כתב נושא: נעילת הודעות של כהנא צדק  (נקרא 11720 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #25 ב- : מרץ 14, 2007, 19:56:43 »
בס"ד
חיים אתה יודע שאני מעריך אותך אבל אני מצטער האמת על דולפין כואבת יותר ממה שזה ניראה, אני יורד עכשיו מזה שהוא קרה לי פה צבוע וכמובן לא קרה את ההודעה שלי בקשר לשבת (מילא אני רגיל כבר) ואת החשבון מישהו אחר יעשה לא אני בעניינים הללו.
דבר שני לא רק אני נדהמתי איזה פה הוא פתח פה עליי כמו "קקה של תיכוניסטים" השווה אותי לרוני! אחרי כל העבודה שלי פה!
ואחרי שאמרתי לו את האמת בנושא הוא החליט "לעזוב" שכמובן כולם הבינו את הטריק שהיה פה, והתגובות של "ילד שכועס על הוריו בורח מהבית ושוב חוזר" לא איחרו לבוא.
בנוסף לכל האשכול הזה נועד לתקוף אותי חד משמעית אני רוצה שהוא יביא לכאן כמו שהוא אמר ולא קיבלתי על זה תשובה שליש מהאשכולות הפורום שנעלתי לדבריו בנוסף הוא גם מתערב בניהול שלי שמקבל גיבוי מלא ובכל צעד אני משתף את עז, והמנהלים פה.
אז אני מבקש שהוא יביא אשכולות שננעלו ולא נתתי חופש ביטוי קדימה אני רוצה שליש אפילו 3 לא תמצא.
הוא גם הספיק כבר להעליב ולריב עם החבר הכי טוב שלנו פה ושמו בייקר שזה גולש מספר 1 בפורום פה!
ועל זה אני לא ישתוק הגיע הזמן להעמיד אותו במקום כי עליי ועל עוד כמה אנשים פה נמאסה ומאוסה ההתנהגות הזאת של התקיפות הקללות והברבריות.
ועכשיו אל תחזור כמו תקליט שבור "הכול שקרים, אתה נועל סתם! וכו' "
כי אישית עליי זה לא עובד וגם על עוד הרבה פה וכולם רואים זאת, והכי חשוב אני מקבל כל יום ביקורות ממשתמשים מעז קיבלתי ביקורות זועמות יותר שמחות ועמדתי בכולם יפה, אבל כזאתי בחיי לא קיבלתי שקרים על גבי שקרים שכולם רואים אותם!

אני העלבתי את בייקר????!?! מה הולך כאן? מה זה השקרים האלה?
אם כבר בייקר רמז שאני לוקח סמים עם ההערות המעליבות שלו אז מעניין איך פתאום אני הוא זה שהעליב את בייקר אני לא יודע אם לצחוק או לבכות באמא שלי

אתה יודע מה כהנא צדק יש לי 10 שנים של ניסיון בחיים מעליך אתה רק ילד בתיכון אז אני אתן לך להמשיך עם השקרים האלה פה רק כי אני אוהב את חיים ואני לא רוצה שזה יגרום לו צער
עזוב אחי אני לא רוצה להתווכח איתך אתה רוצה לחשוב שיצאת גבר סבבה, אני מבטיח לך שלא תשמע ממני שום מילה יותר לא אתה ולא אף אחד בפורום הזה - האמת שהספיק לי עם המסע הזה נגדי חלאס. תעשה מה בראש שלך תנעל תאיים תקלל מה שאתה רוצה תעשה אתה המנהל שיהיה לך לבריאות

ביי!
« עריכה אחרונה: מרץ 14, 2007, 20:00:29 על ידי DolphinBoy »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #26 ב- : מרץ 14, 2007, 20:00:11 »
בס"ד
הינה עכשיו שקרים על בייקר, אתה לא מדוע למה שאתה גורם ועושה פה לאנשים "בלי לשים לב".
תאמין לי שאם אמרתי בייקר זה בדוק וחתום ב-100% ואני נותן לאדם הזה פה כבוד של מלך כי מהיכרות קצרה הספקתי להבין במי מדובר.
מעניין אני שקרן בייקר שקרן....
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #27 ב- : מרץ 14, 2007, 20:02:04 »
בס"ד
הינה עכשיו שקרים על בייקר, אתה לא מדוע למה שאתה גורם ועושה פה לאנשים "בלי לשים לב".
תאמין לי שאם אמרתי בייקר זה בדוק וחתום ב-100% ואני נותן לאדם הזה פה כבוד של מלך כי מהיכרות קצרה הספקתי להבין במי מדובר.
מעניין אני שקרן בייקר שקרן....

זה שאתה לא מכבד אותי כולם כבר יודעים הוכחות בטח גם אין לך כרגיל
חיים אל תכעס אבל אני לא נשאר איפה שאני לא רצוי וסליחה אם גרמתי למהומה לא רצויה כנראה שאני חילוני מדי או דעתן מדי לפורום של כהנא צדק

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #28 ב- : מרץ 14, 2007, 20:09:47 »
בס"ד
הינה בבקשה משחק לו על המצפון ממש כמו ילד קטן.
ושמענו מי לא מכבד את מי:
"קקה של תיכוניסטים"
"אתה כמו רוני"
ואני עוד התנצלתי בפניך פשוט את עובר כל גבול.
"לפורום של כהנא צדק" העקיצות הללו לא עובדות על אף אחד אנחנו מספיק חזקים כדי להבין שאתה רוצה להשאיר אחריך הרס וחורבן פה ופילוג בין משתמשים לא יעזור לך אנחנו קצת יותר חכמים ומאוחדים ממה שאתה חושב אצלי המים הגיעו כבר את הראש ושאני אומר אצלי זה לא רק אצלי אלה אצל עוד כמה משתמשים.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #29 ב- : מרץ 14, 2007, 20:56:15 »
דולפין, זה לא רק הפורום של כהנא צדק, זה גם הפורום שלך. ואתה יודע שאתה רצוי כאן. 

כהנא צדק, תחשוב היטב על מה שאתה מנסה לעשות. אתה מנסה לגרום שדולפין יעזוב את הפורום. בתור יהודי, אתה חושב שזה מה שהקב''ה רוצה? דולפין הציע לסיים את הוויכוח, אבל אתה ממשיך.

כהנא צדק, האם היית כן כש התנצלת? כי אתה מעלה את הסיפור הישן על קקה ורוני שוב ושוב. אתה כבר אמרת כש התנצלת שאתה סולח לדולפין על כל הדברים האלה ואתה מבקש סליחה ממנו על מה שאתה אמרת. אם סלחת לו, למה אתה מעלה זאת כל הזמן?

כש התנצלת, אתה גם אמרת שאתה מתחרט שגרמת לדולפין לעזוב. עכשיו אתה אומר שזה היה רק טריק מצידו?

כהנא צדק, זה חייב להפסק. תוכל להפסיק זאת עכשיו. היצר הרע שלך אומר לך שאתה צריך להמשיך. אתה חייב להתגבר על היצר הרע.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #30 ב- : מרץ 14, 2007, 21:05:49 »
בס"ד
חיים הפעם באמת זה עובר כל גבול בהודעת התנצלות אני הבעתי התנצלות אבל הכול חוזר מצידו!
זה כמו שמישהו יורק על מישהו והאחד שולח לו למרות הכול אבל האדם שירק שוב חוזר ויורק!
ראית מה המשתמשים כתבו פה, ניראה לך שאני לא יודע לקבל ביקורת?...
זה כבר כמה פעמים שהוא תוקף אותי בכל מיני "ביקורות" הוא אמר שאני נעלתי יותר משליש הודעות בפורום זה ניראה לך הגיוני?...
הוא אומר שאני לא נותן חופש ביטוי זה הגיוני?...
ראית מה משתמשים כתבו לו פה גם פעם שעברה, הוא השתמש ב"ביקרות" שלו בגלל מניעים אישים לתקוף אותי ובסוף באשכול הקודם הצטער על זה, הוא מערבב נושאים לא קשורים ודברים ללא שחר שזה דבר שלא יסולח מצדי, יש גבול כמה אני יכול להיות סלחן פשוט הוא כבר אצל כל גבול טוב.
ואני יזכיר לכולם פה מה הוא אמר כי ממשיך להגיד שזה "הפורום שלי" שאני לא נותן חופש ביטוי שאני צבוע ושקרן אז, זה ניראה לך הגיוני?...
מעניין כל פעם שאני מציב לו עובדות הוא מתקפל והולך- בוא ניראה אותו כמו גבר אמיתי עומד מאחורי מה שהוא אמר!
אני רוצה לדעת איפה נעלתי שליש הודעות בפורום לדבריו?...
יגאל=גואל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #31 ב- : מרץ 14, 2007, 23:15:20 »
אני רוצה להדגיש שלמרות שהיה לנו וויכוח מיותר כאן, לדעתי כנהא צדק הוא באמת צדיק. הוא עושה כל כך הרבה לתנועתנו, שעות על גבי שעות של עבודה מסורה בלי שום תמורה. צריך להזכיר שכהנא צדק היה חיוני כש גדלנו, ב''ה, בחודשים האחרונים. ואנו מאוד זקוקים לו.

דולפין כתב שהוא מתחרט שהוא פתח באשכול הזה. אני שמח שדולפין אומר זאת, כי אני חושב שזוהי לא הדרך  להעביר מסר למנהל. אילו דולפין היה פונה לכהנא צדק בפרטי, אני חושב שכהנא צדק היה עונה לו בחיוב.

בכל מקרה, דולפין אומר שבעתיד הוא יעשה זאת באופן שונה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #32 ב- : מרץ 14, 2007, 23:20:47 »
אני רוצה להדגיש שלמרות שהיה לנו וויכוח מיותר כאן, לדעתי כנהא צדק הוא באמת צדיק. הוא עושה כל כך הרבה לתנועתנו, שעות על גבי שעות של עבודה מסורה בלי שום תמורה. צריך להזכיר שכהנא צדק היה חיוני כש גדלנו, ב''ה, בחודשים האחרונים. ואנו מאוד זקוקים לו.

דולפין כתב שהוא מתחרט שהוא פתח באשכול הזה. אני שמח שדולפין אומר זאת, כי אני חושב שזוהי לא הדרך  להעביר מסר למנהל. אילו דולפין היה פונה לכהנא צדק בפרטי, אני חושב שכהנא צדק היה עונה לו בחיוב.

בכל מקרה, דולפין אומר שבעתיד הוא יעשה זאת באופן שונה.

בס"ד
העונג שלי להיות פה! בחברה כזאת!
כמו שאמרתי קיבלתי ביקורות מהרבה אנשים פה קשות וקלות אבל בדרך המקובלת אין צורך בפתיחת אשכול כזה כי באמת זה מיותר מכל בחינה, למי שיש בעיה יש את הפרטי ששם אפשר לסדר באמת הכול בדרך יותר נעימה ורגועה.
ואני ימשיך לתרום לפה את הזמן שלי כמה שאני יכול!
שיהיה כל טוב,
כהנא צדק!
יגאל=גואל

עז77

• אורח
נעילת הודעות של כהנא צדק
« להגיב #33 ב- : מרץ 14, 2007, 23:27:30 »
ועכשיו זה אני שנועל דולפין  :coolsmiley:

כל טוב.  ;)