כתב נושא: פעילות למען ארץ ועם ישראל שאינה וירטואלית  (נקרא 1388 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שלום לכל חבריי הפורום,

כידוע תנועת הימין האמיתי היא תנועה שפועלת בעיקר באופן וירטואלי : הפצת סרטים, מאמרים ורעיונות התנועה ברשת.

לפי דעתי זה לא מספיק, והצעתי פעם שהתנועה תהפוך להיות פעילה גם מחוץ לרשת האינטרנט, אבל כלום לא התפתח מזה.

אם התנועה לא פועלת כקבוצה, הייתי רוצה שכל אחד יספר פה איך הוא תרם/תורם/יתרום למען עם ישראל וארץ ישראל ברמה האישית

והאם הוא גם שותף בפעילות באיזו קבוצה/ארגון שפועל למען עם ישראל.

אני למשל משתדל ללמוד תורה ולהתפלל כל יום (ברוך ה' בחודשים האחרונים התחזקתי) ובכך אני תורם לעם ישראל.

כמו כן השתתפתי בהפגנה בבר אילן נגד נאום נתניהו על הסכמה למדינה פלסטינית.

אני מתכוון לעשות הכל במסגרת החוק כדי להתנגד לכל פינוי/גזרה שתגיע חלילה על היהודים שגרים ביהודה ושומרון.

אשמח לשמוע איך אתם פועלים/תפעלו למען עם וארץ ישראל.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פעילות למען ארץ ועם ישראל שאינה וירטואלית
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 24, 2010, 21:53:13 »
בס''ד

טענת שאתה באמת ימני והנה אתה מפיץ שקרים על תנועתנו.

א. תנועת הימין האמיתי פעילה בתחום החשוב ביותר לעם ישראל בדורנו - אנו עוזרים לממן את הגיבורים שמתישבים במאחזים ביהודה ושומרון. כלומר אנו מממנים את הגיבורים שמתנגדים באופן מעשי להקפאה האנטישמית נגד בנייה יהודית חדשה ביו''ש שממשלת נתניהו הבוגדנית הטילה על עם ישראל. ההקפאה הזאת היא ניסיון ליבש את ההתישבות היהודית ביו''ש כדי ליצור מדינת "פלסטין" שתחזיר אותנו לגבולות מלחמת ששת הימים, גבולות של רק 10 קילומטרים, גבולות התאבדות. אנו הארגון היחיד מארה''ב (ממה שאני מכיר) שמממן את החלוצים שפועלים בגופם נגד ההקפאה ההתאבדותית הזאת.

זה הדבר העיקרי שאנו עושים. בלעדינו אני לא יודע מה הגיבורים היו עושים בכמה מאחזים חשובים.

ב. גרמנו לאנרכיסטים ועוד בוגדים לפחד מלהפגין ולהטריד את היהודים הגיבורים בשכונת שמעון הצדיק בירושלים. מאז שמידע על האנרכיסטים פורסם בפורום שלנו, הרבה פחות אנרכיסטים ובוגדים אחרים מפגינים ותוקפים את היהודים הקדושים שגרים בירושלים המזרחית. המאבק הזה עשוי להכריע את עתידה של ירושלים בירתנו.

ג. חשפנו איך המלשינים הבוגדניים של המחלקה היהודית של השב''כ מנסים להדיח יהודים חפים מפשע ביו''ש. שוב החשיפה הזאת חיונית למאבק על יהודה שומרון וירושלים.

ד. בנוסף לכל הדברים האלה, העלינו אלפי סרטונים במאות חשבונות ביוטיוב ובפליקס כדי לעורר את עם ישראל. כשיש סכנה קיומית, אנו לא שותקים.

שוב אין דברים יותר הכרחיים ממה שאנו עושים כעת. אם אתה באמת רוצה פעילות בשטח, תצטרף לגיבורים במאחזים ביו''ש. זוהי הפעילות החשובה ביותר שאפשר לעשות. ועם פעילות זאת אנו מעורבים יותר מכל ארגון אחר.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 24, 2010, 23:19:29 »
חיים, בקשר לתרומות של התנועה, אני מתנצל, שכחתי מזה לגמרי.
אתה גם לא מרבה לדבר על זה ולהזכיר על זה ולכן שכחתי מזה. אבל יישר כח גדול לתנועה על הפעולות האלו.

בקשר לסעיפים א' וב', אני זוכר בברור שאתה אמרת בסרטים שמי שהעלה את הסרטונים אלו אנשים אנונימיים שלא שייכים
לתנועה. אני זוכר שכאשר הוצג המידע על האנרכיסטים שר"י, אתה אמרת בפירוש בסרטון תגובה שמישהו שאנו לא מכירים עשה את
זה. היינו, לא מדובר ממישהו שפעיל בתנועת הימין האמיתי, אלא בסתם יהודי יקר שעשה מעשה ושיתף בו את החברים בפורום. אבל
תנועת הימין האמיתי (או מישהו מאנשיה) לא ביצע את פעולת איסוף המודיעין (כך לפחות אני הבנתי מדבריך).

אגב, רשמתי שאם חלילה תהיה החלטה על גירוש אחרי המתן ומתן שמתנהל עכשיו עם הערבים, אני אפעל בכל הדרכים החוקיות כדי למנוע את הגירוש.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 25, 2010, 03:10:25 »
בס''ד

הנקודה היא שהיינו מוכנים לפרסם את המידע על האנרכיסטים ושיהודים יקרים פנו אלינו כי הם ידעו שאנו נאמנים לעניין היהודי ללא פשרות. אז בלעדינו כל הפירסום הזה לא היה קורה. זה מראה כמה חשוב הפורום הזה.

מנותק danielle

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 25, 2010, 08:43:23 »
הרבה פה באים בטענות או בשאלות או לא יודעת במה
קחו דברים ליידים אל תסתכל מהצד אם מישהו ייקח את זה ליידים
אולי אתה תיזום משהו פה איזה פגישה או לא יודעת מה ותעלה רעיונות

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 25, 2010, 12:34:04 »
בס''ד

הנקודה היא שהיינו מוכנים לפרסם את המידע על האנרכיסטים ושיהודים יקרים פנו אלינו כי הם ידעו שאנו נאמנים לעניין היהודי ללא פשרות. אז בלעדינו כל הפירסום הזה לא היה קורה. זה מראה כמה חשוב הפורום הזה.

נכון, אבל הפרסום עצמו הוא עדיין רק וירטואלי. אף אחד מהמימין האמיתי לא ביצע בפועל את פעולת איסוף המודיעין.