כתב נושא: חדש פה, ויש לי מספר שאלות לחברי הפורום בנוגע להשקפתכם  (נקרא 16482 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
האדמות לא "נגנבו", הם שוחררו במלחמה שהם פתחו על מנת להשמידנו. זה נותן לנו את הזכות לזרוק אותם לים ולקחת את כל מה שהיה להם...

בשביל שאדמה תשוחרר, צריך שהיא תהיה שלך עוד מלפני המלחמה, ולפני מלחמת ששת הימים ויוה"כ (ואף לפני תש"ח) ידוע לי שגזלת אדמה ערבית, ובמהלך תש"ח אף יותר מכמות האדמה הגזולה שהאו"ם המליץ לתת לך, באלימות פנאטית וגזענית שבמהלכה גירשת וטבחת אלפי ערבים, שכמוה נראיתה רק בימי אבותיך הגזלנים יהושע בן נון והשופטים.

זה שאתה אומר שמותר לגזול אדמה במהלך מלחמת שחרור של אנשים שבסה"כ רצו לזרוק לים את הפולש שגזל את ארצם, ועוד מצדיק את הגזילה בשמו של המערב הקולוניאליסטי והאימפריאליסטי, לא אומר שזה אכן נותן לך זכות כזאת.

ציטוט
ו...אני לא "מצפה", פשוט יש כאלה שבאמת לא לאומנים ולא מעניין אותם האיסלאם....הם פשוט חילונים

אתה ממשיך למחזר את הזבל המופרך הזה. את אש"ף, מצרים, סוריה ועירק החילונים לא עניין כלל וכלל לא מוחמד ולא אללה כשהם רצחו יותר יהודים מחמא"ס, חזבאללה ואירן. ערבי שאומר שלא מעניין אותו האסלאם, או שאינו "לאומן" כהגדרתך המטופשת, פשוט מרמה אותך (קר'אן 3:28) כדי להשיג את אמונך, ולשחוט אותך כפי ששחטו את יהודי ח'ייבר.

ערבי/מוסלמי אחד כזה - לא הצגת, כמובן. ככה בד"כ מתנהגים טרולים - אחרי שדבריהם הופרכו, הם ממשיכים למחזר זבל שקרי במקום להודות בטעותם.

ציטוט
וחושבים בצורה שפוייה, ומבינים שאנחנו מתגוננים פה מאלה שמנסים לרצוח אותנו

ערבים הם עם נורמלי, בשונה מאיתנו. הם מבינים שאויב מחסלים ומגרשים, ולא מנסים למצוא צדיק בסדום אלא מגנים על כבודם הלאומי ועל אדמתם. וערבי מבין את זה שהוא רוצח אותנו היטב - אך בשונה ממך שמסתכל על זה ממשקפיים אנושיות ולא לאומיות, לערביה אין בעיה להרוג - ובצדק רב. אחרי שפלשת לאדמתו וגזלת אותה (לדעתו), דינך היחיד הוא מוות. הדבר היחיד שהופך אותו לטועה, ואותך לצודק - הוא המציאות. הם הגזלנים, הם השקרנים והם הפולשים והאדמה הזאת היא שלנו משום ההבטחה האלוקית והיא בלבד. אבל את כוונתו אפשר להבין, מכיוון שהיא שפויה.

ציטוט
אלה החילונים, שלא רואים את אלה שבעזה ובלבנון כאחיהם - כמו שאני לא רואה את השמאלנים הקיצונים(לא אלה שעוד מתונים ומגדירים את עצמם כשמאלנים מתוך חוסר ידע או חוסר עניין) כאנשים הקשורים אליי.

אולי הם גם חוגגים את יום העצמאות? "נפש יהודי הומייה"..?  :old_grin:

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כמו שיש יהודים רבים שלא מעניין אותם בכלל ה"סכסוך" הזה, ויש אף את פעילי תנועות זכויות הטרוריסט דוגמת "בצלם", כך יש גם מוסלמים שפשוט לא מעניין אותם האיסלאם והם חילונים ורוצים פשוט לחיות וכל המשאלות שלהם קשורות למשפחה/עבודה והתקדמות בחיים ללא קשר לדת.
אלה אנשים שהם מוסלמים רק "על הנייר", מבחינת הטרוריסטים הם כופרים...

ואגב, כמובן שאני לא מפחית בחשיבות של התעמולה נגדנו. גם יוצרי התעמולה וממציאי השקרים נגדנו צריכים למות..ובוואי שהמממנים של הטרור והתעמולה.
מה זה "אסלאם חילוני"?, די לגבב שטויות קשקשן ותראה לי משהו קונקרטי שמצביע על כך שיש מוסלמים חילונים שאינם מוגדרים כופרים ע"פ המד'הב והשיעה.
אין ולו זרם אחד שיסטה מקביעה זו ואי לכך אין לי אלה להגדירם ככופרים.
אז בוא נפסיק לקרוא להם מוסלמים ונקרא להם בשמם האמיתי, קרי: כופרים ערבים ואני רק אזכיר לך שהאסלאם הוא פועל יוצא של התרבות הערבית אזי איני רואה הבדל ביניהם.
זה נבלה וזה טרפה, נקודה.

« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2011, 12:00:37 על ידי Israelipatriot »

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אם הם היו בשלטון היינו כבר בים..זה ידוע ומובן.
אני לא שמאלני....

והאדמה ששוחררה הפכה להיות שלנו ברגע שבו ניסו להשמיד אותנו.
אם היו משחררים אותה(לוקחים את מה שמגיע לנו) היה היום הרבה פחות מצוקת דיור, היינו מדינה הרבה יותר עשירה(ואולי בעקבות כך העולם היה יותר בעדנו), ואולי אפילו היינו יכולים להגיע עם סוריה למצב כמו עם מצרים.

וIsraelipatriot - אם אתה לא רואה הבדל בין אלה שמנסים להשמיד אותנו לבין אלה שמבחינתם הם מוסלמים רק "על הנייר" ואין להם שום דבר נגדנו(וחלקם אפילו עוזר לנו)....אז באמת שכבר אין לי מה להגיד לך.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חדש פה, ויש לי מספר שאלות לחברי הפורום בנוגע
« להגיב #28 ב- : נובמבר 28, 2010, 12:18:00 »
אלה אנשים שהם מוסלמים רק "על הנייר", מבחינת הטרוריסטים הם כופרים...

לא מבחינת הטרוריסטים, אלא מבחינת האסלאם הם נחשבים "צבועים" (שדינם כדין כופרים ע"פ האיסלאם). האיסלאם כאידיאולוגיה היא שורש הבעיה, לאו דווקא כל המוסלמים (או האנשים שקוראים לעצמם "מוסלמים").

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : נובמבר 28, 2010, 12:25:22 »

לא מבחינת הטרוריסטים, אלא מבחינת האסלאם הם נחשבים "צבועים" (שדינם כדין כופרים ע"פ האיסלאם). האיסלאם כאידיאולוגיה היא שורש הבעיה, לאו דווקא כל המוסלמים (או האנשים שקוראים לעצמם "מוסלמים").
אינני מבין מה זה ההבחנה הנואלת הזאת, אין פה סתירה.
« עריכה אחרונה: נובמבר 28, 2010, 15:41:19 על ידי Israelipatriot »

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : נובמבר 28, 2010, 12:40:15 »
אינני מבין מה זה האבחנה הנואלת הזאת, אין פה סתירה.

שום סתירה, התכוונתי שזה יהיה מגוחך להגיד שכל המיליארד וחצי אנשים שקוראים לעצמם "מוסלמים" הם טרוריסטים/תומכים בטרור. אני יודע שיש את 'אל תאקיה' אבל זה גם יראה קצת מגוחך להגיד שכולם שקרנים.   לעומת זאת יהיה לי קשה להאמין לאדם שקורא לעצמו "מוסלמי", ולכן לא כולם שקרנים אבל להאמין לכל מי שאומר שאינו תומך בטרור וכו' זה כבר משהו אחר לגמרי.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק

זהו הדגל של הלאום הערבי - דגלה של ערב. (שמכונה היום ערב 'הסעודית' כי שם שולטת משפחת סעוד. קרדיט ל- Rafoe, הוא אמר לי את זה.)

אני לא יודע מה כתוב שם, אבל אינני מכיר עוד מדינה שהסמל שלה הוא חרב. פעם הנשק הכי מתקדם היה חרב, אני לא יודע להעריך איזה סמל היה אמור להיות שם אם המדינה הזאת הייתה מוקמת היום.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    והאדמה ששוחררה הפכה להיות שלנו ברגע שבו ניסו להשמיד אותנו.

אני רואה שהיגיון ועמית אינם הולכים ביחד.

אם אתה גוזל אדמה של עם כלשהו, אין לך זכות להתלונן כשהוא בא להשמיד אותך.

ציטוט
    אם היו משחררים אותה(לוקחים את מה שמגיע לנו) היה היום הרבה פחות מצוקת דיור, היינו מדינה הרבה יותר עשירה(ואולי בעקבות כך העולם היה יותר בעדנו)

במילים אחרות - אין לך בעיה לגנוב אדמה של אנשים אחרים כי זה משתלם כלכלית. אז שוב, הימין החילוני מוכיח שטעינו שהקמנו מדינה בארץ ישראל ולא באי ניו יורקי, איפה שיכלנו ליהנות מאותה איכות חיים (ולעיתים אף גבוהה יותר) והרבה יותר מים.

ציטוט
    ואולי אפילו היינו יכולים להגיע עם סוריה למצב כמו עם מצרים

חס ושלום. אחרי שחתמנו על הסכמי קמפ דיוויד, בהם צולם סאדאת עם עניבת צלב קרס:

חזר סאדאת לקהיר, ובראיון לניו יורק טיימס אמר: "מנחם המסכן, מה אני קיבלתי ומה מנחם המסכן קיבל, אני קיבלתי את חצי האי סיני עד האינץ' האחרון ואת שדות הנפט של אבו רודס ומה מנחם המסכן קיבל, פיסת נייר". הפסקת האש עם מצרים הינה חלק מ"תכנית השלבים" הערבית, שלפיה יש צורך להתיש את ישראל עד שהיא תחזור לגבולות 1967 - ותהפוך למישור חוף בלתי ניתן להגנה וקל להשמדה. ממתי מדינה מובסת במלחמה, שמעוניינת בשלום עם המנצחת, דורשת אדמה שאותה היא הפסידה?

למען האמת, מצרים היא האויב המסוכן ביותר.

• למצרים יש צבא מודרני עם מיטב הטכנולוגיה האמריקנית, חזק פי כמה ממה שהיה לאחר מלחמת יוה"כ (שהייתה לא יותר מיוזמה אמריקנית-ערבית לשלב הראשון של תכנית השלבים של הערבים והסטייט דיפרטמנט, סיוע לערבים תמורת הוזלת מחירי הנפט והגז ותמיכתה של מצרים בארצות הברית במלחמה הקרה לאחר כמעט 30 שנות תמיכה בברית המועצות), שנבנה על הרוב המוחץ של התקציב של מצרים ועם סיוע אמריקני של מיליארדי דולרים - מול מי מצרים צריכה להחזיק צבא כה חזק? מול הגמלים של סודן?
    • הצבא המצרי עורך תמרון מתואם עם הצבא האמריקני, תמרון "באדר" (על שם הקרב המפורסם), שפקודת המבצע שלו היא "חיסול היישות הציונית"

•  מצרים שהאנשים שבראשה היו אותם "קצינים חופשיים" שתמכו בגרמניה הנאצית בזמן השואה (אנואר סאדאת היה מרגל SD שישב על ריגולו למען גרמניה בכלא הבריטי) ויצאה לסיוע הצבא הגרמני כשזה התקדם למצרים, מייצאת לכל העולם הערבי והאסלאמי תעמולה שלא הייתה מביישת את גרמניה הנאצית, לא סתם הספר הנמכר ביותר במצרים (אחרי הקר'אן הנאצי) הוא המיין קמפף, דבר שממשיך גם בתעמולה ובתקשורת הנאציות של מצרים (שהוא, אגב, הפר ישיר של הסכמי קמפ דיוויד) כולל זו של מפלגת השלטון.

• במצרים נפוצה אופנת "שפם היטלר" שמעתיק באופן מדויק את שפמו של אדולף היטלר, סייד כותב ממייסדי תנועת האחים המוסלמים (האמא של חמא"ס ואלקעידה) שהיא התנועה החזקה במצרים ועתידה להתשלט עליה כשחוסני מוברכ (שהוא מחבריה הותיקים של הקצינים החופשיים) ימות סוף סוף, הוא מבעלי השפם המפורסמים.

אפילו רמטכ"ל צה"ל לשעבר, אמנון ליפקין שחק, אמר שמצרים היא האויב המסוכן ביותר, ועמית עסוק בלחלום על הפסקת אש שתעלה לנו בהשמדתה של מדינת ישראל לאחר שתקום מדינת "פלסטין" והפרטנרית שלו ל"שלום של אמיצים" תבעיר את ביתו וארצו בלהבות.
    [/list]

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) של כבוד
    • *
    ובניגוד למה שרוב הציבור חושב, לא רבין הגה את הביטוי "קורבנות השלום" אלא בגין.

הציטוט המלא הוא "יש קורבנות לשלום, יש! כולם עדיפים מקורבנות המלחמה"

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
    • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
    • *
    ובניגוד למה שרוב הציבור חושב, לא רבין הגה את הביטוי "קורבנות השלום" אלא בגין.

הציטוט המלא הוא "יש קורבנות לשלום, יש! כולם עדיפים מקורבנות המלחמה"

זה?

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #35 ב- : נובמבר 28, 2010, 13:58:49 »
    שום סתירה, התכוונתי שזה יהיה מגוחך להגיד שכל המיליארד וחצי אנשים שקוראים לעצמם "מוסלמים" הם טרוריסטים/תומכים בטרור. אני יודע שיש את 'אל תאקיה' אבל זה גם יראה קצת מגוחך להגיד שכולם שקרנים.   לעומת זאת יהיה לי קשה להאמין לאדם שקורא לעצמו "מוסלמי", ולכן לא כולם שקרנים אבל להאמין לכל מי שאומר שאינו תומך בטרור וכו' זה כבר משהו אחר לגמרי.
    תמשיך לשקר לעצמך זה יביא אותך רחוק.
    הרי כבר נאמר פה שאין חילוקי דעות בין זרמי האסלאם לגבי הג'יהאד ולכן כל מוסלמי תומך בטרור ותמיכה זו אינה צריכה בהכרח להתגלם בג'יהאד במישור הפיזי כי אם בג'יהאד הלב והלשון קרי, ג'יהאד תעמולתי, "דעווה" (הטפה) וכו' וכו' וכו'.
    מוסלמי/ת שצועק/ת בימי שישי : "ח'ייבר ח'ייבר יא יהוד, ג'ייש מוחמד ס-יעוד", או שמקלל -17 פעמים בתפילה את היהודים והנוצרים להלן:
    " בשם אלוהים הרחמן והרחום. התהילה לאלוהים ריבון העולמים, הרחמן והרחום, המולך ביום הדין. אותך נעבוד ולישעותך נקווה. נחנו באורח מישרים, אורחם של אללה אשר נטית להם חסד, לא של אלה אשר ניתחכה החמה עליהם, ולא של הטועים" לא תומך בטרור?
    הערותיו של אורי רובין: "אשר ניתכה החמה עליהם - הפרשנים המוסלמים מוצאים כאן רמז ליהודים שאלוהים שפך חמותו על חטאיהם. הטועים - מפרשים שהכוונה לנוצרים שסטו מדרך הישר. מכאן שדרך המוסלמים שונה מדרך היהודים והנוצרים, ורק הם נהנים מחסדו של האל". אני רק אציין שרובין ממתן את מילותיו על מנת לפייס את המוסלמים אזי אם הוא אומר את זה כנראה שזה נכון ואתה מוזמן לעיין בתאפסיר אבן קאתיר או אל טברי וכו'.
    ואני מזכיר לך שסורה -9, סורת "ההצהרה" שהיא האחרונה מבחינה כרונולוגית מבטלת כל סורה או פסוק שמשתמע ממנה סובלנות כלפי כופרים והופכת אותה ללא רלוונטית במישור המעשי.
    אם אתה מודע לעקרון האלת'אקיה אז איני מבין איך אתה יכול לטעון שלא כולם תומכים בטרור כלפי פנים ( ראה חדית' אלבח'ארי) אם לא כלפי חוץ.
    אין מוסלמי מתון ואי לכך שאין ולו אחד שאינו תומך בג'יהאד כנגד כופרים ( אם כן הוא אינו מוסלמי כי אם כאפיר) ואם תמצא לי אחד אזי תודיע לי.

« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2011, 12:01:53 על ידי Israelipatriot »

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #36 ב- : נובמבר 28, 2010, 14:35:41 »

אם אתה מודע לעקרון האלת'אקיה אז איני מבין איך אתה יכול לטעון שלא כולם תומכים בטרור כלפי פנים ( ראה חדית' אלבח'ארי) אם לא כלפי חוץ.
    אין מוסלמי מתון ואי לכך שאין ולו אחד שאינו תומך בג'יהאד כנגד כופרים ( אם כן הוא אינו מוסלמי כי אם כאפיר) ואם תמצא לי אחד אזי תודיע לי.

אז כנראה לא הבנת אותי, אני כבר אמרתי קודם שאין חיה כזאת "מוסלמי מתון",  ע"פ האיסלאם. אני יודע מה זה אל תאקיה, אבל אני עדיין לא בטוח שכל מי שקורא לעצמו "מוסלמי מתון" הוא שקרן כי זה  באמת יראה קצת מגוחך (כמובן שאנשים כאלה נחשבים "צבועים"/"כופרים" באיסלאם). ואני מודע לעובדה שהרבה מהם כן שקרנים, ושיש גם לא מעט דוגמאות לכך. לא נראה לי שיש לך ויכוח איתי, ואני בטח שלא "משקר לעצמי".

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #37 ב- : נובמבר 28, 2010, 15:00:38 »
    אז כנראה לא הבנת אותי, אני כבר אמרתי קודם שאין חיה כזאת "מוסלמי מתון",  ע"פ האיסלאם. אני יודע מה זה אל תאקיה, אבל אני עדיין לא בטוח שכל מי שקורא לעצמו "מוסלמי מתון" הוא שקרן כי זה  באמת יראה קצת מגוחך (כמובן שאנשים כאלה נחשבים "צבועים"/"כופרים" באיסלאם). ואני מודע לעובדה שהרבה מהם כן שקרנים, ושיש גם לא מעט דוגמאות לכך. לא נראה לי שיש לך ויכוח איתי, ואני בטח שלא "משקר לעצמי".
    צר לי, אך כנראה שלא הבנת שאין ולו מוסלמי אחד שאינו מיישם ג'יהאד/פיזי/תעמולתי/לוגיסטי/כספי וכו' וכו' וכו'.וע"פ האסלאם מדובר בכופרים כמו שציינת אזי הם לא רלוונטים כי אנחנו מדברים על מוסלמים גרידא ובאשר לאלת'אקיה, מוסלמי שאינו מיישם את את מה שהוצג לעיל לבטח מטעה את הכופרים ולרוב הוא מטעה ובד בבד גם מישם "דעווה" וממן ארגוני טרור כמו חמאס או חיזבאללה( ראה - The Holy Land Foundation), אז די לקשקש ותציג לי משהו מוחשי שמצביע על כך שלא כולם תומכים בטרור וגם כן תפסיק לסתור את עצמך, או שאין מתונים או שיש, מה זה מוסלמי מתון שתומך בטרור?
    אם אתה קובע שיש מוסלמי "מתון", שבדברו אמת אז זה גם נכון להגיד שיש נאצי מתון .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
    • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
    • *
    לאור העובדה שהאסלאם עצמו מוחץ את טענותיך לגבי מוסלמים "מתונים", אתה אמור לספק לנו הוכחה ממשית לקיומם של מוסלמים (היינו, אנשים בעלי פירוש לגיטימי של הקר'אן, הסונה והחדית' שמתנגד לג'האד פיזי או רוחני כלפי העם היהודי), ולא תיאוריות מופרכות בעלמא.

ולאור העובדה שאנחנו במלחמה עם עמלק, איננו אמורים לחשוב כלל על מוסלמים "מתונים" אלא למחות אותם עד האחרון שבהם. הם צריכים להוכיח לנו שהם אינם במלחמה איתנו ולעזוב את דתם כמחאה נגד פשעי אחיהם, אנחנו לא חייבים להם דבר.

עד אז, אתה מבזבז את זמנו של פטריוט ישראלי.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #39 ב- : נובמבר 28, 2010, 15:44:21 »
    צר לי, אך כנראה שלא הבנת שאין ולו מוסלמי אחד שאינו מיישם ג'יהאד/פיזי/תעמולתי/לוגיסטי/כספי וכו' וכו' וכו'.וע"פ האסלאם מדובר בכופרים כמו שציינת אזי הם לא רלוונטים כי אנחנו מדברים על מוסלמים גרידא ובאשר לאלת'אקיה, מוסלמי שאינו מיישם את את מה שהוצג לעיל לבטח מטעה את הכופרים ולרוב הוא מטעה ובד בבד גם מישם "דעווה" וממן ארגוני טרור כמו חמאס או חיזבאללה( ראה - The Holy Land Foundation), אז די לקשקש ותציג לי משהו מוחשי שמצביע על כך שלא כולם תומכים בטרור וגם כן תפסיק לסתור את עצמך, או שאין מתונים או שיש, מה זה מוסלמי מתון שתומך בטרור?
    אם אתה קובע שיש מוסלמי "מתון", שבדברו אמת אז זה גם נכון להגיד שיש נאצי מתון .

אז לא הבנת בפעם השלישית, ואם תעבור על ההודעות הקודמות אתה תראה שאין קמצוץ של סתירה. אני אמרתי פחות או יותר את מה שאתה אומר, אני פשוט התנסחתי אחרת.
    למשל, אני קראתי ל"מוסלמים המתונים" שבאמת ובתמים אינם תומכים בטרור (קרי - "צבועים"/"כופרים" ע"פ האיסלאם) בשמם ע"פ המערב ולא לפי האיסלאם. אתה קראת להם בשמם לפי האיסלאם. וכשאמרתי מוסלמים "מתונים" שאכן תומכים בטרור, התכוונתי לאלו שקוראים לעצמם "מתונים" בעוד שהם תומכים בטרור (קרי - שימוש באל תאקיה).
    עכשיו הבנת?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
    • *
    • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
    כולכם מדברים על אדמות ששוחררו (או נכבשו) אבל אתם (ובמיוחד עמית) מפספסים את הנקודה החשובה ביותר - למה נפתחה מלחמת ששת הימים מלכתחילה?
    לפני 67' לא היה את אותו כיבוש שהשמאל מדבר עליו ובכל זאת הערבים ניסו להשמיד את ישראל.
    הסיבה היא פשוטה - הם לא רואים את הכיבוש רק ביהודה ושומרון ועזה (אם כך היה הדבר אפשר היה להגיע ל"שלום" כבר בשנות ה-50), אלא על כל ארץ ישראל.
    הערבים לא קיבלו את "תכנית החלוקה" של האו"ם (בניגוד ליהודים), שהקצתה ליהודים שטח קטן כ"כ שלא ניתן היה להגן עליו בכל מלחמה שהיא.

אני חושב שהדוגמא הכי טובה לערבי השקרן הוא יאסר עראפאת יש"ו שר"י (הישראלים שנפגשו איתו בשיחות המו"מ היו מדברים כמו עמית, אבל כולנו ראינו מה הוא נואם לבני עמו בערבית).

הנה קטע של מוסלמי, שמודה בפה מלא שלא גזלו ממנו את ביתו, אבל בכל זאת נלחם בישראל (כמו שהזכירו כאן מקודם - מתןך "סולידריות ערבית"):
    http://www.youtube.com/user/rafoe10
    https://twitter.com/RafoeJTF
        http://gplus.to/rafoe
    https://www.facebook.com/RafoeJTF
    جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #41 ב- : נובמבר 28, 2010, 16:05:23 »
    אז לא הבנת בפעם השלישית, ואם תעבור על ההודעות הקודמות אתה תראה שאין קמצוץ של סתירה. אני אמרתי פחות או יותר את מה שאתה אומר, אני פשוט התנסחתי אחרת.
    למשל, אני קראתי ל"מוסלמים המתונים" שבאמת ובתמים אינם תומכים בטרור (קרי - "צבועים"/"כופרים" ע"פ האיסלאם) בשמם ע"פ המערב ולא לפי האיסלאם. אתה קראת להם בשמם לפי האיסלאם. וכשאמרתי מוסלמים "מתונים" שאכן תומכים בטרור, התכוונתי לאלו שקוראים לעצמם "מתונים" בעוד שהם תומכים בטרור (קרי - שימוש באל תאקיה).
    עכשיו הבנת?
    אתה טענת שהאסלאם כאידיאולוגיה היא הבעיה ולא המוסלמים לכשעצמם אז כן יש בינינו מחלוקת ודי לקשקש בקומקום ולעוות את מה שנאמר בתגובתך בעמוד -2 ולהבא תתנסח כדבעי.
    זה שיש אנשים שזנחו את האסלאם ומגדירים את עצמם מוסלמים אינו רלוונטי לדיון.
    אנחנו מדברים על מוסלמים גרידא, לא כופרים, נקודה.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
    • *
    « להגיב #42 ב- : נובמבר 28, 2010, 16:30:07 »
    אתה טענת שהאסלאם כאידיאולוגיה היא הבעיה ולא המוסלמים לכשעצמם אז כן יש בינינו מחלוקת ודי לקשקש בקומקום ולעוות את מה שנאמר בתגובתך בעמוד -2 ולהבא תתנסח כדבעי.

אז כל ההבדל בין מה שאני אמרתי למה שכולם פה אומרים זה רק סמנטיקה...

ואגב, אני ממש לא חושב שהערבים אוהבים אותנו ורוצים שניהיה פה ורק מפריע להם "הכיבוש".
    ברור לי(ולכל אדם שפוי) שאת המלחמה ב67 הם פתחו כדי להשמיד אותנו בדרך עלובה במיוחד(התאחדות של כל כך הרבה מדינות שמקיפות אותנו, מדינה קטנה מאוד וחלשה - על פי איך שראו את המצב באותה תקופה).
    אני ממש לא חושב שיש סיכוי שהם ירצו שאנחנו פה(לפחות לא לפני מלחמת העולם השלישית או משהו קיצוני כזה...למרות שגם אז לא נראה לי שהגיוני).
    במה שאמרתי קודם לגבי זה שהיינו יכולים להגיע עם סוריה למצב שאנחנו היום עם מצרים הכוונה הייתה שהם היו משלימים עם זה שאנחנו פה ולא מנסים יותר להילחם בנו.
    "רק כך" - זה לא "לגנוב אדמה", זה לשחרר את מה ששייך לנו. וזה היה שיך לנו מהרגע שבו הם ניסו להרוג אותנו. והשטחים עליהם הורדמה המדינה בהתחלה נקנו מהערבים....עד שיצא החוק הבריטי שאסר עליהם למכור אדמות ליהודים.
    ואתה יכול להביא מקור לכל הדברים האלה שאמרת? על איזה תרגול להם עם ארה"ב אתה מדבר ומאיפה בדיוק אתה יודע מה פקודת המבצע? אין לי מושג פה על מה אתה מדבר...
    מצרים היום סובלים מאירגון האחים המוסלמים, ונלחמים בהם(ובחמאס).
    הם גם לא מאפשרים הכנסת אמל"ח לעזה וערכו מצוד אחר החוליה ששיגרה רקטות לאילת...
    ברור שזה לא מתוך אהבה אלינו אלא בגלל אינטרסים שלהם, אבל אנחנו לא בדיוק במלחמה איתם...ולא נראה שתיהיה מלחמה בקרוב(אלא אם כן האחם המוסלמים יצליחו להשתלט שם על השלטון).

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #43 ב- : נובמבר 28, 2010, 16:37:07 »

אתה זה שמעוות את מה שאמרתי:
    ציטוט
    האיסלאם כאידיאולוגיה היא שורש הבעיה, לאו דווקא כל המוסלמים (או האנשים שקוראים לעצמם "מוסלמים").

אתה בעצמך לא ממש עיקבי, קודם אמרת שהטענה הזאת סותרת את עצמה ועכשיו אתה אומר שאתה לא מסכים איתה והשתמשת רק בחלק שנוח לך..

ציטוט

אוקי, כאן התנסחתי אחרת ממך ולא הבנו אחד את השני.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #44 ב- : נובמבר 28, 2010, 16:51:09 »
    ובמה שאמרתי קודם לגבי זה שהיינו יכולים להגיע עם סוריה למצב שאנחנו היום עם מצרים הכוונה הייתה שהם היו משלימים עם זה שאנחנו פה ולא מנסים יותר להילחם בנו.
    "רק כך" - זה לא "לגנוב אדמה", זה לשחרר את מה ששייך לנו. וזה היה שיך לנו מהרגע שבו הם ניסו להרוג אותנו. והשטחים עליהם הורדמה המדינה בהתחלה נקנו מהערבים....עד שיצא החוק הבריטי שאסר עליהם למכור אדמות ליהודים.
    ואתה יכול להביא מקור לכל הדברים האלה שאמרת? על איזה תרגול להם עם ארה"ב אתה מדבר ומאיפה בדיוק אתה יודע מה פקודת המבצע? אין לי מושג פה על מה אתה מדבר...
    מצרים היום סובלים מאירגון האחים המוסלמים, ונלחמים בהם(ובחמאס).
    ברור שזה לא מתוך אהבה אלינו אלא בגלל אינטרסים שלהם, אבל אנחנו לא בדיוק במלחמה איתם...ולא נראה שתיהיה מלחמה בקרוב(אלא אם כן האחם המוסלמים יצליחו להשתלט שם על השלטון).
    ראשית כל תעיין בערך הסכם "חוד'ייביה" לפני שאתה קובע שמישהו השלים עם קיומנו במזה"ת ותקרא גם על היאך הג'יהאד הפיזי מתגלם בפועל ועל צורתיו "ההגנתיות" לפני שאתה מבלבל במוח, חדל קשקשת.
    מסכלים הברחת אמל"ח? :::D :laugh:
    לך תגיד את זה לתושבי עוטף עזה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #45 ב- : נובמבר 28, 2010, 16:52:37 »
    אתה זה שמעוות את מה שאמרתי:
    אתה בעצמך לא ממש עיקבי, קודם אמרת שהטענה הזאת סותרת את עצמה ועכשיו אתה אומר שאתה לא מסכים איתה והשתמשת רק בחלק שנוח לך..

אוקי, כאן התנסחתי אחרת ממך ולא הבנו אחד את השני.
    אז יש בינינו הסכמה שאין ולו מוסלמי מתון אחד?

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #46 ב- : נובמבר 28, 2010, 16:54:01 »
    אז יש בינינו הסכמה שאין ולו מוסלמי מתון אחד?

מוסלמי ע"פ ההגדרה האמיתית? בהחלט מסכים.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
    • *
    « להגיב #47 ב- : נובמבר 28, 2010, 17:03:28 »

כמו שאמרתי קודם, כמות הנשק שהוברח לעזה עלה פי 10 מאז שצה"ל יצא מציר פילדלפי וחימשנו את סיני מחדש. ובלי קשר, חימוש סיני זה גם בניגוד מוחלט לכתוב בהסכם עם מצרים שכולל בתוכו את סיני מפורזת, אבל זה כבר באשמתו.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
    • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
    • *
    • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
    « להגיב #48 ב- : נובמבר 28, 2010, 17:16:51 »
    כמו שאמרתי קודם, כמות הנשק שהוברח לעזה עלה פי 10 מאז שצה"ל יצא מציר פילדלפי וחימשנו את סיני מחדש.
    וכל זה עוד בלי להזכיר בכלל שמצרים "דוחפת" כל אפריקאי שבשטחה להסתנן לישראל (זה נראה לכם מקרי שחיילים מצריים יורים על מסתננים ממש לפני הגבול עם ישראל?), ואף משתפת פעולה (בשתיקה) עם כנופיות ההברחה הבדואיים שבסיני.
    הכל במטרה אחת - להציף את מדינת ישראל במוסלמים ונוצרים מאפריקה ולגרום לה נזק בלתי הפיך בטווח הארוך.

http://www.youtube.com/user/rafoe10
    https://twitter.com/RafoeJTF
        http://gplus.to/rafoe
    https://www.facebook.com/RafoeJTF
    جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אמריקאן פאי

• משתמש(ת) חדש(ה)
    • *
    • מצא את הרמז המתחבא
    « להגיב #49 ב- : נובמבר 28, 2010, 17:40:47 »
    וכל זה עוד בלי להזכיר בכלל שמצרים "דוחפת" כל אפריקאי שבשטחה להסתנן לישראל (זה נראה לכם מקרי שחיילים מצריים יורים על מסתננים ממש לפני הגבול עם ישראל?), ואף משתפת פעולה (בשתיקה) עם כנופיות ההברחה הבדואיים שבסיני.
    הכל במטרה אחת - להציף את מדינת ישראל במוסלמים ונוצרים מאפריקה ולגרום לה נזק בלתי הפיך בטווח הארוך.

וזו רק עוד הוכחה לכמה שהאפריקאים הם דפוקיםץהם האנשים היחידים בעולם שמרשים לערבושים לרעות אותם כמו כבשיםץאפילו לאיראנים ולתורכים יש יור כבוד עצמי.