לפגוע בהם.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 13, 2007, 00:14:08 »
בס"ד
שלום גיל,
למרות האהבה הרבה שיש לכולנו לחיים בן פסח, מצבו המשפחתי מהווה בעיה קשה. בגרמניה יכולה להיבחר מנהיגה שמעולם לא נישאה ואין לה ילדים. אבל בישראל זה לא יכול להיות. אפילו לאולמרט יש ארבעה ילדים. גם הטענה של חיים שהוא בתול בן 48 כי בכך הוא יוכל להקים בית יציב יותר לא מוסיפה לו כבוד. אינני שופט את דבריו אבל יש בדברים מראית עין שחיים אינו מגלה את כל האמת.

ועוד נושא באותה היד: רק התפרסמה כוונת ההומוסקסואלים לצעוד בירושלים, ומייד באה המכה: התגלה סיפורו של שגריר ישראל באל-סלוודור. השגריר שהוא הומוסקסואל ושקוע עד צוואר ביחסים סדיסטיים/מזוכיסטיים נמצא עירום, שיכור, כפות כשויברטור תקוע בתוך הגוף שלו. שרת החוץ ציפי ליבני שציפתה השבוע לשאת נאום מכובד באיפ"ק -  השאלות היחידות ששאלו אותה היו על השגריר הזה. פעם משרד החוץ העמיד תנאי לבחירת שגריר שהוא בעל/אשת משפחה. הדרישה הזו הוסרה והפרי הבאוש מונח לפנינו. מי שזוכר את התחושה הבוז והגועל כלפי הפלשתינים כשהתגלה שארעפת היה הומוסקסואל ומת מאידס, יכול להבין מה חשים בכל מקום בעולם כלפינו כיום.