כתב נושא: דיון|אתם לא חושבים שאתם מגזימים?  (נקרא 8569 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
דיון|אתם לא חושבים שאתם מגזימים?
« להגיב #25 ב- : נובמבר 02, 2010, 23:18:37 »
אולי אתה זה ששטפו לו את המוח?
אולי אתה ששונא סתם?
תחשוב על זה

הכותרת של הפוסט היא "אתם לא חושבים שאתם מגזימים?"

האמת היא שאני חושב שאני מגזים, אבל ממשיך בשביל לעשות דווקא. אם תשאל שאלות רטוריות, תקבל תשובות פשוטות. יכול היית לומר "אני חושב שאתם מגזימים" ולוותר בכך על העוקצנות.

למה אתה שואל? פשוט תגיד:

"אתה זה ששטפו לו את המוח, אתה שונא סתם."

והכי מעצבן, זה שבמקום להגיד היום "אני שונא אותו, הוא חלאת הגזע האנושי, בא לי לשבור לו את העצמות!" אנשים המציאו מושגים מלאכותיים על מנת להביע את הכעס שלהם: "הוא חולה נפש וזקוק לתרופות שלו". אני מעדיף לומר "אני לא סובל אותו" במקום להידמות לפסיכולוג (מקצוע שממילא אינו קיים).

ומה כלומר 'תחשוב על זה'. חשבתי על זה כבר בעבר, והגעתי למסקנה שזה נכון. אם לפחות היית יצירתי - גם אני יכול, על כל דיעה שלך, לומר לך ככה:

"אולי שטפו לך את המוח?
אולי אתה שונא סתם?
תחשוב על זה"

מה שאתה אומר כאן היא בעצם מן 'תשובה לכל שאלה' שבעצם אין לה משמעות מוגדרת, והיא איננה מצביעה על נושא ספציפי שעליו דיברו. זה כמו הביטוי "מה הקשר?!" למשל. אתה יכול לשים אותו כסיומת לכל משפט.

א: פיקאצ'ו.
ב: מה הקשר?!

התרגום לעברית של "מה הקשר?!" הוא "אני לא מסכים עם דבריך ו/או אני חושב שאתה לא-חכם". אדם לפעמים טוען שהוא לא הבין את הקשר בין שני דברים שהקשר ביניהם דווקא ברור, רק על מנת להלבין פני חברו ברבים. ראיתי זאת לא-אחת. כמו כן יש גם את "אל תכליל!", "גזען!" וגולת הכותרת: "אל תחפור". זאת צורה להעליב אבל בלי להישמע גס, ואפילו להיפך, להישמע כמו דוקטור: "אני חושב שהוא סובל מתופעה חמורה ביותר של מחלת נפש קשה ביותר וזקוק לתרופות שלו בדחיפות!" - זה מה שאקדמאים ללשון עברית השיגו עבור העם היהודי. יש גם אנשים שהולכים ללמוד הנדסת מים, אני קורא להם אקדמים. מה הקשר? זרוק ניחוש  :old_afro:
« עריכה אחרונה: נובמבר 02, 2010, 23:48:26 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק priel

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : נובמבר 02, 2010, 23:39:30 »
על בגד שהוא לבן עם פסים שחורים אומרים שהבגד לבן אבל אם הבגד כולו שחור עם פסים לבנים אז הבגד הוא שחור ואף אחד לא יגיד הפוך, בדוק!
ככה גם ערבים ויהודים, מי אנו שנגיד להם לא לקיים את הקוראן שקורא למאמיניו להרוג, וככה הם מקיימים מצווה, בשבילינו זה בגד שחור ואז מה שהוא עם פסים לבנים הרי הוא עדיין נשאר שחור ואין מי שיגיד אחרת. גם שמאלני הכי קיצוני והאמא של אפיפיור יש"ו יגידו את אותו אחד פה אחד

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #27 ב- : נובמבר 02, 2010, 23:47:45 »
שמע, זה פשוט מאד.
אתה כנראה לא ראית את הפרצוף האמיתי של הערבים אזרחי ישראל.
אני ביליתי מספר פעמים את יום כיפור אצל סבתי בלוד (לא צריך להסביר לך כמה ערבים יש בלוד), ואני זוכר בבירור שדווקא בערב יום כיפור הערבים "נזכרו" שיש להם אירוע שמח (זה כולל נסיעות פרועות בתוך העיר, מוזיקה בקולי קולות, ועוד שאר דברים שמפריעים ליהודי לציין את היום הקדוש).
אתה כנראה עברת היכרות שטחית מאד עם ערבים מסויימים (אם זה שיפוצניק, מלצר בחומוסייה, או כל בעל מקצוע אחר), אבל כל שעליך לדעת הוא שהם מדברים בקול אחד בעברית, ובקול שונה מאד בערבית (כמו שהזכירו כאן לפניי - עקרון ה"אל תאקייה").
התמימות היא האוייב הכי גדול של האדם, ואסור לנו לשכוח שהתמימות גרמה לעשרות יהודים להיטבח בחברון ב-1929 (קרא את "טבח חברון" בויקיפדיה), אז לא היה שום "כיבוש" ולא היו מחסומים ולא היה צה"ל שדיכא את ה"פלסטינים".
גם אני פוגש לא מעט ערבים במצבים מסויימים (בין היתר יש לנו ערבים שעובדים בסופר-מרקט השכונתי), אבל מהיכרויות שטחיות כאלה אני לא קובע שהם "אוהבים" את המדינה ושהם נאמנים (להיפך - אני בטוח שאם רק תהיה להם הזדמנות, הם כבר ידאגו שיהודים לא יהיו פה).

מה שכתבת עכשיו צריך להיות פוסט בפני עצמו. אינני צוחק. גם אני לא חושד בערבים כשאני רואה אותם, בעיקר לא כתלמידים במכללה. אחד מהם צ'רקסי, שירת בצבא, והוא מוסלמי. הוא נראה נחמד והכל ואפשר לדבר איתו, וזה באמת קשה להאמין שהוא יכול להפוך את עורו. ובגלל שקשה להאמין, גם לי, אני חושב שההסבר שלך כאן על "מדברים בקול אחד בעברית, ובקול שונה מאד בערבית" הוא קריטי מספיק על מנת להוות פוסט. כי רק מלהגיד שיש "אל תאקיה" לא משתכנעים.

"אתה כנראה עברת היכרות שטחית מאד עם ערבים מסויימים (אם זה שיפוצניק, מלצר בחומוסייה, או כל בעל מקצוע אחר)"
גם אני עברתי רק היכרות שיטחית עם ערבים. יש את השמאלנים התמימים - אזרחים. במכללה שהייתי בה יש שומר ערבי, משגיחי בחינות ערבים, ואיזה 35% ערבים סטודנטים. והם עושים הפגנות ורעש, לך תדע על מה. והכי רע, יש סטודנט שאח שלו נהרג במלחמה לבנון השניה, והוא עדיין תמים לגבי הערבים. איך זה יכול להיות? עם של רוצחים. העם הכי רע בעולם הוא העם הערבי. זה כמו היהודים, רק ההיפך.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #28 ב- : נובמבר 02, 2010, 23:51:11 »
על בגד שהוא לבן עם פסים שחורים אומרים שהבגד לבן אבל אם הבגד כולו שחור עם פסים לבנים אז הבגד הוא שחור ואף אחד לא יגיד הפוך, בדוק!
ככה גם ערבים ויהודים, מי אנו שנגיד להם לא לקיים את הקוראן שקורא למאמיניו להרוג, וככה הם מקיימים מצווה, בשבילינו זה בגד שחור ואז מה שהוא עם פסים לבנים הרי הוא עדיין נשאר שחור ואין מי שיגיד אחרת. גם שמאלני הכי קיצוני והאמא של אפיפיור יש"ו יגידו את אותו אחד פה אחד

Two zebras are talking and one asks the other, "Am I black with white
stripes or white with black stripes?" The other replies, "Well I don't
know. You should pray to G-d about that and ask him." So that night he did
and G-d replied, "You are what you are." The next day he said to the other
zebra, "I still don't understand what I am because G-d just said, You are
what you are." The second zebra responds, "You must be white with black
stripes or else G-d would have said, Yo is what yo is."

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #29 ב- : נובמבר 03, 2010, 08:51:49 »
אני לא התכוונתי שהערבים חוגגים עצמאות,עומדים בהמנון וכול מה שיהודים עושים.
אבל הם בהחלט אוהבים את ישראל בגלל שהם יודעים שפה  טוב להם והם מקבלים תנאים טובים
בס''ד

אם הינך מודה בעובדות שהזכרת לעיל, זאת אומרת שהאוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י ''אוהב אותך'' בגלל שיש להם כאן ''תנאים טובים'' ,הרי שהביסוס של אותו ''רומן'' הוא על רקע של חמדנות ורדיפת-בצע ,דהיינו הינך למעשה עשוי גם להודות שבהזדמנות הראשונה שהאוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י יוכל לרצוח אותך ולהשתלט על רכושך ולבוז אותו ,הוא יעשה זאת ללא שום בעי'ה ! מכיוון שהחמדנות ורדיפת הבצע מחד ומאידך השנאה העיוורת למה שמתקרא בלשונם ''הכובש היהודי'' יחייבו זאת ! האם אינך רואה את מעשי העוולה ,הרצח ,האונס,שידול בנות יהודיות לזנות וסמים ר''ל, ומעשי השוד והביזה ,מגניבת מכוניות שהפכה ל''תעשייה מוכרת'' שהאוייב הערבי הנאצי יש''ו שר''י ''הרגיל'' את שלטון השחיתות והעוולה הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י להתעלם מכך לחלוטין ולראות בזאת ''דבר טבעי שבשגרה'' ,ולכן אלה ''מתוייגים'' על-ידי אותו שלטון עוולה משוקץ מושחת ונלוז כ ''תיקים על רקע-פלילי'' וכך מנתקים את הקשר הבסיסי לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י שעעשה ועושה מעשי עוולה אלו ביהודים  משני מניעים עיקריים שהזכרנום לעיל ?!
האם היית אומר את אותם דברים שהזכרת על הרייך השלישי הגרמני הנאצי יש''ו שר''י ? הרי ברור וידוע ששלטון העוולה השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי וסוכניו מפלגות הימין-המזוייף שר''י על תחפושותיהם השונות מסתירים ממך ומחבריך את העובדה שהצורר הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י הי'ה פעיל ברצח התעשייתי של יותר מ6000,000 מאחינו הי''ד בשואה הנאצית ! :old_cry: -האם ידוע לך שמייסד הזהות ההזוי'ה המתקראת ''פלסטינית'' איננו אלא הצורר האוייב הערבי המוסלמי הנאצי חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י שהקים גדודי אס אס ערביים ומזרחיים  יש''ו שר''י והוביל רבים מאחינו הי''ד למחנות המוות ,והעריץ את הצורר אדולף היטלר יש''ו שר''י והי'ה ידיד קרוב אליו עד כדי כך שאמר עליו הצורר היטלר יש''ו שר''י '' הצורר של אוייבי(היהודים) הוא אחי ! '' ( ראה ערך ''חאג' אמין אלחוסייני'' בוויקאפידי'ה) ! דהיינו שאם הינך כורת ברית עם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י ברית-דמים ,כאשר השמדת העם היהודי ח''ו עומדת בראש מאווייו ,מדוע שלא תעשה כן גם עם הארגונים הניאו נאצים יש''ו שר''י ? !
התשובה לכך היא פשוטה ! והיא :
הקשר שלך לעם היהודי איננו אלא מכיוון ש ''אתה יודע שפה, נוח לך , ואתה מקבל תנאים טובים'' כלומר אותו קשר שהינך טוען שיש לאוייב לערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י לאוכלוסי'ה היהודית המתגוררת על אדמת ארץ-הקודש תובב''א !! אם כן מה ההבדל בינך לבינם ?? ! אם הינך יהודי אז התשובה היא וודאי שתורתנו הקדושה וייחוסך לעם קודש הם ההבדל היחידי ,אלא שהינך מתכחש לו ובז לאלה שמודים באמ-ת ולא מתכסים בתחפושת של ''ישות מדינית'' או כל תחפושת אחרת !! זהו חומר למחשבה עבורך ,ועבור חבריך ,אנא קרא בעיון וחשוב על הנקודות הללו ,ובדוק את המהות האמיתי של מייסד הישות הבדוי'ה ה''פלסטינית'' בהקשר לאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י הוא הצורר חאג' אמין אלחוסייני יש''ו שר''י !! אם תחפש את האמ-ת ללא פשרות וודאי שתגיע למסקנות הנכונות !!
ואשר לראיית האסלאם הצורר הטמא והמשוקץ יש'ו שר''י ,הרי לך כמה סרטונים המסבירים זאת :

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1950925

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1895874

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1865559

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1875660

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2193553

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1751133&SourceId=1760004

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: נובמבר 03, 2010, 09:17:57 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : נובמבר 03, 2010, 13:51:07 »
. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
.... . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`\.

גם אם נשים בצד שנייה את האידיאלוגיה של האיסלאם. כרגע, העובדה היא ש90% מאזרחי ישראל הערבים בעלי זכות הבחירה הצביעו עבור אחת משלושת המפלגות הערביות שרוצות לחסל את מדינת ישראל כמדינה יהודית (די בגלוי). אז בהחלט יש לנו כאן בעיה עם רובם.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : נובמבר 03, 2010, 15:56:40 »
יש להתיחס לאוכלוסיה הערבית כאל אויב אין מה לעשות וזה לא משנה אם יש ביניהם כמה "נחמדים" במלחמה כמו במלחמה נלחמים נגד קבוצה שלמה מבלי להתחשב ב"כמה נחמדים" יש בקבוצה השניה אחרת לא נוכל להלחם בהם(באויבים) כמו שצריך או בכלל,וזה בא לידי ביטוי במקרים מסוימים כמו ההתנגדות להתגוררות ערבים בערים יהודיות(כמו בצפת)חלק מהמתנגדים יודעים שיש "ערבים נחמדים" אבל עדיין יש להתנגד להתגוררות ערבים באופן כללי מין הסתם כי אי אפשר להתנגד ל"ערבים הרעים"
ולהבדיל אותם מה"ערבים הנחמדים" מין הסתם כי זה לא מעשי וזה לא אומר שאתה צריך לשנוא כל ערבי שאתה פוגש אלה פשוט גישה כללית שצריך לאמץ.וכמו שאמרו פה כבר הערבים יודעים להטעות אנשים בקשר לכוונותיהם האמיתיות ראה את המאבק הצבוע וה"דמוקרטי" של הערבים למדינה דו לאומית "עם זכויות שוות לערבים"(בעוד שכבר יש לכולם זכויות שוות ולערבים בכלל יש זכויות יתר)שכל כולו מוקדש להשתלטות מבפנים על מדינת ישראל בשם האומה הערבית ובזה תומכים גם ה"ערבים הנחמדים" למיניהם...
אל תצביע תשפיע