כתב נושא: למה בכל זאת יש מושג שנקרא ערבים חפים מפשע  (נקרא 19273 פעמים)

0 משתמשים ו- 5 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למה בכל זאת יש מושג שנקרא ערבים חפים מפשע
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 12, 2010, 18:58:14 »

עכשיו, אני הולך לומר לך משהו לא פשוט בכלל, אבל אתה מספיק חכם כדי להבין אותי.
אם אתה סובר שמוסלמי אינו חף מפשע רק בשל האמונה שלו  - שהוא מצווה להרוג אותנו, אז אני מצפה שגם תסבור שאין אפילו יהודי דתי אחד שהוא חף מפשע,
כי בתורה רשום **שבאופן עקרוני דינו של כל מחלל שבת בפרסיה הוא מיתה על ידי בית דין.

כמובן שהנחת היסוד שלי היא שאתה חילוני שמחלל שבת בפרסיה, על פי התרשמותי ממה שרשמיך בפורום עד היום.

אני אשמח לגלות שטעיתי.  :old_Cheesy:

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 12, 2010, 19:00:52 »
שמאלני אני עדיין מחכה לשמוע, ילדה תמימה של מחבל, זה בסדר לחסל?

זה נושא לא פשוט.

אם זה מה שימנע ממנו לבצע פיגועים אז זה בסדר גמור, ואפילו לפגוע רק בה נטו.

אבל אם חיסלו לו ילד חף מפשע (נניח תינוק)  ורואים שזה לא מה שמונע ממנו לבצע פיגועים, אז אין טעם לחסל סתם כך עוד ילד שלו אם זה לא משפיע עליו.

כמובן שאם רוצים לחסל את המחבלים והתינוק/ילד נמצא איתו, לא צריכה להיות שוב בעיה לעשות את זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 12, 2010, 19:27:41 »
זה נושא לא פשוט.

אבל אם חיסלו לו ילד חף מפשע (נניח תינוק)  ורואים שזה לא מה שמונע ממנו לבצע פיגועים, אז אין טעם לחסל סתם כך עוד ילד שלו אם זה לא משפיע עליו.

כמובן שאם רוצים לחסל את המחבלים והתינוק/ילד נמצא איתו, לא צריכה להיות שוב בעיה לעשות את זה.

לשם הנקמה בלבד.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 12, 2010, 20:44:12 »
כמובן שהנחת היסוד שלי היא שאתה חילוני שמחלל שבת בפרסיה, על פי התרשמותי ממה שרשמיך בפורום עד היום.

אני אשמח לגלות שטעיתי.  :old_Cheesy:
אתה טמבל גמור, לך תלמד על האסלאם ואז תחזור לפורום.

א.) באסלאם יש עוד חלקים, לא רק הקוראן, כמו החדית', הסורה ופסקיהם של פוסקי השריעא בארבעת הזרמים של האסלאם הסוני - מאליקים, חנאפים, חנבלים, שאפיעים.
ויש כמובן גם את השיעה.

כל הזרמים באסלאם מסכימים על מהות הג'האד, חשיבותו, ומטרותיו.

ב.) ביהדות יש תורה שבכתב, ותורה שבעל פה, ויש מושגים כמו- "דרכיה דרכי נועם", "בית דין חובלנית", "תינוק שנשבה" וכו', כל השוואה בין יהדות לאסלאם בנוגע לרצחנות והיחס למושג "כופר" וכן מטרות המאקרו היא נואלת מעצם מהותה.
אני חייב לציין שהשוואה שלך פשוט שחררה ממני פרצי צחוק כבדים ביותר.
תחזור ללמוד ואל תבלבל את המוח.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 12, 2010, 21:00:49 »
היי לשמאלני\ימני,
הצלחתי לעקוב איכשהו בין 20 העמודים של דיונים בהם לא השתתפתי והבנתי ששמך שונה, מקווה שאות הקין הזה יוסר בעתיד - די לי להסתכל בכינוי שלך בכדי לקבל בחילה.  :old_evil:

שלומי טוב, פעילותי מאוד הצטמצמה כיוון שחיי כעת (ברוך השם) עמוסים בעשייה.

לגבי ההתייחסות שלך ואיך שאני רואה את הדברים -
אין מוסלמי חף מפשע.  כל מי שהוא מוסלמי אמיתי, הוא פשוט סכנה לשלום הכופרים.  אותם אלו שאתה אומר שהם מוסלמים אבל חילוניים... הם חילוניים ולא מוסלמים.

בורותי רבה בענייני יהדות (ואיסלאם..) אבל אני יודע שהיהדות ניתנת לפרשנות וחכמים רבים עוסקים ועסקו בביאור ופירוש התורה, בעוד שהאסלאם חתום וסגור ואין לסטות מדרכו, שיש שיאמרו שהיא עצמה מלאה סתירות.

על כן, אינני מרגיש בעל מוסר כפול כאשר אני דן את היהדות והאיסלאם בצורה שונה.  כמו כן, כאדם פרקטי - קל לי להסתכל על הדברים במבחן התוצאה:
כמה הומואים בעת המודרנית הוצאו להורג ע"י יהודים מאמינים וכמה ע"י מוסלמים?
כמה יהודים שחיללו שבת בפרסיה הוצאו להורג?
אני מאמין שגם בחברה הדתית הקיצונית והאדוקה ביותר אצלנו, אותם מחללי ה' יזכו לנידוי ולא למיתה.

ההערכה כאילו אם הייתה מערכת הלכתית הדברים היו כאן הוצאות להורג על ימין ועל שמאל זו ספקולציה בלבד, שאותה כידוע - לא הייתי מעמיד במבחן, למרות שאני מאמין שגם אז פני הדברים לא היו כך.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 12, 2010, 21:45:36 »

לגבי ההתייחסות שלך ואיך שאני רואה את הדברים -
אין מוסלמי חף מפשע.  כל מי שהוא מוסלמי אמיתי, הוא פשוט סכנה לשלום הכופרים.  אותם אלו שאתה אומר שהם מוסלמים אבל חילוניים... הם חילוניים ולא מוסלמים.

לדעתי זה לא נכון. כמו שרשמתי, יש מוסלמים חילוניים, קרי, מוסלמים שלא מיישמים את הקוראן שלהם, אפילו שהם מאמינים במה שרשום בו. ולכן, הם מאמינים
בכל מה שרשום שם לגבי הכופרים, אבל הם לא הורגים אותנו בפועל. אז מה הם מפריעים לי ?

זה בדיוק כמו שיש יהודים חילוניים שמאמינים לגמרי בתנ"ך, אבל לא מיישמים את מה שרשום שם.

וההנחה שלך שאין שכל מוסלמי הוא אינו חף מפשע הוא מוטעית. עובדה, יש מאות אלפי מוסלמים בין הים לירדן שאינם מהווים בפועל סכנה לשלומי או לשלומך.
אני עובר ליד פועלי בניין, מוסלמים אדוקים, והם לא רוצים לרצוח אותי, אז איזו סכנה הם מהווים בשבילי ?
מה אכפת לי ממה שרשום בקוראן אם תכלס הם לא מנסים/מתכננים להרוג אותי ?
מבחינתי הם עדיין בחזקת חפים מפשע.

בורותי רבה בענייני יהדות (ואיסלאם..) אבל אני יודע שהיהדות ניתנת לפרשנות וחכמים רבים עוסקים ועסקו בביאור ופירוש התורה, בעוד שהאסלאם חתום וסגור ואין לסטות מדרכו, שיש שיאמרו שהיא עצמה מלאה סתירות.

אני באסלאם גם לא מבין הרבה, אבל אני יודע שביהדות יש כלל יסוד שצריך להרוג מחלל שבת בפרסיה (עם הרבה מאד סייגים לפני), על הכלל הזה אף אחד לא חולק, ומי שחולק הוא כופר.

על כן, אינני מרגיש בעל מוסר כפול כאשר אני דן את היהדות והאיסלאם בצורה שונה.  כמו כן, כאדם פרקטי - קל לי להסתכל על הדברים במבחן התוצאה:
כמה הומואים בעת המודרנית הוצאו להורג ע"י יהודים מאמינים וכמה ע"י מוסלמים?
כמה יהודים שחיללו שבת בפרסיה הוצאו להורג?
אני מאמין שגם בחברה הדתית הקיצונית והאדוקה ביותר אצלנו, אותם מחללי ה' יזכו לנידוי ולא למיתה.

אתה צודק מאד שבמבחן התוצאה כמעט כל אדם נרצח על ידי טרור אסלאמי נטו, וכמעט ולא קיימים סוגי טרור של דתות אחרות.

אבל אם מה שחשוב אצלך ברמת הכלל (אסלאם/יהדות) הוא מבחן התוצאה, אז אני לוקח את זה לרמת הפרט . אני סובר
שכל אדם מוסלמי שלא פגע/תומך בפגיעה באחרים הוא בחזקת חף מפשע, אפילו אם לפי האמונה שלו הוא כן אמור לחסל את הכופרים,
כי כמו שאתה רשמת - מה שקובע הוא מבחן התוצאה, ולכן מוסלמי שמאמין בקוראן ולא פגע בי, הוא בחזקת חף מפשע.

ההערכה כאילו אם הייתה מערכת הלכתית הדברים היו כאן הוצאות להורג על ימין ועל שמאל זו ספקולציה בלבד, שאותה כידוע - לא הייתי מעמיד במבחן, למרות שאני מאמין שגם אז פני הדברים לא היו כך.

זה לא מה שאמרתי. להפך - הדגשתי שהקב"ה הוא רחום וחנון ואפילו בתקופת הסהנדרין היו מוציאים להורג אדם רק פעם בשבעים שנה (על כל חטא שהוא, לא רק על חילול שבת בפרסיה).
רק הדגשתי את זה שמבחינה עקרונית התורה כן סוברת שצריך להרוג יהודי שמחלל שבת בפרסיה אחרי שמתקיימים הרבה מאד תנאים.

הנה מה שרשמתי. אנא, תתרשם מזה בשנית :

**חשוב לי מאד שלא תהיה לך כל דעה שלילית על ארמון הפאר שנקרא הדת היהודית. ההוצאה להורג של יהודי שחילל שבת בפרסיה לא רלוונטית בימנו, כי
1)אין לנו היום את המערכת המשפטית שהייתה צריכה להיות קיימת על פי ההלכה היהודית
2)מדובר בחילול ה' גדול מאד (שוב, בימנו שהעם רחוק מהקב"ה הדבר לא מובן מאילו), ולכן הנזק של הריגת מחלל שבת בפרסיה יהיה גדול מהתועלת.

וחוץ מכל זה ההריגה נעשית רק אחרי שתנאים מאד מאד מחמירים התקיימו - יש עדים לחטא שלו, התרו בו עוד לפני זה , הוא לא מביע חרטה.

ולכן גם בימים שהעם היה קרוב לקב"ה, הסהנדרין (המערכת השופטת) הייתה מוציאה להורג אדם (על כל חטא שהוא ולא רק על חילול שבת)
רק פעם ב 7 שנים (ויש אפילו אומרים רק פעם בשבעים שנה). ואם הייתה עושה את זה לעתים תכופות יותר, היא הייתה נחשבת סהנדרין אכזרית.
זה רק מראה לך איזה מוסרית היהדות.

אני מקווה שלא תהיה לך חלילה דעה שלילית על היהדות אחרי מה שרשמתי פה, אלא להפך.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 12, 2010, 22:26:26 »
לדעתי זה לא נכון. כמו שרשמתי, יש מוסלמים חילוניים, קרי, מוסלמים שלא מיישמים את הקוראן שלהם, אפילו שהם מאמינים במה שרשום בו. ולכן, הם מאמינים
בכל מה שרשום שם לגבי הכופרים, אבל הם לא הורגים אותנו בפועל. אז מה הם מפריעים לי ?

זה בדיוק כמו שיש יהודים חילוניים שמאמינים לגמרי בתנ"ך, אבל לא מיישמים את מה שרשום שם.

וההנחה שלך שאין שכל מוסלמי הוא אינו חף מפשע הוא מוטעית. עובדה, יש מאות אלפי מוסלמים בין הים לירדן שאינם מהווים בפועל סכנה לשלומי או לשלומך.
אני עובר ליד פועלי בניין, מוסלמים אדוקים, והם לא רוצים לרצוח אותי, אז איזו סכנה הם מהווים בשבילי ?
מה אכפת לי ממה שרשום בקוראן אם תכלס הם לא מנסים/מתכננים להרוג אותי ?
מבחינתי הם עדיין בחזקת חפים מפשע.
ידידי,
זה שאתה חולף ליד פועלי בניין ולא רוצחים אותך, זה משום שיש לך מדינה והפורעים יענשו.  במילים אחרות - כי אתה החזק.
תסתכל מה קורה כשבטעות יהודי נכנס לשטחים, מה האינסטינקט הטבעי של הערבים, לעומת מצב שבו ערבי נכנס לשטח ישראלי.

אני באסלאם גם לא מבין הרבה, אבל אני יודע שביהדות יש כלל יסוד שצריך להרוג מחלל שבת בפרסיה (עם הרבה מאד סייגים לפני), על הכלל הזה אף אחד לא חולק, ומי שחולק הוא כופר.

אתה צודק מאד שבמבחן התוצאה כמעט כל אדם נרצח על ידי טרור אסלאמי נטו, וכמעט ולא קיימים סוגי טרור של דתות אחרות.

אבל אם מה שחשוב אצלך ברמת הכלל (אסלאם/יהדות) הוא מבחן התוצאה, אז אני לוקח את זה לרמת הפרט . אני סובר
שכל אדם מוסלמי שלא פגע/תומך בפגיעה באחרים הוא בחזקת חף מפשע, אפילו אם לפי האמונה שלו הוא כן אמור לחסל את הכופרים,
כי כמו שאתה רשמת - מה שקובע הוא מבחן התוצאה, ולכן מוסלמי שמאמין בקוראן ולא פגע בי, הוא בחזקת חף מפשע.

לא אוכל להתייחס לעניין המצווה כיוון שאני לא מבין בזה ולכן פניתי למבחן התוצאה.  אשמח אם משכילים ממני יבארו סוגייה זו.
לבוא ולומר שכיוון שלא נפגעת אזי מוסלמי מאמין הוא חף מפשע זה שגוי בראייתי.  מדובר בשור מועד.  זה בדיוק האדישות והנאיביות שמובילה אותנו ואת העולם המערבי פעם אחר פעם לאסונות כבירים.  המטרות ידועות והתברכנו בעת הנוכחית באויב שמצהיר עליהן בעל-פה ובכתב ואף על פי כן טחו עיניהם של רבים מלראות.  אלמלא המגן של ה"דת" בידי המוסלמים, האמונה הזו הייתה נאסרת לחלוטין (משפט נכון של פט קונדל בקטע הוידאו שלו אודות בניית המסגד בסמוך לחורבות התאומים).

זה לא מה שאמרתי. להפך - הדגשתי שהקב"ה הוא רחום וחנון ואפילו בתקופת הסהנדרין היו מוציאים להורג אדם רק פעם בשבעים שנה (על כל חטא שהוא, לא רק על חילול שבת בפרסיה).
רק הדגשתי את זה שמבחינה עקרונית התורה כן סוברת שצריך להרוג יהודי שמחלל שבת בפרסיה אחרי שמתקיימים הרבה מאד תנאים.
אז לא הבנתי מה הטעם בטיעון.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 12, 2010, 23:32:52 »
זה שאתה חולף ליד פועלי בניין ולא רוצחים אותך, זה משום שיש לך מדינה והפורעים יענשו.  במילים אחרות - כי אתה החזק.
תסתכל מה קורה כשבטעות יהודי נכנס לשטחים, מה האינסטינקט הטבעי של הערבים, לעומת מצב שבו ערבי נכנס לשטח ישראלי.
אתה צודק.
תראה מה קורה ליהודים שבטעות נכנסו למזרח ירושלים:
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 12, 2010, 23:57:06 »

ידידי,

יכול להיות שאתה צודק, אבל לפי דעתי זה לא רק עניין של אמונה, אלא גם עניין של חינוך.
מצד אחד אני לא כל כך מסכים איתך, כי אני שומע המון פעמים על ישראלים שבטעות נכנסים לשטחי
הרשות, והמשטרה ה"פלסטינית" מחזירה אותם לשטחי ישראל ללא כל שריטה.

מצד שני לעתים שאני שומע את החדשה הזו, עולות לי בראש תמונות של הלינץ' ברמאללה לפני כעשור, שנחשבת עיר מאד מאד מתונה ושוחרת שלום,
איך מאות (אם לא אלפי) אזרחים ושוטרים "פלסטינים" צמאי דם התנפלו על שני חיילים חסרי ישע, חלקם רצו באמוק רק כדי
שתהיה להם ה"זכות" להספיק להתעלל בגופה. שאני רואה את התמונות האלו, אני איפה שהוא כן מסכים איתך.

כנראה שהאמת היא איפה שהוא שם באמצע.

אבל בכל מקרה הפתרון הכי טוב הוא של חיים - פינוי פיצוי לכל הערבים שבין הים לירדן, ומדינה יהודית גדולה חזקה עצמאית ודתית (על הדתית בטח לא תסכים, אבל זה נושא אחר).
זה יעשה טוב גם לנו גם להם וגם לעולם כולו.

לא אוכל להתייחס לעניין המצווה כיוון שאני לא מבין בזה ולכן פניתי למבחן התוצאה.  אשמח אם משכילים ממני יבארו סוגייה זו.
לבוא ולומר שכיוון שלא נפגעת אזי מוסלמי מאמין הוא חף מפשע זה שגוי בראייתי.  מדובר בשור מועד.  זה בדיוק האדישות והנאיביות שמובילה אותנו ואת העולם המערבי פעם אחר פעם לאסונות כבירים.  המטרות ידועות והתברכנו בעת הנוכחית באויב שמצהיר עליהן בעל-פה ובכתב ואף על פי כן טחו עיניהם של רבים מלראות.  אלמלא המגן של ה"דת" בידי המוסלמים, האמונה הזו הייתה נאסרת לחלוטין (משפט נכון של פט קונדל בקטע הוידאו שלו אודות בניית המסגד בסמוך לחורבות התאומים).

אני מבין את הטיעון שלך על זה שכל מוסלמי הוא בגדר "שור מועד", אבל מה שמניא אותי מלהסכים איתך, זה שלעתים אני רואה מוסלמים וזה לא רק
שהם לא פוגעים בי, הם גם אנשים כל כך נחמדים שבסך הכל רוצים לחיות, בדיוק כמוני וכמוך.
הם מברכים אותך לשלום שאתה עולה לאוטובוס, והם מחייכים אליך שהם מגישים לך את האוכל במסעדה, ויש מהם שהם אפילו רופאים/אחים שמטפלים ביהודים.
אז אנא, תבין לליבי שאני אומר שקשה לי לקבל את זה שכל מוסלמי הוא "שור מועד" שהולך אוטוטו להתפוצץ על יהודים.
איך אני יכול לקרוא למוסלמים שתרמו את האיברים של הבן שלהם "שור מועד" ? איך ?
איך אני יכול לקרוא להם "שור מועד" שאני קורא כתבה על אחים ערבים שמטפלים יפה בהוסטלים שמאכלסים יהודים ?
קשה לי עם זה מאד.

אז לא הבנתי מה הטעם בטיעון.

רק ניסיתי לעשות הקשה כדי להראות לך שכמו שהיהודים הדתיים לא מיישמים את מה שהם אמורים ליישם בפועל ואתה לא חושב שהם לא חפים מפשע,
כך גם סביר להניח שהמוסלמים שלא מיישמים את הדת שלהם מורה להם, יחשבו בעינך כחפים מפשע.
כך שרק רציתי להראות שבאופן עקרוני וברמה הבסיסית ביותר, שתי הדתות מציעות מוות לכופרים.

בסוף רק רציתי להדגיש שלא חלילה תחשוב משהו רע על הדת היהודית, שזה לא גרוע כמו שזה נשמע ("להרוג מחלל שבת בפרהסיה"), בגלל שזה דורש
שמלא תנאים התקיימו., אבל אני לא חושב שזה מחליש את הטיעון, כי שוב, ברמה הבסיסית ביותר גם לפי הדת היהודית צריך להרוג את הכופרים.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 13, 2010, 00:55:25 »
אתה ובאופן כפייתי ממש, לא מוכן לראות יותר, בסבלם של אחרים. ממש התגלמות המשיח בכבודו ובעצמו, שבא לשים קץ לסבל בעולמנו, כביכול, ובכל זאת, אתה מתעלם מהעובדה שכל הסבל הוא פועל יוצא של האסלאם.
עכשיו באשר להבלים שאתה פולט פה כאילו אין מחר אתייחס,
אין חפים מפשע בשל העובדה שכל זרמי האסלאם הן השיעים והן הסונים כאחד כולם מקבלים את הג'יהאד ומצהירים שהוא חלק אינטגרלי מהאסלאם וכן שיש להילחם במי שמוגדרים אהל אל כתאב עד שהם ישלמו את הג'יזיה בהתאם לסורה האחרונה מבחינה כרונולוגית בקוראן, למעט כמה יוצאי דופן שאינם נחשבים למוסלמים כמו האחמדיה.
לגבי זה שהמסלמים רוצים לחיות, זה גיבוב של שטויות כי אין מקום בטוח בגן עדן לכאורה למי שלא יהרוג או יהרג בשמו של ראסול אללה (9:111), מניין אתה מביא את הטענות הללו?
נ.ב כשאתה כותב שישנם "מסלמים נחמדים" אין לי אלה להסיק שמדובר באל תאקייה (3:28), "כלפי חוץ המסלמי מחייך אך כלפי פנים ליבו חזק כאבן " חדית צחיח אל בחארי.
« עריכה אחרונה: פברואר 28, 2011, 18:46:32 על ידי Israelipatriot »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 13, 2010, 01:43:24 »
שמאלני יקר,

ניסית בכוח למצוא את השה בין עדר הזאבים. בכל שיטה שתעלה בדמיונו של אדם, ניסית להכשיר את הטמא, וכשנתקלת בהתנגדות
ההיגיון, השתמשת בקלף הקורבן וטענת שאנחנו נלחמים נגדך משום שאיננו מסכימים עם הנסיונות הפתאטיים והגרוטסקיים שלך להפוך
את גדולי רוצחינו לאנשים תמימים ומסכנים שאין קשר בינם לבין דת הדמים האסלאמית ותרבות הטרור הערבית.

גדולי הארכי-רוצחים בהיסטוריה, ולא רק הערבים, היו לבטח יותר מנומסים ועדינים ממני וממך. ידעו הם לצטט את גדולי המשוררים
בזמן שיחה נעימה איתך בבית קפה, הגיעו לארועי חייך החשובים והמאושרים, וישבו איתך על כוס קפה ועוגה בביתם. אך כשהבשיל הזמן
והגיעה העת לבצע את זממם, הפכו לחיות האכזריות והברבריות ביותר שהאנושות ידעה מאז בריאת העולם. כך רצח מוחמד עלי עלאייד את
חברו (היהודי) הטוב מהילדות, אריאל סלוק. לפני שרצחו, יצא עלאייד עם סלוק לבר, שם שתו להנאתם ודסקסו על חייהם הפרטיים, ולאחר
שסיימו הלכו לביתו של עלאייד, רצח מוחמד את חברו הנאמן והכאפיר עם סכין מטבח, בצווחות אללהו אכבר.

ציטוט של: קור'אן, סורה אלאימראן, איה תמנייה ווא'עישרין או קור'אן 3:28
לא יטחילו מינונה אלכאפירינה אווליה מין דוני מינה
וואמן יאפא'אל ת'אליקה פלאייסה מינה אללהי פי שאין אילא אן טטקו מינהום טוקאטן
-
לא יקחו המאמינים את חסרי האמונה כחבריהם יותר מהמאמינים, וכל אחד אשר יעשה זאת לא יזכה לעזרתו של אללה לעולם, אלא אם באמת
נמצאים אתם במצב סכנה מהם.

קשרו של מוסלמי עם כאפיר, קל וחומר יהודי, אינו אלא הטעיה וקשר אינטרסטנטי שמתקיים אך ורק כאשר ידו של הכאפיר על העליונה -
כשהוא מפחד שאם יחשוף את כוונותיו האמיתיות, ייפגע. אין הנימוס אלא נימוס של עכברוש כלפי מי שלכד אותו, בניסיון להציל את חייו
אשר אותם קידש כדי לסיים את אלו של הכופר באללה.

אל נשכח מהו מקור הביטוי "אנס מנומס" ושגרמניה הנאצית הייתה תרבות של אנשים לבושים בחליפות, עטורי בושם ופרחים, אנשי תרבות
שלימדו את הקופים שיעור או שניים ברצח אכזרי וברברי של מעל 6 מיליון גברים, נשים וילדים יהודים, ועוד עשרות מיליונים רבים של רוסים,
בריטים, אמריקנים ואחרים, שנכנעו לקסמיו ונימוסיו של "העושה רושם טוב" (הארץ, 1932), אדולף היטלר.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 13, 2010, 17:29:24 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 13, 2010, 10:23:43 »
אתה ובאופן כפייתי ממש, לא מוכן לראות יותר, בסבלם של אחרים. ממש התגלמות המשיח בכבודו ובעצמו, שבא לשים קץ לסבל בעולמנו, כביכול, ובכל זאת, אתה מתעלם מהעובדה שכל הסבל הוא פועל יוצא של האסלאם, וכן אתה מפיץ רעל נגדנו, ונגד ארצנו, ישראל, ללא שום מעצורים, וללא כל בושה, ועוד מכנה עצמך ימני על מנת להונות את חברי הפורום, כשבעצם שמתה לעצמך למטרה להביא לנפילתה של הפורום, ואל תשבור להבלים, אני זוכר טוב טוב כאשר נשאלתי על השרת, איפה הוא נמצא וכו'.

אני אתייחס רק לנקודה אחת מבחינת התוכן של מה שאמרת ואחר כך אני אתן הבהרה קצרה.

רשמת שכל הסבל הוא פועל יוצא של האסלאם. זה כל כך לא נכון. יש כל כך הרבה סבל בעולם שלא קשור לאסלאם.
כבר שכחת את הטבח לשעבר ששחט את ששת בני משפחת אושרנקו ? - הוא לא היה מוסלמי.
שכחת את הנהג המטורף שהרג את בנו של השופט מישאל חיישין ? - הוא לא היה מוסלמי.
אתה שוכח את היהודים שדוקרים אחד את השני במועדונים בערבי שבת ? - הם לא מוסלמים.
האבא שחנק למוות את ביתו הקטנה - לא מוסלמי.

תפסיק לראות את הכל בעיניים של האסלאם. באסלאם יש הרבה מאד דברים שליליים, אבל לא צריך בגלל זה להאשים אותו
בכל הסבל שיש. די, זה כבר נמאס.
יש יהודים שלדעתי ולפי תפיסת העולם שלי, עושים דברים הרבה יותר חמורים מכל מוסלמי שמתפוצץ בתוך אוטובוס. הם פוגעים
בעם ישראל בצורה הרבה יותר קשה, הרבה מעבר לפגיעה הפיזית בעם.

עכשיו, אני רוצה להבהיר : אין לי ולא הייתה לי כוונה לפגוע בפורום הזה. להפך, הפורום מאד חשוב לי, אני חי אותו יום-יום,
אני דואג לצמיחתו בזה שאני כותב פה הודעות. אני אוהב את כל חבריי הפורום כולם, אפילו שאתם מתנכלים לי (באופן וירטואלי).
זה שאני ואתה לא מסכימים על משהו לא אומר שאני רוצה לפגוע בפורום חלילה.
וזה ששאלתי את חיים מי מתפעל את השרת ומי בונה לו את האתר וממן הכל, זו באמת סתם שאלה לידע כללי. כואב לי שאתה
חושב שהמטרה שלי בשהייה פה בפורום היא לפגוע בו, אבל אולי יום אחד תשנה את דעתך . . .
אני גם משתדל לא לקחת את זה יותר מידי קשה, כי אני חושב שזה די בריא להיות חשדן (עד רמה מסוימת), אבל במקרה שלי
אתה באמת טועה.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 13, 2010, 12:26:28 »
שוב, אתה מתעלם מהעובדה שבוצעו למעלה מחמישה עשר אלף פיגועים מאז האחד עשרה בספטמבר ע"י מסלמים, שפויים, בעלי אידאלוגיה חולנית, שלא ינוחו עד שדתם תהיה הדומיננטית עלי האדמות, הכל בשמו של האסלאם, ומכאן ההבדל, כי מדובר באלימות שמותנעת ע"י אידאלוגיה ולא ע"י שתייה, לא מדובר בעבריין הממוצע שדופק את הראש במועדוןושפוגע במי שעומד בדרכו אם במודע ואם בלא, ולא אני לא מגן עליהם, כי אם עושה הבחנה בין הסיבות לאלימות והאנשים שמיישמים אותה.
 המקרים שזה עתה הצגת הם פועל יוצא של שתייה, מחלות נפש, סיכסוכים אישים וכו, ולכן אין לי אלה להתעלם מהשוואה שלך, כי שוב, אין הם פעלו בשם הדת, מדובר בסיכסוכים פנימיים, שאין להם ולו דבר וחצי דבר עם דת או השקפת עולם, אז אנא סלח לי אבל איני רואה את הקשר בין תאונות פגע וברח גם אם במודע וגם אם לא לבין מסלמים שפועלים במודע וללא מעצורים על מנת להביא לנפילתנו אל מול האסלאם.
נ.ב אני עדיין מחכה שתתייחס לבעיה האסלמית, או שלפחות תכיר בה ותכיר בזה שמסלמים מתונים אין, לצערי, ולצערם של רבים אחרים
« עריכה אחרונה: פברואר 28, 2011, 18:40:10 על ידי Israelipatriot »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 13, 2010, 15:28:51 »
פחדן.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 13, 2010, 15:39:28 »
פחדן.

למה אתה קורא לי כך ?

אני מאמין שאנחנו ניפגש בשלב מסוים בחיים, ואני אוכיח לך שאני לא מפחד.

ממה יש לי לפחד חוץ מהקב"ה ?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 13, 2010, 15:41:16 »
למה אתה קורא לי כך ?

אני מאמין שאנחנו ניפגש בשלב מסוים בחיים, ואני אוכיח לך שאני לא מפחד.

ממה יש לי לפחד חוץ מהקב"ה ?

אם אתה פחדן אינטלקטואלי אני לא אצטרך לבזבז את זמני בבדיקת האומץ הפיזי שלך.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 13, 2010, 16:05:22 »
אם אתה פחדן אינטלקטואלי אני לא אצטרך לבזבז את זמני בבדיקת האומץ הפיזי שלך.

אני לא מפחד להתעמת איתך אינטלקטואלית. אני פשוט חושב שזה חסר טעם. אנחנו נטחן מים.
אני יכול להמשיך לשבת מול המחשב ולרשום לך תשובות כל היום והלילה וכנ"ל אתה. עדיף להשקיע את הזמן בדברים יותר פרודוקטיביים.

הבנתי את הראש שלך, אני מוכרח להודות שגם השפעתם עלי קצת (הפכתם אותי לקצת יותר ימני), ואתם הבנתם את הראש שלי, אבל אחד לא הסכים לחלוטין עם השני, אז אין טעם סתם לבזבז מקום על השרת של חיים בדינים בלתי נגמרים.

רון, אני מאד מעריך את הפעולות שלך ושל כל חבריי הפורום בפן הוירטואלי, באמת. אבל עוד מעט(ואולי כבר עכשיו) כנראה נצטרך לעשות דברים יותר
חשובים, ואני מדבר על פעולות בשטח (מיותר לציין שאני מתכוון לפעילויות חוקיות לגמרי). אז חבל לבזבז אנרגיה וזמן בדיונים בפורום, לפעמים יש דברים חשובים ודחופים יותר לעשות למען עם ישראל.   

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 13, 2010, 16:08:10 »
אני לא מפחד להתעמת איתך אינטלקטואלית. אני פשוט חושב שזה חסר טעם. אנחנו נטחן מים.
אני יכול להמשיך לשבת מול המחשב ולרשום לך תשובות כל היום והלילה וכנ"ל אתה. עדיף להשקיע את הזמן בדברים יותר פרודוקטיביים.

הבנתי את הראש שלך, אני מוכרח להודות שגם השפעתם עלי קצת (הפכתם אותי לקצת יותר ימני), ואתם הבנתם את הראש שלי, אבל אחד לא הסכים לחלוטין עם השני, אז אין טעם סתם לבזבז מקום על השרת של חיים בדינים בלתי נגמרים.

רון, אני מאד מעריך את הפעולות שלך ושל כל חבריי הפורום בפן הוירטואלי, באמת. אבל עוד מעט(ואולי כבר עכשיו) כנראה נצטרך לעשות דברים יותר
חשובים, ואני מדבר על פעולות בשטח (מיותר לציין שאני מתכוון לפעילויות חוקיות לגמרי). אז חבל לבזבז אנרגיה וזמן בדיונים בפורום, לפעמים יש דברים חשובים ודחופים יותר לעשות למען עם ישראל.   

אני שמח שהבנת שהיותו של אדם כלשהו ערבי או מוסלמי היא פשע בפני עצמו.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 13, 2010, 19:43:30 »
אני שמח שהבנת שהיותו של אדם כלשהו ערבי או מוסלמי היא פשע בפני עצמו.

הבנתי את קו המחשבה שלך, לא אומר שאני מקבל אותו או מסכים איתו.

אני מבין גם קווי מחשבה של שמאלנים חולים . . . זה אומר שאני מסכים איתם ?

(סליחה על ההשוואה, אתה עדיף עליהם אלף מונים).

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 13, 2010, 19:45:02 »
שמאלני אני עדיין מחכה לתגובה ממך בנוגע לילדה, אם היה מדובר לדוגמא בילדה של מחבל, היה לך בעיה עם חיסולה?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 13, 2010, 19:49:30 »
שמאלני אני עדיין מחכה לתגובה ממך בנוגע לילדה, אם היה מדובר לדוגמא בילדה של מחבל, היה לך בעיה עם חיסולה?

אם אני לא טועה עניתי לך. תעיין אחורה.

ובבקשה תפסיק לקרוא לי שמאלני, כי אני לא כזה וזה סתם מעליב.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 13, 2010, 19:51:41 »
אם אני לא טועה עניתי לך. תעיין אחורה.

ובבקשה תפסיק לקרוא לי שמאלני, כי אני לא כזה וזה סתם מעליב.

לא ענית לי, ואיך תרצה שאני יקרא לך?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 13, 2010, 20:03:26 »
לא ענית לי, ואיך תרצה שאני יקרא לך?

כן עניתי לך. הנה התשובה :

זה נושא לא פשוט.

לא אכפת לי שתכנה בכל כינוי, רק לא משהו בסגנון של שמאלני.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : ספטמבר 13, 2010, 20:05:56 »
כן עניתי לך. הנה התשובה :

זה נושא לא פשוט.

לא אכפת לי שתכנה בכל כינוי, רק לא משהו בסגנון של שמאלני.

ואז שאלתי אותך, מה בנוגע לחיסול ילדה של מחבל, רק לשם הנקמה, מה דעתך?

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #49 ב- : ספטמבר 13, 2010, 20:14:46 »
ואז שאלתי אותך, מה בנוגע לחיסול ילדה של מחבל, רק לשם הנקמה, מה דעתך?

אה, לא הבנתי שזו שאלה.

זה נושא מורכב ובעייתי שאני באופן אישי לא הייתי מסכים לבצע.

אבל אני לא אאשים את מי שביצע דבר כזה, אבין לליבו.