כתב נושא: הפמיניזם ושנאת הגברים חודרים גם למגזר הדתי  (נקרא 2546 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
אמנם באיחור של ארבע שנים, אבל הנה.
הציבור הדתי פחות מודע לפמיניזם ולשנאת הגברים הרצחנית מצד ארגוני הנשים בארץ, ויש לעדכן אותו בהתאם.
נלקח מכאן:
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?cat_id=22&topic_id=1812097&forum_id=3463
------------------------------
גברים, היזהרו

אל תאמינו בשום פנים למצג השווא שפורשים ארגוני הנשים. השאלה מתי ובאיזו תדירות תראה את ילדיך, נתונה לרצונה הטוב של גרושתך. חגי סרי-לוי ממליץ לא לחתום על הסכם טרום נישואים

http://www.nrg.co.il/online/11/ART1/048/623.html

חגי סרי-לוי
15/2/2006 17:57

בשנה האחרונה ובתדירות הולכת וגוברת אנו עדים למתקפה קולנית מצד ארגון "קולך" וארגוני נשים אחרים הקוראים ומטיפים לזוגות צעירים לחתום על הסכם כבוד הדדי שמטרתו היא למנוע סרבנות גט מצד הבעל במידה וחלילה יעלו הנישואין על שרטון. בחודשים האחרונים נדמה כי הרעיון קונה לו שביתה גם בקרב זוגות צעירים מהמגזר הדתי לאומי.

המאבק בסרבנות גט הוא אכן מאבק מבורך וחשוב מאין כמותו. אלא שישנן שתי סוגיות עקרוניות וחשובות שההסכמים הללו אינם מתייחסים אליהן, ולא במקרה. זכות הילדים לאב, וזכות ההורות של האב.

אני פונה אליך, החתן הצעיר שמתעתד להיות אבא. עכשיו האהבה פורחת והכל יפה. אבל אם חלילה תתגרש, זה כבר לא יהיה כך. כדאי שתכניס לעצמך היטב לראש את התמונה העתידית הבאה. הילד החמוד שלך בן השלוש שיושב על ברכיך בבית הכנסת בכל שבת, עלול להיעלם מחייך בבת אחת כבמכת ברק. יתרה מכך, אתה גם עלול לגלות שהוא יושב על ברכיו של גבר זר, מחייך אליו בעיניו העגולות וקורא לו אבא. וכל זה מתרחש בשבת אחר הצהריים באיזה מגרש כדורגל.

אל תאמין בשום פנים למצג העוועים שפורשים ארגוני הנשים. מה שהן אומרות אמנם נכון, ויש מסורבות גט אומללות. אבל זו רק חצי אמת. במדינת ישראל של שנת 2006 מתרחש גזל ילדים על בסיס יומיומי ולא בלילות אפלים בחולות הנגב אלא באור יום, ובהכשרתם של בתי המשפט.  

זוהי "חזקת הגיל הרך" האימתנית. על פי ההלכה ילדים צריכים לגדול בחיק אימותיהם עד הגיעם לגיל שש. אלא שבמקרה זה, האמהות וארגוני הנשים שתוקפים באופן תדיר את הממסד הרבני בארסיות ותיעוב, הופכות לפתע לקנאיות להלכה היהודית. ה"חזקה" הזו מורחבת באורח מוזר ובלי שום קשר להלכה, גם לילדים "בני שש" שאתמול חגגו בר מצווה.

השאלה מתי ובאיזו תדירות תראה את ילדיך, נתונה לרצונה הטוב של גרושתך. היא היחידה ששולטת על סדר היום שלהם. די בכך שתושיב אותם מול סרט וידאו מרתק חצי שעה לפני הפגישה הקצרצרה שלה המתנת שבוע, ואתה יכול לשכוח מהילד. היא יכולה גם להחליט שאתה לא תראה אותם. היא עלולה להסית את ילדיך נגדך עד כדי כך שהם יקללו אותך וירקו עליך מהמרפסת.

מאזן אימה

זה לא דמיון, חתן צעיר. זו מציאות שחורה של אלפי אבות בישראל. אבות עגונים, אבות מסורבי הורות. אבות, שחודשים וגם שנים מנותקים מילדיהם. אבות שנעצרים שוב ושוב ונגררים למשפטים בגלל תלונות שווא של גרושותיהם המתעללות. כולם יודעים ושותקים. אין דין ואין דיין.

אמת, המצב שבו הגברים צריכים לתת גט לנשותיהם נותן לחיות הטרף שביניהם עוצמה אדירת כח ומשחיתה. אך עוצמה כוחנית כזו בדיוק יש לנשים שמקבלות לידיהן באופן אוטומטי את החזקה על הילדים. יש כאלה שמנצלות זאת היטב, ומספרן רב לאין שיעור ממסורבות הגט.

יש גברים מנוולים ויש נשים רעות לב. הבעיה נעוצה בכוח האימתני שיש לשני המינים בידיים. את הכוח העצום הזה צריך לשלול מהגברים והנשים כאחד.  

הפיתרון היחיד לסרבנות ההורות הוא ה"אחזקה המשותפת". זהו מצב בו האב והאם אפוטרופוסים במידה שווה על ילדיהם שנמצאים לסירוגין בבתי ההורים הגרושים לפרקי זמן משמעותיים. כיום, ביצוע אחזקה משותפת תלוי ברצונה  הטוב של האם שבדרך כלל אינה עושה זאת.

לכן הסכם קדם נישואין שוויוני אמיתי, שייערך בשלב שבו בני הזוג אינם מונעים משנאה ונקמנות עשוי להיות פתח לשינוי המצב. הבעל יתחייב להכיר בזכות האישה לחיים חדשים ולמתן גט והאישה תתחייב לא לגזול את זכות האב להורות ותסכים לאחזקה משותפת.

בינתיים, ללא מסמך שוויוני שיבטיח את אבהותך אל תעז להתפתות! אל תלך שולל אחרי מסמך שמחייב אותך לתת גט, אבל בשקט מחייב אותך לתת מזונות לילדיך גם אם לא תשפיע על גידולם וחינוכם וגם אם חלילה לא תראה אותם יותר.

בין הגבר והאישה שורר כיום מאזן אימה. היא יכולה למנוע ממך להיות אב ואתה יכול למנוע ממנה להיות רעיה. נציגים חסרי לב משני המינים מנצלים זאת לרעה. הטוב ביותר הוא לפרק את שתי הפצצות האלה. אבל אם תתפתה להרגשת הנאורות ותתפרק מרצון מנשק המגן היחיד שברשותך, גרושתך תיוותר עם כוח דורסני להשחית, וזו כבר טפשות תמימה שעלולה לעלות לך באובדן ילדיך.
« עריכה אחרונה: נובמבר 18, 2010, 01:13:26 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
הפמיניזם ושנאת הגברים חודרים גם למגזר הדתי
« להגיב #1 ב- : נובמבר 16, 2010, 15:58:15 »
אכן מפחידה המציאות שמתוארת כאן.
אני במקרה מכיר סיפור דומה, ששם הילדים לא מכירים באביהם.

על פי ההלכה ילדים צריכים לגדול בחיק אימותיהם עד הגיעם לגיל שש. אלא שבמקרה זה, האמהות וארגוני הנשים שתוקפים באופן תדיר את הממסד הרבני בארסיות ותיעוב, הופכות לפתע לקנאיות להלכה היהודית. ה"חזקה" הזו מורחבת באורח מוזר ובלי שום קשר להלכה, גם לילדים "בני שש" שאתמול חגגו בר מצווה.

זה בדיוק מה שעושים ארגוני השמאל בקשר לכל הנושאים.

*במקרה של הפולשים הזרים הם מדקלמים את הפסוקים שקוראים ל"אהבת הגר" (בלי לדעת בכלל מהי ההגדרה של גר בתורה).
*במקרה של הגנה עצמית של מתנחלים מול הערבים צמאי הדת הם צועקים בהפגנות "לא תרצח" (בלי שהם יודעים בכלל מה היו הנסיבות של אירוע מסוים).
*במקרה של פינוי (ולא גירוש) של הערבים שישבו בבתים שלא שלהם בשכונת "שמעון הצדיק" הם צעקו 'לא תגנוב' (בלי להזכיר כמובן שהגנבים היו הערבים בכלל).

בשורה התחתונה - השמאל האנטי יהודי אינו מכיר כלל בתורת ישראל (וברוב המקרים בכלל מגנה אותה), אבל מעוות אותה למטרות מסוימות שמועילות לו.

הנה דוגמא קטנה:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 16, 2010, 23:21:22 »
אני אמרתי לאנשים לפני 10 שנים שהדתיות והחרדיות נפתחו יותר מידי לעולם ולצערי צדקתי כיום רובן הגדול כולל החרדיות לא פחות מזולות(וזה לא חייב להתבטות בקבלת תשלום עבור מין).
גם החרדיות ביותר(חוץ ממאה שערים)במידה ומתגרשים הן כנקמה מבקשות עזרה מהפמניסטיות החילוניות ומשתמשות בכל הנשקים כנגד הבעל.
האפשרות היחידה היום להחזיר את הנשים להיות טובות,וכשאני אומר טובות לא מתכוון למשרתות אלה להיות רעיה טובה אמא טובה ובת אדם טובה,צריך לעשות רק מעשה אחד לשלול להן את כל הזכויות עד שהמצב ישתנה.
אתם אומרים בטח איך אפשר זה בלתי אפשרי,אז אתם צריכים להבין שהמהפכה הזאת כבר בדרך,הדור של היום הוא לא הדור של אתמול,היום הצעירים אלימים מאוד ולא מעניין להם את התחת מה הם יקבלו עונש להפך זה רק מראה לחברים שלהם שהם יותר גיבורים.
הדור של מחר הור הדור שימשול באישה ללא רצונה ואם צריך גם לשלוט בהן פיזית ושוב רק עד שהמצב ישתנה.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #3 ב- : נובמבר 18, 2010, 00:12:16 »

הדור של מחר הוא הדור שימשול באישה ללא רצונה ואם צריך גם לשלוט בהן פיזית ושוב רק עד שהמצב ישתנה.

ופה טמון כל המפתח - זה בדיוק הרצון של אשה. - שגברים יהיו השולטים. בין אם היא מודעת לכך - כי גדלה בסביבה נורמלית, ובין אם לא - כי גדלה בסביבה שחינכה אותה להיות ההיפך מהטבע שלה. אני לא רוצה לשים לינקים כהוכחה, רק מפאת כבוד הפורום.
נשים היום הם מסכנות בגלל שגברים לא בשליטה: הן נאלצות לחיות בין שני עולמות: עולם הפנטזיה, ועולם המציאות (שבו כופים עליה להיות "חקה ומשוחררת מהעול הגברי שפקד נשים למשך כל ההיסטוריה" ועוד שקרים). בחברה טובה, העולמות האלו מתאחדים.

אנחנו לא אירופה - וג'נטלמיות לא מובילה לאהבה. באירופה רצחו 6,000,000 מבני עמי תוך 12 שנה - הרבה יותר ממה שהמוסלמים עשו במשך 1400 שנה. לכן אין שום סיבה שאני אקח מהנבלות האלה איזשהו ערך. לרבות גינונים וחנופה לנשים. יש הבדל בין למשול באשה לבין להיות ערבי שמכניס לה מכות ומנפח אותה, אבל אנשים לא רואים את ההבדל הזה היום, כי הם חד-מימדיים. (סתם, כי הם הושפעו קשות, אבל אין לי כוח לפרט). נכון שהג'נטלמן מרגיש נאור ומקבל מחמאות מנשים בהתחלה, אבל הוא גם חופר לעצמו את הקבר, והן גם רואות בו לא יותר מאשר 'ידיד'.
« עריכה אחרונה: נובמבר 18, 2010, 01:11:09 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #4 ב- : נובמבר 18, 2010, 00:50:14 »
לגבי נשים דתיות. שמע, אני משוכנע שהממסד הפמיניסטי בארץ עמל יומם וליל בשביל להרוס אותן מהיסוד, כי כך הוא הורס את היהדות. פמיניזם הוא מרקסיזם במסווה. אני לא מחבב את ביבי וליברמן, אבל אוי ואבוי אם ציפורה שפיצר הייתה ראש הממשלה. למעשה, המפלגה שלה קיבלה הכי הרבה קולות - אני לא יודע למה שמעון פרס בחר דווקא את ביבי. - לא ברור.

אני זוכר שראיתי דתיה, דיברה על טסט (נהיגה), ועל הבוחן שבחן אותה. כל מילה שניה שלה, ותסלחו לי על הגסות: "כוסאמא שלו".

אני רוצה להאמין, שהיא הפכה להיות דתיה לפני חודש, ועוד לא התרגלה להיות מנומסת.
בעבר לא היה מקובל שאשה מנבלת את הפה. גם בחברה לא דתית. אבל היום הפכו את זה - המציאו משהו חדש: "גבר לא צריך לקלל ליד אשה." לא צריך לקלל וזהו, מה השטויות האלה.. וכבר הזכרתי בעבר - הרבה מהקללות בשפתנו מקורן מהערבית. כולל הקללה שלעיל.

אגב, יצא לפני מספר שנים ספר בארה"ב בשם "The Alphabet of Manliness", הגיע למקום ראשון בין רבי המכר של Amazon.com, ביחד עם ספרים רציניים של אן קולטר על המלחמה בעירק וכיוצא באלה. ספר הומוריסטי אמנם, פרו-גברי, האם מישהו בארץ שמע עליו? חס וחלילה! אולי אפרסם אותו בבלוג שלי.

בינתיים, הסופר (מאדוקס) יצא לחתום על ספריו, עטוי גלימה של מלך (פשוטו כמשמעו), יש סרטונים ביוטיוב של זה.

החיסרון היחיד של הספר, הוא שהספר מעט גס. הכותב שלו איננו איש דתי, אבל פרט לך, הספר מוביל אנשים לדרך הנכונה. ומעל הכל - הוא מצחיק. - זה ספר הומוריסטי.

כפי שהסרטון מראה - One of the New York Times' best sellers. בארץ - דממה! לא תשמע על זה. אנשים לא יודעים שזה קיים.

והנה הסיבה היחידה לראות את "קרובים קרובים":
אשה: "אמא יש רק אחת."
יהורם גאון: "ואבא? אבא יש כמו זבל?"
חוץ מהמשחק המצוין של יהורם גאון ושל חנה מרום, אין סיבה לראות את התוכנית הזאת. תיקי דיין היא פמיניסטית, ימח שמה וזכרה, שם רשעות ירקב.
« עריכה אחרונה: נובמבר 18, 2010, 01:03:26 על ידי yossso »

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 18, 2010, 00:56:34 »
יוסו אתה פשוט צודק  O0
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #6 ב- : נובמבר 18, 2010, 01:26:31 »
תודה Rafoe. הערותיך חשובות.

דעתי האישית היא, שהתנ"ך לא נכתב בצורה שרק גאונים יבינו אותו, אלא נועד גם עבור האדם הפשוט - זה שרק יודע לקרוא. אז לקחת פסוק, ואז להתחיל להמציא סיבות משום מקום פה שם, ש.. "בעצם, מה שהם התכוונו... זה לא מה שכתוב בפשט, אלא בדיוק להיפך, צריך להבין את עומק הדברים." - זה שטויות.

תשמע, השמאל ממציא כל מיני שקרים.

רק כדוגמה - כל הרעלים האלה שנותנים לילדים היום, במסווה של תרופות. ילדים בריאים מסומנים כחולים, כדי שחברות התרופות יוכלו להרוויח עליהם. למשל, אין בכלל דבר כזה ADHD (הפרעת קשב וריכוז):

אבל אני יותר אוהב לצחוק מאשר לפחד, אז הנה (התרופה הטבעית להפרעת קשב וריכוז):

מה שעצוב הוא, שהורים נותנים את זה לילדים שלהם, כי הם פוחדים לתת להם חינוך (כן, מכות, לא לפרק אותו, ולא לוותר לו - משהו באמצע, שפרופורציוני לעבירה שהילד(ה) עש(ת)ה. לא שבאמת יש לי זכות דיבור - אני לא אב. אבל זו דעתי.). ובלי לדעת, הם בעצם מרעילים אותם. אני עוד לא אב, אבל כשאהיה אב, אני צריך לדעת איך לשמור על בניי ובנותיי. על גופתי המתה שהם ילכו לבית ספר חילוני. או יהיו חברים בקופ"ח כללית. או בעוד מוסדות מסוכנים. בעת המקראית לא היו קופ"חים שיקפחו אותנו. ברוך מרפא חולים.

עופרה חזה - תפילה:

למה אני חושב שקופ"חים זה רע (בעיקר 'כללית', עם הפרסומות הכל כך מתוקות שלהם):

הפמיניזם חותר לערער תחת מוסד המשפחה. להלן קטע מתוך "מרקסיזם חברתי וההיסטוריה של הפוליטיקלי קורקט"
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,29112.msg199593.html#new

"
פרשן: "גרמצ'י ולוקאץ' טענו שהחברה המערבית מנעה ממעמד הפועלים לראות את האינטרס האמיתי שלו - המרקסיזם. ולכן לפני שמהפיכה מרקסיסטית תוכל להתרחש, מוכרחים קודם כל להשמיד את החברה המערבית. ב- 1919 לוקאץ', שנחשב לתאוריטיקן המרקסיסט המבריק ביותר מאז מרקס בעצמו, שאל: "מי יציל אותנו מהחברה המערבית?" באותה שנה - 1919, לוקאץ' מונה לסגן-קומיסר לענייני חברה בממשלה ה[משהו] הבולשביקית בהונגריה, שם פתח בתוכנית של טרור-חברתי. כחלק מתוכנית זו, לוקאץ' הכניס תוכנית קיצונית של 'חינוך-מיני' לבתי הספר בהונגריה. הפוליטקלי קורקט כפי שהוא מוכר לנו היום, החל לקרום עור וגידים."

לזלו פסטור מהאיחוד הלאומי להונגרים ממוצא אמריקאי: "הוא ניסה למעשה לערער את האיחוד של המשפחה, וזו הייתה אחת הסיבות שהוא ניסה להכניס את התוכנית של 'חינוך מיני'. "

פרשן: "לזלו פסטור, מנהיג בהתנגדות ההונגרית נגד ההשתלטות של הקומוניזם על הונגריה אחרי מלחמת העולם הראשונה, מסביר מדוע כיוונו דווקא על ילדים."

לזלו פסטור: " זה תמיד הרבה יותר קשה לשנות מבוגר כך שיעשה דבר שהוא חונך *לא* לעשות"

פרשן: "לתוכנית (חינוך מיני) הייתה השפעה גדולה ועמוקה על הונגריה".
"

באותו קטע כתוב גם על 'שחרור מיני' והניסיון של השמאל החדש לגרום לכך שכולם ישכבו עם כולם. - ילדי הפרחים, שנות השישים בארה"ב.

בישראל הייתה פעם פרסומת, מאד ידועה, שבה אומרים משהו כזה:
"כשאתה שוכב עם החברה שלך, אתה שוכב עם החבר של החברה שלך, ועם החבר של החברה שלו ועם..."
מה היה הפתרון שהפרסומת הציעה? להשתמש בקונדום. ולא, חס וחלילה, לשכב רק עם אשתך. יש סיבה למה האוכלוסיה האנושית היא בערך חצי גברים וחצי נשים - כנראה שכוחות עליונות רוצים שגבר ישא אשה וזהו. כמו בשנות החמישים. - כשעוד היינו נורמלים. כשעוד היה מותר לאנשים לדבר.

ושלא לדבר על זה שאין עדיין מאבק אמיתי נגד הפלות בישראל. כי ברור שזוהי זכותה המלאה של האשה לגופה... ככה לימדו אותנו בסרט הישראלי ה"קדוש" אסקימו לימון 1 - "נכס צאן ברזל". כל מה שהשמאל אוהב אוטומטית נחשב "קלאסיקה" או "נכס צאן ברזל". - רובוטים בצורת כבשים. אני לא אחד מהעדר. לא מהעדר שלהם.
אני לא רוצה לכתוב מה עושים לעובר המסכן. לא בא לי לדכא אתכם. ואני גם יכול לראות בפירוש את האינטרס של השמאל פה - אי-ילודה יהודית.
« עריכה אחרונה: נובמבר 18, 2010, 01:53:01 על ידי yossso »

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #7 ב- : נובמבר 21, 2010, 09:05:24 »
הנה דוגמה מובהקת לכך:

אסתר הרצוג: "מדינה של גברים חרדים"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3933691,00.html
(אגב, כותבים "חרדיים" ולא "חרדים", הפמיניסטיות אלופות במשחקי לשון, היא כתבה "חרדים" כי "חרד" זה גם 'מפחד')
אהבתי מאד את תגובה 78.

אסתר הרצוג: "לאוטובוס נכנסת גברת?"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3759808,00.html

אסתר הרצוג כתבה תורת-גזע אנטי-גברית. היא מיומנת בלהציג את עצמה כאשה נחמדה.

והנה עוד על הקשר ההדוק בין פמיניזם לבין שמאל:

גיל רונן: "עו"ד קרפ נגד המתנחלים והגברים"
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/8658