כתב נושא: יהודים שרפו את דגל פלסטין  (נקרא 6548 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יהודים שרפו את דגל פלסטין
« ב- : ספטמבר 05, 2010, 23:01:15 »
בצעדה ליריחו שהתקיימה ביום חמישי האחרון O0  אהבתם?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק nuchsh

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 06, 2010, 00:46:42 »
אין מדינה פלסטינית ואנו מקווים שלעולם לא יהיה
התקשורת השמאלנית הסתנן לאנשים שפויים ועכשיו כולנו קוראים לזה דגל פלסטין זה הדגל של אש"ף!!!!
שאם יאמרו אומות העולם לישראל לסטים אתם, שכבשתם ארצות שבעה גויים, הם אומרים להם כל הארץ של הקב"ה היא, הוא בראה ונתנה לאשר ישר בעיניו, ברצונו נתנה להם וברצונו נטלה מהם ונתנה לנו:  (רש"י בראשית פרק א' פסוק א')

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 06, 2010, 04:53:33 »
יהודים שרפו דגל אשפ"י שמייצג אוכלוסיה של נאצים בהמתיים.

אין דבר כזה דגל "פלסטין" ואין מדינה כזאת וגם לא תהיה, גם אם נידע לעצור את זה בגופנו.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 06, 2010, 08:02:46 »
בס"ד

אני רוצה לראות אותם נהרגים בכמויות.מה זה נותן לי שריפת דגל?הפיסת בד המסריחה שלהם.הם ילכו גם ישרפו דגל ישראל.

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 06, 2010, 09:09:12 »
בס"ד

אני רוצה לראות אותם נהרגים בכמויות.מה זה נותן לי שריפת דגל?הפיסת בד המסריחה שלהם.הם ילכו גם ישרפו דגל ישראל.

אתה טועה! הלוחמה היום פסיכולוגית. שריפת דגל אש"ף היא שבירת רוח האויב, אין חשוב מזה!
זה לא בהכרח יגרום להם לסגת, אם תהרוג אלפים מהם. הם מוסלמים. - האמונה שלהם היא שהנהרגים בקרב הולכים לגן עדן קסום. לכן אין להם מעצור מלהרוג את עצמם. (חוץ מזה ערבי חי חרא.. נראה לי. למרות שלפי יוטיוב עושה רושם שלהרבה ערבים בארץ יש מחשב, אינטרנט, וזמן פנוי, אז..)

ואגב, זה לא מספיק! לא ראיתי את הוידאו, אבל דבר אחד צריך לעשות: לנגב עם דגל אש"ף את הנעליים. רצוי כאשר הנעליים מלאות בוץ (כלומר, כאילו זו הייתה מחצלת בכניסה לבית). אפשר להיות יותר יצירתיים. צואה זה דבר משפיל. אפשר לחרבן מגובה 7 מטר על הדגל שלהם ולהפיץ וידאו. רצוי שהמחרבנים יהיו סתם ילדים קטנים - כי ילד נחשב דבר חלש וטיפש (אצל הערבים אני מנחש שזה הולך כך: גבר, אישה, ילד, אז ילד הוא הכי נמוך).
בעצם, אין יותר משפיל מהקטע עם הסוס שדורך לארדואן על הביצים. צריך למצוא חיה שהיא הסמל היהודי - האריה. צריך שאריה מגן החיות ברמת גן, יחרבן על דגל אש"ף. למרות שאריה זאת חיה רצינית אמנם. בעצם הצבי יותר יתאים לחרבן להם על הדגל.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 06, 2010, 09:13:43 »
אח שלי סיפר, שעם מסוים תפסו טרוריסט מוסלמי, הרגו אותו, חתכו אותו, ואז פיזרו את החלקים, כל חלק הגיע לאיזה יישוב ערבי אחר. הטרור הערבי נגמר.

הערבים אינם אנשים אמיצים. יש עמים שבהם אל קעידה בחיים לא יעיז להתגרות: סין. רוסיה. מונגוליה אולי.

קצת הפחדות. קצת הצגות. למה מה קרה.. גם כשפינצ'ר נובח עליי אני בהתחלה נבהל. אח"כ אני רואה שאני יכול לרסק אותו עם הרגל. אבל בהתחלה בכל זאת נבהלתי. אז מה? הפחדות עובדות. גם בטבע. אז עלינו בטח שכן. ואנחנו קצת יותר חכמים מחיות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2010, 09:25:29 על ידי yossso »
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 06, 2010, 09:19:24 »
אין מדינה פלסטינית ואנו מקווים שלעולם לא יהיה
התקשורת השמאלנית הסתנן לאנשים שפויים ועכשיו כולנו קוראים לזה דגל פלסטין זה הדגל של אש"ף!!!!

זאת נקודה מאד חשובה. אנחנו כבר מתייוונים בשפה שלנו. יש מילים שקשה לי להיפטר מהם: וואלה, יאללה וכו'. לא במקרה האתר הכי שמאלני (והכי מפוצץ בפרסומות) נקרא בשם ערבי.

אבל לקרוא לזה דגל אש"פ.. במחשבה שניה: ארגון שחרור פלסטין. אז זה בעצם כמו לקרוא לזה דגל פלסטין.

דגל טשעשחבא"י - טרור של ערבים שחיים בארץ ישראל.

מנותק רועי דרקון צהוב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 06, 2010, 09:32:26 »
זה לא דגל של אש"ף ולא דגל פלסטין -אש"ף מת ואין דבר כזה פלסטין !,זה סמרטוט ריצפה בגוונים של ,הפועל (אדום,לבן),חיפה(ירוק) ,כוחות השטן (שחור) ..
צריך לחלק את ירושלים ,אנחנו למעלה והם למטה . . .

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 06, 2010, 10:05:57 »
בס"ד

אז אתה אומר ששריפת דגל יותר יעילה מחיסול?? קראתי את ההודעה שלך אבל נניח נעשה את כל זה והם ידעו שאחנו שונאים אותם,מה הלאה? הם מתרבים לנו מתחת לאף,הורגים יהודים וכל מה שאנחנו עושים זה לשרוף דגלים.איזה מסר זה משדר לאוייב? אם כבר,אז לעשות את שניהם.ערבי עושה את שניהם.

אתה רוצה להגיד לי שאם נשרוף דגלים אז הם יפסיקו לעשות פיגועים? ובטח שזה יגרום להם לסגת.הם יחשבו פעמיים לפני שהם יעשו משהו.

ואל קאעידה כן מתגרה ברוסיה.הצ'צ'נים המורדים הם אל קאעידה.אותה אידיאולוגיה והם מזוהים איתם.נכון אבל שהם מפסידים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 06, 2010, 12:03:11 »
אין סתירה בין לוחמה פסיכולוגית ללוחמה פיזית

מנותק יובל הכהניסט

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 06, 2010, 13:02:50 »
אין סתירה בין לוחמה פסיכולוגית ללוחמה פיזית

לוחמה פיזית אבל יותר יעילה

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 06, 2010, 15:16:24 »
זה לא דגל של אש"ף ולא דגל פלסטין -אש"ף מת ואין דבר כזה פלסטין !,זה סמרטוט ריצפה בגוונים של ,הפועל (אדום,לבן),חיפה(ירוק) ,כוחות השטן (שחור) ..

לא חושב שיכולתי לנסח את זה יותר טוב ממך.  :old_afro:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 13, 2010, 13:28:35 »
הנה התמונה הלא מטושטשת...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!