כתב נושא: במאי יהודון מהולנד: "ראיתי את שרון יורה למוות בשני ילדים בסברה ושתילה"  (נקרא 2201 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1199500.html

היהודון האנטישמי הזה בשם ג'ורג' סלויצר, בדה מלבו עלילת דם לפיה חודשיים לאחר ה"טבח" שערכו הנוצרים במחנות הפליטים, הוא ראה את שרון יורה בשני ילדים.

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
ואני ראיתי את ברק חוסיין אובמה יורה למוות בפעוט  :::D
הולנד. אין פלא חצי מהולנד מוסלמים נאצים

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זה לפני או אחרי שהבמאי הזה עבר ניסויים יחד עם החייזרים מרוזוול באזור 51?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
הוא ראה את זה לפני כמה חודשים אחרי שלכך מנת יתר?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק עדן איסקוביץ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לפלסטינאצים
בס''ד
הולנד - מדינה מקסימה ויפה, בעלת היסטוריה מעניינת, מורשת אירופאית, כנסיות עתיקות, תחנות רוח ועוד. אך מה ישאר ממנה?!? העם ההולנדי אדיש לגורלו, הם יושבים ומעשנים גראס, בעוד שמוסלמים ארורים משתלטים על המדינה שלהם, לאט לאט. ומי שמעז לדבר נגד הנאצים הערבים המוסלמים - גזען! יש בהולנד איש אמיץ אחד ויש לו מפלגה - מפלגת החירות. ושמו הוא חרט וילדרס. מי יתן ויצליח לגרש את הכלבים המטונפים האלה מאדמת הולנד, כי אחרת הולנד תהיה בדיוק כמו צרפת- ששמה החדש הוא 'הרפובליקה האיסלמית של צרפת' וכמו בריטניה ששמה כעת הוא 'הממלכה המוסלמית המאוחדת של בריטניסטן''. אירופה אבודה........
עדן איסקוביץ

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
זו לא הפעם הראשונה שנופל אסון על אירופה, היה את המגיפה השחורה, קטלה 1/5 מהם, מעניין מה הם עשו.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)