כתב נושא: דיון|אתם לא חושבים שאתם מגזימים?  (נקרא 8452 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק tal123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
דיון|אתם לא חושבים שאתם מגזימים?
« ב- : נובמבר 01, 2010, 12:57:57 »
אתם שונאים את כול הערבים וזה לא נכון
יש ערבים מסכנים בעזה וכולי...
וגם יש ערבים שגרים במדינת ישראל ואוהבים אותה!!!
לא כול ערבי הוא מחבל...

מנותק TONYBEJERANO

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • גם אם אלך בגיי צלמוות לא אירע רע כי אתה עימדי
« להגיב #1 ב- : נובמבר 01, 2010, 13:24:49 »
כל הערבים בעולם לא שווים יהודי אחד וגם אם אחוז אחד מהערבים הם רוצחים צריך לגרש את כולם! כי האחוז הזה יכול להרוג חס וחלילה יהודי
[i

זצ"ל
------------------------------------------------------------------------------
הזבל שיש לנו בעולם-הישמעלים,העמלקים,יונתן שפירא,יוסי שריד,ציפי ליבני,שמעון פרס
וכל שאר השמאלנים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 01, 2010, 13:37:19 »
ברוך הבא, טל.

הדבר המינימלי שמצופה מאדם חפץ חיים הוא שנאה לכל אדם שמעוניין להשמידו ולשעבדו, ואם זה לא נכון מבחינתך - מוטב שתלמד לשחות.

ציטוט

כשיחזרו הביתה לעומאן, הם יצטרכו ללמוד איך לנהל כלכלה נורמלית, ולא כלכלה שכל דולר בה נזרק להשמדת היהודים כמו עכשיו. אנו לא חייבים דבר לאויב.

ציטוט

אם הייתי ערבי, הייתי נעלב.

מדוע שערבי יאהב את המדינה שגזלה ממנו את אדמתו, גרשה אותו רוצחת את אחיו (ע"פ תפיסתו)? מדוע שערבי יחגוג את יום תבוסתו (יום העצמאות)? מה ערבי מרגיש כשהוא שר "נפש יהודי הומייה.."?

כל זה הבנה בסיסית של נפשו של הערבי, מבלי להיכנס לדיון על האסלאם שדורש ממאמיניו להשמיד את הכופרים אם יסרבו להתאסלם או להשתעבד תחת מעמד הד'ימי, שנועד להשפיל את רוחם ולהרוס את זהותם עד שיתאסלמו (בהתאם לקר'אן 9:29 וקר'אן 9:5).

ציטוט
לא כול ערבי הוא מחבל..

ומדוע שלא יהיה, כשההזדמנות תתאים? עד עכשיו הטרור הערבי הוכיח שהיא משתלמת - בתחילת מלחמת אוסלו, עזה הייתה בידיים יהודיות (בערך..), והערבים עשו ככל נפשם ביו"ש ובירושלים. אחרי סיומה, היהודים ברחו מעזה וגירשו את אחיהם בברוטליות נאצית, ועכשיו היהודים מתכננים לברוח גם מיו"ש וירושלים (שבהן הערבים כבר עכשיו עושים כרעות נפשם ולמעשה שולטים באיזור) ו"לנקות" גם אותן מיהודים - בדרך להקמתה של מדינת "פלסטין" שתשמיד את שארית המדינה היהודית, בהתאם לתכנית השלבים של אש"ף והסטייט דיפרטמנט. הטרור הערבי השתלם והוריד את ישראל על הברכיים (ואת זה מספיק לראות בעובדה שביבי מתחנן ל"שלום" ואבו מאזן, שקובע את התנאים, משחק איתו כדי להמשיך בהכנות המתקדמות להקמתה של "פלסטין").

מה גם, שבשביל שערבי ישמיד את ישראל לא צריך להשתמש באלימות, מספיק שיתרבה בשקט, יתחנף וישקר ליהודי המטומטם, ולחכות עד שיהפוך לרוב ואז יוכל להשמיד את ישראל דמוקרטית (היינו, לבחור לבטל את המדינה היהודית ולהפוך אותה לפלסטין).
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2010, 17:49:50 על ידי Stop Arab Occupation »

מנותק tal123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 01, 2010, 14:26:20 »
אני לא התכוונתי שהערבים חוגגים עצמאות,עומדים בהמנון וכול מה שיהודים עושים.
אבל הם בהחלט אוהבים את ישראל בגלל שהם יודעים שפה  טוב להם והם מקבלים תנאים טובים
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2010, 17:49:40 על ידי Stop Arab Occupation »

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 01, 2010, 15:59:03 »
רון בן מיכאל,אני לא התכוונתי שהערבים חוגגים עצמאות,עומדים בהמנון וכול מה שיהודים עושים.
אבל הם בהחלט אוהבים את ישראל בגלל שהם יודעים שפה  טוב להם והם מקבלים תנאים טובים
הם יודעים שבישראל יותר נוח לחיות ויש יותר חופש מבעולם הערבי, והם מנצלים זאת, ואף על פי כן הם שונאים את היהודים. בעיני הערבים היהודים הם טמבלים ופתיים שמספקים להם טובה תחת רעה. הערבים לא מעריכים דבר כזה אלא בזים ליהודים על שהם מתנהגים בכזו נחמדות.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 01, 2010, 16:58:59 »
אבל הם בהחלט אוהבים את ישראל בגלל שהם יודעים שפה  טוב להם והם מקבלים תנאים טובים
אין קשר, תפסיק לערב מי שאינו במינו. האסלאם רוצה להחיל עלינו את תנאי עומאר איבן אל ח'טאב בשל היותנו יהודים ותו לא כפועל יוצא של סורה - 9 פסוק -29 שמבטלת את כל מה שמקדים אותה מבחינה כרונולוגית וסותרת אותה לוגית ע"פ 2:106 - עיקרון האל נאסח' ואל מנסוח

« עריכה אחרונה: פברואר 21, 2011, 00:59:52 על ידי Israelipatriot »

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #6 ב- : נובמבר 01, 2010, 18:08:47 »
"אוהבים את ישראל" זו הגזמה פרועה.
מנצלים זו המילה היותר מתאימה (הערבים הם אפורטוניסטים - איפה שטוב להם הם יהיו).
תראה לי עוד מדינה ערבית אחת שנותנת כזה חופש (בכל התחומים) לערבים שבה (שלא לדבר על מיעוטים).

הנה קצת דוגמאות (וזה ממש על קצה המזלג):

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #7 ב- : נובמבר 01, 2010, 19:20:51 »
לא כול ערבי הוא מחבל...

דבר ראשון ברוך הבא דבר שני אנחנו לא שונאים ערבים לפחות אני ואני מאמין שחלק גדול מהפורום יסכים איתי וככה הולך המשפט שמישהו הרבה יותר גדול מכולנו כאן בפורום אמר " אני לא שונא ערבים אני אוהב יהודים " ( אם לא הבנתה מי שאמר את זה היה הרב מאיר כהנא זצוק"ל ) ואני ימשיך את דעתי אני אישית לא שונא אותם אני פשוט שונא את מי ששונא אותי ורוב רובם שונא אותי עצם היותי יהודי וגר בא"י ובקשר ללא כל ערבי הוא מחבל אתה צודק אבל ויש אבל גדול מאוד כל ערבי אפילו אם הוא לא אומר את זה בפרהסיה שונא אותך או אותי רק בגלל שאתה או אני יהודים אין מה לעשות ככה כתוב להם בקוראן ובחדית ואם אתה לא חושב שזה נכון אז בוא ותגיד לי מה זה שהיד בשבילם
"ואריה אם ישאג מי לא ירעד"

מנותק JewSoldier

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הימין האמיתי=581=גואל ישראל
« להגיב #8 ב- : נובמבר 01, 2010, 19:24:42 »

צודק הם חולים על ישראל   ;D
ושמישהו יביא לתמים הזה את התמונות של הילדים שאומרים "יהודי הוא שטן " ומחזיקים פצצות חרבות מטולים מקלעים ומשגרי טילים בידיים שלהם

מנותק tal123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 01, 2010, 20:47:59 »

צודק הם חולים על ישראל   ;D
ושמישהו יביא לתמים הזה את התמונות של הילדים שאומרים "יהודי הוא שטן " ומחזיקים פצצות חרבות מטולים מקלעים ומשגרי טילים בידיים שלהם
כן אבל לא כולם ככה
יש הרבה ערבים שגרים בישראל שרק רוצים להתפרנס בשקט לגדל את הילדים לחיות חיים נורמלים ובלי כול ההרג הזה

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #10 ב- : נובמבר 01, 2010, 20:55:01 »
כן אבל לא כולם ככה
יש הרבה ערבים שגרים בישראל שרק רוצים להתפרנס בשקט לגדל את הילדים לחיות חיים נורמלים ובלי כול ההרג הזה

אחי מאיפה אתה אם מותר לי לשאול רק אל תגיד לי שאתה מאזור ת"א

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:00:18 »
כן אבל לא כולם ככה

צר לי, אך אין ולו ערבי אחד שאינו פועל נגדנו (בהנחה שאתה מדבר על ערבים מוסלמים ( לא שאני מבדיל)) ואני כבר התייחסתי לזה בתגובתי הקודמת אז תענה לגופו של עניין.

מנותק tal123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:01:33 »
אחי מאיפה אתה אם מותר לי לשאול רק אל תגיד לי שאתה מאזור ת"א
אני גר בראשון לציון למה?
ולא אני לא שמאלני או משהו אני כן אוהב את המדינה ורוצה להתגייס לקרבי

פשוט אני חושב שמגזימים פה...

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #13 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:04:56 »
אני גר בראשון לציון למה?

אח שלי לא אמרתי שאתה סמולני אתה מה שנקרא שטוף מח של הממשל הבולשביקי אני גר באזור של שני כפרים ערבים ותאמין לי אני יודע מה אני מדבר אין דבר כזה ערבי טוב שאוהב את מדינת ישראל כל יום כיפור הם עושים לנו בלאגן

מנותק tal123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:09:51 »
אח שלי לא אמרתי שאתה סמולני אתה מה שנקרא שטוף מח של הממשל הבולשביקי אני גר באזור של שני כפרים ערבים ותאמין לי אני יודע מה אני מדבר אין דבר כזה ערבי טוב שאוהב את מדינת ישראל כל יום כיפור הם עושים לנו בלאגן
אולי אתה זה ששטפו לו את המוח?
אולי אתה ששונא סתם?
תחשוב על זה

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #15 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:10:09 »
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1860272
אחי סתכל על זה ותגיד מה אתה חושב
 :thumbsdown:

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #16 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:11:00 »
שטפו לי עד הצבא

מנותק tal123

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:17:34 »
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1860272
אחי סתכל על זה ותגיד מה אתה חושב
 :thumbsdown:
תראה,מחבלים,שונאי ישראל,שהידים וכול זה לא חסר והם ערבים אני מודה(הרוב). אבל לא כולם ככה
יש כאלה שכן אוהבים את ישראל(שוב לא ברמה גבוה אבל הם מבינים שטוב פה אז הם גרים פה בשקט ובשלום)

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:29:39 »
תראה,מחבלים,שונאי ישראל,שהידים וכול זה לא חסר והם ערבים אני מודה(הרוב). אבל לא כולם ככה
יש כאלה שכן אוהבים את ישראל(שוב לא ברמה גבוה אבל הם מבינים שטוב פה אז הם גרים פה בשקט ובשלום)
תקרא על עקרון האל תאקיה (3:28) שכוונתו הונאה של האויב ע"י הטעייתו והסתרת האמת על דתו.
ואין מתונים בשל העובדה שכל הזרמים הסונים והשיעים אומרים שהג'יהאד הוא חלק אינטגרלי מהאסלאם ומאז שהח'ליפות בוטלה זה עבר ליחיד (פרד אל עין) מניין אתה מביא את הטענות הללו שישנם מתונים?
מה גם עצם העובדה המוחצת שכל מוסלמי מחקה את מוחמד, האל אנסאן אל כאמל האסווה חסנה, האיש המושלם והמודל לחיקוי ששבעים ושבע מתוך שבעים ושמונה מקרבותיו היו התקפיים, שערף ל-900 מיהודי הבנו קורייזה את הראש  וחיסל כליל את הקהילה היהודית באל מדינה ע"פ אבן אסחאק, ששלח את אבן מסלאמה לרצוח את המשורר היהודי כעב אבן אל אשרף, שאמר שהג'יהאד הוא המצווה הגדולה ביותר וכהנה וכנה, כל זה מוכיח שאין מתונים.

« עריכה אחרונה: פברואר 21, 2011, 00:58:20 על ידי Israelipatriot »

מנותק ביתר בדם

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק !
« להגיב #19 ב- : נובמבר 01, 2010, 21:43:44 »
אתה יודע מה אני מאמין למה שאני רואה תביא לי איזה שהוא מקור משהו שאני יוכל לראות שיש ערבים שאוהבים את ישראל בינתיים אני גר כמו שכבר אמרתי לך ליד שני כפרים ערבים ואני לא רואה את זה כל כך תסלח לי ואתה כמדומני לא גר ליד כפרים ואפילו לא הייתה בצבא עדיין ולא נהרגו לך חברים ששירתו איתך ע"י הערבים הנאצים יש"ו

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #20 ב- : נובמבר 02, 2010, 03:03:36 »
אני גר בראשון לציון למה?

האם אתה גם הולך לאתרי שמאל ואומר להם שהם מגזימים? אם כן, בבקשה תצרף לינק למקום שבו הגבת על הגזמה של השמאל. כי אחרת זו חד-סיטריות מצידך. אתה יודע מה כתוב בקוראן? אני לא רוצה אפילו לכתוב את זה. זה לא רק הסרטון של חיים בעברית, חיים גם עשה סרטון באנגלית ביחד עם מישהו אחר, ושם הוא היראה דברים אפילו עוד יותר איומים על האיסלם. אנסח זאת בעדינות: אם אתה חושב שהם הורגים ברחמים עם ירייה לראש או אפילו סקילה באבנים, אתה טועה. אגב, הנאצים קיבלו השראה מהאיסלם (כן, אלו עם התאי-גזים ועם הניסויי-מנגלה).

אגב, מה פשר הציור הגדול שציירת.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 02, 2010, 10:28:25 »

אתה מודה שהערבים אינם נאמנים למדינה היהודית, ואחר כך טוען נהפוכו. בשביל לתרץ את פיצול האישיות הזה אתה טוען:

ציטוט

שתקנה את הערבים בכסף.

אם הערבי "ישראלי" היה מדבר על חברון, מרגלית היה מפהק. אך כשהערבי דיבר על שייח' מוניס (אוניברסיטת ת"א) - הוא התרגש וקפץ מהמקום. מרגלית, בדיוק כמוך, התרגל לערבי שהוא כמו ילד - תן לו סוכריה וחיבוק והוא יאהב אותך. אך הערבים אינם ילדים; לערבים, בשונה מהיהודים, יש כבוד לאומי שאי אפשר לקנות. הערבים רואים בנו אויב (דבר שמובן מאליו), ואויב שנותן כסף, נשים, ותנאים טובים יותר מבבית בעומאן - היינו, לא מעוניין להילחם (נכנע), בודאי יקבל זלזול כראוי לחלשים ופחדנים, ולא אהבה. בדיוק כמו שהנאצים זלזלו ביודנראט אך פחדו, וכיבדו, את הלוחמים הפרטיזנים שריסקו אותם ביערות אוקראינה, פולין ובלארוס.

בן גוריון יש"ו עשה את אותו חשבון מתנשא כשהחליט במלחמת השחרור להשאיר חלק מהערבים כדי שיהיו פלאחים מטומטמים. הוא אמר שהם יעדיפו לחיות במדינה יהודית עם תנאים כלכליים מצוינים מאשר במדינות ערב המפגרות. מהערבים שגדלו תחת החשבון הזה ניתן למנות מחבלים ידועים כמו שייח' ראיד סלאח' מחמא"ס, חנין זועבי מבל"ד ו"נבי מרמרה", אחמד טיבי יועצו של היטלר הערבי ערפאת, וכו' - שאומרים בריש גלי את מה שכל ערבי חושב.

משום מה, יהודים כמוך מסרבים להקשיב לדבריהם, מתעלמים, משום שאתם חושבים שאתם מבינים יותר טוב מהם מה בליבם, מתייחסים אליהם כמו לילדים שאפשר לקנות בסוכריה ובחיבוק, ובסופו של דבר הזלזול חוזר אליכם. אנחנו הכהניסטים שונאים את הערבים, אך מבינים אותם ומכבדים אותם; והיחס הוא הדדי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : נובמבר 02, 2010, 10:34:17 »
תקרא על עקרון האל תאקיה (3:28) שכוונתו הונאה של האויב ע"י הטעייתו והסתרת האמת על דתו.
ואני רק אזכיר לך שאין חילוקי דעות בין זרמי האסלאם לגבי הג'האד, יעדיו, מהותו וכו', וזה ועצם העובדה המוחצת שכל מוסלמי מחקה את מוחמד( אותו מוחמד ששבעים ושבע מתוך שבעים ושמונה מקרבותיו היו התקפיים, אותו מוחמד שערף ל-900 מיהודי הבנו קורייזה את הראש ע"פ אבן אסחאק, אותו מוחמד ששלח את אבן משלאמה לרצוח את המשורר היהודי כעב אבן אל אשרף, אותו מוחמד שכשנשאל אם יש מצווה גדולה יותר מהגי'האד ע"י אחד מאנשיו ענה בשלילה וכו') ע"פ הדוקטרינה האסלאמית (סורה -33 פסוק -21) מעידה על כך שמדובר בחבורה של ג'יהאדיסטים ושאין ולו מוסלמי מתון אחד, אז על מה אתה מדבר, קשקשן.

ראוי להוסיף שהטעיית האויב נעשית כאשר ידו של הכופר על העליונה ולמוסלמי נשקפת סכנה לחייו באם יספר על כוונותיו. מה שטל מציע מוליד את המוסלמים ה"קיצוניים", היינו, הכנים, משום שחולשה של האחד מחסלת את הפחד של האחר.
« עריכה אחרונה: נובמבר 02, 2010, 11:07:08 על ידי StopArabOccupation »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #23 ב- : נובמבר 02, 2010, 11:07:20 »
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
.... . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.

מה זה אמור להביע?

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #24 ב- : נובמבר 02, 2010, 11:45:45 »
שמע, זה פשוט מאד.
אתה כנראה לא ראית את הפרצוף האמיתי של הערבים אזרחי ישראל.
אני ביליתי מספר פעמים את יום כיפור אצל סבתי בלוד (לא צריך להסביר לך כמה ערבים יש בלוד), ואני זוכר בבירור שדווקא בערב יום כיפור הערבים "נזכרו" שיש להם אירוע שמח (זה כולל נסיעות פרועות בתוך העיר, מוזיקה בקולי קולות, ועוד שאר דברים שמפריעים ליהודי לציין את היום הקדוש).
אתה כנראה עברת היכרות שטחית מאד עם ערבים מסויימים (אם זה שיפוצניק, מלצר בחומוסייה, או כל בעל מקצוע אחר), אבל כל שעליך לדעת הוא שהם מדברים בקול אחד בעברית, ובקול שונה מאד בערבית (כמו שהזכירו כאן לפניי - עקרון ה"אל תאקייה").
התמימות היא האוייב הכי גדול של האדם, ואסור לנו לשכוח שהתמימות גרמה לעשרות יהודים להיטבח בחברון ב-1929 (קרא את "טבח חברון" בויקיפדיה), אז לא היה שום "כיבוש" ולא היו מחסומים ולא היה צה"ל שדיכא את ה"פלסטינים".
גם אני פוגש לא מעט ערבים במצבים מסויימים (בין היתר יש לנו ערבים שעובדים בסופר-מרקט השכונתי), אבל מהיכרויות שטחיות כאלה אני לא קובע שהם "אוהבים" את המדינה ושהם נאמנים (להיפך - אני בטוח שאם רק תהיה להם הזדמנות, הם כבר ידאגו שיהודים לא יהיו פה).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!