כתב נושא: פארודיה על אתר ההיכרויות חח  (נקרא 2037 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פארודיה על אתר ההיכרויות חח
« ב- : ספטמבר 19, 2010, 02:47:46 »
דבר ראשון גמר חתימה טובה ושבוע טוב

עכשיו זוכרים את הפרסומת של אתר ההיכרויות LOVE ME שיש בטלויזיה? קיצור מצאתי שיש על זה פארודיה בYOUTUBE חח תראו

זה המקורי שהראו בטלויזיה:   

זה הפארודיה: 

חח תהנו...

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 19, 2010, 07:54:21 »
 :old_WTF_Aza: :thumbsdown: :yuck: מעורר בי חלחלה שבאמת קיים נוער כזה וכמה טוב שאיני מכיר אותו מקרוב.
ושוב פעם :yuck:
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 19, 2010, 08:01:01 »
יש עוד פרודיה. אם רואים מישהו שהתגובה שלו הוסרה, כדאי להיכנס אליו ולהתעניין בו, כי הוא בטח רשם משהו חכם וזו הסיבה שהתגובה שלו הוסרה.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק אלמ

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • וְהַמַּשְׂכִּלִים יַזְהִרוּ כְּזֹהַר הָרָקִיעַ
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 19, 2010, 08:08:57 »
נא לא לעלות עוד פארודיות מהסוג הזה!
כל מה שהיה טוב, עכשיו נחשב רע.
התיישבות הייתה מצווה, עכשיו היא עבירה.
להתגייס לצבא היה זכות, עכשיו זה חובה, עבודת כפיים הייתה כבוד, עכשיו זו בושה.

מנותק מתן92

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 19, 2010, 10:35:18 »
אני מתנצל

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 20, 2010, 22:19:26 »
דווקא טוב שהוא העלה את זה, מהסיבה הזאת:

תסתכלו על הפרסומת המקורית. לא על הפארודיה. שמתם לב שהיא אמרה farfarim? זה מה שאנשי התקשורת בישראל באמת חושבים על המזרחיים בישראל. ככה הם חושבים שהם יכולים לדבר איתכם "בגובה העיניים". זה כמו שאני אעשה פרסומת לנקניק, ואנסה למכור אותה לכושים בארה"ב, אז אני אגיד "יו מאאאן...וואטס אפ מאן? נקניק! יו! נקניק!" ואז אני ילך עם גב כפוף ויעשה תנועות גסות עם הידיים, כי זה ברור שכל הכושים אוהבים ראפ, ויהיו מספיק מטומטמים בשביל ליפול בפח ולקנות את הנקניק שלי. (שעשוי מפי טבעת של תרנגולות. אבל זה.. שיהיה עוף-דה-רקורד. שיישאר בינינו).

ואני לא רוצה להתחיל אפילו עם איזה זלזול יש להם בנשים: הייתה פרסומת לקורנפלקס קלוגס, שהציגו את המוצר כאילו הוא נועד במיוחד עבור נשים. "לא המצאנו את הגזרה הנשית, אבל המצאנו את קלוגס" ומראים אשה יפה עם אימונית לוקחת כף מהקערה. מילא הקורנפלקס 'פיטנס', אבל קלוגס? זה קיים איזה 100 שנה!! ריבונו של עולם.

לא לא. תסתכלו על הפרסומת. תתעמקו בפרטים הקטנים כמו farfarim, תבינו מה אנשי התקשורת באמת חושבים עליכם, ואיך הם מזלזלים בכם. זה שהם גם בתוכניות אחרות אומרים כמה "האשכנזים קיפחו את המזרחיים" זה פשוט עוד ליקוק-תחת למזרחיים (וכנראה שמספיק מהם נופלים בפח) כדי למכור להם בסוף מוצר, כמו האתר היכרויות הזה.

אברהם, בתורה, הוא לא אהב מתנות. נשים, ומזרחיים, תיזהרו מאנשים שמלקקים לכם, יש תמיד אינטרס.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)