כתב נושא: פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נעלה על כל האחרות רק מכיוון שהוא נולד בה  (נקרא 9830 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
את בעצמך אומרת שלא הייתה תמימות דעים כיצד יש למחוק נאצים מהאדמה.

אם את חושבת שיש מקום בעולם הזה לנאציזם, אז את הפנאטית\מזוכיסטית כאן.
אני לא אמרתי שיש מקום בעולם הזה לנאציזם..לא קראת את מה שכתבתי, תראה לי ציטוט כזה שלי.

עלוב קצת להכניס מילים לפי בשביל להרגיש טוב עם עצמך

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
תראי לי ציטוט שמראה שאמרתי שאת חושבת שיש מקום לנאציזם בעולם הזה.
קצת עלוב להכניס מילים לפי בשביל להרגיש טוב עם עצמך.

אני שמח שכעת הבהרת (כמעט מעל לכל ספק...) שגם את מסכימה עם תוכן הדיון ולא עם הטון.  אנחנו אוהבים עמדות ברורות.

מנותק חרותניק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פטריוטיזם היא דרכו של האוויל לומר שארצו נע
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 12, 2010, 18:50:38 »
חרותניק:
מכיוון שאתה טוען שרוב החברים פה לא היו מגרשים יהודי – הגירוש בוצע, האם אני צריך להניח שאנשים כמוכם לא משרתים בצבא?
אתה לא הבנת כלום, ההשוואה לנאצים היא עקרונית, הניסוי של מילגרם הוא הוכחה כביכול שכל בן אדם שזורם דם בגופו ינהג בצורה דומה לאיך שהנאצים יתנהגו (66%), למה? ככה הקב"ה ברא אותנו, בצורה אבסורדית קצת.
שום שפיכות דמים אינה משמחת אותי, לא כתבתי כזה דבר.
השתמשתי בדוגמאות של חיילי צה"ל בשטחים, עדויות של חיילים שהכריחו ילדים לצחצח להם את נעליהם או שאילצו אותם לשיר "גולני שלי" ועוד...

תשמע "לוחם", אני לא יכול לדבר בשם כל חברי הפורום בעניין, אבל אני כבר שירתתי בצבא (לא שזה בכלל קשור לנושא, אני לא יודע איך הגעת לזה).
והניסוי של מילגרם כנראה נכונה, הכאריזמטיות של היטלר והאגרסביות של הנאציזם עזרה להם להצליח להשתלט על גרמניה ולשטוף את מוחם של רוב הגרמנים, חרף העובדה שהם התחילו כמיעוט קטן של 3% בערך. אבל איך כל זה קשור אלי? למה אתה מפיל את זה עלינו? אתה מדבר איתי על דברים היפותטיים של "אם היה כך או אחרת". אני לעומת זאת, מדבר איתך על עובדות, והעובדות הן שאנחנו (העם היהודי) לא נאצים ולמעשה אבותינו היו קורבנות של הנאצים ועד היום אנחנו קורבנות של הנאציזם המוסלמי והבוגדים משולי השמאל.
ואני די בטוח שגם אין לך אבק של ראיה להתעלליות של החיילים שהזכרת (לא שההתעלליות האלה מפריעות לי כל כך). זה שחייל שמפחד מהצל של עצמו אמר את זה, לא בהכרח אומר שזה נכון. כמו עם הדת (שראיתי שהזכרת), אתה נולד/בוחר את האמת שלך אבל מה שבחרת זה לא (בהכרח) המציאות.
אני גם לא אמרתי ששפיכות דמים "משמחת אותך", לפחות אל תסלף את דבריי. אני שיארתי שאם תקבל פקודה לגרש יהודים מיהודה ושומרון, אתה תבצע את הפקודה עם חיוך גדול על הפנים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 12, 2010, 19:47:43 »
גדר ההפרדה, תשתיות וכבישים נבנו בעלויות של מליארדים ע"י משלם המיסים...בנוסף לישובים מסויימים שמקבלים תקציב...תחבורה ציבורית חצי מסובסדת ועוד רבים..
לא ניסיתי להתחזות לבת, זה השם שבחרתי וזהו..
בקשר לעזה..הטיעונים שלי הם קצת שונים ופחות מגובשים היות שעזה נשלטת על ידיי חבורת קיצונים אשר ממומנים ע"י איראן..אני כן דוגל באידיאולוגיה פייסנית..ומאמין שאין מקום לקיצוניות משני הצדדים..בטווח הארוך אני נוטה להיות אופטימ י ומאמין שאפשר למתן את כולם. זו הדרך היחידה בה זה הצליח בכל מקום בעבר..סכסוכים תמיד נגמרים בשולחן משא ומתן, אין דרך אחרת.

"אפשר למתן את כולם, זו הדרך היחידה בה זה הצליח בכל מקום בעבר, סכסוכים תמיד נגמרים בשולחן המשא ומתן, אין דרך אחרת"

אפשר דוגמא למתי זה הצליח?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צודק, אם הוא לא שייך לאף אחד אז אפשר לכבוש אותו ולמרר חייהם ולשלול זכויות אדם בסיסיות של שני מיליון התושבים שם...
אתה אף פעם לא היית במצב הזה ואני בספק אם בכלל ביקרת בגדה בשנים האחרונות וראית בעיניך מה קורה שם..אז אתה לא תבין..
אם הוא לא שייך לאף אחד, אז מי שישתלט עליו, חוקית הוא איננו בגדר "כובש", זה הפואנטה, אז תפסיקי לבלבל את המוח.
וביו"ש יש רק 1.4 מליון ולא 2 מליון, תפסיקי לספר סיפורי פוגי.
איפה זה בדיוק "הגדה"? ומה זה בדיוק "הגדה"?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה לא חייב לקבל אותו, אבל הוא בא לידיי ביטוי בחייך אם תרצה בכך או לא..לפעמים הוא בא לידיי ביטוי בתוך המשפחה ובכל מיני אספקטים..זה שאתה לא מקבל אותו זה קצת לטמון ראשך בחול, אתה צריך להסביר למה, או לערוך ניסוי שיסתור את תוצאות הניסוי..
זה נכון שחייל יכול לסרב פקודה, אולי הוא יישב בכלא אולי לא זה לא העניין. אבל, וזה בדיוק מה שהניסוי מראה, זה סטטיסטי, רובנו נוטים לא לסרב, גם האנשים בניסוי יכלו לסרב...לכן רוב החיילים בשטחים מילאו פקודות וחלקם זמן מה אחרי מילוי הפקודה, הרגישו חרטה..
הטענות שלך הם מאוד בדיעבד..כי בפועל החיילים נוטים לקבל את הסמכות...
זה לא קשור לאדם איכותי או לא הניסוי הוא אקראי.

החשיבה שלך כל כך מעוותת.
אתה יודע מה מהשמעות החמורה של כל מה שאתה אומר ?

אם הכל זה סטטיסטיקה ובפועל 66% עושים מה שאומרים להם לעשות, אזי אין לנו אחראיות על מעשינו ואין לנו אפשרות להאשים פושעים כמו הנאצים (למשל).
אתה בעצם מסיר את האחראיות מהידיים של האדם הבודד עצמו, כולנו רובוטים וזהו. אני מקווה שאתה מבין כמה חמור/טיפשי/מפחיד/עצוב זה נשמע ?

יש לי שתי שאלות אליך, אשמח אם תוכל לענות לי :
1) האם אתה סטודנט לפסיכולוגיה או משהו בסגנון ?
2) האם אתה אנרכיסט/פמיניסט ?

בהנחה שהתשובה לשאלה הראשונה היא חיובית, קח בחשבון שמה שמלמדים אותך בפקולטה שבה אתה לומד זה לא "דברי אלוקים חיים".
אתה לא חייב לישר קו עם כל איזה תזה מטופשת שאתה שומע ולנסות לקבל אותה בכל מחיר.
ניסית פעם לבחון את הניסוי הזה באופן ביקורתי ?
חשבת פעם שאולי הוא לא באמת משקף ?
אני מסכים עםNEO  שאף אחד פה לא מיישר קו עם חיים בכל נושא. אין פה כמעט אף אחד שלא חלק עליו בנושא מסוים ואני גם יכול להוכיח לך
את זה מהודעות קודמות. אז העובדה הזו די ממוטטת את כל התפישה המעוותת שלך.

בהנחה שהתשובה לשאלה השנייה היא כן אז אני רק יכול לאחל לך רפואה שלמה ב"ה.

איך אני טוב, אה ?

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אם הוא לא שייך לאף אחד, אז מי שישתלט עליו, חוקית הוא איננו בגדר "כובש", זה הפואנטה, אז תפסיקי לבלבל את המוח.
וביו"ש יש רק 1.4 מליון ולא 2 מליון, תפסיקי לספר סיפורי פוגי.
איפה זה בדיוק "הגדה"? ומה זה בדיוק "הגדה"?

אתה עדיין מסתכל על זה ברמת הלכבוש שטח, מדובר על לכבוש אוכלוסיה, ולהעמיד שגרת חיים של אפרטהייד..רק בשביל שאתה תוכל להתיישב שם..
גם אם נתעלם מהחוק הבינלאומי, יש פה בעיה מוסרית..
הגדה זו הגדה המערבית
1.4 מיליון אזרחים תחת כיבוש עשרות שנים.

מנותק הגורם האנושי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
הערבים לא חייבים לסבול את אימת צה"ל, הם בהחלט יכולים ללכת לכל ארץ ערבית בה יחפצו או לעזאזל או לכל הרוחות אם זה יעשה להם טוב. ארץ ישראל שייכת כולה לעם ישראל. הקורבן האמיתי הוא העם היהודי שזה 2000 שנה  ויותר סובל מגורשים, רציחות, המרת דת בכפיה, חטיפת ילדות לצורך נישואין וכמובן נסיונות השמדה הן על ידי הנוצרים והן על ידי הערבים. ומי שסובל מאיתנו על הנסיון להורגינו הוא סובל.

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
החשיבה שלך כל כך מעוותת.
אתה יודע מה מהשמעות החמורה של כל מה שאתה אומר ?

אם הכל זה סטטיסטיקה ובפועל 66% עושים מה שאומרים להם לעשות, אזי אין לנו אחראיות על מעשינו ואין לנו אפשרות להאשים פושעים כמו הנאצים (למשל).
אתה בעצם מסיר את האחראיות מהידיים של האדם הבודד עצמו, כולנו רובוטים וזהו. אני מקווה שאתה מבין כמה חמור/טיפשי/מפחיד/עצוב זה נשמע ?

יש לי שתי שאלות אליך, אשמח אם תוכל לענות לי :
1) האם אתה סטודנט לפסיכולוגיה או משהו בסגנון ?
2) האם אתה אנרכיסט/פמיניסט ?

בהנחה שהתשובה לשאלה הראשונה היא חיובית, קח בחשבון שמה שמלמדים אותך בפקולטה שבה אתה לומד זה לא "דברי אלוקים חיים".
אתה לא חייב לישר קו עם כל איזה תזה מטופשת שאתה שומע ולנסות לקבל אותה בכל מחיר.
ניסית פעם לבחון את הניסוי הזה באופן ביקורתי ?
חשבת פעם שאולי הוא לא באמת משקף ?
אני מסכים עםNEO  שאף אחד פה לא מיישר קו עם חיים בכל נושא. אין פה כמעט אף אחד שלא חלק עליו בנושא מסוים ואני גם יכול להוכיח לך
את זה מהודעות קודמות. אז העובדה הזו די ממוטטת את כל התפישה המעוותת שלך.

בהנחה שהתשובה לשאלה השנייה היא כן אז אני רק יכול לאחל לך רפואה שלמה ב"ה.

איך אני טוב, אה ?
כבר שאלת אותי את השאלה הזו וכתבתי לך שכן צריך להעניש חיילים שעושים מעשים לא מוסריים. והצבא מדיי פעם עושה את זה..בעצם המצב הוא שהצבא מבקר את עצמו מבפנים..זה מצב תקין.
לעומת זאת בצבא הנאצי לא היית ענישה כלל, היה מותר להרוג יהודים חופשי, הפקודות נתנו לכך לגיטימציה בדרגים הגבוהים גם כן..ואלו הם המצבים הבעייתים..ובעצם המערכת כולה נתנה גיבוי לאינדיבידואל לבצע מעשים לא מוסריים.
העדויות שאני מכיר וקראתי אם זה ממקור ראשון או בדוחות או כתבות, או כמו המסמכים שחשפה השנה הגברת ענת קם, בפירוש מוכיחות שהפקודות גם בדרגים הגבוהים של צה"ל נותנות לגיטימציה לפעולות לא מוסריות..והמצב הזה הוא הרבה יותר מורכב מאירוע נקודתי של חייל שפשע.
אני רואה שאתה כל הזמן מופתע ולא מוכן לקבל דברים מסוימים לגביי הצבא או אם זה הניסוי..
אולי כדאי שתדע משהו על צבאות, כולם אותו הדבר..כל הצבאות עושים מעשים נוראים כל הזמן ומסתירים את זה, ההסתרה היא קלה בשבילם כי ההמון הוא טיפש, הוא עדר, והמיינסטרים תמיד מסרב לראות את התמונה כמו שהיא, או במילים שלך רובוטים, אבל זה כבר נושא אחר.
יש המון מידע ועדויות באינטרנט, היה גם פעם בתוכנית עובדה שצה"ל ערך ניסויים בחיילים בבסיסים בדרום, קשה להאמין? כל הצבאות עושים את זה..
לפני כמה חודשים פרסמו סרטונים של צבא ארה"ב מחסל אזרחים חפים מפשע.
אני לא יודע אם אתה יודע אבל ישראל היא יצרנית הנשק השלישית בגודלה אחרי ארה"ב ורוסיה אם אני לא טועה או גרמניה..בהיסטוריה של האנושות אנחנו וארה"ב נזכר כשתי המדינות שפיזרו נשק קטלני בכל העולם..עם כזו תעשיית נשק של ביליונים אני תוהה אם ישראל וארה"ב רוצות בכלל שהמלחמה תיגמר..אבל אנחנו עדיין נקראים עם רודף שלום.
אני פשוט חושב שאתה קצת תמים ולא מודע לכוחות האמיתיים שמושכים בחוטים פה..
בקשר לשאלות שלך:
אני לא סטודנט לפסיכולוגיה, ולא למדתי את הדברים האלו, קראתי בויקיפדיה על הניסוי ובעוד מקומות, אני בין האחרונים לקבל בכל מחיר, אני נוטה לקבל דברים בעירבון מוגבל. אם היית קורא בויקיפדיה היית רואה שיש שם טענות נגד לניסוי, ואני לא-- לא מעביר ביקורת, אבל אי אפשר להתעלם מתוצאות הניסוי, הן מרשימות דווקא מפני שהן מוכיחות שאנחנו באמת סוג של רובוטים..לכן התוצאות האלו נמצאו מדהימות ומפתיעות עבור כלל החוקרים בתחום באותה תקופה.
הוא אולי לא משקף את כל האספקטים של צבא המבצע רצח עם, אולי לא ברמת המאקרו, אבל הוא כן משקף ברמת המיקרו של אינדיבידואל המבצע פעולה, יש את הסופרת חנה ארנדט שכתבה על "הבאנליות של הרוע" היא האמינה שבארסנל האכזריות הקיים, הרוע הנורא מכל הוא של בירוקרטים חסרי פנים, יושבים מאחורי שולחן כותבים ומעבירים פקודות...
דבר נוסף, בדרום אפריקה אחרי האפרטהייד ביצעו מהלך מעניין..כל האנשים שביצעו פשעים, בשני הצדדים, עלו אחד אחרי השני ל"ועדות אמת" בהן הם התוודו וקיבלו מחילה על הפשעים שלהם. אני חושב שאפילו גולדסטון המניאק עלה להעיד אחרי ששלח איזה כמה עשרות להורג..
בקשר למה שאמרתי על חיים בן פסח, אם תמצא את השורה המקורית שכתבתי את זה תראה שבצד השורה היה אדם שוכב צוחק, כלומר זו הייתה הערה קצת צינית..מה שבטוח בעקבות התגובות שלך ושל ניו זה שאתם מאוד מפחדים לקבל תדמית של כאלו שמקשיבים לכל מילה של חיים בן פסח...
אני לא יודע למה אתה מתכוון שאתה טוב, שאני קורא את מה שאתה כותב אני מרגיש שאני מתכתב עם מישהו שקורא רק שלוש מילים בכל שורה שאני כותב.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
מה היה הכינוי הקודם של לוחמת?

מנותק הגורם האנושי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ציטוט
אני גם גדלתי עם דיעה נחרצת כזו לגביי היהודים, בתור נער צעיר הייתי בטוח שזו המציאות..זה לא כל כך מפליא כי זה מה שמלמדים אותנו בבית ספר..
אני לא חושב שזה כזה שחור ולבן כמוך, היות ואני לא מאמין שאנשים מונעים מרוע, אולי קנאה ופחד ושטיפת מוח שיצרה בורות אצל עמים אחרים, אבל אני מאמין גדול שאת כל אלו אפשר לתקן ולשקם.

אני אצוטט משפט בפחד רב כי פעם אחרונה שצוטטתי אותו העיפו אותי מהפורום:
"שנאה לעולם לא תבוא אל קיצה באמצעות שינאה, שינאה תגיע אל סופה רק באמצעות אהבה, זה החוק הנצחי" (בודהה)

זה עובד בכל דבר בחיים.
אם יעיפו אותי שוב מהפורום בגלל המשפט הזה..לפחות היה שווה את זה.
צריך רק לברר איזה מעוררי הזיות אתה צורך.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אתה עדיין מסתכל על זה ברמת הלכבוש שטח, מדובר על לכבוש אוכלוסיה, ולהעמיד שגרת חיים של אפרטהייד..רק בשביל שאתה תוכל להתיישב שם..
גם אם נתעלם מהחוק הבינלאומי, יש פה בעיה מוסרית..
הגדה זו הגדה המערבית
1.4 מיליון אזרחים תחת כיבוש עשרות שנים.
או.קיי, קודם כל יפה שירדנו מהשטות הזאת של התלות בחוק הבינ"ל.
את השטח לא ניתן לכבוש שכן שטח זה ניתן לנו מלכתחילה א- על ידי אלוקים, ב- הסטורית תנ"כית, ג- חבר הלאומים בהסכם סן רמו ואשרור הצהרת בלפור, השטח הזה שלנו מלכתחילה לכן "כיבוש" לא תופס בה.
מה גם שרק ההזנייה הלשונית מבית היוצר של הקרמלין האדום גרמה לכך ש"כיבוש" הפך להיות מילה מגונה, להיפך, זו מילה שצריך להחזיר לקונוטציה המקורית שלה ללא הבילבולי מוח של הפוליטרוקים של המפלגה.
לכבוש אוכלוסיה? מעניין...אם כל כך לא טוב להם, שיעזבו! יש להם 22 מדינות, שרק יבחרו וכן קנדה ואוסטרליה שמשוועות לידיים עובדות.
הבעיה ה"מוסרית" מצויה רק במוחך הקודח.
הגדה המערבית של מה בדיוק?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 14, 2010, 08:59:49 »
אתה שקרן כמו כל השמאלנים אנחנו קוראים לטרנספר ולא לחיסול בעוד שהערבים הנאצים קוראים לזרוק אותנו לים ולהרוג אותנו
ורואים שאתה אנרכיסט שונא ישראל כי אתה נגד "כיבוש" ,גדר הפרדה,יש לך חוצפה להשוות את ישראל לאפרטהייד!!
ובכלל מי אתה שתשווה אותנו לנאצים ?אתה בכלל יודע מה זה שואה או נאציזם?
הערבים בכלל לא יודעים מה זה שואה או נאציזם ולהזכיר לך שהם שיתפו פעולה רחבה מאוד עם הנאצים בהרג יהודים ועמים אחרים אם זה הערבים של "פלסטין" הפיקטיבית או המרד נגד הבריטים בעיראק שבו נטבחו כ 2000 מיהודי עיראק והמופתי שלהם שנסע לגרמניה ונפגש עפ היטלר יש"ו
וליגיונות האס.אס המוסלמים בבוסניה והבלקנים ועוד!!
אחריי כל זה יש לנו את כל הזכות להאשים את הערבים בנאציזם!
ובקיצור אל תיהיה פטריוט תיהיה בוגד מנוול תעוף לעזה תצטרף לחמאס ותהרוג יהודים
לדבר עם אנשים כמוך זה בזבוז זמן ואנרגיה ולחיים ושאר מנהליי הפורום עדיף שתחסמו אותו!!!!
« עריכה אחרונה: ספטמבר 21, 2010, 11:47:51 על ידי gambito »

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אתה שקרן כמו כל השמאלנים אנחנו קוראים לטרנספר ולא לחיסול בעוד שהערבים הנאצים קוראים לזרוק אותנו לים ולהרוג אותנו
ורואים שאתה אנרכיסט שונא ישראל כי אתה נגד "כיבוש" ,גדר הפרדה,יש לך חוצפה להשוות את ישראל לאפרטהייד!!
ובכלל מי אתה שתשווה אותנו לנאצים ?אתה בכלל יודע מה זה שואה או נאציזם?
הערבים בכלל לא יודעים מה זה שואה או נאציזם ולהזכיר לך שהם שיתפו פעולה רחבה מאוד עם הנאצים בהרג יהודים ועמים אחרים אם זה הערבים של "פלסטין" הפיקטיבית או המרד נגד הבריטים בעיראק שבו נטבחו כ 2000 מיהודי עיראק והמופתי שלהם שנסע לגרמניה ונפגש עפ היטלר יש"ו
וליגיונות האס.אס המוסלמים בבוסניה והבלקנים ועוד!!
אחריי כל זה יש לנו את כל הזכות להאשים את הערבים בנאציזם!
ובקיצור אל תיהיה פטריוט תיהיה בוגד מנוול תעוף לעזה תצטרף לחמאס ותהרוג יהודים
לדבר עם אנשים כמוך זה בזבוז זמן ואנרגיה ולחיים ושאר מנהליי הפורום עדיף שתחסמו אותו!!!!

אין לי מושג מה זו שואה או נאציזם אבל אני כן מאמין ש השואה וגם הכיבוש אלו שני דברים נוראיים שחולל ומחולל האדם ומעליהם ערימות של תירוצים.
אתה יודע מה זה כיבוש?

לפי מה שאתה כותב בכלל לא קראת את הדברים שכתבתי או שקראת ולא הבנת נכון, ההשוואה שלי היתה רק באספקט אחד, והטענה היא לא שלי היא טענה של חוקר פסיכולוגיה בשם מילגרם. תקרא אחורה פשוט כי אין לי כוח לכתוב שוב.

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
או.קיי, קודם כל יפה שירדנו מהשטות הזאת של התלות בחוק הבינ"ל.
את השטח לא ניתן לכבוש שכן שטח זה ניתן לנו מלכתחילה א- על ידי אלוקים, ב- הסטורית תנ"כית, ג- חבר הלאומים בהסכם סן רמו ואשרור הצהרת בלפור, השטח הזה שלנו מלכתחילה לכן "כיבוש" לא תופס בה.
מה גם שרק ההזנייה הלשונית מבית היוצר של הקרמלין האדום גרמה לכך ש"כיבוש" הפך להיות מילה מגונה, להיפך, זו מילה שצריך להחזיר לקונוטציה המקורית שלה ללא הבילבולי מוח של הפוליטרוקים של המפלגה.
לכבוש אוכלוסיה? מעניין...אם כל כך לא טוב להם, שיעזבו! יש להם 22 מדינות, שרק יבחרו וכן קנדה ואוסטרליה שמשוועות לידיים עובדות.
הבעיה ה"מוסרית" מצויה רק במוחך הקודח.
הגדה המערבית של מה בדיוק?

חבל שביזבזת את הזמן שלנו עד עכשיו, היית יכול לומר מלכתחילה שהדיון הוא דתי..
אני אחשוב על תשובה בשבילך

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חבל שביזבזת את הזמן שלנו עד עכשיו, היית יכול לומר מלכתחילה שהדיון הוא דתי..
אני אחשוב על תשובה בשבילך
הדיון הוא לא רק דתי, למרות שהם מצידם כן טוענים זאת בשם האסלאם, לא יודע אם שמת לב.
בן גוריון בעצמו השתמש בטיעון התנ"ך (הקושאן שלנו) בפני ועדת האו"ם המכינה להצבעה ב-29 בנוב' 1947.
ולא התייחסת כלל לנושא "הגדה המערבית" ככה זה שמאלן/שמאלנית, מבלבל במוח וממשיך באיוולתו גם כשהכית על קודקודו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הדיון הוא לא רק דתי, למרות שהם מצידם כן טוענים זאת בשם האסלאם, לא יודע אם שמת לב.
בן גוריון בעצמו השתמש בטיעון התנ"ך (הקושאן שלנו) בפני ועדת האו"ם המכינה להצבעה ב-29 בנוב' 1947.
ולא התייחסת כלל לנושא "הגדה המערבית" ככה זה שמאלן/שמאלנית, מבלבל במוח וממשיך באיוולתו גם כשהכית על קודקודו.
איך אתה יכול לומר שהוא לא רק דתי כאשר שתי הסיבות שנתת לי הן: השטח ניתן ע"י אלוקים, והסטורית תנכית, כלומר מתבססת על ספר דתי..
? :old_WTF_Aza:

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
נהר הירדן

טעות, האיזור הספציפי שאתה מתייחס אליו גדול בהרבה מהגדה עצמה ונמתח מערבה.
נסה שנית, "מחפש צדק".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
איך אתה יכול לומר שהוא לא רק דתי כאשר שתי הסיבות שנתת לי הן: השטח ניתן ע"י אלוקים, והסטורית תנכית, כלומר מתבססת על ספר דתי..
? :old_WTF_Aza:
נתתי גם סעיף ג', אם לא אכפת לך.
סעיף שהוא אשרור של חבר הלאומים והאו"ם לעניין שמעניין שגם הם הסתמכו על טיעונים דתיים, בלפור עצמו היה אדם דתי, נוצרי אוונגלי דרך אגב.
על שטר הדולר כתוב "באל נשים מבטחנו" טיעון דתי הוא דבר קביל מאוד גם במערב, עובדתית.
האסלאם עצמו עושה את זה כל יום.
רק את כיהודיה לא מסוגלת לקבל טיעון דתי...........
אז מה לעזאזל את עושה פה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נהר הירדן
מעניין מאוד, איך לעזאזל קלקיליה שנמצאת במרכז הארץ וקרובה יותר לים התיכון, היא יותר "גדה מערבית" מאשר בית שאן שיושבת ממש על גדת הירדן...ללוחמת הפתרונים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
טעות, האיזור הספציפי שאתה מתייחס אליו גדול בהרבה מהגדה עצמה ונמתח מערבה.
נסה שנית, "מחפש צדק".

west bank זה מה שכתוב בגוגל מפה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
west bank זה מה שכתוב בגוגל מפה
ואם היה כתוב בגוגל מפה שאת חייזר ירוק עם שלוש קרניים ומוח בישבן, גם היית אוכלת את הלוקש?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק לוחמת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ואם היה כתוב בגוגל מפה שאת חייזר ירוק עם שלוש קרניים ומוח בישבן, גם היית אוכלת את הלוקש?

לא,
אבל בגלל שבשאר השמות האחרים של כל הערים בארץ והעולם הוא דיי מדייק, גם מבחינת המיקום, אני מוצא את זה נוח.