כתב נושא: יהושוע סובול: השטחים הם מרתף העינויים הכי גדול שקיים  (נקרא 1652 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שכל אנשי התיאטרון הערבי ילכו לעזאזל!!!
וזה כולל את יהושוע סובול הבולשביק ו עדנה מזי"א העלובה שהיא והספרים שלה ילכו קיבינימאט גם ככה בקושי מישהו קורא אותם!!!!
אנשי התיאטרון הם פתאטים!!!!

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
יש לנו בעיה הסברתית קשה בנושא הזה. אפילו אנשי ימין אמריקני חושבים שעזה זה מחנה ריכוז ("לא מחנה השמדה, אלא מחנה ריכז, כמו שגם הבריטים הקימו כשהם כבשו", זה מה שפטריק ביוקנן אמר. הוא אדם מספיק אותנטי, הוא לא מתבייש לומר לכושים בפרצוף שהם מתנשאים וכפויי טובה, הוא מספיק אמיתי בעיניי, אבל ראיתי אותו גם אומר "למה הם לא מחזירים את רמת הגולן?" באיזה דיון. הוא אמיתי אבל... לא יודע עד כדי כך הרבה על המציאות. זה כמו המנחה מייקל קורן, הקנדי, הוא גם כן מחפש אחר האמת ומאמין בחופש הביטוי, אבל... הוא עוד לא הגיע מספיק רחוק. ולפעמים אנשים שמחפשים את האמת, הרבה זמן יוצא שהם מחזיקים בטעות ומבינים אותה רק אחרי שנים. אני מאמין למייקל קורן ולפט ביוקנן. אבל אן קולטר יודעת את האמת על המוסלמים. הימין מתחזק בארה"ב וקנדה (זאת בעצם אותה מדינה) אבל עדיין יש להם שיירי שמאל בראש, כי גם הם גדלו על ברכיי השמאל מילדותם. גם לי יש שיירי שמאל בראש, זה נורמלי, צריך רק לגלות אותם עוד ועוד עד שאהיה אדם חופשי בארצנו.)
 :old_sad:
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ליהושע סובול, ד"ש מצפון קוריאה, רוסיה, סין, ונצואלה, קובה וכל מדינות האסלאם באשר הם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק 500sw

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
יהושוע סובול: השטחים הם מרתף העינויים הכי ג&#
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 15, 2010, 17:01:05 »
צריך לשים אותו באיזה מרטף עינויים אמיתי ולהכניס לו קצת פרופורציות..
אל תצביע תשפיע

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יש לנו בעיה הסברתית קשה בנושא הזה. אפילו אנשי ימין אמריקני חושבים שעזה זה מחנה ריכוז ("לא מחנה השמדה, אלא מחנה ריכז, כמו שגם הבריטים הקימו כשהם כבשו", זה מה שפטריק ביוקנן אמר. הוא אדם מספיק אותנטי, הוא לא מתבייש לומר לכושים בפרצוף שהם מתנשאים וכפויי טובה, הוא מספיק אמיתי בעיניי, אבל ראיתי אותו גם אומר "למה הם לא מחזירים את רמת הגולן?" באיזה דיון. הוא אמיתי אבל... לא יודע עד כדי כך הרבה על המציאות. זה כמו המנחה מייקל קורן, הקנדי, הוא גם כן מחפש אחר האמת ומאמין בחופש הביטוי, אבל... הוא עוד לא הגיע מספיק רחוק. ולפעמים אנשים שמחפשים את האמת, הרבה זמן יוצא שהם מחזיקים בטעות ומבינים אותה רק אחרי שנים. אני מאמין למייקל קורן ולפט ביוקנן. אבל אן קולטר יודעת את האמת על המוסלמים. הימין מתחזק בארה"ב וקנדה (זאת בעצם אותה מדינה) אבל עדיין יש להם שיירי שמאל בראש, כי גם הם גדלו על ברכיי השמאל מילדותם. גם לי יש שיירי שמאל בראש, זה נורמלי, צריך רק לגלות אותם עוד ועוד עד שאהיה אדם חופשי בארצנו.)
 :old_sad:

פטריק ביוקנן הוא נאצי וגזען לבן שמקומו בגיהינום יחד עם מורו ורבו אדולף היטלר.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
באמת לא הבנתי למה חושבים שפט ביוקנן איש הקו קלוקס קלאן הנאצי  אוהד ישראל?
החזיר האמריקנאצי הזה אמר שהקונגרס האמריקני כבוש על ידיי יהודים וישראל
והמציא סיסמאות נגד המלחמה בעירק כמו:"לא למלחמה למען ישראל" ביחד עם דיוויד דיוק הנאצי ומספר אמהות זונות שהבנים הממזרים שלהם מתו (תודה לאל)בעירק!!!