כתב נושא: וידאו:אחמד טיבי ימ"ש מפריע לשוטרים לעצור מחבל ערבי  (נקרא 1981 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
רק על היהודים הם גברים השוטרים
ובקשר לאחמד טיבי זה מה שהרב כהנא זכר צדיק לברכה השם יקום דמו אמר
זה או אני או עראפת העם הבוגד בחר בעראפת
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק duddi

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
צריך להסביר לכל מי שבחר בטיפשותו ביבי שהליכוד שמאלני. שישנו את דעתם ויבחרו לפחות במי שיותר ימינה פוליטית.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
רק על היהודים הם גברים השוטרים
ובקשר לאחמד טיבי זה מה שהרב כהנא זכר צדיק לברכה השם יקום דמו אמר
זה או אני או עראפת העם הבוגד בחר בעראפת
כי אחמד טיבי מחבל בעצמו. ואין שום כינוי אחר לאדם שמהלל את השאהידים, ותומך במאבק מזוין ובטרור כדי לסלק את היהודים מארצם ועושה את זה בגלוי, במדינה מטופשת שנותנת לו את הכוח והחופש לעשות את זה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב89

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
כי אחמד טיבי מחבל בעצמו. ואין שום כינוי אחר לאדם שמהלל את השאהידים, ותומך במאבק מזוין ובטרור כדי לסלק את היהודים מארצם ועושה את זה בגלוי, במדינה מטופשת שנותנת לו את הכוח והחופש לעשות את זה.

בדיוק
אבל מי נותן לו את הכוח לעשות את זה?הממשלה
ומי נותן לממשלה את הכוח? האזרחים היהודים
מתוך יש דין ויש דיין אריאל זילבר
יש דין ויש דיין הקשב חייל שוטר וכל מי שלאויב אדמת לאום מוסר ארץ ישראל כולה לא שלי ולא שלך קונה ארץ ושמיים בה הוא מתהדר

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
הערבים הנאצים מריחים פחד ורפיסות מהיהודונים בממשלה ובעם והם כראוי לאורקים מנצלים כל פירצה..שימו לב איך הרשע הזה ימ"ש מנצל את חסינותו הפרלמנטרית כדי להפריע לשוטרים לעצור מחבל קטן באומרו לשוטרים "זה ילד".. >:( ילד? זה מחבל סדיסט נאצי שמסוגל לשחוט תינוקות יהודים אם רק היה יכול ועל כן משטרה יהודית אמיתית הייתה צריכה לרסק ולשחוט שם כל אויב ערבי נאצי טמא ימ"ש לרבות אחמד טיזי שר"י >:( עד שהיהודים לא יהפכו שולחנות וישברו את הכלים כלפי שונאיהם מבית ומחוץ כולם ימשיכו לדרוך ולסובב את הרגל עליהם :'( קחו דוגמה מהסרבים או הרוסים לאיך מטפלים בבקטריות האיסלאמונאציות.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!